Išvyka

isvyka_seimasBalandžio 25 dieną Ramygalos gimnazijos darbuotojai „atsiėmė“ dovanas, kurias gavo dar lapkričio mėnesį, kai buvo švenčiamas gimnazijos 100-mečio jubiliejus. LR Seimo narė Guoda Burokienė ta proga padovanojo mokyklos darbuotojams pažintinę ekskursiją į LR Seimo rūmus. Po visos virtinės sėkmingų sutapimų, ramygaliečiai susitiko ne tik su Seimo nare, bet ir Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu, o kiek vėliau mokyklos muziejininkės Irenos Zubauskienės dėka pabendravo su pačiu Seimo Pirmininku Viktoru Pranskiečiu. Išvykos dalyviai iš balkono stebėjo plenarinį posėdį, lankėsi Konstitucijos, Kovo 11-osios ir kitose salėse.

Antroje išvykos dalyje mokyklos darbuotojai „atsiėmė“ dar vieną dovaną, kurią paruošė buvęs mūsų mokyklos mokinys Tomas Juška, – profesionalaus MO gido vedamą ekskursiją po garsųjį MO muziejų. Jos metu ramygaliečiai susipažino su modernaus meno muziejaus pastato architektūriniu išskirtinumu, istorija, aplankė parodą „Gyvūnas – žmogus – robotas“.

Parodėlė

parodele_2019parodele2parodele3Matematikos mokytojas metodininkas Vilius Grockis savo mokiniams pasiūlė į didžiausią krikščioniškąją  šventę pažiūrėti netradiciškai – „geometriškai“ ir būtinai kūrybiškai. 5a, 6a ir 8b klasių mokinių darbeliai buvo surinkti į nedidelę parodėlę II aukšto fojė.

Olimpiada

olimpiada_matemBalandžio 27 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės 4a klasės mokiniai Ieva Kirdeikytė, Matas Stankevičius, Gytis Zabiela atstovavo Panevėžio rajonui ir dalyvavo Lietuvos pradinukų matematikos olimpiadoje, kuri vyko Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto patalpose.

Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada – tai nacionalinis matematikos konkursas šalies mokyklų 3-ių ir 4-ų klasių mokiniams. Jį rengia – „Gabių vaikų akademija“ ir dr. Romualdas Kašuba bendradarbiaujant su VU Matematikos ir informatikos fakultetu. Remia – nevalstybinė progimnazija „MAGIS“ (Vilnius). Renginio tikslai: skatinti vaikus ankstyvame amžiuje domėtis matematika ir jos pasireiškimu aplinkoje, ugdyti pradinio mokyklinio amžiaus vaikų mokslinį kritinį mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą, atkaklumą, anksti rasti itin gabius vaikus ir juos ugdyti, skatinti jų pastangas.

Akcija „Nenorim gyventi šiukšlėse“ 2019

darom_2019Balandis – švaros mėnuo. Siekdami padėti apvalyti miesto ir jo apylinkių bendrąsias erdves nuo šiukšlių, pasirūpinti daug švaresne ir sveikesne aplinka, balandžio 19 dieną Ramygalos gimnazijos 1–4, 5–8 ir I–IV klasių mokiniai ir mokytojai dalyvavo kasmetinėje švarinimosi akcijoje „Nenorim gyventi šiukšlėse“.

Krepšinis

triatlonas_3

triatlonas_2triatlonas_1Balandžio 18 dieną Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijoje vyko 2018–2019 mokslo metų Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių krepšinio triatlono varžybos. Jose dalyvavo Smilgių, Naujamiesčio, Ramygalos, Krekenavos Mykolo Antanaičio, Velžio gimnazijų ir Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos komandos. II vietą užėmė mūsų gimnazijai atstovavusi kūno kultūros mokytojos Giedrės Maželienės vadovaujama komanda. Jos sudėtyje gimnazijos garbę gynė Deimantas Marozas (Ib), Haroldas Varžinskas (Ib), Titas Ališauskas (IIa), Lauryna Kazlauskaitė (III), Simonas Giedraitis (III), Orinta Jasiūnaitė (III), Lukas Vaičius (III) Kornelijus Vaitiekaitis (III), Andrius Žemkauskas (III). Individualioje įskaitoje II vietą iškovojo Kornelijus Vaitiekaitis (III). Sveikiname!

Konkursai

konkursaiBalandžio 18 dieną Berčiūnų pagrindinėje mokykloje įvyko Panevėžio rajono 5–6 klasių mokinių technologijų konkursai „Jaunasis meistrelis“ (konstrukcinių medžiagų grupė) ir „Kūrybos paukštė“ (tekstilės grupė). Tarp 30 konkursų dalyvių buvo ir 4 Ramygalos gimnazijos mokiniai, kuriuos konkursams ruošė technologijų mokytojai Asta Naulickienė ir Audrius Kučys. Rokas Petravičius (5a) užėmė I vietą, Laurynas Rimša (6b) – II vietą. Sveikiname!

Viktorina

english_for_fun.Balandžio 17 dieną anglų kalbos mokytojos Orintos Gerdvilienės antros klasės mokiniai Kristupas Augulis, Meida Levickytė, Kamilė Mečinskaitė, Kajus Pečeliūnas, Gabija Zupkaitė dalyvavo kasmetinėje antrų klasių mokinių anglų kalbos viktorinoje „English for Fun“, kuri vyko Raguvos gimnazijoje. Antrokams teko prisistatyti, atlikti mokytojų paruoštas užduotis, reikalaujančias anglų kalbos žinių ir kūrybingumo. Mokiniai dėliojo sakinius, rašė žodžius paraidžiui ant cukraus ir miltų, vardino kūno ir veido dalis. Atliktos užduotys parodė, kiek daug antrokai žino, kad jie geba smagiai leisti laiką kalbėdami angliškai. Renginio pabaigoje visoms komandoms buvo įteiktos padėkos ir saldūs prizai, o nugalėjo draugystė!