Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Profesinio orientavimo vizitas

  teltonikaBirželio 1 dieną grupė Ramygalos gimnazijos I–III klasių mokinių  ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė Olga Alejūnienė dalyvavo labai naudingoje ir įdomioje išvykoje. Jie buvo pakviesti apsilankyti įmonėje „Teltonika“. Ši išvyka – VšĮ „Investuok Lietuvoje“ vykdomo projekto „Ateities inžinieriai“ dalis. Minėtas projektas – tai profesinio orientavimo vizitų ciklas, kurio metu siekiama supažindinti I–IV klasių mokinius su informacinių technologijų bei inžinerinėmis specialybėmis,  paskatinti pasirinkti jas tolimesnei karjerai.  „Teltonika“ – tai telekomunikacijų ir ryšio priemonių kompanija, kuri kuria ir integruoja IoT (Internet of Things) produktus bei sprendimus ir siekia būti pirmaujanti kompanija daiktų interneto srityje. Vizito metu gimnazistus supažindino  su „Teltonikos“ IT akademija, jiems papasakojo apie IT specialybę, parodė, kaip įmonė savo akademijoje ruošia programuotojus ir kokias karjeros galimybės siūlo. Išvykos dalyviai aplankė 2006 metais Vilniuje pastatytos modernios  elektronikos produktų gamyklos patalpas, pamatė, kaip elektronikos produktai gaminami nuo pradžių iki galutinio produkto – maršrutizatorių, bevielių prietaisų...

  Akcija-paroda

  akcija-parodaBaigiantis mokslo metams 1 klasės mokiniai su mokytoja Vilma Kučiene ir logopede Jurgita Pakšyte gamino aitvarą ir dalyvavo akcijoje-parodoje „Laimingas vaikas“. Šią akciją inicijavo Panevėžio rajono logopedų, specialiųjų pedagogų, mokytojų padėjėjų metodinis būrelis, Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba ir Panevėžio rajono švietimo centras. Akcija skirta paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Pagrindinis šios akcijos-parodos simbolis – aitvaras – visiems vaikams džiaugsmingas emocijas išlaisvinantis veikėjas.


  Galerija.


  Mokslo metų užbaigimo šventė 1–4 klasių mokiniams

  uzbaigimo_svente_2018Gegužės 31-oji – ypatinga diena 4a ir 4b klasių mokiniams. Jie baigė pradinę mokyklą ir atsisveikino su savo pirmosiomis mokytojomis Asta Kuodyte ir Asta Žemkauskiene, pradinukų korpuso klase, į kurią prieš ketverius metus pakvietė pirmasis skambutis. Ketvirtokai buvo svarbiausi mokslo metų užbaigimo šventės, skirtos 1–4 klasių mokiniams, dalyviai. 5a ir 5b klasių mokiniai, vadovaujami savo klasių vadovių Snieguolės Adomaitienės ir Rimantos Černogačienės, surengė nuotaikingą šventę, kurią vedė Rugilė Bielskytė ir Eidvilė Staniulytė. Renginį pradėjo 3b klasės pučiamųjų orkestras „Remmangalen“, vadovaujamas Laimučio Raziūno. Gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas tarė sveikinimo žodį ir įteikė padėkas bei apdovanojimų raštus. Šventės metu skambėjo pirmokų, 2a ir 2b, 3a klasių mokinių atliekamos dainelės. 4a ir 4b klasių mokiniai atsisveikindami su pradine mokykla pašoko „Mokyklinį valsą“. Gimnazijos direktorius  4a ir 4b klasių mokiniams įteikė pradinio ugdymo pasiekimų pažymėjimus ir pristatė būsimųjų penktokų auklėtojus. Jais tapo Aida Muraškienė ir Mantas Masiokas. Baigusius pradinio ugdymo pakopą mokinius penktokai pasveikino įteikdami simbolines, tradicija tampančias dovanėles – kepurėles. Renginį baigė mokyklos himnu – daina „Nupiešti pasaulį“. Visiems palinkėjo gražios, šiltos ir saugios vasaros, o kad ketvirtokai ilgai prisimintų pradinę mokyklą, jie su tėveliais buvo pakviesti pasodinti medelio.


  Galerija.


  Pamokos ne kabinete

  ne_kabineteGegužės 30 dieną vyresniosios anglų kalbos mokytojos Sandros Gruzdienės kabinete termometro stulpelis rodė +30°, todėl mokytoja 6b, 7b, Ia, IIab bei IIIab klasėms pamokas vedė kitoje erdvėje – gimnazijos stadiono medžių pavėsyje. Mokiniai atliko pateiktas užduotis, buvo mokytojos konsultuojami ir sėkmingai įtvirtino anglų kalbos žinias.


  Galerija.


  Išvyka

  6a_anyksciaiGegužės 26 dieną 6a klasės mokiniai kartu su klasės vadove Asta Naulickiene dalyvavo edukacinėje  pažintinėje  išvykoje į Anykščius. Šeštokai aplankė Angelų muziejų, kur susipažino su sakraliniu menu. Mokiniai apžiūrėjo kultūrininkės Beatričės Kleizaitės-Vasaris sukauptą angelų kolekciją, kurią sudaro ne tik jos pačios, bet ir Arvydo Každailio, Ričardo Ničajaus, Vytauto Ulevičiaus, Juozo Lebednyko, Arvydo Petrulio, kitų menininkų sukurti angelai. Apžiūrėję menininkų darbus, mokiniai atliko užduotis: pagal paveikslą ir jo reprodukciją ieškojo skirtumų, apibūdino kūrinyje vaizduojamą siužetą. Laisvalaikio ir pramogų parke „Dainuvos nuotykių slėnis“, kuris yra įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, ant Šventosios upės kranto, mokiniai  aktyviai praleido laiką. Šeštokai, keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikė lengvas ir sudėtingas trasas, patyrė neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių. Drąsiausi išbandė „Skrydį per Šventąją“, kurio bendras ilgis net virš 300 metrų. Kelionę užbaigė labirintų parke, kur mokiniai išbandė savo orientavimosi įgūdžius.


  Galerija.


  Šeimos diena 2018

  seimos_diena_2018Gegužės 25 dieną  Ramygalos gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo jau tradicine tapusioje „Šeimos dienoje“. Renginio atidarymas vyko vidiniame gimnazijos kieme. Šokio mokytojos Renatos Rakašienės šokėjos davė pradžią puikiai šventei. Po gimnazijos direktoriaus Algio Adašiūno sveikinimo kalbos klasių komandos iškeliavo į „linksmąsias stoteles“. Kūno kultūros mokytojas Egidijus Marozas šventės dalyviams paruošė net keturiolika tokių „stotelių“. Kad sėkmingai jas  įveiktų, klasės savo komandų sudėtį sustiprino pasikviesdami suaugusiuosius: mamas, tėčius, vyresniuosius brolius, seses, giminaičius, mokytojus. „Linksmosiose stotelėse“ komandų rezultatus kantriai fiksavo vienuoliktokai ir dvyliktokai. Įveikę daug sumanumo, taiklumo, ištvermės, susiklausymo, vikrumo ir kitų savybių reikalaujančias užduotis, komandos susirinko į šventės uždarymą prie paradinio įėjimo į mokyklą.  Šventės baigiamuoju akordu tapo bendras linijinis šokis ir gimnazijos šimtmečio knygos „dėlionė“. Dešimt klasių, pasiskirsčiusių dešimtmečiais, į technologijų mokytojo Audriaus Kučio pagamintus knygos viršelius iškilmingai susegė šimtą lapų, skirtų gimtosios mokyklos istorijai.


  Galerija.


  Paskutinis skambutis 2018

  paskutinis_skambutis_2018Gegužės 24 dieną į Paskutinio skambučio šventę susirinko Ramygalos gimnazijos 75 laidos abiturientai. Į antikvarinį automobilį įsisodinę savo auklėtojas Juliją Liesienę ir Danguolę Žąsinaitę, dvyliktokai nuskubėjo visam miesteliui pranešti, kad jų mokyklinės dienos eina į pabaigą. Kai spalvinga automobilių kolona grįžo, mokyklos paradiniame kieme abiturientus pasitiko šokio mokytojos Renatos Rakašienės paruošti šokėjai ir valsas. Po to sekė paskutinė klasių vadovių pamoka. Kartu „pabraidė“ po mokyklinių metų prisiminimų upę,  pasinėrė į daugybę džiugių akimirkų, atradimų ir praradimų, patirtų čia, gimnazijoje. Dar vieną pamoką dvyliktokams vedė pirmokai. Ūgtelėję ir išdrąsėję pradinių klasių mokytojos Vilmos Kučienės mokiniai savo eilėraščiais, dainelėmis, linksmomis užduotėlėmis prisiminė dvyliktokams jų pradžių pradžią, o vėliau mokyklos koridoriais palydėjo į aktų salę. Čia, ant butaforinio laivo denio, jų laukė vienuoliktokų sukurtos literatūrinės kompozicijos „Ateities krantas“ personažai: Studentas ir Studentė, Profesorius, Seimo narys, Saldainių pardavėja, Tėvas, Mama, Senas žmogus. Abiturientus, jų tėvelius, mokytojus pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas, Ramygalos seniūnas Valdas Chirv. Padrąsinančius žodžius tarė pirmosios mokytojos: Asta Žemkauskienė, Kristina Žarnauskienė, Dalė Briaunienė. Tėvelių vardu kalbėjo Urtės Šlevaitės mama. Renginio metu skambėjo muzikos mokytojos Snieguolės Adomaitienės vadovaujamos dainavimo studijos atliekamos dainos. Šventės pabaigoje abiturientai perskaitė 75-os laidos testamentą, padėkojo klasių vadovėms, mokytojams, tėveliams, vienuoliktokams, prie mokyklos pasodino dekoratyvinį medelį. Iki ateities kranto liko nedaug, tik keli egzaminų purslai...


  Galerija.