Edukacinė išvyka

2a_birzaiBirželio 10 dieną 2a klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Biržus. Pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės auklėtiniai per lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, dailės pamokas sukaupė žinių apie savo krašto istoriją, apie senuosius lietuvių darbus, įrankius, tradicijas. Edukacinės išvykos į Biržus metu mokiniai „gyvai“ susipažino su pilimi, jos prieigomis, gynybiniais grioviais, pakeliamuoju tiltu. Muziejuje dalyvavo edukacinėse pamokose: „Seni daiktai prabyla“ ir „Pažaiskim rašto istoriją“. Vėliau apžiūrėjo muziejaus ekspoziciją. Išėję iš pilies, keliavo pėsčiųjų tiltu per Širvėnos ežerą į Astravo dvarą. Vyko į Kirkilų kaimą, kur užlipo į apžvalgos bokštą ir gėrėjosi karstinių ežerėlių vaizdu. Toliau išvykos dalyvių laukė Likėnų parkas, jame esantis gamtos paminklas – Smardonės šaltinis. Grįždami namo sustojo prie Karvės olos, susipažino su Biržų kraštui būdingu reiškiniu – karstinėmis įgriuvomis. Mokytoja tikisi, kad naujai įgyta patirtis pasitarnaus vaikams ir ateityje, mokantis aukštesnėse klasėse.

Mokinių tėvelių dėmesiui!

sveikatos_patikra

Sveikatingumo žygis

sveikat_zygis_2aBirželio 7 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės auklėtiniai, 2a klasės mokiniai, dalyvavo netradicinio ugdymo dienos renginyje – sveikatingumo žygyje. Pėsčiomis pasiekę Aukštadvario karjerą, antrokai mokėsi įsirengti stovyklavietę, saugiai elgtis gamtoje, plėtė žinias apie supančią aplinką, žaidė judriuosius žaidimus, dalyvavo sportinėse varžybose, ant laužo gaminosi pietus.

Būk saugus

buk_saugus_2021

Konkursas

jkk4jkk3jkk2jkkKovo 19 dieną vyko Panevėžio rajono pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkursas „Aš kuriu“. Vertinimo komisijos sprendimu nutarta apdovanoti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus diplomais ir atminimo dovanomis šiuos mokinius: Vakarę Masiokaitę (1a), užėmusią II vietą (už kūrinį „Pasaka apie nepaprastą lėlytę Smilgą“), Rugilę Juškaitę (2a), užėmusią III vietą (už kūrinį „Drakoniukių nuotykiai“). Už kūrinių kūrybiškumą, originalumą, meniškumą paskatinti šie Ramygalos gimnazijos mokiniai: Vika Viliūnaitė (2a) (už kūrinį „Išsipildžiusi Belos svajonė“), Adrijus Lukoševičius (2a) (už kūrinį „Auksinė širdis“), Meida Levickytė (4) (už kūrinį „Stebuklinga braškė“). Sveikiname jaunuosius kūrėjus ir jų mokytojas Gerdą Navikienę, Laimą Černienę, Vilmą Kučienę!

Netradicinio ugdymo diena

netrad_ugd3_2021netrad_ugd4_2021Birželio 18 dieną penktų klasių auklėtojos Inga Bubinienė ir Orinta Gerdvilienė savo auklėtiniams  organizavo netradicinio ugdymo dieną „Pirmyn į vasarą“, kuri vyko nuotoliniu būdu, Zoom platformoje. Užsiėmimai prasidėjo bendra klasės valandėle, veiklos pristatymu. Vaikai peržiūrėjo trumpą filmuką apie draugystę, aptarė, kas yra draugystė, kodėl yra svarbu turėti gerų draugų, kas yra geras draugas… Vėliau prisiminė saugų elgesį prie vandens telkinių ir vandenyje. Peržiūrėjo trumpą filmuką ir visi kartu dalyvavo Kahoot žaidime „Saugus elgesys prie vandens telkinių“. Po trumpos pertraukėlės penktokai dalyvavo muzikinėje viktorinoje „Pagauk dainą“, kurią vedė 5a klasės mokinės Vakarės Liužinaitės mama. Vėliau  mokiniai atsakinėjo į suktus ir linksmus  Kahoot klausimus viktorinoje „Pirmyn į vasarą“.  Netradicinio ugdymo dienos pabaigoje vyko aptarimas ir refleksija, kurios metu vaikai rašė žodžius, kurie jiems asocijuojasi su vasara. Sukurtus darbus sudėjo į bendrą koliažą.

Edukacinė išvyka

4kl_zarasaiBirželio 15–16 dienomis 4 klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Zarasų rajoną. Sartų regioninio parko lankytojų centre pradinių klasių mokytojos metodininkės Vilmos Kučienės auklėtiniai apžiūrėjo ekspoziciją, kurioje įrengti informaciniai terminalai, filmų peržiūros įranga, interaktyvūs stendai, atkuriami gamtos garsai. Ekspozicinėje sienelėje esančiuose monitoriuose vaikai pažiūrėjo filmuką apie Sartų ežero atsiradimą, regioninio parko simbolį – ausuotąjį kragą. Susipažino su gamtos ir kultūros paveldo vertybėmis, esančiomis regioninio parko teritorijoje. Ketvirtokai užlipo į Baršėnų apžvalgos bokštą. „Čičirių“ sodyboje dalyvavo ketvirtokų mokslo metų baigimo programos veiklose. Daug emocijų suteikė piešimas ant veido ir kūno su profesionaliais dažais, estafetės, muilo burbulų bandymai ir foto sesija su spalviniais dūmais, lipimas alpinistine sienele, kupinas adrenalino nusileidimas trosu per ežerą, firminis sodybos „Čičiriai“ šeimininkų patiekalas – kazane ant laužo virtas plovas, diskoteka ir karaokė, didelis laužas, apdovanojimai, įspūdingos nuotraukos, degančių vandens žibintų – lelijų – paleidimas. Po nakvynės ketvirtokai  važiavo į Zarasus, kur ne tik pamatė miestą nuo 17 metrų aukščio apžvalgos rato virš ežero, bet ir pasinaudojo galimybe apsilankyti antroje pagal dydį saloje visoje Lietuvoje. Vaikai susipažino su seniausiu Lietuvos medžiu – Stelmužės ąžuolu.

Galerija.

Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu