Pamoka miesto bibliotekoje

4b_bibliotekoje34b_bibliotekoje24b_bibliotekojeVasario 4 dieną vyresniosios pradinių klasių mokytojos Lidijos Striškienės 4b klasės mokiniai lankėsi Ramygalos miesto bibliotekoje. Ketvirtokai dalyvavo „Geriausios 2019 metų vaikų knygos rinkimuose“. Jie susipažino su nominuotomis knygomis, jų autoriais, pagrindiniais knygų veikėjais, dalijosi įspūdžiais ir suprato, kad kiekviena knyga kažko pamoko, kad stebuklai vyksta greta, paprastuose dalykuose, tik reikia juos pastebėti ir pajusti. Aptarę knygas, išklausę Dovilės Zavedskaitės „Lietus ir skafandras“ skaitomų ištraukų, mokiniai savo žinias pasitikrino spręsdami literatūrines užduotis ir balsavo už labiausiai patikusią penketuko knygą.

Sveikiname!

kornelija.ragaisyteRamygalos gimnazijos IIa klasės mokinė Kornelija Ragaišytė mokosi Panevėžio rajono muzikos mokyklos Ramygalos skyriuje. Ji – 2020 metų Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso „Dainų dainelė“ II etapo nugalėtoja. Sveikiname Korneliją ir jos mokytoją Vaidą Nevulienę, linkime sėkmės III etape!

Projektas

asine_simetrija2asine_simetrijaKaip Ramygalos gimnazijos matematikos mokytojo metodininko Viliaus Grockio 7a klasės mokiniai kūrybiškai pasižiūrėjo į ašinę simetriją, o 6a klasės mokiniai – į koordinačių plokštumą, rodo gimnazijos II aukšto fojė eksponuojami mokinių darbai.

Pamoka bibliotekoje

pamoka_bibliotekoje_2020Kas yra autorius? Kaip bibliotekoje susirasti knygą, kaip su ja elgtis? Į kitus ir panašius klausimus atsakytų daugelis. Nuo šiol atsakyti į juos gebės ir Ramygalos gimnazijos 1a klasės mokiniai. Sausio 31 dieną kartu su mokytoja Laima Černiene jie apsilankė mokyklos bibliotekoje, kur susipažino su knygų išdavimo ir grąžinimo tvarka, bibliotekos elgesio taisyklėmis, apžiūrėjo patalpas, pavartė enciklopedijas, knygas. Mažiesiems skaitytojams buvo paaiškinta, kur jie gali rasti vaikiškos literatūros, kaip išsirinkti knygeles. Pabaigoje mokiniai savarankiškai  išsirinko patinkančią knygelę. Vienus sudomino  spalvingos iliustracijos, kitus – knygos viršelis. Apibendrinant pamoką mokiniai neslėpė gerų emocijų ir žadėjo neužmiršti kelio į biblioteką. Kiekvienam pirmokui buvo įteiktas skirtukas knygai, kuris padės jiems nepasiklysti skaitant įdomias pasakas ir paslaptingas istorijas. Pirmokai „ačiū“ taria mokyklos bibliotekininkei Daivai Leckienei.

Meninio skaitymo konkursas

gileta.svilpaiteSausio 30 dieną vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso II etapas. Ramygalos gimnazijai atstovavusi vyresniosios lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Laimos Grikšaitės mokinė Gileta Švilpaitė (7a) užėmė III vietą. Sveikiname!

Stalo tenisas

stalo_tenisas_2020Sausio 29 dieną Ramygalos gimnazijos vaikinų komanda, treniruojama fizinio ugdymo mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, dalyvavo Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų, gimusių 2003 metais ir jaunesnių, finalinėse stalo teniso varžybose ir iškovojo III vietą. Sveikiname!

Paroda

asta.ulyte2asta.ulyteSausio 22 dieną IIa ir IIb klasių mokiniai, lydimi gimnazijos direktoriaus Algio Adašiūno, Ramygalos kultūros centre aplankė profesionalią, šiltą, spalvingą mūsų kraštietės Astos Ulytės parodą „Susitikimas“.