Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Nacionalinis konkursas

  nacion_konkursas2nacion_konkursasSpalio 1–lapkričio 30 dienomis Suomijos mokomųjų žaidimų kompanija 10 monkeys.com organizavo interaktyvų matematikos konkursą 1–4 klasių mokiniams. Šiame nacionaliniame konkurse „MATEMATIKOS EKSPERTAS 2018“ dalyvavo mūsų gimnazijos 1 (mokytoja Asta Kuodytė), 3a (mokytoja Gerda Navikienė) ir 4a (mokytoja Laima Černienė) klasių mokiniai. Visą konkurso laikotarpį mokiniai nemokamai naudojosi 10 Monkeys Math World mokymosi programa. Džiugu, kad 4a klasės mokiniai laimėjo pirmąją vietą tarp 438 dalyvavusių klasių ir gavo „Math World“ mokyklinę licenciją visai mokyklai metams. Sveikiname laimėtojus!

  Integruota pamoka

  integruota_pamoka_2018Anglų kalbos mokytoja Sandra Gruzdienė įsitikinusi, kas Kalėdos į namus ateina, kai jie pakvimpa imbieru, meduoliais, prisipildo įvairiausių kepinių skoniais ir kvapais. O gimnazijoje tą šventinę nuotaiką sukuria ir papildo kalėdinės instaliacijos. Taip gimė idėja surengti integruotą anglų kalbos ir technologijų pamoką „Kalėdų skonis ir kvapas“, kurioje gruodžio 20 dieną dalyvavo 8b klasės mokiniai. Technologijų mokytoja Asta Naulickienė padalino mokinius į dvi grupes ir davė skirtingus meduolių kepimo receptus. Mokiniai turėjo pasiskirstyti, kas kokius produktus atsineš. Anglų kalbos mokytoja Sandra Gruzdienė davė užduotį išversti receptus į anglų kalbą. Mokiniai atsakingai ruošėsi šiai pamokai. Prieš kibdami į darbus jie išklausė instruktažą, nusiplovė rankas. O tada gimnazijos technologijų kabineto virtuvėje užvirė darbas. Vieni kaitino medų, sviestą, kiti svėrė miltus ir ruošė jo mišinį, treti rūpinosi švara ir tvarka. Berniukams buvo tikras iššūkis atskirti kiaušinių baltymus nuo trynių, bet jiems su mokytojų pagalba ir patarimais puikiai pavyko. Skaityti toliau...

  Dovana

  danute.uliene2danute.ulieneGruodžio 19 dieną mūsų gimnazijos muziejuje lankėsi Ramygalos šviesuolė, tautodailininkė Danutė Ulienė. Čia ji susitiko su VšĮ neįgaliųjų užimtumo ir profesinio ugdymo centro „Dailusis ornamentas“ vadove Danute Kalendiene ir jos atlydėtais centro lankytojais. Muziejininkė Irena Zubauskienė svečiams papasakojo apie Ramygalą, mūsų gimnaziją, pristatė veikiančią parodą.

  Tautodailininkė Danutė Ulienė į mūsų mokyklą visada ateina su dovanomis. Gimnazijos muziejui padovanotų jos darbų  kolekciją praturtino kūrybinis darbas – pinta kompozicija, skirta atkurtos Lietuvos šimtmečiui.

  Advento rytmetis

  advento_rytmetys_2018Gruodžio 19 dieną gimnazijos aktų salėje vyko Advento rytmetis, į kurį buvo pakviesti 4–6 klasių mokiniai ir mokytojai. Renginio sumanytoja tikybos mokytoja Sigutė Žalneriūnienė kartu su 6a klasės mokiniais paruošė vaidinimą „Angelai ir žmonės arba kelias prie prakartėlės“. Šokio mokytojos Renatos Rakašienės paruoštos šokėjų grupės atliko „Ledo gėlių“, „Angelų“ šokius. „Piemenėlių“ žaidimą atliko 4a klasės mokiniai. Renginį baigė 6a klasės mokinių atlikta daina „Kalėdų naktis“, kurią šeštokams padėjo paruošti muzikos mokytoja Aurelija Šerėnienė.


  Galerija.


  Susitikimas

  susitikimas_201812_2susitikimas_201812Gruodžio 19 dieną gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas  IIa ir IIb klasių mokiniams surengė netradicinę pilietiškumo pagrindų pamoką-susitikimą su Panevėžio maisto veterinarijos tarnybos vyriausiąja specialiste Laura Roziene tema „Maisto švaistymo mažinimas“. Lektorė pateikė duomenis, susijusius su maisto švaistymu ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungoje, pasaulyje, kurioje vietoje yra Lietuva tarp ES šalių pagal išmetamo maisto kiekį. Ji mokinių klausė, kodėl išmetame, jei tūkstančiai žmonių skursta? Laura Rozienė parodė, kur susidaro daugiausiai maisto atliekų, patarė, kaip galima sumažinti maisto švaistymą. Informavo apie maisto saugos, maisto kokybės ženklinimą, akcentavo, kad maisto atliekų kiekio mažinimas yra ne tik ekonominis ir aplinkosauginis, bet ir moralinis įsipareigojimas.

  „DISKO KALĖDOS 2018“

  disko_kaledosGruodžio 14 dieną Ramygalos gimnazijos vyresniosios šokio mokytojos Renatos Rakašienės jaunieji šokėjai dalyvavo respublikinėse mokyklinėse 1–4 klasių mokinių šokių varžybose  „DISKO KALĖDOS 2018“, kurios vyko Vilniaus Petro Vileišio progimnazijoje.  Minėtose šokių varžybose dalyvavo apie 200 mokinių, kurie turi vieną savaitinę šokio pamoką mokykloje. Į namus ramygaliečiai grįžo vieni su aukso, kiti su sidabro medaliais, bet visi su puikia nuotaika.


  Galerija.


  Turnyras

  Gruodžio 14 dieną Ramygalos gimnazijos sporto salėje vyko Ramygalos „Tinklinio taurės 2018“ turnyras, kurį surengė Ramygalos gimnazijos kūno kultūros mokytojas metodininkas Egidijus Marozas. Dėl Ramygalos seniūnijos įsteigtos taurės kovojo keturios gimnazijos komandos, viena seniūnijos komanda ir viena studentų komanda. Turnyro nugalėtojais tapo ir taurę iškovojo gimnazijos „Abiturientų“ komanda, II vieta atiteko komandai skambiu pavadinimu „Gimnazijos merginos“, III vietą užėmė Ramygalos seniūnijos komanda. Sveikiname!