Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Paskutinis skambutis

  paskutinis_skambutis_2019Gegužės 23 dieną Ramygalos gimnazijos 76 laidos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis. Nenusižengdami ilgametei tradicijai, „pasibalnoję“ motociklus ir automobilius, tiuninguotus abiturientų folkloro motyvais, dvyliktokai kartu su klasių vadovėmis Ina Babaitiene ir Laima Grikšaite apvažiavo miesto apylinkes. Gimnazijos šokio mokytojos Renatos Rakašienės šokėjų būrys pasitiko abiturientus su nuotaikinga šokių pyne, todėl į mokyklą, į paskutinę klasės vadovės pamoką dvyliktokai šiemet atėjo lambados žingsniu. Per rugsėjo pirmąją jie palydėjo pas pirmąją mokytoją smagų pulkelį pirmokėlių, kurie dabar gerokai išdrąsėję ir ūgtelėję su savo mokytoja Asta Kuodyte pravedė linksmą pamokėlę. Dvyliktokai nuoširdžiai ir labai kantriai atliko visas  pateiktas užduotis, po kurių buvo išlydėti į aktų salę. Abiturientams: Gabrielei, Donatui, Aušrinei Karolinai, Tautvydui, Lukui, Ramintai, Rūteniui, Gabrielei, Nojui, Domantui, Agnei, Dovydui, Viktorijai, Alvydei, Lukui, Matui, Rokui, Vakariui, Matui, Jonui Benui, Pauliui, Valdui, Akvilei, Lukui, Karoliui – IIIa ir IIIb klasių vadovių Neringos Ramanauskaitės ir Viktorijos Paškevičienės auklėtiniai šventės proga paruošė meninę kompoziciją, kurios metu skambėjo eilėraščių posmai, dainavo ir grojo muzikos mokytojos Snieguolės Adomaitienės vadovaujamos dainavimo studijos nariai, šoko vienuoliktokai, fortepijonu skambino Panevėžio rajono muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus mokinės Danielė Augulytė ir Viktorija Staškūnaitė. Skambia daina dvyliktokus pasveikino muzikos mokytojos Aurelijos Šerelienės paruošti pirmokai, gražių prisiminimų ir šiltų padrąsinančių žodžių nepagailėjo pirmosios mokytojos – Laima Černienė ir Nijolė Šlevienė, klasių vadovės. Sveikinimo žodį abiturientams tarė mokyklos direktorius Algis Adašiūnas, Panevėžio rajono Savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius. Nerūpestingiems mokykliniams metams prisiminti vienuoliktokai padovanojo po simbolinį varpelį. Abiturientai padėkojo mokytojams už suteiktas žinias ir begalinę kantrybę įteikdami savo pagamintas keramikines saldainines, o vienuoliktokams perdavė simbolinį raktą nuo gimnazijos. Šventės pabaigoje prie mokyklos abiturientai pasodino medelį.


  Galerija.


  Išvyka

  2kl_kaunasGegužės 29 dieną antros klasės mokiniai su savo mokytoja Vilma Kučiene dalyvavo edukacinėje išvykoje į Kauną. Ugdymo procese įgytas žinias mokiniai gilino apsilankę Kauno zoologijos sode,  Tado Ivanausko zoologijos muziejuje, kuris yra nepamainoma vaizdinė priemonė susipažįstant su  gamta, gyvūnijos evoliucija, retomis bei nykstančiomis gyvūnų rūšimis. Vaikai išbandė Žaliakalnio funikulierių, kuriam yra suteiktas kultūros paminklo statusas. Jie sužinojo, kad funikulieriais dažniausiai naudojamasi kalnuotose šalyse. Antrokai aplankė Lietuvos liaudies buities muziejų Rumšiškėse – vieną didžiausių pagal užimamą plotą (195 ha) bei nekilnojamų eksponatų skaičių muziejų po atviru dangumi Europoje. Tai vienintelis etnografijos rūšies muziejus Lietuvoje, pristatantis sumažintą visų etnografinių Lietuvos regionų ir miestelio atspindį.


  Galerija.


  „Europos egzamino“ finalas

  europos_egz_finalasGegužės 24 dieną Ramygalos gimnazijos IIIa klasės mokinys Mantautas Raila dalyvavo „Europos egzamino“,  organizuoto Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje, mokinių grupės finale, kuriame paaiškėjo šių metų geriausi Europos Sąjungos žinovai ir buvo išdalinti pagrindiniai prizai. Dvidešimt  finalininkų turėjo atsakyti į 20 klausimų, už kuriuos buvo galima surinkti 28 taškus. Ar lengva buvo Mantautui? Pabandykite atsakyti į vieną iš įdomesnių finalo klausimų: ši vieta – ne Europos Sąjungoje. Ji garsi visame pasaulyje vienu savo matmeniu, kurį žymintis skaičius atitinka Lietuvoje renkamų Europos Parlamento narių skaičių. Vieta yra pavadinta moterišku vardu. Šio vardo vyriškos giminės forma Lietuvoje dažnai asocijuojasi su skaičiumi trys milijonai. Apie kokią vietą čia kalbama? Atsakymas – Marianų įduba.

  Dar kartą sveikiname Mantautą ir istorijos mokytoją Neringą Ramanauskaitę!  Rytmetys

  rytmetys_2019Gegužės 23 dieną gimnazijos logopedės Jurgitos Pakšytės kabinete šurmuliavo gausus būrys Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“ priešmokyklinio amžiaus vaikų, kurie lanko logopedines pratybas. Kartu su darželio logopede Gitana Dūdiene ir auklėtoja Laimutė Rasalskienė jie atvyko į rytmetį „Dėkim raidę prie raidės“. Kiekvienas dalyvis pristatė savo pirmąją vardo raidelę. Po prisistatymo vaikų laukė įvairios užduotėlės, kurias paruošė gimnazijos logopedė Jurgita. Vėliau vaikai pasivaikščiojo po mokyklą. Specialistės džiaugėsi gražiu bendravimu bei bendradarbiavimu, patirties sklaida, komunikavimo, pažinimo kompetencijų lavinimu, gebėjimu kompleksiškai ugdyti visapusišką vaiko asmenybę.


  Galerija.


  Sveikiname!

  daniele_20192019 m. gegužės 14–16 d. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje vyko VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Musica amabile-2019“, kuriame dalyvavo apie 70 jaunųjų pianistų iš visos Lietuvos muzikos bei meno mokyklų. Dalyvius vertino kompetentinga komisija: Viktoras Paukštelis, Jurgis Aleknavičius, Kšyštof Markevič, Justas Šervenikas, Feliksas Zakrevskis.


  Šiame konkurse Panevėžio r. muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus mokinė Danielė Augulytė (mokyt. metodininkė Daiva Valkūnienė) pelnė III vietos laureato diplomą.

  Išvyka

  4b_siauliaiGegužės 22 dieną 4b klasės mokiniai su savo mokytoja Asta Žemkauskiene dalyvavo edukacinėje išvykoje į Šiaulius.  Ketvirtokai šįmet baigia pradinę mokyklą, todėl ši išvyka daugiau buvo skirta pramogai: turiningai pailsėti, patirti gerų emocijų, pasidžiaugti nuveiktais darbais, kartu pasidalinti atostogų planais, svajonėmis ir lūkesčiais apie penktą klasę. Atvažiavę į Šiaulius pirmiausia nuvyko į Šiaulių universiteto botanikos sodą – reprezentacinę ir edukacinę tyrimų bazę, prestižinio pasaulio botanikos sodų tinklo ir Lietuvos botanikos sodų asociacijos narį. Ketvirtokai sužinojo, kad bendras sodo plotas – 6,54 ha, jame auginama per 4000 įvairių rūšių ir veislių augalų, o sėklų mainai vykdomi su daugiau nei 250 pasaulio botanikos sodų. Vaikai susipažino su pagrindinėmis botanikos sodo ekspozicijomis, aktyviai praleido laiką laipiodami specialia laipiojimo siena, žaisdami lauko žaidimus. Po to ketvirtokai apsilankė Šiaulių Kanes arenos batutų parke. Tai pirmasis ir vienintelis  batutų parkas Šiaurės Lietuvoje. Čia vaikai suprato, ką reiškia skristi, išmoko naujų triukų ir puikiai praleido laiką gerų draugų būryje.

  Išvyka

  6a_vilniusGegužės 23 dieną 6a klasės vadovė Julija Liesienė savo auklėtiniams surengė išvyką į Vilnių. Katedros požemiuose mokinių laukė turininga ekskursija, o po jos – praktinė dalis, kurioje šeštokai tapo archeologais. Specialiais įrankiais jie kasinėjo edukatorių paruoštus „kultūrinius sluoksnius“. „Radiniai“ padėjo mokiniams daugiau sužinoti apie LDK žmonių gyvenimo būdą. Nuotykių parke „UNO parks“ mokiniai lavino savo sportinius įgūdžius, patyrė daug teigiamų emocijų, mokėsi aktyviai leisti laisvalaikį be žalingų įpročių. Aplankę Pinigų muziejuje šeštokai susipažino su pasaulio ir Lietuvos pinigų raida, bankininkystės istorija, daug įdomaus sužinojo apie šiuolaikinių lietuviškų pinigų gamybą. Išvykos dalyviai apžiūrėjo LDK, Lietuvos Respublikos ir kitų kraštų monetas, cirkuliavusias Lietuvoje, lietuviškas progines monetas.


  Galerija.