Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Mokslo metų užbaigimo šventė 5–8, I–III klasių mokiniams

  mm_uzbaigimo_sventeBirželio 21 dieną 5–8, I–III klasių mokiniai dalyvavo paskutinėje šiais mokslo metais klasės vadovo valandėlėje, o vėliau rinkosi į paskutinę mokslo metų pamoką aktų salėje. Renginį pradėjo  šokio mokytojos Renatos Rakašienės paruoštų šokėjų ir Gintarės Rankelytės atliekama vokalinė- choreografinė kompozicija.

  Ir šį kartą gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas keitė renginio scenarijų dėl ypatingos priežasties. Į aktų salę buvo pakviesti Ramygalos gimnazijos futbolininkai (amžiaus grupė U-17). Treniruojami kūno kultūros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo jie tapo 2019 metų Lietuvos mokyklų U-17 „Golo“ varžybų nugalėtojais. Šalies čempionams Edvinui Gerdvilai (Ia), Auksei Gudelytei (Ib), Deimantui Marozui (Ib), Gabijai Ulytei (Ib), Haroldui Varžinskui (Ib), Titui Ališauskui (IIa), Odetai Balakauskaitei (IIa), Gretai Gerdvilaitei (IIa), Modestui Lipckiui (IIa), Milvydui Židoniui (IIa), Augustui Liužinui (7b), komandos treneriui Egidijui Marozui, skambant Qeen „We Are The Champions“, gimnazijos direktorius įteikė čempionų diplomus. Po to II a ir IIb klasių mokiniams buvo įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai. Kai būsimieji penktokai atliko savo nuotaikingą šokį, gimnazijos direktorius perdavė pagrindinio ugdymo pirmosios pakopos baigimo pažymėjimus 8a ir 8b klasių mokiniams, o labai gerai ir gerai besimokantiems, aktyviai dalyvaujantiems konkursuose, olimpiadose, gimnazijos bendruomenės  renginiuose 5–8, I–III klasių mokiniams įteikė padėkas ir atminimo dovanėles. Gimnazijos direktorius džiaugėsi, kad po kelių metų pertraukos turėjo garbės apdovanoti gimnazijos mokinę, kuri šiuos mokslo metus baigė vienais dešimtukais – Gretą Viliūnaitę (8a).


  Galerija.


  Kalbų diena

  kalbu_diena_2019Birželio 20 dieną vyko kalbų dienos renginiai. 6b ir 7b klasių mokiniams jie vyko netradicinėje aplinkoje – Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje, į kurią mokinius palydėjo klasių vadovės Rimanta Černogačienė ir Sandra Gruzdienė. Ten mokiniai buvo supažindinti su visais skaitytojui svarbiais dalykais: nuo skaitytojo pažymėjimo gavimo iki knygų grąžinimo būdų. Bibliotekoje veikia kompiuterizuota sistema, yra ir edukacinės žaidybinės IT erdvės, skirtos visoms amžiaus grupėms. Mokiniai pamatė knygų saugyklas, įvairias edukacines erdves, organizuotas parodas, bibliotekos audio ir video skyrių, Antano Guogos dovanotą fortepijoną, sužinojo, kad ten vyksta ir IT mokymai, robotikos užsiėmimai. Labai smalsu buvo pamatyti ir išgirsti apie 1898 metais išleistą „Varpą“, pirmąją Lietuvos istorijos knygą, parašytą lietuviškai, knygų knygą – Šventąjį raštą, kurio puslapių kraštai paauksuoti. Įdomu buvo pamatyti autentišką Maironio parašą. Visa tai mokiniai užfiksavo nuotraukose ir pasidalino dalinamės su kitais gimnazijos mokiniais. Jie labai laukia rudenį vyksiančio edukacinio užsiėmimo apie Simoną Daukantą, kuris, kaip prasitarė bibliotekos darbuotoja, bus labai įdomus ir vyks rūsyje.

  Kitos klasės keliavo po „Sparnuotų posakių“, „Taip. Ne“, „English Race“, „Русская избушка“, „В стране сказок и чудес“ stoteles. IIIa ir IIIb klasių mokiniai asistavo mokytojams, ruošė užduotis veikloms.


  Galerija.


  Socialinių mokslų diena

  socialiniu_mokslu_dienaBirželio 19-ją gimnazijoje vyko socialinių mokslų dienos renginiai. I–II klasių mokiniai dalyvavo praktiniuose  pilietiškumo užsiėmimuose „Aktyvus jaunimas“, kuriuos vedė lektorė Lina Straukė. 5–8, III klasių mokiniai kartu su klasių vadovais vyko į Vadoklius. Užsiėmimų metu mokiniai apžiūrėjo miestelio aikštę ir Gedimino Karaliaus skulptūrą Vyčio apygardos partizanams atminti, susitiko su skulptūros autoriumi, susipažino su Vadoklių socialinių paslaugų centru, žiūrėjo filmus „Kuo garsus Vadoklių kraštas“, „Jiems  žemė buvo šventa“, žaidė įvairiose socialinio centro erdvėse.


  Galerija.


  Gamtos ir tiksliųjų mokslų diena

  gamtos_mokslu_dienaBirželio 18 dieną Ramygalos gimnazijos mokiniai toliau dalyvavo netradicinėje ugdomojoje veikloje. 5–6 klasių mokiniai vyko į Panevėžį, kur kino centre „Garsas“ žiūrėjo kino filmą „Sengirė“, lankėsi Panevėžio gyvūnų globos namuose. 7–8 klasių mokiniai sprendė kūrybines užduotis, minė fizikos mįsles, tyrinėjo, kiek fizikos yra aplink mus. I–III klasės užsiiminėjo tiksliąja informatika.


  Galerija.


  Virvės traukimas

  virve2_2019Gegužės 7 dieną kūno kultūros mokytojos metodininkės Giedrės Maželienės treniruojama Ramygalos gimnazijos komanda (Aušrinė Aleknavičiūtė, Rimgailė Liberytė, Dovydas Šiaulinskas, Nedas Valikonis, Greta Viliūnaitė, Ugnius Žvybas) dalyvavo respublikinėse virvės traukimo varžybose Kėdainiuose ir savo svorio kategorijoje užėmė I vietą. Sveikiname!


  Gimnazijos muziejus

  r.gudelisBirželio 17 dieną kunigas daktaras Rimantas Gudelis apsilankė Ramygalos gimnazijos muziejuje, kur jį pasitiko muziejininkė Irena Zubauskienė. Svečias susipažino su spaudinių, nuotraukų  ir kraštotyrinės medžiagos parodėlėmis, skirtomis Birželio 14-jai – Gedulo ir vilties dienai, Antanui Smetonai, pasirašė svečių knygoje, aplankė profesoriaus Alberto Zalatoriaus literatūrinę svetainę.


  Galerija.


  Pamokos kitaip

  pamokos_kitaipBirželio 17–20 dienomis Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvavo netradicinėje ugdomojoje veikloje, kurią skirtingomis dienomis organizavo mokytojų metodiniai būreliai.  Pirmadienį dorinio ugdymo, menų, technologijų, kūno kultūros metodinis būrelis surengė susitikimą su parapijos klebonu Alfredu Puško, kuris  mokinių grupėms vedė ekskursiją po Ramygalos Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią, jos sakralines erdves.  Mokiniai turėjo galimybę pakilti į bažnyčios bokštą ir pažvelgti į gimtąjį miestą beveik iš paukščio skrydžio. Sugrįžę į mokyklą jie susitiko su kunigu daktaru Rimantu Gudeliu, kuris pristatė bendrą Lietuvos ir Lenkijos dokumentinį filmą „Lietuviški TVANO keliai“, kurį režisavo  kino ir televizijos režisierius iš Varšuvos Tadeušas Bistramas, Bistrampolio dvaro statytojo proproanūkis, o prodiusavo VšĮ „Bistrampolio dvaras“.

  Nobelio premijos laureatas Henrikas Senkevičius  1880 metais gyveno Bistrampolio dvare ir tarp Panevėžio krašto bajorų ieškojo prototipų savo antrajam istorinės trilogijos romanui „Tvanas“. Šiame kūrinyje  minimos Panevėžio rajono vietovės – Krekenava, Upytė, Vadaktai, Pociūnėliai, Mitriūnai. Pasak kunigo Rimanto Gudelio, būdamas dvare Henrikas Senkevičius  rašė apie 1655-ųjų metų tvaną, kada pirmą kartą Lietuvos didžioji kunigaikštystė buvo okupuota švedų ir rusų. Lietuva tapo nebevaldoma, sutrikusi, nežinojo, ar jungtis prie Lenkijos, ar Kėdainių sutartimi jungtis prie Švedijos. Tuo metu atsirado narsūs bajorai, kurie išgarsino mūsų kraštą. Vadovaujami bajoro Butrimo, Liaudos ir Upytės krašto bajorai savo jėgomis sukūrė pirmuosius būrius, kurie ir pradėjo LDK išvadavimą. Jie pirmieji išėjo į sukilimą prieš caro ir švedų okupaciją ir šis tvanas buvo nugalėtas. Šį žygį išgarsinusiam Henrikui Senkevičiui  atminti Bistrampolio dvare buvo atidengta memorialinė lenta.


  Galerija.