Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Solidarumo su Ukraina bėgimas

  begimas_ukraina4a klasės mokiniai kartu su savo mokytoja Gerda Navikiene pakvietė 1–4 klasių mokinius palaikyti Ukrainos vaikus ir prisidėti prie teigiamų jų gyvenimo pokyčių. Visą savaitę pradinukai ieškojo rėmėjų, rinko lėšas. Iš viso mokiniai surinko 123 eurus. Spalio 9 dieną mokyklos stadione jie dalyvavo solidarumo su Ukrainos vaikais bėgime ir apibėgo net 110 ratų.


  Galerija.


  Išvyka

  7a_kaunas.Rugsėjo 27 dieną 7a klasės vadovės Julijos Liesienės auklėtiniai lankėsi Kauno IX forto muziejuje, dalyvavo edukacinėje programoje. Jos metu susipažino su filmuose ir knygose įamžinta 64 kalinių, lavonų degintojų, pabėgimo iš IX forto istorija, sužinojo apie Holokausto įvykius Antrojo pasaulinio karo metais bei ką reiškė IX forto kodinis pavadinimas „1005B“. Išsiaiškinę pabėgimo galimybes ir pasiruošimo detales užsiėmimo dalyviai galėjo įsijausti į bėglių vaidmenį – patys išsiaiškinti pabėgimo eigą, susidėlioti pabėgimo planą ir atkartoti 1943 metų gruodžio 25 dienos pabėgimą iš IX forto. Užsiėmimo metu buvo gilinamos dalyvių istorinės žinios, ugdomas kūrybiškumas, analitinis mąstymas, komandinio darbo įgūdžiai. Antroji išvykos dalis buvo skirta apsilankymui dažasvydžio klube.


  Galerija.


  Edukacinis užsiėmimas

  edukacinis_uzsiemimasSpalio 7 dieną Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kur susipažino su egzotinių nariuotakojų ir šaltakraujų gyvūnų ekspozicija: milžiniškomis sraigėmis iš Afrikos, vorais, tarakonais, driežais, varlytėmis bei kitais gyvūnais. Edukatorė papasakojo, kaip tokie gyvūnai sugeba prisitaikyti ir išgyventi gamtoje, kokia jų kūno sandara, atskleidė daug įdomių ir negirdėtų faktų.


  Galerija.


  Išvyka

  4a_stokholmasPradinių klasių mokytoja metodininkė Gerda Navikienė, siekdama ugdyti komunikacinę, pažinimo ir socialinę savo mokinių kompetencijas, telkti klasės kolektyvą, spalio 4–6 dienomis organizavo 4a klasės mokinių ir jų tėvelių išvyką į Stokholmą. Spalio 4 dieną nuvykę į Latvijos sostinę, dalyvavo apžvalginėje ekskursijoje autobusu ir pėsčiomis po Rygos senamiestį, pamatė Rygos pilį, gynybinę sieną, „Trijų brolių“ namus, Domo katedrą, Rotušės aikštę, „Juodagalvių“ gildijos namus, šv. Petro bažnyčią, Laisvės paminklą, „Namą su katinu“, pasivaikščiojo po senamiesčio gatvelių labirintą. Po to sekė ketvirtokams įdomiausia išvykos dalis – į Stokholmą vaikai plaukė keltu. Švedijos sostinėje pasivaikščiojo po senamiestį, lankėsi laivo „Vaza“ muziejuje. Trečioji išvykos diena buvo skirta apsilankymui Jūrmaloje. Pasivaikščioję pagrindine ir gyviausia vieta kurorte – Jomas gatve – išvykos dalyviai turėjo laisvo laiko prie jūros. Vakare grįžę į namus ketvirtokai paskaičiavo, kad iš viso per tas tris nuostabias dienas nukeliavo 600 kilometrų autobusu, 1100 kilometrų jūra.


  Galerija.


   

  Parodos

  parodos_mokytm_vrubliauskas2019Sukanka 100 metų, kai Ramygaloje 1919 metais gausioje amatininkų šeimoje gimė dailininkas keramikas Mykolas Vrubliauskas. Iš tėvo paveldėjo santūrumą, darbštumą, praktiškumą, o iš motinos polinkį į meną, nuoširdumą, draugiškumą. Nuo mažens padėjo tėvui dirbti įvairius staliaus ar statybos darbus. Už visos vasaros sunkų darbą prie plento Kaunas – Panevėžys tiesimo Mykolas nusipirko dviratį. Stiprėjant norui mokytis, Mykolas Vrubliauskas baigė Ramygaloje progimnaziją ir 1938 metais išvažiavo į Kauno dailiųjų amatų mokyklą mokytis keramikos. Mokėsi kartu su būsimais žymiais Lietuvos aktoriais Donatu Banioniu, Vaclovu Blėdžiu ir kurį laiką turėjo galimybę padirbėti teatre statistu. 1945–1950 metais studijavo Kauno taikomosios ir dekoratyvinės dailės institute. Dailiosios keramikos kompozicijos ir technologijos jis mokėsi pas profesorių Liudviką Strolį ir docentą Joną Mikėną. Vėliau dėstė Vilniaus dailės institute. 1968 metais dailininkas tapo Taikomosios ir dekoratyvinės dailės fakulteto dekanu. Jam suteiktas docento vardas. Nuo 1950 metų dalyvavo Lietuvoje ir užsienyje rengiamose parodose. Sukūrė buitinės dekoratyvinės ir architektūrinės keramikos dirbinių, ne vieną dešimtmetį darė įtaką tolesnei lietuviškos keramikos raidai.

  Minint Tarptautinę  mokytojų dieną gimnazijos muziejuje surengta speciali paroda. Kviečiame apsilankyti!

  Tarptautinė mokytojų diena

  mokytoju_diena_2019Tai nuo Jūsų čia taip šviesu,

  nuo žodžio šitaip pasakyto,

  nuo pagalvojimo balsu:

  turbūt ne dėl savęs esu –

  esu turbūt dėl kieno nors kito...

  (Justinas Marcinkevičius)
  Spalio 4 dieną Ramygalos gimnazijoje paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Dvyliktokai prieš pamokas pasitiko mokytojus su muzika, plojimais, sveikinimo atvirukais. Gimnazijos pedagogų tą rytą laukė daugybė malonių staigmenų, nes visos klasės buvo pasiruošusios išradingai pasveikinti savo mokytojus. Po dviejų pamokų retai girdimas skambutis mokytojus pakvietė į aktų salę, kur vyko IV klasės vadovės Neringos Ramanauskaitės auklėtinių paruošta šventinė programa. Ją vedė dvyliktokai Urtė Jankauskaitė ir Kasparas Nefas. Muzikines dovanas (fortepijonu atliktus kūrinius) „įteikė“ Panevėžio rajono muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus mokinės Danielė Augulytė, Viktorija Staškūnaitė, Eidvilė Staniulytė, muzikos mokytojos metodininkės Daivos Valkūnienės mokinės. Nuo jų neatsiliko muzikos mokytojos Aurelijos Šerėnienės mokiniai: antros klasės mergaičių ansamblis ir 4a klasės mokinių kolektyvas. Šokio mokytojos metodininkės Renatos Rakašienės parengti šokėjai, dvyliktokai, atliko nuotaikingą šokį. Antroji šventinės programos dalis buvo ne mažiau muzikali. Pagal spalvas į penkias grupes susodinti mokytojai dalyvavo muzikiniame žaidime „Pagauk dainą“. Renginio pabaigoje pateiktos šventinės vaišes – dvyliktokų tortas ir kava – skoniu ir gausumu nenusileido mero tortui ir kavai, kurie dar laukė gimnazijos mokytojų. Kol vieni dvyliktokai užiminėjo mokytojus, kiti labai rimtai juos pavadavo klasėse: vedė pamokas ir savo kailiu patyrė, kokia nelengva ta mokytojo duona.

  Vėliau gimnazijos mokytojai vyko į Bistrampolio dvarą. Ten kartu su Panevėžio rajono savivaldybės pedagogais dalyvavo iškilmingame Tarptautinės mokytojų dienos minėjime, kurį vedė Liūdynės kultūros centro direktorė Karolina Raziūnienė ir iliuzionistas Mantas Wizardas, klausėsi Panevėžio styginių kvarteto, grožėjosi senosios muzikos ir šokių ansamblio „Banchetto Musicale“ atliekamais šokiais, stebėjosi iliuzionisto atliekamais triukais. Renginio metu Panevėžio rajono savivaldybės mero Povilo Žagunio padėka už puikų gimnazijos šokių kolektyvų parengimą šalies ir tarptautiniams konkursams bei festivaliams buvo apdovanota Ramygalos gimnazijos šokių mokytoja metodininkė Renata Rakašienė. LR Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko Eugenijaus Jovaišos ir LR Seimo narės Guodos Burokienės padėka už profesionalų ir atsakingą darbą, iniciatyvas, pilietiškumo, bendruomeniškumo ugdymą, siekį telkti visą gimnazijos bendruomenę tradicijas puoselėjančiai, talentus atskleidžiančiai, sportinį aktyvumą skatinančiai veiklai apdovanotas Ramygalos gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas. Sveikiname!


  Galerija.


  Rudens krosas

  Spalio 2 dieną 31 mūsų gimnazijos bėgikas dalyvavo „Rudens kroso“ varžybose, kurios vyko Naujamiestyje. Geriausiai iš Ramygalos gimnazijos bėgikų sekėsi III klasės mokinei Gabijai Chirv, užėmusiai II vietą. Treti savo grupės bėgimuose buvo  Austėja Petkevičiūtė (4a), Eimantas Martinionis (4a), Sabrina Krasauskaitė (7b), Odeta Balakauskaitė (III).

  Sveikiname jaunuosius sportininkus ir jų mokytojus: Gerdą Navikienę, Ingridą Mikštienę, Egidijų Marozą!