Sveikiname!

kanklininkeRamygalos gimnazijos 1a klasės mokinė Vika Viliūnaitė – Panevėžio rajono muzikos mokyklos Ramygalos skyriaus I klasės jaunoji kanklininkė. Ji dalyvavo VII respublikiniame meninės raiškos konkurse „Iš močiutės skrynios“. Mokytojos metodininkės Loretos Venslavičienės mokinė Vika Viliūnaitė buvo įvertinta II laipsnio diplomu. Sveikiname Viką ir jos mokytoją!

Natūralių kvepalų gamyba

Gruodžio 13 dieną Ramygalos gimnazijos mokiniai Ia klasės vadovės Laimos Grikšaitės iniciatyva dalyvavo dar viename Kultūros paso renginyje „Natūralių kvepalų gamyba“. Edukatorė supažindino mokinius su kerinčiu parfumerijos menu, mokė sudaryti asmeninių kvepalų formulę. Užsiėmimo metu mokiniai degustavo daugybę skirtingų eterinių aliejų – nuo prabangių gėlių aromatų iki citrusų ir prieskoninių kvapų. Pradedantys kvepalų kūrėjai turėjo galimybę išbandyti save kvapų pasaulyje ir sukurti savo unikalius kvepalus, nuostabią dovaną sau ar draugui. Kiekvienas renginio dalyvis iš aliejų pagamino 10 ml kvepalų, kuriuos susipylė į dailų buteliuką.

Erdvinis kinas

Gruodžio 12 dieną Ramygalos gimnazijos 1a, 1b, 2, 3, 4a, 7a, 7b, Ia, Ib, IIa, IIb, III klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso renginyje. Siekdama sudominti ir patraukti mokinių dėmesį, skatinti teigiamas emocijas, norą kurti, tyrinėti aplinką, suprasti daikto, aplinkos požymius bei mokyti bendrauti ir bendradarbiauti, biologijos mokytoja metodininkė Julija Liesienė ėmėsi iniciatyvos gimnazijos mokinius supažindinti su erdviniu kinu, kai veidrodinės projekcinės sistemos pagalba 360° kampu perteikiamas vaizdas ant išgaubto ekrano. Žiūrovams buvo suteikta galimybė ne tik žiūrėti, bet ir pasijusti neįtikėtinų bei neapčiuopiamų įvykių dalyviais. Erdvino kino seanso metu mokiniai žiūrėjo edukacinius filmus:  „Dangaus platybės“, „Galaktozė“, „Planetos. Kelionė saulės sistema“, „Kelionė į milijardą saulių“, „Gyvybės energija“.

Lankstinių paroda

lankstiniai_20191b klasės „Origamijos“ būrelio nariai su pradinių klasių vyresniąja mokytoja Asta Žemkauskiene surengė lankstinių parodą „Šventės laukimas 2019“, kuri eksponuojama pradinių klasių korpuso II aukšte. Kviečiame apsilankyti!

Advento vainikai

advento_vainikai2_2019advento_vainikai_2019Gruodžio 3-ąją prasidėjo Adventas – ramybės ir susikaupimo metas. Krikščionims tai pasiruošimo laikas laukiant Jėzaus gimimo, kurį švęsime per Kalėdas. 4a klasės mokytoja Gerda Navikienė pakvietė tėvelius kartu su mokiniais pinti Advento vainikų. Mato Jagmino mama, gėlininkė Aistė Jagminienė supažindino mokinius su Advento vainiko kilme ir reikšme. Ketvirtokai nupynė 16 vainikų, kuriuos išeksponavo pradinių klasių korpuso II aukšte. Mokiniams labai patiko kurti kartu su tėvais, padėti ir dalintis vieniems su kitais. Vėliau šie vainikai papuoš kiekvieno iš juos kūrusių namus.

Edukacinė programa

tradic_amataitradic_amatai2tradic_amatai3Gruodžio 10 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės antros klasės mokiniai dalyvavo  edukacinėje programoje „Tradiciniai amatai“. Klube „Savos erdvės“ mokiniai gamino kalėdinį žaisliuką.

Futbolas

mrgolas4mrgolas3Salės futbolas, kuris pasaulyje žinomas „futsal“ pavadinimu, pasaulyje vis labiau populiarėja. Žaisdami jį savo įgūdžius tobulino būsimos futbolo superžvaigždės – Ronaldinho, Xavi, Lionelis Messi, Cristiano Ronaldo, Neymaras ir daugelis kitų. Išbandyti šį dinamišką, patrauklų sportą jau antrąjį sezoną pakvietė „MrGolas“ turnyras. Gruodžio 12 dieną Prienuose U-16 superfinale žaidė Ramygalos gimnazijos komanda, treniruojama fizinio ugdymo mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, ir iškovojo II vietą. Sveikiname  Arną Arcišauską (IIa), Edviną Gerdvilą (IIa), Deimantą Marozą (IIb), Igną Šegamogą (IIb), Domantą Turulį (IIb), Vakarį Samsoną (Ia), Tadą Savicką (Ia), Nedą Valikonį (Ia), Mantą  Bėlskį (Ib)!