Paroda

arti-toliVisi mes mėgstame keliauti. Ne taip svarbu – arčiau ar toliau, nes kelionės įspūdžiai priklauso nuo keliautojų gebėjimo matyti, džiaugtis, dalintis tuo džiaugsmu su kitais. Kur besisvečiuotume, kuo besigėrėtume, mintimis vis grįžtame į paprastus, bet tuo pačiu ir stebuklingus mažo tėviškės miestelio vaizdus. Tikrasis grožis dažniausiai slepiasi tuose mažuose ir paprastuose dalykuose, esančiuose čia pat, šalia mūsų.

Pradinių klasių korpuse mokytojos metodininkės Vilmos Kučienės mokiniai pristatė parodą „Arti – toli“, savo kūriniams atlikti pasirinkę kalkografijos techniką. Gal kas atpažins savo namą ar pažįstamą vietą, gal kam įstrigs iki šiol nepastebėtas vaizdas, interpretuotas kitaip, nei įprasta matyti... Trečiokai tikisi, kad jų darbai sukels gerų minčių ir nuteiks pamąstymams.

Futbolas

futbolas2_2020futbolas3_2020Sausio 21 dieną Ramygalos gimnazijos merginų komanda, treniruojama fizinio ugdymo mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, iškovojo II vietą Lietuvos mokyklų merginų futsalo žaidynių apskrities finale. Sveikiname!

Futbolas

futbolas_2020Sausio 15 dieną Ramygalos gimnazijos komanda dalyvavo 2019–2020 mokslo metų Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų merginų, gimusių 2005 metais ir jaunesnių, finalinėse futbolo „5 prieš 5“ varžybose ir iškovojo III vietą. Sveikiname!

Tinklinis

tinklinis3_2020tinklinis4_2020Sausio 9 dieną Ramygalos gimnazijos sporto salėje vyko 2019–2020 mokslo metų Panevėžio rajono gimnazijų vaikinų, gimusių 2003 metais ir jaunesnių, finalinės tinklinio varžybos. Mūsų gimnazijos vaikinų komanda iškovojo I vietą. Sveikiname!

Sveikiname!

daniele_augulyte_2020Panevėžio rajono muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus mokinė Danielė Augulytė, kuri mokosi mūsų gimnazijos 6b klasėje, XXI nacionalinio Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso regioniniame ture pelnė laureato diplomą. Sveikiname Danielę ir jos mokytoją Daivą Valkūnienę!

Parodos

parodos_2020_01parodos_2020_02Sausio 6-ąją sukako 140 metų nuo Motinos Marijos Kazimieros Kaupaitės gimimo. Ramygalos parapijoje, Gudelių kaime gimusi švietėja, lietuvybės puoselėtoja, gilaus dvasinio gyvenimo moteris Kazimiera Kaupaitė  savo pašaukimą surado tarnaudama  Dievui, teikdama pagalbą žmonėms. Ramygalos gimnazijos krašto istorijos muziejuje surengta parodėlė.

Gausi gimnazijos muziejininkės Irenos Zubauskienės kalendorių kolekcija sulaukė naujo papildymo. Kviečiame apsilankyti!

Akcija „Atmintis gyva, nes liudija ...“

sausio13_2020_2sausio13_2020Ramygalos gimnazijos bendruomenė atsiliepė į Tarptautinės komisijos kvietimą dalyvauti Laisvės gynėjų dienai paminėti skirtoje pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija ...“ Prieš dvidešimt devynerius metus iškovotai pilietinei pergalei prieš agresorių atminti sausio 13-ąją 8 valandą ryto buvo uždegtos vienybės, pergalės ir atminties žvakutės.

Ta proga gimnazijos muziejininkė Irena Zubauskienė parengė leidinių ir kraštotyrinės medžiagos parodą. Kviečiame apsilankyti.