Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Stovykla

  stovykla_25Pasibaigus mokslo metams Ramygalos gimnazijos socialinė pedagogė Aida Muraškienė kartu su technologijų mokytoja Asta Naulickiene, tikybos mokytoja Sigute Žalneriūniene vykdė vaikų vasaros užimtumo ir poilsio programos projektą „Partnerystės akademija“. 6–7 klasių mokiniams surengta stovykla. Viena iš stovyklos dienų buvo skirta dalyvavimui edukacinėje programoje gamtos gurmanams – „Pelkės paslaptys“ Krekenavos regioniniame parke. Pelkė lietuvių kalboje turi ne vieną pavadinimą – bala, raistas, plynia, tyruliai, lieknos, palios, liūnas, piaunis, plovas, kirba, burlungis. Kartu su edukatore gilindamiesi į pelkės paslaptis, stovyklautojai turėjo galimybę pažinti save, atrasti savo ištvermės, fizinių jėgų ribas, patirti pačių įvairiausių emocijų. O kur dar potyriai, kai po kojomis siūbuoja žemė, liūla liūnas! Dar viena stovyklos diena – dar viena staigmena, nes stovyklautojai tiksliai nežinojo, kokia veikla išvykų metu jų laukia, jiems buvo duodamos tik užuominos. Birželio 19 dieną mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Baltų gyvensena“. Gražiame upės slėnyje įsikūrusiame patyriminiame muziejuje „Vikingų kaimas“ stovyklautojai tyrinėjo senovės maistą, baltų karybą ir veiklas, be kurių senovėje žmonės neįsivaizdavo savo kasdienybės. Gilindamiesi į tūkstančio metų senumo istoriją, vaikai nepastebimai gilinosi į savo asmenybę, mokėsi pajusti bendrystę su kitais stovyklos dalyviais, ugdėsi komandinio darbo, disciplinos įgūdžius. Trečioji išvyka buvo dar kitokia. Stovyklautojai apsilankė Panevėžio rajono Kaimiškio kaime įsikūrusioje gyvūnų prieglaudoje, kur keturkojai kiekvieną sutinka viltingu žvilgsniu – gal tai jis bus naujasis šeimininkas, gal jis padovanos naują vardą ir naują geresnį likimą? Draugijos savanoriai papasakojo, kaip ir dėl kokių priežasčių gyvūnai patenka į prieglaudą, kokia veikla užsiima čia savanoriaujantys jaunuoliai. Šios stovyklavimo dienos veiklos sudarė leido vaikams pasitikrinti, kaip jie moka atjausti, susipažinti, kas yra savanorystė, kaip žodžius apie atjautą, meilę gyvūnams paversti realiais darbais.


  Galerija.


  Metodinis pasitarimas

  metodinis_pasitarimasBirželio 13 dieną Ramygalos gimnazijos švietimo pagalbos mokiniui specialistų metodinė grupė susirinko į metodinį pasitarimą, kuris šiais metais vyko netradicinėje aplinkoje – Senajame Ramygalos malūne. Ekskursiją po 90 metų senumo malūną pravedė pats malūnininkas Jonas Plučius. Jis papasakojo malūno istoriją, pademonstravo grūdų malimo procesą. Po ekskursijos specialisčių laukė malūnininko žmona, kuri pavaišino malkinėje krosnyje iš pilno grūdo miltų keptais blynais. Po gardžių vaišių metodinės grupės narės aptarė rūpimus klausimus, diskutavo ir dalinosi savo profesine patirtimi, džiaugėsi gražiu bendravimu ir bendradarbiavimu su seniūnijos socialine darbuotoja Aušra Volkoviene, kuri maloniai sutiko dalyvauti šiame metodiniame pasitarime. 


  Galerija.


  Paskutinė mokslo metų diena 5–8, I–III klasėms

  uzbaigimo_svente2_2018Birželio 15 dieną į vasaros atostogas išėjo Ramygalos gimnazijos 5–8, I–III klasių mokiniai. Ia ir Ib klasių vadovų Astos Brazdžionienės ir Audriaus Kučio auklėtiniai surengė paskutinės mokslo metų dienos šventę. Renginį vedė Odeta Balakauskaitė (Ia) ir Viktorija Juzėnaitė (Ib). Gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas pagrindinio ugdymo pirmosios pakopos baigimo pažymėjimus įteikė 8a ir 8b klasių mokiniams. Muzikos mokytojos Snieguolės Adomaitienės vadovaujama dainavimo studija atliko dainą „Raudoni vakarai“. Ypatingo dėmesio renginio metu susilaukė dešimtokai. Gimnazijos direktorius sveikinimo žodžius tarė IIa ir IIb klasių mokiniams, šiais mokslo metais įgijusiems pagrindinį išsilavinimą. Dešimtokus pasveikino ir jų klasių vadovės Neringa Ramanauskaitė ir Viktorija Paškevičienė, kurios visus šešerius metus lydėjo savo auklėtinius, žinojo visas jų sėkmes ir nesėkmes, paslaptyje nuo tėvų laikė smulkias dešimtokų nuodėmes. Šokio mokytojos Renatos Rakašienės mokiniai – vienuoliktokai – įteikė šventės dalyviams choreografinę dovaną – nuotaikingą šokį. Labai gerai ir gerai besimokantiems, aktyviai dalyvaujantiems konkursuose, olimpiadose, gimnazijos bendruomenės  renginiuose 5–8, I–III klasių mokiniams gimnazijos direktorius įteikė padėkas ir atminimo dovanėles. Kai buvo išsakyti šilti, nuoširdūs žodžiai, o mokinių mintys jau skriejo tolyn į vasarą, šventę užbaigė mokyklos himnas – daina „Nupiešti pasaulį“.


  Galerija.


  Pirmokų savaitėlė

  Birželio 5–7 dienomis gimnazijoje vyko būsimųjų pirmokų savaitėlė „Susipažinkime su gimnazija“.  Pradinių klasių mokytoja metodininkė Asta Kuodytė ir Ramygalos gimnazijos pagalbos mokiniui specialistų komanda pasitiko aštuoniolika vaikučių su nemažu tėvelių būriu. Savaitėlės metu vyko susitikimai su gimnazijos administracija, specialistais, buvo įvertinta būsimųjų mokinukų mokyklinė branda.

  Turistinė išvyka

  7a_lenas7a_lenas27a_lenas37a_lenas4Birželio 1 dieną 7a klasės vadovė Giedrė Maželienė, siekdama telkti klasės kolektyvą, ugdyti savo auklėtinių aktyvaus ir kultūringo elgesio gamtoje, bendravimo ir bendradarbiavimo, turistavimo įgūdžius, lavinti komandinius gebėjimus, surengė turistinę išvyką prie Lėno ežero. Išvykos programoje buvo skirta laiko draugiškoms futbolo varžyboms, judriesiems žaidimams, besibaigiančių mokslo metų aptarimui, užkandžiams prie laužo.

  Virvės traukimo festivalis

  virves_festivalis_18Birželio 8 dieną Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvavo virvės traukimo festivalyje, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir Ramygalos gimnazijos šimtmečiui paminėti. Didžiausias šių metų Panevėžio rajono sporto renginys vyko buvusios Jotainių pagrindinės mokyklos stadione, papuoštame šimtu plevėsuojančių trispalvių. Ramygalos gimnazijos kūno kultūros mokytoja metodininkė, virvės traukimo pradininkė Panevėžio rajone Giedrė Maželienė buvo šios didelės šventės iniciatorė. Į Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“, Ramygalos gimnazijos bei Vadoklių seniūnijos organizuojamą šventę atvyko ne tik Panevėžio rajono mokyklų jaunieji sportininkai, bet ir svečiai iš Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos bei Rokiškio rajono Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinės mokyklos. Šventę pradėjo virvės traukikų komandų paradas. Šoko Ramygalos gimnazijos merginų šokių grupė, kuriai vadovauja vyresnioji šokio mokytoja Renata Rakašienė. Po šventės svečių sveikinimo kalbų prasidėjusiose virvės traukimo varžybose rungėsi 48 mokinių komandos septyniose skirtingose amžiaus grupėse. Nugalėtojų komandos buvo apdovanotos Panevėžio rajono savivaldybės administracijos taurėmis, diplomais, I–III vietų laimėtojų komandų nariai – LKSKA „Nemunas“ medaliais. Ramygalos gimnazijos bendruomenė džiaugiasi, kad savo amžiaus grupėse I vietas iškovojo Ramygalos gimnazijos 6b, 7a klasių komandos, II vietas – IIb klasės bei III–IV klasių mokinių II-oji komanda, III vietą – I-oji III–IV klasių mokinių komanda. Sveikiname!


  Galerija.


  Išvyka

  4a_anyksciai_18Birželio 2 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės auklėtiniai – 4a klasės mokiniai su savo šeimos nariais – vyko į edukacinę-pramoginę išvyką po Anykščius. Iš pradžių išvykos dalyviai susipažino su miestu. Aplankė aukščiausią Lietuvoje dvibokštę šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčią.

  Metaliniais laipteliais užkopę į 33 metrų aukštyje esančią apžvalgos aikštelę, atsidūrė tiesiog po trimis bažnyčios varpais, grožėjosi nuostabia Anykščių apylinkių panorama. Po to aplankė „Laimės žiburį“ – Jono Biliūno kapą ir paminklą ant Liudiškių kalvos. Smagu buvo pasivaikščioti pirmuoju Baltijos valstybėse ir visoje Rytų Europoje medžių lajų lygyje esančiu taku. Nepamirštas liko ir antrasis pagal dydį riedulys Lietuvoje – Puntuko akmuo. Net dvi valandas ketvirtokai praleido šalia Anykščių esančiame „Labirintų parke“. Sėkmingai įveikę visus labirintus, išbandė ir kitas parke esančias pramogas. Kad ir kaip buvo sunku „vaikščioti lubomis“, bet apversto namo nepraleido. Išvykos kulminacija – tai ant Šventosios upės kranto įkurtas aktyvaus laisvalaikio ir pramogų parkas „Dainuvos nuotykių slėnis“. Keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas, vaikai patyrė neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių. O laisvės ir polėkio malonumą pajuto išbandę virš 300 metrų ilgio „Skrydį per Šventąją“.


  Galerija.