Meninio skaitymo konkursas

meninis_skaitymas3_2024Sausio 25 dieną Ramygalos gimnazijos IIIa klasės mokinė Gileta Švilpaitė, kurią moko vyresnioji lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laima Grikšaitė, Meninio skaitymo konkurso savivaldybės etape užėmė II vietą. Sveikiname Giletą ir jos mokytoją Laimą!

Olimpiada

Sausio 23 dieną vyko 71-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados savivaldybės etapas. Ramygalos gimnazijos fizikos mokytojos metodininkės Laimutės Skiauterienės mokinys Matas Stankevičius (Ia) užėmė II vietą, Gabrielė Karaliūtė (IIb) – II vietą, Domantas Augulis (IVb) – I vietą. Sveikiname Domantą, Gabrielę, Matą ir jų mokytoją Laimutę!

Tinklinis

tinklinis2_2024Sausio 24 dieną Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijoje vyko 2023–2024 m. m. Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų merginų tinklinio varžybos. Ramygalos gimnazijos komanda užėmė II vietą. Sveikiname merginas ir jų fizinio ugdymo mokytojus Egidijų Marozą ir Gintautą Stanevičių!

Edukacinė išvyka

1a_garsasĮpusėjo mokslo metai. Baigėsi I pusmetis. Šį trumpą atokvėpio laikotarpį Ramygalos gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Laima Černienė išnaudojo netradicinėms pamokoms už klasės sienų. Sausio 19 dieną savo 1a klasės mokiniams mokytoja surengė edukacinę išvyką į Panevėžį. Pirmokai dalyvavo  kino pamokoje Panevėžio kino centre „Garsas“, kur žiūrėjo animacinį filmą „Mažoji Klara“. Su edukatore  mokiniai diskutavo apie pagrindinės herojės karvutės Klaros nuotykius, kaip ji suprato, kad reikia tikėti savimi, kad kiekvienas yra svarbus tuo, ką daro. Pirmokai jau trečią kartą lankėsi „RoboLabe“ – Panevėžio švietimo centro padalinyje. Robotikos centre, naudodami LEGO Education Simple & Powered mechanikos rinkinius, dirbdami porose, pasigamino modelius su paleidimo mechanizmais, juos išbandė lenktyniaudami įrengtoje trasoje. Edukacijų metu buvo ugdomos pažintinės, socialinės bei STEAM kompetencijos. Mokiniai buvo aktyvūs, smalsūs, kūrybingi, žaisdami sėkmingai mokėsi ir kūrybiškai sprendė problemas.

Seminaras „Vaizduotė ir atmintis“

vaizduote_ir_atmintisSausio 23 dieną IVb ir IIIa klasių vadovių Justinos Meilutienės ir Julijos Liesienės auklėtiniai dalyvavo Kultūros paso edukaciniame seminare „Vaizduotė ir atmintis“. Jį vedė aktorius-fasilitatorius Tomas Dapšauskas.

Meninio skaitymo konkursas

meninis_skaitymas2_2024meninis_skaitymas_2024Ramygalos gimnazijos tradicinių renginių sąraše – kasmet vykstantis Meninio skaitymo konkursas. Šiais metais 5–8 klasių mokinių grupėje I vietą užėmė Kamilė Mečinskaitė (7a), kurią lietuvių kalbos ir literatūros moko mokytoja Jūratė Pisankaitė, II vietą užėmė Gabija Zupkaitė (7a). I–IV klasių mokinių grupėje I vieta buvo skirta Giletai Švilpaitei (IIIa), mokytojos Laimos Grikšaitės mokinei, II vieta – Skaistei Ulytei (IIb).
    Kamilė Mečinskaitė ir Gileta Švilpaitė dalyvaus Panevėžio rajono meninio skaitymo konkurse. Sveikiname skaitoves, jų mokytojas ir linkime sėkmės!

Pamoka bibliotekoje

3a_biblioteka_2024Nauji metai, sakoma, yra lyg dar vienas tuščias gyvenimo knygos puslapis, kurį pildysime naujomis istorijomis. Šiais metais pradinių klasių mokytoja metodininkė Vilma Kučienė savo  3a klasės mokiniams paruošė netradicinę pamoką „Žiemos motyvai vaikų literatūroje“. Kad trečiaklasiai plačiau susipažintų su lietuvių poetais, pasiūlė paskaityti eilėraščių žiemos motyvais. Vaikai mokėsi juos deklamuoti, o dalis mokinių netgi bandė patys kurti eilėraščius apie žiemą. Sausio 22 dieną trečiaklasiai dalyvavo įdomioje ir nuotaikingoje netradicinėje pamokoje Ramygalos miesto bibliotekoje. Visiems smagu buvo pasiklausyti deklamuojamų eilėraščių, atlikti bibliotekininkės Audronės Kaupienės paruoštas užduotis.