Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Rytmetys

  rytmetys_18Gegužės 25 dieną gimnazijoje vyko rytmetys „Ar pasiruošęs? Į mokyklą!“ Ramygalos lopšelio–darželio „Gandriukas“ priešmokyklinio amžiaus vaikams, lankantiems logopedines pratybas. Renginį organizavo Ramygalos gimnazijos logopedė Jurgita Pakšytė ir Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“  logopedė Gitana Dūdienė. Vaikučiai pasivaikščiojo po gimnaziją, o vėliau iškylavo lauke. Iškylos metu vaikai minė mįsles, dėliojo raides bei žodžius, pasakojo įvairias istorijas. Pademonstravę puikias žinias būsimieji pirmokai įrodė, kad mokyklai jie pasiruošę.


  Galerija.


  Ekskursija

  3b_anyksciai_18Gegužės 23 dieną vyresniosios pradinių klasių mokytojos Nijolės Šlevienės auklėtiniai, 3b klasės mokiniai, dalyvavo apžvalginėje ekskursijoje po  Anykščių lankytinas vietas. Buvo aplankyti penki objektai: A. Baranausko klėtelė, Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčia, „Laimės Žiburys“ – Jono Biliūno kapas ir paminklas ant Liudiškių kalvos, Puntuko akmuo, medžių lajų takas. Išvykos dalyviai susipažino su Anykščių miestu ir jo apylinkėmis, grožėjosi unikaliais  gamtos kampeliais, mokėsi tausoti ir ir puoselėti viską, kas sukurta gamtos ir žmogaus.


  Galerija.


  Išvyka

  4b_siauliaiVyresniosios pradinių klasių mokytojos Astos Žemkauskienės auklėtiniai, 4b klasės mokiniai, baigia pradinę mokyklą, todėl gegužės 19 dieną surengta išvyka į Šiaulius buvo skirta pramogai: turiningai pailsėti, patirti gerų emocijų, pasidžiaugti nuveiktais darbais, kartu pasidalinti atostogų planais, svajonėmis ir lūkesčiais apie penktą klasę. Atvykę į Šiaulius pirmiausia pasportavo batutų parke. Vėliau pasivaikščiojo Vilniaus gatve, vadinama pėsčiųjų bulvaru, pasigrožėjo jos meno kūriniais.  Po to vyko į Šiaulių universiteto botanikos sodą, ten susipažino su pagrindinėmis jo ekspozicijomis.


  Galerija.


  Žygis

  zygis_0524Pradinių klasių mokytoja metodininkė  Gerda Navikienė įsitikinusi, kad keliaudami, tyrinėdami mokiniai geriau pažįsta gamtą ir savo gimtąjį kraštą. Gegužės 24 dieną jos auklėtiniai dalyvavo tradiciniame sveikatingumo žygyje. Antrokai kartu su tėveliais lankėsi Pašilių stumbryne. Dalį kelio (4 km) žygeiviai įveikė pėsčiomis. Sportiški, ištvermingi ir aktyvūs, besidomintys supančia aplinka antrokai sėkmingai įveikė visus sveikatingumo žygio, kuris jiems jau antrasis, iššūkius. Žygio metu mokiniai aplankė  partizanų žemines. Vėliau pasivaikščiojo pažintiniu miško taku, kurio informaciniuose stenduose sužinojo, kokie gyvūnai ir augalai paplitę Pašilių miške. Vaikai žaidė judriuosius žaidimus, aktyviai dalyvavo sportinėse varžybose.


  Galerija.


  Krosas

  krosas_2018krosas2_2018Gegužės 15 dieną Panevėžio Skaistakalnio parke vyko 2018 metų Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kroso varžybos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Gausiame apie 230 sportininkų būryje buvo ir Ramygalos gimnazijos bėgikai. Savo amžiaus trasas įveikė ir prizines vietas užėmė šie mūsų gimnazijos mokiniai: II vietą – Kamilė Bružaitytė (4a), III vietą – Lovaris Aleksandravičius (4b), II vietą – Svajūnas Vasiliauskas (5b), III vietą – Nojus Nikštelė (6a), II vietą – Fausta Burtyliūtė (IIa), II vietą – Justas Kievinas (IVb), III vietą – Kristina Asipauskaitė (IVb). Sveikiname puikiai pasirodžiusius bėgikus ir kūno kultūros mokytoją metodininką Egidijų Marozą!

  Konkursas

  konkursas_vandenysRamygalos gimnazijos mokytojos Viktorijos Paškevičienės vadovaujamo foto būrelio „Pasaulis pro objektyvą“ narės dalyvavo šalies mokinių foto darbų konkurse „Vandens ženklai“. Konkursą organizavo Lietuvos vandens tiekėjų asociacija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Konkurso tikslas – skatinti mokinių saviraišką ir kūrybingumą, ugdyti jų aplinkosaugines nuostatas, diegti ekologinę kultūrą, formuojant požiūrį į mus supančią aplinką, atkreipiant dėmesį į vandenį, kaip gamtos vertybę, kurią privalome tausoti ir saugoti. Gegužės 22 dieną gimnazijoje lankėsi UAB „Aukštaitijos vandenys“ ryšių su visuomene specialistas Svajūnas Mikeška. Jis įteikė diplomus ir atminimo dovanas konkurso „Vandens ženklai“ dalyvėms. Savivaldybės etapo prizininkėmis tapo Rugilė Kancytė (IVb), užėmusi II vietą, Armina Gedgaudaitė (IVa), užėmusi III vietą.

  Projektas „Darnūs namai“

  darnus_namaiGegužės 22 dieną į Ramygalos Laisvės aikštę atvyko  iš įvairių senų nenaudojamų daiktų sukonstruotas namas ant ratų. Šis unikalus mobilus įrenginys sukurtas įgyvendinant projektą „Darnūs namai“. Tarp šio unikalaus namo ant ratų lankytojų – Ramygalos gimnazijos mokiniai. Jie sužinojo apie atsakingą vartojimą, atliekų prevenciją ir tvarkymą, turėjo galimybę pasisemti idėjų, kaip kūrybingai iš nereikalingų rakandų susikurti naują, įdomų namų interjerą, pamatė, kaip darnaus gyvenimo principų kasdienybėje laikosi žinomi žmonės. Lankytojams buvo surengtos kūrybinės dirbtuvės, viktorina, pasiūlyti interaktyvūs žaidimai, demonstruojamos instaliacijos.


  Darnaus namo ant ratų kelionės po Lietuvos savivaldybes organizuojamos Aplinkos ministerijos iniciatyva. Atsakingo vartojimo idėjas propaguojantis projektas „Darnūs namai“ paprastais gyvenimiškais pavyzdžiais parodo, kaip kiekvienas galime prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir sukauptas senienas paversti naujais, vertingais daiktais. Projekto „Darnūs namai“ įgyvendinimo laikotarpiu numatyta net 120 socialinių akcijų visoje šalyje. Unikalios ekspozicijos ir socialinių akcijų turas vyks iki liepos mėnesio pabaigos.


  Projektas vykdomas Aplinkos ministerijos iniciatyva ir finansuojamas ES paramos lėšomis.


  Galerija.