Išvyka

Sausio 24 dieną 5a klasės vadovė Renata Rakašienė savo auklėtiniams surengė edukacinę išvyką į Kauną. Aplankę Kauno senamiestį, pasigrožėję miesto architektūra, penktokai dalyvavo edukacinėje programoje „Karinė paslaptis“ Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Valstybiniame Kauno dramos teatre mokiniai žiūrėjo Artūro Areimos režisuotą pjesę „Mechaninė širdis“ – spektaklį, primenantį, kad širdis nėra laikrodis, kad ir ji kartais genda – sustoja, persisuka, tiksi vietoje, kad niekada nereikia bijoti šių sugedimų. Nes tik tuomet viską sprogdinantis, įsimylėjusios širdies pulsas leis pajausti žmogui, kad jis gyvas.

Olipiada

Sausio 17 dieną Smilgių gimnazijoje vyko 69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados (9–12 kl.) II etapas. Ramygalos gimnazijos mokinė Greta Viliūnaitė (Ia) užėmė III vietą. Ji yra kviečiama į Panevėžio krašto olimpiadą. IV klasės mokinė Fausta Burtyliūtė užėmė II vietą, o jos bendraklasis Mantautas Raila – III. Sveikiname Gretą, Faustą, Mantautą  ir jų matematikos mokytojas Margaritą Žižiūnienę, Olgą Alejūnienę!

Konkursas

Sausio 16 dieną vyko 52-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso II etapas. Ramygalos gimnazijos Ia klasės mokinė Gretos Viliūnaitės darbas buvo įvertintas II vieta. Vertinimo komisijos siūlymu mokytojų Laimos Grikšaitės ir Rimos Kerbelienės mokinės darbas išsiųstas į šalies konkursą. Sveikiname!

Olimpiada

Sausio 10 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje vyko 58-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapas. Ramygalos gimnazijai atstovavusi vyresniosios chemijos mokytojos Galinos Zyubos mokinė Greta Viliūnaitė (Ia) užėmė I vietą. Sveikiname!

Projektas

olimpinis_menuoPradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės antros klasės mokiniai šiais mokslo metais dalyvavo projekte „Olimpinis mėnuo“, kurį antrus metus organizavo LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, LR Sveikatos apsaugos ministerija bei LTOK. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti mažiausių Lietuvos moksleivių fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenseną. Projektas vyko keturias savaites, kiekviena jų turėjo temą. Projekte „Olimpinis mėnuo“ dalyvavo 850 pradinių klasių iš daugiau kaip 300 mokyklų, 54 savivaldybių. Pasibaigus projektui ministrai Aurelijus Veryga ir Algirdas Monkevičius drauge su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte burtų keliu išrinko 30 klasių, kurios laimėjo fizinį aktyvumą skatinančius specialius prizus. Tarp laimingųjų buvo ir Ramygalos gimnazijos antrokai. Juos pakvietė į edukacinę pamoką  Kaune įsikūrusiame alpinizmo ir laipiojimo centre „Miegantys drambliai“. Vėliau prizininkų klasė buvo pavaišinta skaniais pietumis restorane „Katpėdėlė“. Prizas pateisino visus vaikų ir mokytojos lūkesčius. Jie nuoširdžiai dėkoja projekto organizatoriams.

Meninio skaitymo konkursas

mskonkursasSausio 22 dieną lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos metodininkės Asta Brazdžionienė  ir Danguolė Žąsinaitė surengė meninio skaitymo konkursą. Jame dalyvavo trylika 5–8, I–III klasių mokinių, kuriuos konkursui ruošė mokytojos Asta Brazdžionienė , Rimanta Černogačienė, Laima Grikšaitė, Danguolė Žąsinaitė. Konkursas buvo surengtas ypatingoje erdvėje – profesoriaus Alberto Zalatoriaus literatūrinėje svetainėje. 5–8 klasių mokinių grupėje I vietą vertinimo komisija skyrė Giletai Švilpaitei (7a), II vietą užėmė Eidvilė Staniulytė (7b), III vieta atiteko Viktorijai Pratusytei (5a) ir Kornelijai Žukaitei (6b). I–IV klasių grupėje I vieta vertinimo komisijos sprendimu atiteko Natalijai Bistrovaitei (III kl.), II vietą užėmė Viktorija Riselytė (III kl.), III vietą – Ugnė Čeponytė (Ia). Rajoniniame etape Ramygalos gimnazijai atstovaus  Gileta Švilpaitė ir Natalija Bistrovaitė. Sveikiname skaitoves ir jų mokytojas! Linkime sėkmės kitame etape!

Futbolas

futbolas4_2020Sausio 22 dieną Ramygalos gimnazijos merginų komanda, treniruojama fizinio ugdymo mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, dalyvavo Lietuvos mokyklų merginų salės futbolo žaidynių „LadyGolas“ U-14 Aukštaitijos regiono finalinėse varžybose ir iškovojo II vietą. Sveikiname!