Matematikos olimpiada

Vasario 27 dieną mokykloje vyko 3–4 klasių mokinių matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo 29 mokiniai. I vietą užėmė Matas Jagminas (3a) ir Ieva Kirdeikytė (4a). II vietą iškovojo Austė Miliūnaitė (3a) ir Gytis Zabiela (4a). III vieta atiteko Gabrieliui Kiuberiui (3a) ir Matui Stankevičiui (4a). Sveikiname prizininkus ir jų mokytojas!

Geografijos olimpiada

Kovo 4 dieną Ramygalos gimnazijos 6a ir 6b, Ia ir Ib, IIb, IVa ir IVb klasių mokiniai, kuriuos geografijos moko mokytojos Justina Meilutienė ir Birutė Tamokaitienė, dalyvavo mokykloje surengtoje geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“. Daugiausia taškų savo amžiaus grupėse surinko Augustė Buziūtė (6a), Edvinas Gerdvila (Ia) ir Aina Tamošiūnaitė (Ib), Ieva Staškūnaitė (IIb), Lukas Žukauskas (IVb).

Nedas Valikonis (8a) dalyvavo Panevėžio rajone organizuotoje geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ ir užėmė II vietą.

Sveikiname Nedą ir kitus jaunuosius geografus bei jų mokytojas!

Užgavėnės

uzgavenes_2019Šiais metais žiema labai nenorėjo išeiti ir užleisti vietos pavasariui. Ramygalos kultūros centras netgi  „užsakė“ stiprų vėją tamsiems lietaus debesims prasklaidyti ir pastatė „Ožių malūną“, kad garantuotai žiemą išvarytų. Į pagalbą pasikvietė didelį būrį Ramygalos gimnazijos pradinukų. Dėkingi už pakvietimą vaikai trankius šokius šoko, garsiai dainavo, judrius žaidimus žaidė, čepsėdami blynų skanavo, žiemą lauk iš kiemo varė.

Šimtadienis

simtadienis_2019Gerokai prieš mėnesį Ramygalos gimnazijos dvyliktokai gavo įspėjimą kovo 1 dieną būti pasiruošusiems nuotykiams „Emoji pasaulis“ tema. Vienuoliktokai su savo auklėtojomis Neringa Ramanauskaite ir Viktorija Paškevičiene surengė intensyvią dviejų dalių veiklos programą. Pirmoji, rytinė dalis, buvo skirta 12-to sezono 100-sios serijos atrankos bandymams. Kaip dvyliktokams sekėsi - parodė filmuota medžiaga. Antroji dalis – nominacijų įteikimas. Prieš paskelbiant pagrindinių vaidmenų atlikėjus, buvo suteiktas žodis 1-4 sezonų scenarijų autorei, garso režisierei, vizažistei, šukuosenų meistrei, montuotojai, dubliuotojai, vertėjai ir suflerei, o gyvenime – pirmajai mokytojai Laimai Černienei. Po to kalbėjo dvyliktokų auklėtojos, 5–12 sezono režisierės, dublerės, kurios nuo 5 iki 12 sezono auklėjo, globojo, rūpinosi, gydė, gynė, gelbėjo, dangstė, maitino, guodė, mokė, stebėjo, kartu kentėjo ir mylėjo – Ina Babaitienė ir Laima Grikšaitė. Vienuoliktokai joms įteikė medalius už ištvermę, atsparumą ir didelę kantrybę bei padovanojo kamuoliukus stresui suvaldyti per ateinančias šimtą dienų. Buvo parodytas ir slapta nufilmuotas vaizdo įrašas iš filmavimo aikštelės užkulisių. Ką mano apie visus 12 sezonų, dvyliktokams kalbėjo serialo generalinis režisierius, filmo rėmėjas, komisijos pirmininkas – Algis Adašiūnas. Po gimnazijos direktoriaus sveikinimo žodžių sekė šokio mokytojos Renatos Rakašienės parengtų šokėjų nuotaikingas šokis. Kai buvo paskelbti visi nominantai, vienuoliktokai jiems įteikė švilpukus, kurie, tikimasi, padės reikiamu metu susišvilpauti per egzaminą, ir čia pat pravedė nedidelę treniruotę. Visiems dvyliktokams, besitikintiems kuo geresnių kritikų vertinimų, renginio vedėjai patarė likusias šimtą dienų iki „filmo“ premjeros išnaudoti prasmingai bei pakvietė „aktorius“ duoti priesaiką: nesinerti iš kailio, kol neorganizuojama kailių paroda, nekasti duobės kitam, tegul pats išsikasa, meilės gamybinę praktiką atidėti po egzaminų, kiekvieną savaitgalį nuplauti direktoriaus ir auklėtojų automobilius ir t.t. Kad neprailgtų laukiant 12 sezono 100 serijos premjeros, dvyliktokams padovanoti kalendoriai. Paskutinės, 100-osios serijos, aktorių atstovės Agnė Rimkutė ir Karolina Aušrinė Kairytė tarė padėkos žodį filmavimo grupei – vienuoliktokams, jų auklėtojoms, mokytojams. Renginį užbaigė bendra dvyliktokų ir vienuoliktokų daina „Drugeliai“.

Kaziuko mugė

kaziuko_kermosius_2019Kovo 4-oji – šv. Kazimiero, Lietuvos globėjo, diena. Ta proga Ramygalos gimnazijos 1–4 klasių mokiniai dalyvavo netradicinės ugdymo dienos renginyje –„Kaziuko mugėje“. Pradinių klasių mokytojų organizuojamo kasmetinio renginio nekantriai laukė visa gimnazijos bendruomenė. Ant stalų gausiai išdėliotos prekės parodė, kaip atsakingai šių metų mugei ruošėsi mokiniai ir jų tėveliai, seneliai. Skanėstų ir rankdarbių gausa nenuvylė minios pirkėjų, o pradinukams leido kuriam laikui pasijusti tikrais prekiautojais.

Olimpiada

Vasario 26 dieną vyko 29-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II etapas. Ramygalos gimnazijos mokinys Mantautas Raila (IIIa) užėmė II vietą. Sveikiname Mantautą ir jo istorijos mokytoją Neringą Ramanauskaitę!

Karjeros dienos renginys

karjeros_diena2_2019karjeros_diena_2019Vasario 28 dieną Ramygalos gimnazijos mokiniai, lydimi klasės vadovų Inos Babaitienės,  Viliaus Grockio, kartu su kitų Panevėžio rajono mokyklų 8–12 klasių mokiniais ir Panevėžio profesinio rengimo centro absolventais dalyvavo informaciniame, pažintiniame renginyje – karjeros dienoje „Ateitis inovacijoms ir partnerystei“.