Šekspyro meilės sonetų skaitymas

sonetai_2020Vasario 27 dieną gimnazijos aktų salėje vyko Viljamo Šekspyro meilės sonetų skaitymas. Renginį inicijavo anglų kalbos mokytoja metodininkė Rima Kerbelienė. Jai talkino anglų kalbos mokytoja metodininkė Sandra Gruzdienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Asta Brazdžionienė, vyresnioji lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laima Grikšaitė. Kartu su mokinėmis Oksana Bogdanova (IIa), Aušrine Aleknavičiūte (Ia), Ugne Čeponyte (Ia), Iveta Jurgaityte (Ia), Armanda Kulbyte (Ib), Rugile Bielskyte (7a), Jorinta Viliūnaite (7a) Viljamo Šekspyro meilės sonetus anglų, lietuvių, rusų kalbomis skaitė mokytojos Julija Liesienė, Neringa Ramanauskaitė, Galina Zyuba.

Išvyka

baletu_triptikasRamygalos gimnazijos bendruomenė vasario 21 dieną dalyvavo išvykoje į Vilnių, kurią surengė šokių mokytoja metodininkė Renata Rakašienė. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre jie žiūrėjo „Baletų triptiką“ – trijų vienaveiksmių baletų spektaklį, pateikiantį tris požiūrius į choreografijos meną ir pasaulį.

Tinklinis

tinklinis6_2020Vasario 21 dieną Ramygalos gimnazijos sporto salėje vyko tinklinio turnyras UAB „Vytėja“ taurei laimėti. Gimnazijos fizinio ugdymo mokytojo metodininko Egidijaus Marozo surengtame turnyre dalyvavo gimnazistų, studentų ir „Legendų“ komandos. Turnyro nugalėtojais tapo „Legendos“, gimnazistai buvo antri, mišri studentų komanda užėmė III vietą. Mokytojas Egidijus Marozas ir turnyro dalyviai dėkoja UAB „Vytėja“ vadovui Vytautui Navikui.

Kovo 7 dieną gimnazistai dalyvaus Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybose. Linkime sėkmės!

Olimpiada

technologiju_olimpiada_2020Vasario 27 dieną Ramygalos gimnazijos technologijų mokytojos metodininkės Astos Naulickienės ir vyresniojo technologijų mokytojo Audriaus Kučio mokiniai dalyvavo Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „2020 Miniatiūra 20x20“ Panevėžio rajono etape. Stela Kunigel (8a) užėmė II vietą, Laurynas Rimša (7b) – III vietą, Tautvydas Martyšius (Ia) – III vietą. Sveikiname!

Viktorina

Vasario 27 dieną Ramygalos gimnazijos aktų salėje vyko viktorinos „Knygų knyga“ I atrankinis turas 5–6 klasių mokiniams. Viktoriną surengė ir vedė tikybos mokytoja metodininkė Sigutė Žalnerūnienė. Viktorinoje dalyvavo mokinių komandos iš Krekenavos, Ramygalos, Surviliškio, Vadoklių.

Olimpiada

Vasario 25 dieną istorijos mokytojos metodininkės Neringos Ramanauskaitės mokiniai dalyvavo 30-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajoniniame etape. Mantautas Raila (IV) užėmė I vietą! Sveikiname!

Spektaklis anglų kalba

britu_spektaklisŠiuolaikinis gyvenimas ne tik reikalauja puikių užsienio kalbos įgūdžių, bet ir gebėjimo jais naudotis įvairiose realiose situacijose. Vasario 26 dieną Ramygalos gimnazijos anglų kalbos mokytojos metodininkės Sandra Gruzdienė ir Rima Kerbelienė sudarė savo mokiniams galimybę Kaune pasižiūrėti American Drama Group Europe TNT Theatre Britain spektaklį „Frankenstein“. Mokinius sužavėjo puiki aktorių vaidyba, aiški anglų kalba.