Meilės lyrika

meiles_lyrikaVasario 14 dieną vyresniosios lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Laimos Grikšaitės paskatinti 7a klasės mokiniai ieškojo poezijos posmų meilės tema, labiausiai patikusius skaitė savo bendraklasiams, užrašė, apipavidalino.

Išvyka

knygu_muge_2020Vasario 20 dieną grupė Ramygalos gimnazijos mokinių dalyvavo edukacinėje išvykoje į Vilnių, kurią surengė tikybos ir etikos vyresnysis mokytojas Mantas Masiokas. Išvykos dalyviai aplankė Vilniaus baroko brangakmenį, vieną gražiausių katalikų bažnyčių – Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią, kuri yra ne tik architektūros šedevras, bet ir istorinis liudijimas, įamžinantis Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pergalę prieš maskvėnus. Mokytojas Mantas mokiniams atskleidė ne vieną šios bažnyčios išskirtinumą, pavyzdžiui, kad tai viena iš nedaugelio Vilniaus bažnyčių, kuri išvengė prievartinio uždarymo okupacijos metais ir atverta katalikams nuo XVII amžiaus pabaigos iki dabar. Antroji išvykos dalis buvo skirta apsilankymui 21-osios Vilniaus knygų mugės Bičiulių dienos renginiuose. Ir šiemet mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai turėjo neeilinę progą apsilankyti naujų knygų pristatymuose, įsigyti įdomių knygų, pasižvalgyti į garsius kultūros ir visuomenės žmones, pasiklausyti koncertų bei pokalbių lankytojų pamėgtoje Muzikos salėje.

Šv. Valentino diena

valentinas_2020Šiais metais Šv. Valentino dienos paminėjimą vasario 14 dieną rengė IIa ir IIb klasių vadovų Olgos Alejūnienės ir Viliaus Grockio auklėtiniai. Jie papuošė mokyklą ir įrengė foto sieną. Dešimtokų surengto konkurso sąlygos kvietė visus fotografuotis prie šventinės foto sienos ir įkelti į Instagram profilį nuotrauką su  grotažyme #Ramygalosvalentinas. Diskotekos metu buvo paskelbti ir apdovanoti gražiausių, išradingiausių, linksmiausių, mieliausių, raudoniškiausių, išskirtiniausių nuotraukų autoriai. Gimnazijoje veikė tradicinis  Šv. Valentino dienos paštas.

Olimpiada

Vasario 13 dieną Ramygalos gimnazijoje vyko 6 klasių anglų kalbos olimpiados mokyklinis etapas. Dalyvavo 12 šeštų klasių mokinių. Iš jų savo rezultatu išsiskyrė keturios 6b klasės mokinės: Gabrielė Karaliūtė, Andrėja Zdanevičiūtė, Kornelija Žukaitė, Kotryna Žukaitė (mokytoja Sandra Gruzdienė). Jos pateko į rajoninį etapą, kuris vyks mūsų gimnazijoje kovo 3 dieną. Sveikiname ir linkime sėkmės kitame etape!

Olimpiada

Vasario 12 dieną vyko Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados 10–11 klasių mokiniams rajono etapas. Ramygalos gimnazijos IIa klasės mokinė Oksana Bogdanova užėmė II vietą. Sveikiname Oksaną ir jos mokytoją Almą Petrauskienę!

Projektinis darbas

fraktalai_2020II aukšto fojė naujas stendas su matematikos vyresniosios mokytojos Margaritos Žižiūnienės Ia klasės mokinių darbais „Fraktalų“ tema.

Išvyka

isvyka_5bTikybos mokytoja metodininkė Sigutė Žalneriūnienė pamokų metu su penktokais kalba apie žydų genocidą, lietuvių trėmimus į Sibirą. Siekdama įtvirtinti mokinių žinias, sudaryti sąlygas mokytis už klasės ribų, vasario 13 dieną surengė savo auklėtiniams 5b klasės mokiniams edukacinę išvyką. Penktokai lankėsi  Panevėžio kraštotyros muziejuje, dalyvavo edukacinėje programoje „Tremtis“. Išklausę edukatorės pasakojimo, mokiniai atliko mokytojos Sigutės parengtas užduotis. Antroji išvykos dalis buvo skirta apsilankymui Panevėžio kino centre „Garsas“. Čia 5b klasės mokiniai žiūrėjo filmą „Falkonai“. Po filmo peržiūros dalyvavo diskusijoje apie patyčių priežastis ir pasekmes, komandos vienybės galią, vaikų ir suaugusiųjų santykius, sportą, rūkymo žalą. Edukacinės programos metu mokiniai apžiūrėjo kino teatrą, susipažino su ten dirbančių žmonių profesijomis.