Išvyka

7b_vilniusVasario 28 dieną 7b klasės vadovė Sandra Gruzdienė savo auklėtiniams surengė edukacinę išvyką į Vilnių. Septintokai dalyvavo edukacinėje programoje „Archeologiniai požemių tyrinėjimai“ Vilniaus katedroje. Mokiniai sužinojo, ką gali papasakoti plytos, puodų duženos ar net kaulai įvairių sričių mokslininkams: istorikams, antropologams, archeologams. Po turiningos ekskursijos sekė praktinė programos dalis, kurios metu vaikai tapo „archeologais“. Specialiais įrankiais kasinėjo paruoštus „kultūrinius sluoksnius“, kuriuose laukė ne vienas įdomus radinys. Drauge aiškinosi, ką surasti daiktai gali pasakyti apie katedrą, jos požemius ir Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje gyvenusius žmones. Į išvyką mokiniai vežėsi ir istorijos mokytojos paruoštas užduotis. Antroji kelionės dalis buvo skirta apsilankymui Lazerių arenoje. Laser tag įranga leido septintokams išbandyti taiklumą, labirintuose iki valiai pašaudyti į taikinius, lavinti komandinio darbo įgūdžius.

Salės futbolas

sales_futbolas_2019Vasario 26 dieną kūno kultūros mokytojo Egidijaus Marozo treniruojama 3–6 klasių berniukų komanda Molėtuose dalyvavo Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynių „MrGolas“ U12 amžiaus grupės regiono finalinėse varžybose.

Akcija

draugiskos_raideles2draugiskos_raidelesPanevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos socialinės pedagogės Editos Kazlauskienės iniciatyva buvo surengta Panevėžio rajono mokinių kūrybinių darbų akcija „Draugiškos raidelės“. Kūrybinius darbus pristatė ir mūsų gimnazijos mokinės Andrėja Bartaševičiūtė (3a) ir Auksė Stiklinskaitė (3a). Draugystės, draugiškumo, draugavimo aspektų, kuriant raideles, mokinės ieškojo kartu su savo tėveliais ir gimnazijos logopede Jurgita Pakšyte. Mokinės ir logopedė apdovanotos diplomais ir padėkos raštu už netradicinių priemonių panaudojimą ir kūrybiškumą.

Spektakliai

spektakliai_2019Vasario 25 dieną Ramygalos kultūros centre mūsų gimnazijos mokiniai pamatė du nuostabius, spalvingus, nuotaikingus, pripildytus puikios vaidybos ir muzikos spektaklius, kuriuos režisavo Audronė Palionienė. Pirmasis – Ramygalos kultūros centro Vaikų teatro „AkMenukai“ spektaklis „Velykoms valio!“, o antrasis – to paties kultūros centro Jaunimo teatro studijos „Va taip, va“ spektaklis „Raistakalnis arba auksinės žuvelės paslaptis“ (pagal mūsų kraštiečio Jeronimo Lauciaus knygelę).

Kino pamoka

purpurinis_rukasPanevėžio rajono Švietimo centras fotografijų konkurso „Pamoka netradicinėje erdvėje“ dalyviams vasario 21 dieną padovanojo kino pamoką „Purpurinis rūkas“. Kartu su mokytojomis Sandra Gruzdiene ir Laima Grikšaite 8a klasės mokinės Ugnė Čeponytė, Evelina Petravičiūtė, Simona Ulevičiūtė, Greta Viliūnaitė, Ugnė Volkovaitė Panevėžio kino centre „Garsas“ žiūrėjo naują Raimundo Banionio filmą „Purpurinis rūkas“, kuriame analizuojamos okupacijos ir partizaninio karo, Holokausto ir prisitaikymo, tremties ir pokarinio susvetimėjimo, baimės, individualizmo temos.

Viktorina

ziniu_musis_2019Vasario 12 dieną Ramygalos gimnazijos komanda, kuriai vadovavo specialioji padagogė Vaida Masiokienė, dalyvavo tarprajoninėje specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių viktorinoje „Žinių mūšis. Lietuva ir pasaulis“. Viktoriną, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti,  rengė Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro mokytojos. Mokinių komandos, susirinkusios Panevėžio švietimo centro konferencijų salėje, atliko užduotis, susijusias su Lietuvos valstybės istorija, gamta, geografija, Lietuvos sportininkais, menininkais ir kitais žymiais žmonėmis bei įdomiais faktais. Kol buvo skaičiuojami viktorinos rezultatai, picerijos  „Nr. 1 PICA“ kolektyvas visus mokinius ir juos parengusius mokytojus vaišino skaniomis picomis. Viktorinos dalyviai apdovanoti diplomais, padėkomis ir saldžiomis dovanėlėmis.

Technologijų olimpiada

technologiju_olimpiadaVasario 15 dieną Raguvos gimnazijoje įvyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Mano laiškas rytojui“ II etapas. Olimpiadoje dalyvavo 23 rajono 7–12 klasių mokiniai. Jie dirbo kūrybinės veiklos grupėse: konstrukcinių medžiagų technologijos bei taikomasis menas, tekstilė ir apranga. Ramygalos gimnazijos  technologijų mokytojos Astos Naulickienės mokinė Greta Gerdvilaitė (IIa) užėmė II vietą, Greta Viliūnaitė (8a) – III vietą. Sveikiname!