Išvyka

3b-4b_glasremisSpalio 19 dieną pradinių klasių vyresniosios mokytojos Lidija Striškienė ir Asta Žemkauskienė, siekdamos lavinti savo auklėtinių pažinimo, komunikacinius, socialinius  gebėjimus, įtvirtinti senas ir pasirengti toliau mokytis naujų krašto istorijos, etnokultūros, matematikos bei dailės temų, tikslingai integruoti etninės kultūros bendrąją programą, surengė edukacinę išvyką. 3b ir 4b klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje meninio stiklo studijoje „Glasremis“. Vaikai išgirdo pasakojimą apie senąjį stiklapūčio amatą, stebėjo stiklapūčių darbą iš arti, apžiūrėjo dirbtuves, meninių stiklo darbų ekspoziciją. Vėliau nuvyko į Panevėžio kraštotyros muziejų. Čia jie dalyvavo edukacinėje programoje „Perku – parduodu – dykai atiduodu“, kur susipažino su matavimo mokslu – metrologija, patys praktiškai išmėgino įvairius matavimo prietaisus, sužinojo apie senuosius matus: sieksnį, uolektį, pėdą ir kt.

Kvadrato varžybos

kvadratas4_2018kvadratas3_2018kvadratas2_2018kvadratas_2018Spalio 25 dieną Ramygalos gimnazijos mergaičių, gimusių 2006 metais ir jaunesnių, komanda, treniruojama kūno kultūros mokytojos Giedrės Maželienės, dalyvavo Panevėžio rajono gimnazijų kvadrato finalinėse varžybose ir užėmė II vietą. Sveikiname komandą ir jos trenerę!

Karjeros festivalis

studfestas_2018studfestas2_2018Spalio 25 dieną Ib klasės merginos su vyresniąja geografijos mokytoja Justina Meilutiene dalyvavo didžiausiame karjeros festivalyje „STUDFESTAS 2018“ Žalgirio arenoje. Renginio dalyviai mokėsi iš 16 sėkmę išmanančių savo sričių profesionalų ir visuomenei puikiai žinomų asmenybių, kurie sako: „Jei mokytis – tai inovatyviai ir linksmai, jei sekti – tai tik geriausiais, jei klausytis – tai tik apie save tokį, koks gali tapti ateityje“. Motyvuojantys siekti tikslų ir svajonių pranešimai atskleidė, kaip planuoti karjerą, pagal kokius kriterijus rinktis studijų kryptį ir ką daryti jau šiandien, kad galėtum būti sėkmingu ateityje.

Susitikimas

susitikimas_bibliotekaSpalio 19 dieną Vilmos Kučienės auklėtiniai, antros klasės mokiniai, dalyvavo susitikime su foto nuotraukų parodos „Gamta – talentingiausiais dailininkas“ kūrėjais Juozu Padolskiu ir Ona Mickevičiūte Ramygalos miesto bibliotekoje. Parodos autoriai vaikams papasakojo, kaip ilgai tenka laukti to vienintelio kadro, kaip fotografai maskuojasi, sėlina prie gyvūno, leido mokiniams pasižiūrėti pro profesionalaus fotoaparato objektyvą. Antrokai daug sužinojo apie retesnius paukščius, jų įpročius. Po susitikimo klasėje buvo surengta mokinių piešinių paroda.

Sveikiname!

daniele_2018Ramygalos gimnazijos 5b klasės mokinė Danielė Augulytė yra ir Panevėžio rajono muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus auklėtinė. Mokytojos Daivos Valkūnienės mokinė dalyvavo konkurse „Les clés d‘or – Aukso raktai“, kurio tikslas – atskleisti jaunuosius talentus, juos padrąsinti siekti savo svajonės bei apdovanoti juos ir jų mokytojus už kasdienį sunkų darbą siekiant tobulumo. Danielė atliko Balio Dvariono ir Frederiko Šopeno kūrinius ir tapo III vietos laureate, laimėjo bronzos medalį. Sveikiname Danielę ir jos  mokytoją!

Padėka

padeka2_2018padeka_2018Spalio 26 dieną Ramygalos gimnazijos mokiniai, prieš išeidami rudens atostogų, lydimi savo mokytojų Inos Babaitienės ir Sandros Gruzdienės atėjo prie miesto centre pastatytos paminklinės kompozicijos sovietinio genocido aukoms – žuvusiems partizanams, politiniams kaliniams ir tremtiniams – atminti (skulptorius Kazimieras Kisielis). Čia jie padėjo gyvų gėlių vainiką, sukomponuotą gimnazijos gėlininkės Ingridos Šegamogienės. Šis vainikas – tai gimnazistų padėka kovojusiems už Lietuvos laisvę.

Dovana mokyklai

dovana_gimnazNorint įamžinti svarbų gyvenime momentą Lietuvoje nuo senų laikų įprasta pasodinti medį, kuris augdamas daugeliui vėlesnių kartų primena visai bendruomenei reikšmingus įvykius. Kartu tai ir gyvas paminklas medelius sodinantiems ir juos puoselėjantiems žmonėms, kurie imasi šios prasmingos veiklos. Lapkričio 3 dieną minėsime mokyklos 100-metį. Ta proga spalio 23 dieną prie gimnazijos buvo pasodinti penki plaštakiniai kleveliai ATROPURPUREUM. Tai 2, 3b, 4a ir 4b klasių mokinių bei XXXIII laidos abiturientų dovana gimnazijai jubiliejaus proga.