Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Abėcėlės šventė

  abeceles_svente_2021Pirmuosius mokslo metus Ramygalos gimnazijos 1a klasės mokiniai užbaigė „Abėcėlės švente“. Birželio 4 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Gerdos Navikienės mokiniai ir 24 svečiai (mamytės, tėveliai, močiutės ir Kristupėlio prosenelė) prisijungė į nuotolinę Zoom konferenciją. Ruošdamiesi šventei, pirmokai kartu su tėveliais pasigamino raidžių karūnas. Kartu su mokytojomis išmoko eilėraščių, dainelių. Muzikos mokyklos mokytojų Kęstučio Plančiūno ir Loretos Venslavičienės mokiniai šventės metu pagrojo muzikinius kūrinius su dūda ir kanklėmis. Mokinių tėveliai paruošė staigmeną – meduolines abėcėlės raideles. Mokytoja Gerda pasveikino savo mokinukus prisiminimui padovanodama knygeles ir diplomėlius už pirmokų per mokslo metus perskaitytas knygas.


  Galerija.


  Sveikatingumo žygis

  sveikat_zygis_4Pradinių klasių mokytoja metodininkė Vilma Kučienė supranta, kaip žmogaus kūnui reikalingas judėjimas. Nors jos auklėtiniams judrumas būdingas iš prigimties, tačiau pandemija pakeitė jų įpročius. Ketvirtokai daug laiko praleido namuose, prie kompiuterių. Dėl šių priežasčių birželio 7 dieną mokytoja Vilma savo auklėtiniams surengė tradicinį sveikatingumo žygį į Aukštadvario karjerą. Keliaudami ketvirtokai dairėsi po apylinkes. Buvo vaikų, kurie tuo keliu ėjo pirmą sykį. Besišnekučiuojant kelias neprailgo. Karjeras pasitiko gražia aplinka, gaiviu oru ir saule. Ketvirtokai daug  žaidė, šoko, maudėsi, ant laužo kepė dešreles, bendravo. Pusdienis gamtos glėbyje pralėkė labai greitai. Vaikams ši diena buvo visiškai kitokia nei buvusios.


  Galerija.


  Sveikatingumo žygis

  sveikat_zygis_1aBirželio 2 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Gerdos Navikienės 1a klasės mokiniai dalyvavo sveikatingumo žygyje. Užbaigdami mokslo metus pirmokai pėsčiomis įveikė 3 kilometrų kelią iki Aukštadvario karjero. Sportiški, ištvermingi ir aktyvūs mokytojos Gerdos auklėtiniai  mokėsi užsikurti laužą, pasistatyti palapinę, žaidė judriuosius  žaidimus, turėjo  galimybę pasitikrinti ir pagilinti savo žinias apie gimtojo krašto miškų augaliją ir gyvūniją.


  Galerija.  Pasaulinė rankų higienos diena

  ranku_higiena_2020Gegužės 27 dieną Ramygalos gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Danguolė Urbonienė inicijavo Pasaulinės rankų higienos dienos paminėjimą mūsų mokykloje. Šios dienos tikslas – atkreipti dėmesį į rankų higienos svarbą ir priminti, kad teisingai plauti rankas svarbu ne tik tam, kad jos būtų švarios, bet ir todėl, kad apsaugotume save ir aplinkinius nuo užkrečiamų ligų. 1a ir 1b klasės mokiniai labai aktyviai dalyvavo Danguolės Urbonienės surengtoje pamokoje. Jie puikiai žinojo, kodėl ir kada reikia plauti rankas, pasikartojo taisyklingus rankų plovimo žingsnelius, prisiminė kosėjimo ir čiaudėjimo etiketą. Pažiūrėję mokomąjį filmuką apie bakterijas ir sužinoję apie jas daugiau, vaikai  atliko eksperimentą, kad įsitikintų, jog geriausiai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu. Kiekvienas mokinys gavo dovanų rankų plovimo atmintinę ir muiliuką. Pamoką baigė pasižadėję plauti kasdien rankas tik švariai.


  Susitikimas

  susitikimas_1asusitikimas2_1asusitikimas3_1aGegužės 21 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Gerdos Navikienės 1a klasės mokiniai dalyvavo ugdymo karjerai pamokoje-susitikime. Pamoką vedė Kajaus Tarulio mama, burnos higienistė Gerda Tarulienė. Viešnia su pirmokais kalbėjosi apie dantų priežiūrą. Mokiniai gilino savo žinias, atsakinėjo į klausimus, atliko užduotis knygelėse ir susipažino su burnos higienisto profesija.

  Paskutinis skambutis

  paskutinis_skambutis_2021Gegužės 21 dieną Ramygalos gimnazijos dvyliktokams nuskambėjo paskutinis skambutis. Pandemija nesugebėjo sutrukdyti mokyklos bendruomenei džiaugtis šia nuostabia švente. Šiais metais dalis dvyliktokų kartu su savo klasės vadovu Audriumi Kučiu tiesiog atėjo į mokyklą, nes nuotolinis mokymas buvo atėmęs tą įprastą ĖJIMĄ į pamokas. Kita dalis abiturientų atvykimui  į mokyklą pasirinko gamtą tausojantį transportą – paspirtukus. Po klasės vadovo valandėlės  abiturientai buvo iškilmingai palydėti į gimnazijos stadioną, kur vyko oficialioji šventės dalis. Daug širdies ruošdami šią šventę įdėjo vienuoliktokų klasės vadovo Viliaus Grockio auklėtiniai Viltė Misevičiūtė, Eva Narbutaitė, Deimantas Marozas, Domantas Turulis. Jiems išmone, artistiškumu nenusileido pradinių klasių mokytojų Gerdos Navikienės ir Lidijos Striškienės pirmokai, dvyliktokams pravedę žaismingai  suintegruotą gimtosios kalbos, matematikos, gamtos pažinimo, kūno kultūros, teatro, muzikos pamoką. Abiturientams buvo skirtas pirmokų šokis, kurį jie paruošė kartu su  šokio mokytoja Renata Rakašiene. Būsimąją 78 laidą sveikino Ramygalos gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas, palinkėjęs laisvos Tėvynės ir asmeninės laisvės renkantis gyvenimo kelią, pirmoji mokytoja Vilma Kučienė, buvusi vadokliečių klasės vadovė Justina Meilutienė. Renginio vedėjos perskaitė nuoširdžius sveikinimo žodžius nuo buvusios klasės vadovės Astos Brazdžionienės. Kadangi ši laida pasižymėjo ir sportiniais pasiekimais, ji sulaukė judraus  pasveikinimo nuo fizinio ugdymo mokytojo Egidijaus Marozo. Vienuoliktokai abiturientams įteikė po mokyklinių  dienų simbolį – varpelį. Abiturientai padėkojo tėveliams, mokytojams, vienuoliktokams. Savo  valią surašė į testamentą ir, iškilmingai perskaitę jį, perdavė kartu su raktu nuo mokyklos amžinam saugojimui. Dar vienu šventės akcentu tapo kartu sudainuotas gimnazijos himnas „Nupiešti pasaulį“ ir prie mokyklos pasodintas medelis. Sėkmės egzaminų sesijoje, Ramygalos gimnazijos LXXVIII abiturientų laida!


  Galerija.


  Olimpiada

  olimpiada_pradinukaiGegužės 29 dieną Ramygalos gimnazijos  4 klasės mokinys Kristupas Augulis, kurį matematikos moko pradinių klasių mokytoja metodininkė Vilma Kučienė, dalyvavo  Lietuvos pradinukų matematikos olimpiadoje Vilniuje. Olimpiados tikslas – skatinti vaikus ankstyvame amžiuje domėtis matematika, ugdyti pradinio mokyklinio amžiaus vaikų mokslinį kritinį mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą, atkaklumą. Dalyvauti  olimpiadoje kviečiami visų Lietuvos mokyklų 3-ių ir 4-ų klasių mokiniai, pasiekę geriausių rezultatų šalies savivaldybių rengiamose matematikos olimpiadose.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu