Žiemos sporto žaidynės

ziemos_sporto_zaidynesMūsų gimnazijos ketvirtokams patinka bendros veiklos su bendraamžiais. Pradinių klasių mokytojos Laima Dirsienė, Vilma Gabrytė, Gerda Navikienė paskatino Ramygalos gimnazijos ketvirtokus pakviesti Vadoklių skyriaus mokinius į žiemos sporto žaidynes Vadoklių mokyklos sporto salėje. Vasario 27 dieną mokiniai žaidė judriuosius žaidimus, rungėsi estafetėse, siekė iškovoti greičiausio, taikliausio, aktyviausio, šokliausio bei ištvermingiausio nominaciją. Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkomis. Buvo renkamas ir sportiškiausiais Vadoklių skyriaus antrokas. Po sporto šventės visi mokiniai dalyvavo renginio aptarime, išsakė savo pastebėjimus, buvo apdovanoti saldžiais prizais. Ketvirtokų mokytojos džiaugėsi, kad bendros veiklos padėjo telkti klasių kolektyvus, geriau vieniems kitus pažinti.

Šimtadienis, 2024 m.

simtadienis_2024Mokinių manymu, Šimtadienis – viena linksmiausių švenčių per visus mokyklinius metus. Vasario 15 dieną IIIa ir IIIb klasių vadovų Julijos Liesienės ir Viliaus Grockio auklėtiniai  pakvietė dvyliktokus į „100-ąjį Super Herojų sąskrydį“, kuris prasidėjo iškilmingu dvyliktokų – „Super Herojų“ – pasitikimu. IVa ir IVb klasių vadovių Astos Naulickienės ir Justinos Meilutienės auklėtiniams buvo paruošta speciali fotosienelė ir superaktyvios veiklos: sveikatos „patikra“, supergalių išbandymai ir kūrybinės dirbtuvėlės, kurių metu „superherojai“ kūrė skaniausius, išradingiausius, supermagiškus burgerius. Aktų salėje vyko ir oficialioji renginio dalis. „Super Agentai“ vienuoliktokai padėjo „Super Herojams“ dvyliktokams nugalėti priešus iš tarpgalaktinės erdvės, kurie visaip trukdo pasiekti geresnių mokymosi rezultatų. Augustės Buziūtės ir  Giletos Švilpaitės vadovaujami superagentai pateikė daugybę vaizdo medžiagos iš dvyliktokų gyvenimo. Klastingi priešai („Noras vairuoti“, „Egzaminų baimė“, „Tinginystė“, „Tuščios galvos“) buvo demaskuoti ir nukenksminti. Dvyliktokai, pasitelkę išradingumą, kūrybiškumą ir gerą nuotaiką, puikiai susidorojo su pateiktomis užduotimis. Salėje neliko nė vieno abejingo žiūrovo po merginų ir vaikinų atliktų nuotaikingų šokių, kurie puikiai įrodė, kad šokio pamokos pas mokytoją Renatą Rakašienę nenuėjo veltui. Būsimuosius abiturientus pasveikino pirmoji mokytoja Lidija Striškienė, o pradinių klasių mokytoja Laima Dirsienė perdavė kitos pirmosios mokytojos Gerdos Navikienės nuoširdžius palinkėjimus. Padrąsinančius žodžius tarė dvyliktokų klasių vadovės Asta Naulickienė ir Justina Meilutienė. Į šventę su dovanomis atvyko buvusi IVb klasės vadovė Sandra Gruzdienė. Dvyliktokams žodį tarė gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas. Vienuoliktokai „Super Herojams“ padovanojo simbolinius oro balionus, kurie leis kilti svajonių bei gerų pasiekimų link, suteiks jėgų ir ateityje nugalėti tarpgalaktinius priešus. Dienoms iki egzaminų skaičiuoti dvyliktokai gavo šimtadienio kalendorius. Įspūdingos šventės organizatoriai įdėjo daug pastangų, kad Šimtadienis būtų linksmas, nuotaikingas, visiems paliktų neišdildomą įspūdį. Šventės dalyviai sako, kad jiems tai puikiai pavyko.

Sukaktis

a.mikenas_su_kolegomisVasario 24 dieną sukako 100 metų, kai Ramygalos valsčiaus Butkiškių kaime gimė Antanas Mikėnas, pirmasis Lietuvos lengvaatletis, laimėjęs olimpinį apdovanojimą. Būsimasis 1956 metų Melburno olimpinių žaidynių sidabro medalininkas 20 km sportinio ėjimo rungtyje ne tik mokėsi Ramygalos progimnazijoje, bet ir 1946 metais baigęs Panevėžio mokytojų seminariją Ramygaloje mokytojavo.

Valentino diena

valentino_diena2_2024valentino_diena_2024Vasario 14 dieną IIa ir IIb klasių vadovų Laimutės Skiauterienės ir Manto Masioko auklėtiniai organizavo Valentino dienos paminėjimą mūsų gimnazijoje su foto siena, meilės paštu, populiaria muzika per pertraukas.

Susitikimas

susitikimas_autoresusitikimas_autore2susitikimas_autore3Vasario 12 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės antros klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje už klasės ribų. Ramygalos miesto bibliotekoje jie susitiko su Daiva Palionyte-Batavičiene, kuri pristatė knygelę „Šuniukas Amsiukas“.

Olimpiada

Vasario 9 dieną vyko 72-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados (9–12 kl.) II etapas. Ramygalos gimnazijos matematikos mokytojo metodininko Viliaus Grockio mokinys Rokas Miliūnas (IVa) užėmė I vietą, Domantas Augulis (IVb) – II vietą, Dovydas Safronovas (IIIa) – III vietą. Sveikiname Roką, Domantą, Dovydą ir jų mokytoją Vilių!

Matematikos olimpiada

Vasario 12 ir 14 dienomis Ramygalos gimnazijos matematikos mokytojos Inga Bubinienė ir Margarita Žižiūnienė organizavo matematikos olimpiados I turą.

Penktokų grupėje:
    Adrijus Lukoševičius (5a) – I vieta,
    Dovydas Degenis (5a) – II vieta,
    Rugilė Juškaitė (5a) – III vieta.

Šeštokų grupėje:
    Justina Masiokaitė (6a) – I vieta,
    Gytis Radziulis (6a) – II vieta,
    Albinas Batavičius (6b), Emilija Dangveckaitė (6b), Brigita Navickaitė(6a) – III vieta.

Septintokų grupėje:
    Kristupas Augulis (7a) – I vieta,
    Justina Paplauskaitė (7b) – II vieta,
    Kajus Pečeliūnas (7b) – III vieta.

Aštuntokų grupėje:
    Austė Miliūnaitė (8a) – I vieta,
    Mingailė Marčiukonytė (8b) – II vieta,
    Dominyka Masiokaitė (8a), Auksė  Radziulytė (8b) – III vieta.

Olimpiados prizininkai buvo apdovanoti specialiais rašikliais, paskatinti dešimtukais. Sveikiname juos ir jų matematikos mokytojas, linkime sėkmės kovo mėnesį vyksiančioje Panevėžio rajono 5–8 klasių mokinių jaunųjų matematikų olimpiadoje!