Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Mokomoji edukacinė programa

  Birželio 11 dieną „Renginių odisėja“ lektorė edukatorė Eglė Rakauskienė Ramygalos gimnazijos  šeštų mokiniams vedė mokomąją edukacinę programą „Švarios rankos – sveiki vaikai“, septintų klasių mokiniams – „Sveiko maisto ABC“.

  Pirmokų savaitėlė

  Birželio 10–12 dienomis pradinių klasių mokytoja metodininkė Laima Černienė ir socialinė pedagogė Aida  Bajorūnė Ramygalos gimnazijoje organizavo pirmokų savaitėlę „Susipažinkime su gimnazija“. Būsimųjų pirmokų tėveliai susitiko su gimnazijos direktoriumi, bendruomenės slaugytoja, socialine pedagoge, psichologe. Vaikai susipažino su mokykla, dalyvavo ekskursijoje po gimnaziją, žaidė, piešė ant asfalto, dalinosi kiekvienos dienos įspūdžiais. Ramygalos gimnazijos pagalbos mokiniui specialistų komanda vykdė būsimųjų pirmokų mokyklinės brandos įvertinimą.

  „Palėpės teatras 2019“ (5—8, I—III kl.)

  palepes_teatras2_2019Birželio 12–14 dienomis mūsų gimnazija toliau gyveno „Palėpės teatro“ festivalio ritmu, jaudindamasi, nerimaudama, aplodismentais kaskart pasitikdama vertinimo komisiją, nuoširdžiai plodama vaidinantiems ant scenos, atrasdama naujas mokyklinės scenos žvaigždes. Žiūrovų ir vertinimo komisijos dėmesiui 5–III klasės pristatė 11 vaidinimų. Birželio 14 dieną vertinimo komisija įteikė apdovanojimus 5a ir 5b klasės mokiniams ir mokytojams Aidai Bajorūnei ir Mantui Masiokui už menišką pusiausvyrą tarp tikrovės ir įkvepiančių pramanų spektaklyje „Snaigės, sraigės, vabalai, viskas atvirkščiai“, 6a klasės mokiniams ir mokytojai Julijai Liesienei už režisūrinius sprendimus, scenos judesio jėgą, teatro dvasios gyvastį spektaklyje „Melagių pilis“, 7b klasės mokiniams ir mokytojai Sandrai Gruzdienei už drąsą kalbėti jautriomis temomis ir pamoką – džiaugtis mažais dalykais spektaklyje  „Blogas įprotis“, 7a klasės mokiniams ir mokytojai Astai Naulickienei už gebėjimą išradingai paprašyti aplodismentų spektaklyje „Mokyklinės vypsenos“, 6b klasės mokiniams ir mokytojai Rimantai Černogačienei už gyvenimą teatre ir teatrą gyvenime spektaklyje „Savaitgalis ir viso pasaulio tetos“, 8b klasės mokiniams ir mokytojai Almai Petrauskienei už kostiuminę dramą ir išminties triumfą spektaklyje „Išmintingas teisėjas“, Ia klasės mokiniams ir mokytojai Olgai Alejūnienei už būsimo spektaklio anonsą spektaklyje „Neklaužada“, Ib klasės mokiniams ir mokytojui  Viliui Grockiui už mėgavimąsi teatru, gebėjimą sukurti šventę sau ir kitiems spektaklyje „Belaukiant autobuso‘‘, IIa ir IIb klasės mokiniams ir mokytojams Astai Brazdžionienei ir Audriui Kučiui už apmąstytus ir tinkamai panaudotus vaizdo sprendimus spektaklyje „Lėkštutė deserto“, 8a klasės mokiniams ir mokytojai Viktorijai Paškevičienei už kalbinį iššūkį, šviesų žaismą, subtilią scenografiją spektaklyje „No Entry“, IIIa ir IIIb klasės mokiniams ir mokytojoms  Viktorijai Paškevičienei ir Neringai Ramanauskaitei už teatro ir kino sintezę spektaklyje „Kvailių kaimas“.

  Už prizus geriausiems aktoriams dėkojame Adolfui Siurbiui, Lietuvos stiklininkų asociacijos prezidentui.


  Galerija.


  Čempionai

  cempionai_2019Birželio 18 dieną Kaune įvyko 2019 metų Lietuvos mokyklų U-17 „Golo“ varžybų superfinalas.  Panevėžio apskričiai ir vėl atstovavo Ramygalos gimnazijos futbolininkai. Įveikę Kauno apskrities ir Telšių komandas, ramygaliečiai pusfinalyje 4:0 nugalėjo Tauragės komandą ir pateko į finalą. Čia jų laukė pernykščiai čempionai, Vilniaus apskrities komanda, ir dramatiška kova. Abi komandos kovojo negailėdamos jėgų. Paskutinę antro kėlinio minutę Deimantas Marozas meistriškai pakėlė kampinį prieš kelias sekundes į aikštę po keitimo išleistam aukštam komandos žaidėjui Titui Ališauskui, kuris galva nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą. Po įvarčio visas Kauno stadionas atsistojęs plojo ramygaliečiams už kovingumą iki rungtynių pabaigos. Pasibaigus pagrindiniam laikui teko mušti 9 metrų baudinius. Pirmas ramygaliečių baudinys nebuvo sėkmingas, jį atrėmė varžovų vartininkas. Laimė, kad varžovai savo pirmo baudos smūgio nepataikė į vartus. Pirmą įvartį baudinių serijoje pelnė Haroldas Varžinskas, visas keturias rungtynes kęsdamas kojos skausmą. Antrą varžovų smūgiuotą baudinį atrėmė mūsų komandos  vartininkas  Edvinas Gerdvila. Deimanto Marozo tikslus baudinys ir atnešė ramygaliečių komandai čempionų vardus. Rungtynių organizatoriai „Sąžiningo žaidėjo“ prizą paskyrė komandos kapitonui Modestui Lipickiui. Komandos treneris Egidijus Marozas dėkoja komandos žaidėjams, kurie kęsdami traumų skausmą, atidavė visas jėgas, kovojo iki paskutinio švilpuko ir pakartojo jaunesniųjų Ramygalos futbolininkų sėkmę. Mokytojas džiaugiasi, kad gimnazijoje auga puiki futbolininkų karta.

  Sveikiname Edviną Gerdvilą (Ia), Auksę Gudelytę (Ib), Deimantą Marozą (Ib), Gabiją Ulytę (Ib), Haroldą Varžinską (Ib), Titą Ališauską (IIa), Odetą Balakauskaitę (IIa), Gretą Gerdvilaitę (IIa), Modestą Lipckį (IIa), Milvydą Židonį (IIa), Augustą Liužiną (7b) ir jų trenerį!


  Galerija.


  Pirmokų šventė

  pirmoku_svente_2019Gegužės 31 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės pirmokai savo šeimos narius sukvietė į „Pirmojo pažymėjimo“ šventę. Vaikai šoko, dainavo, grojo ir deklamavo, tuo įrodydami, kad tikrai daug išmoko ir yra verti būti antrokais.


  Galerija.


  Išvyka

  1kl_raubonysGegužės 28 dieną pirmokai su savo mokytoja Asta Kuodyte dalyvavo edukacinėje išvykoje. Mokiniai apsilankė Panevėžio gamtos mokykloje ir Raubonių dinozaurų parke. Visą dieną lyjantis lietus pakoregavo tolesnius išvykos planus. Nuvykę į Panevėžio kino centrą „Garsas“ dalyvavo edukacinėje programoje „Kino istorija“, pažiūrėjo kino filmą „Aš iš kitos veidrodžio pusės“.


  Galerija.


  Dėmesio!!!

  demesio