Viktorina

Vasario 27 dieną Ramygalos gimnazijos specialioji pedagogė Vaida Masiokienė palydėjo grupę gimnazijos mokinių į jau penktąjį kartą Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro organizuojamą viktoriną „Žinių mūšis. Aš – pasaulio pilietis“. Mokinių komandos iš įvairių mokyklų glaudžiai bendradarbiaudamos, diskutuodamos, draugiškai konkuruodamos, varžėsi, kiek žino apie Lietuvą ir pasaulį. Šiemet vaikų laukė staigmena – BC „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai, kurie noriai sutiko drauge dalyvauti žinių mūšyje.

Nacionalinis diktantas

diktantas-2020Ir šiais metais lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Asta Brazdžionienė pasirūpino, kad vasario 28 dieną mokyklos bendruomenė kuo aktyviau dalyvautų rašant nacionalinį diktantą. Raštingiausi gimnazistai internetu transliuotą rašytojos Birutės Jonuškaitės tekstą „Milinė“ rašė gimnazijos bibliotekos skaitykloje.

Šekspyro meilės sonetų skaitymas

sonetai_2020Vasario 27 dieną gimnazijos aktų salėje vyko Viljamo Šekspyro meilės sonetų skaitymas. Renginį inicijavo anglų kalbos mokytoja metodininkė Rima Kerbelienė. Jai talkino anglų kalbos mokytoja metodininkė Sandra Gruzdienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Asta Brazdžionienė, vyresnioji lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laima Grikšaitė. Kartu su mokinėmis Oksana Bogdanova (IIa), Aušrine Aleknavičiūte (Ia), Ugne Čeponyte (Ia), Iveta Jurgaityte (Ia), Armanda Kulbyte (Ib), Rugile Bielskyte (7a), Jorinta Viliūnaite (7a) Viljamo Šekspyro meilės sonetus anglų, lietuvių, rusų kalbomis skaitė mokytojos Julija Liesienė, Neringa Ramanauskaitė, Galina Zyuba.

Galerija.

Išvyka

baletu_triptikasRamygalos gimnazijos bendruomenė vasario 21 dieną dalyvavo išvykoje į Vilnių, kurią surengė šokių mokytoja metodininkė Renata Rakašienė. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre jie žiūrėjo „Baletų triptiką“ – trijų vienaveiksmių baletų spektaklį, pateikiantį tris požiūrius į choreografijos meną ir pasaulį.

Tinklinis

tinklinis6_2020Vasario 21 dieną Ramygalos gimnazijos sporto salėje vyko tinklinio turnyras UAB „Vytėja“ taurei laimėti. Gimnazijos fizinio ugdymo mokytojo metodininko Egidijaus Marozo surengtame turnyre dalyvavo gimnazistų, studentų ir „Legendų“ komandos. Turnyro nugalėtojais tapo „Legendos“, gimnazistai buvo antri, mišri studentų komanda užėmė III vietą. Mokytojas Egidijus Marozas ir turnyro dalyviai dėkoja UAB „Vytėja“ vadovui Vytautui Navikui.

Kovo 7 dieną gimnazistai dalyvaus Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybose. Linkime sėkmės!

Olimpiada

technologiju_olimpiada_2020Vasario 27 dieną Ramygalos gimnazijos technologijų mokytojos metodininkės Astos Naulickienės ir vyresniojo technologijų mokytojo Audriaus Kučio mokiniai dalyvavo Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „2020 Miniatiūra 20x20“ Panevėžio rajono etape. Stela Kunigel (8a) užėmė II vietą, Laurynas Rimša (7b) – III vietą, Tautvydas Martyšius (Ia) – III vietą. Sveikiname!

Viktorina

Vasario 27 dieną Ramygalos gimnazijos aktų salėje vyko viktorinos „Knygų knyga“ I atrankinis turas 5–6 klasių mokiniams. Viktoriną surengė ir vedė tikybos mokytoja metodininkė Sigutė Žalnerūnienė. Viktorinoje dalyvavo mokinių komandos iš Krekenavos, Ramygalos, Surviliškio, Vadoklių.

Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu