Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Išvyka

  5b_panevezys_20185b klasės vadovas Mantas Masiokas, siekdamas ugdyti savo auklėtinių socialinius įgūdžius, pažintinės veiklos gebėjimus, gerinti kultūringo elgesio ir bendravimo įgūdžius, surengė išvyką į labai jaukų ir komfortabilų Panevėžio „Forum Cinemas“ kino teatrą. Penktokai žiūrėjo linksmą, šiltą ir vizualiai patrauklų Dr. Seuss knygomis paremtą filmą apie garsiausią visų laikų piktadarį Grinčą, pavogusį Šv. Kalėdas, ir kaip magiška Šv. Kalėdų dvasia suminkštino net ir Grinčo širdį.

  Išvyka

  Gruodžio 18 dieną IVa ir IVb klasių mokiniai su savo klasių vadovėmis Ina Babaitiene ir Laima Grikšaite lankėsi Panevėžio „Escape room“ parke. Galvosūkių ir pabėgimų kambariai – nauja pramoga Panevėžyje, kuri dvyliktokams suteikė galimybę išbandyti savo ir draugų loginio mąstymo stiprumą, komandinio darbo rezultatyvumą. Pasinaudoję esančiomis užuominomis, pasitelkę visus mąstymo įgūdžius, gimnazistai sugebėjo rasti „raktą“ ir pabėgti iš galvosūkio kambario.

  Paroda

  prakartele_2018Ramygalos gimnazijos tikybos mokytoja metodininkė Sigutė Žalneriūnienė artėjant šv. Kalėdoms paskatino savo mokinius dalyvauti jau trečią kartą skelbiamame pranciškoniškame prakartėlių konkurse „Pasitik kūdikėlį Jėzų su šv. Pranciškumi“. Gimnazijos antrojo aukšto fojė surengta pradinių klasių mokinių darbų, sukurtų minėtam prakartėlių konkursui, paroda. Parodos dalyviai: Gytis Zabiela, Deimantė Damašauskaitė, Pijus Janionis, Saulė Jankauskaitė, Dominyka Kaliasaitė, Greta Leckaitė, Adelė Liužinaitė, Viktorija Pratusytė, Redas Žudys, Kristupas Augulis, Liucija Augulytė. Skaityti toliau...

  Susitikimas

  susitikimas_2018Gruodžio 12 dieną Ramygalos gimnazijos IIa ir IIb klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pilietiškumo pagrindų pamokoje-susitikime su STT pareigūnais. Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė Rita Škutienė ir Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio vyriausiasis specialistas Mindaugas Stukas siekė atkreipti gimnazistų dėmesį į korupciją, ugdyti jų pilietinį sąmoningumą ir skatinti netoleruoti korupcijos. Susitikimo metu mokiniai išsiaiškino, kas yra korupcija, antikorupcinis švietimas ir kam jis reikalingas, žiūrėjo vaizdo medžiagą apie tai, kur pasireiškia korupcija, kokios yra jos atsiradimo priežastys, sukeliamos pasekmės bei grėsmės visuomenei, sužinojo, kad korupciniai nusikaltimai – nėra lengvesni už kitus nusikaltimus, todėl visuomenė neturėtų būti jiems atlaidi.

  Išvyka

  5a_pakruojisGruodžio 17 dieną 5a klasės vadovė Aida Bajorūnė savo auklėtiniams surengė išvyką į Pakruojo dvarą. Penktokai buvo pakviesti į interaktyvią kalėdinę pasaką su Pelene, kuri papasakojo savo nepaprastą istoriją ir išdavė tą vienintelę, širdį kutenančią svajonę. Bet iš pradžių vaikai savo kailiu patyrė jos dalią. Teko atskirti pelus nuo grūdų, iššluoti svirną, prinešti malkų. Atlikę visus darbus, galėjo ir pasilinksminti. Buvo suorganizuotas didžiulis sniego gniūžčių mūšis, kuriame nebuvo pralaimėjusių, bet buvo daug juoko, puikios nuotaikos ir linksmų veidų.  Linksmybių pabaigai penktokų laukė specialiai Pakruojo dvarui kinų menininkų sukurti didžiuliai žibintai. Grįždami į namus, mokiniai pasigrožėjo Panevėžio miesto pagrindine egle.


  Galerija.


  Išvyka į Pakruojo dvarą

  pakruojo_dvaras8a klasės vadovė Giedrė Maželienė savo auklėtiniams ir jų tėveliams gruodžio 14 dieną surengė edukacinę išvyką į Pakruojo dvarą. Jie aplankė  milžiniškų šviesos skulptūrų parką su daugiau nei 20 teminių šviesos instaliacijų iš specialiai Kinijoje sukurtų šilko žibintų. Amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis „Didieji Kinijos žibintai“ nepaliko abejingo nė vieno išvykos dalyvio.

  Išvyka

  isvyka_panevezysRamygalos gimnazijos ketvirtų klasių mokiniai, kurie lanko logopedines pratybas ir specialiojo pedagogo pamokas, sulaukė malonios staigmenos. Gruodžio 11 dieną mūsų mokyklos logopedė Jurgita Pakšytė ir specialioji pedagogė Vaida Masiokienė surengė edukacinę išvyką į Panevėžį. Mokiniai pasivaikščiojo po kalėdinę Panevėžio miesto Laisvės aikštę, grožėjosi šimtais margaspalvių ugnių sužibusia pagrindine miesto Kalėdų egle. Pati įspūdingiausia išvykos dalis buvo prekybos ir pramogų centro „Babilonas“ „Čili“ picerijoje. Čia mokiniai gamino ir ragavo picas. Tačiau staigmenos tuo nesibaigė. Sekančią dieną mokinius aplankė nykštukė Sigita, kuri papasakojo apie vitaminų naudą žmogaus organizmui. Žaisminga ir įdomi kalėdinė popietė baigėsi eilėraščių deklamavimu, dainelių dainavimu ir dovanėlių dalinimu.

  Už gerų norų palaikymą specialistės dėkoja  gimnazijos direktoriui Algiui Adašiūnui, „Čili“ picerijai ir „Biofarmacija“ atstovei Sigitai Pavydytei-Grigaravičienei.


  Galerija.