Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Futbolas

  futbolas2_2019Ramygalos gimnazijos jaunieji futbolininkai Lietuvos mokyklų žaidynių Panevėžio apskrities U-15 grupės varžybose iškovojo III vietą.

  Gegužės 23 dieną Ramygalos gimnazijos futbolo komanda, treniruojama kūno kultūros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo tapo  Lietuvos mokyklų žaidynių Panevėžio apskrities nugalėtojais U-17 grupėje. Birželio mėnesį Kaune jie dalyvaus U-17 grupės superfinale.

  Sveikiname Edviną Gerdvilą (Ia), Auksę Gudelytę (Ib), Deimantą Marozą (Ib), Gabiją Ulytę (Ib), Haroldą Varžinską (Ib), Titą Ališauską (IIa), Odetą Balakauskaitę (IIa), Nojų Balakauską (IIa), Deividą Degenį (IIa), Gretą Gerdvilaitę (IIa), Modestą Lipckį (IIa), Milvydą Židonį (IIa) ir jų trenerį!

  Sveikatingumo žygis

  sveikatingumo_zygisGegužės 21 dieną 3a klasės mokiniai su savo mokytoja Gerda Navikiene dalyvavo sveikatingumo žygyje po aukštapelkę Pašilių miške. Toks maršrutas pasirinktas ne atsitiktinai. Per pamokas trečiokai ne kartą yra skaitę apie pelkę, bet dauguma nėra ten buvę. Žygio dalyviai, lydimi parko direkcijos vyr. ekologo Juliaus Auglio, susipažino su pelkėtais Pašilių miškais, aukštapelke ir jos akivarais, žemapelkės kimsynais. Žygio vadovas gyrė žingeidžius vaikus, kurie ne tik daug žinojo, bet ir uždavė daug klausimų. Grįždami trečiokai dar sustojo prie partizanų žeminių. Kelionę mokiniai pratęsė Burbiškyje. Dvaro sode, kuriame šiais metais žydi atnaujinta tulpių kolekcija (per 460 tulpių rūšių ir formų), vaikai grožėjosi tulpėmis, pasivaikščiojo po įspūdingą peizažinio tipo parką.


  Galerija.


  „Šviesoforas“

  sviesoforas_2019sviesoforas2_2019sviesoforas3_2019Gegužės 22 dieną Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje vyko 1–4 klasių mokinių saugaus eismo varžybos „Šviesoforas“. Jos – Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Varžybų tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į eismo saugumo svarbą, ugdyti jaunųjų eismo dalyvių saugaus elgesio kelyje įgūdžius, mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia vaikai, skaičių, išsiaiškinti mokyklų komandas ir mokinius, geriausiai mokančius Kelių eismo taisykles. Saugaus eismo varžybose „Šviesoforas“ dalyvavo dešimt geriausių Panevėžio apskrities komandų. Tarp jų buvo Ramygalos gimnazijos komanda, į kurią įėjo Albinas Batavičius (1), Meida Levickytė (2), Matas Jagminas (3a), Dominyka Kaliasaitė (4a). Varžyboms mokinius ruošė pradinių klasių mokytoja Vilma Kučienė.

  Paroda

  paroda_seimaRamygalos gimnazijos pradinių klasių korpuse eksponuojami mokinių, lankančių logopedės Jurgitos Pakšytės ir specialiosios pedagogės Vaidos Masiokienės užsiėmimus, darbai  „Laiminga šeima – laimingas aš!“. Kviečiame apsilankyti!


  Galerija.

  POUND užsiėmimų pamoka

  poundGegužės 20 dieną Ramygalos gimnazijos 1–3 ir 4–5 klasių mokiniai su nekantrumu laukė POUND ir vaikų fitneso trenerės Audros Petronaitytės, kuri aktų salėje pravedė POUND užsiėmimus. Tai energinga viso kūno treniruotė su garsia muzika, šokiais su specialiomis lazdelėmis. Šokant atliekami ištvermę, jėgą ir širdies darbą stiprinantys pratimai, gerinama vaikų koordinacija. Judri ir įdomi veikla sumažina psichinį nuovargį, pagerina darbingumą ir fizinę būklę. Pasibaigus Panevėžio rajono VSB padovanotam užsiėmimui, kurio sklandžia eiga iš anksto pasirūpino  visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Stanislava Subačienė, mokiniai padėko trenerei ir pakvietė  atvykti rudenį.


  Galerija.


  „Europos egzaminas“

  europos_egzaminas2_2019Gegužės 20 dieną įvyko „Europos egzamino“ antrasis etapas, kuriame dalyvavo apie 300 dalyvių iš visos Lietuvos. Ramygalos gimnazijos mokinys Mantautas Raila (IIIa) pateko į finalą, kuris vyks gegužės 24 dieną Europos namuose Vilniuje, ir varžysis dėl pagrindinių prizų.
  Sveikiname Mantautą ir jo istorijos mokytoją Neringą Ramanauskaitę, linkime sėkmės finale!

  Renginys

  europos_diena_2019Gegužės 20 dieną Ramygalos gimnazijoje geografijos mokytojos Justina Meilutienė ir Birutė Tamokaitienė paruošė renginį „Europos diena“, skirtą paminėti Lietuvos penkiolikos metų  narystę ES. Rungėsi trys komandos: Vadoklių pagrindinės mokyklos 6 klasės mokiniai, Ramygalos gimnazijos 6a ir 6b klasės mokiniai. Renginį vedė 8a klasės mokinė Greta Viliūnaitė. Renginio metu mokiniai atliko įvairias užduotis, ne tik tikrinosi, bet ir gilino žinias apie ES. 6a klasės merginos parengė valstybių pristatymus: Ugnė ir Laura – apie Italiją, Liveta ir Gileta – apie Daniją, Gabrielė ir Austėja – apie Prancūziją, Rugilė ir Jorinta – apie Jungtinę Karalystę. Pastarosios su pagalbininku Deimantu svečius pavaišino arbata. 


  Galerija.