Akcija

akcija_gamink7b klasės vadovo Manto Masioko auklėtiniai gimnazijos mokinius pakvietė dalyvauti akcijoje „Gamink ir fotografuok“. Akcijos dalyviai, namų „Jamie Oliver“, buvo skatinami pasidalinti kulinariniais stebuklais ne tik su savo šeimos nariais, bet ir su gimnazijos bendruomene. Akcija nenutrūko net gimnazistams išėjus į nuotolinį mokymąsi. Išrinktos geriausios, skaniausios ir gražiausios nuotraukos.

Integruota tęstinė mokinių veikla

integruota_veikla.Adventas – susikaupimo ir apmąstymų laikotarpis. Vaikams tai neišpasakytas šventės laukimas. O kad laukimas būtų įdomesnis ir naudingas, anglų kalbos mokytoja metodininkė Sandra Gruzdienė ir tikybos mokytoja metodininkė Sigutė Žalneriūnienė 6–IV klasių mokiniams pasiūlė Advento kalendoriaus pildymo iššūkį „English Advent Challenge“. Šiame kalendoriuje mokiniai gavo užduotis anglų kalba kiekvienai adventinio laikotarpio dienai.

Konkursas

matematikos_ekspertas_2020Nacionalinis matematikos konkursas „Matematikos ekspertas 2020“, kuriame dalyvavo 46 000 mokinių iš 1 600 mokyklų, baigėsi. Konkurso įkvėpti mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai, naudodamiesi skaitmeninėmis priemonėmis, mokėsi matematikos.  Pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės 2a klasės mokiniai užėmė trečiąją vietą iš 435 užsiregistravusių 1–2 klasių ir laimėjo metinę 10Monkeys Math World licenciją visai savo mokyklai.

Mūsų gimnazijos pradinių klasių, dalyvavusių konkurse, rezultatai pagal surinktus taškus:

3 vieta – 2a klasė, 88 033 taškai (mokyt. L. Černienė)

25 vieta – 3a klasė, surinko 29 509 taškai (mokyt. A. Kuodytė)

61 vieta – 3b klasė, surinko 18 464 taškai (mokyt. V. Milašienė)

130 vieta – 1a klasė, surinko 8 282 taškai (mokyt. G. Navikienė)

328 vieta – 2b klasė, surinko 2 741 taškas (mokyt. A. Žemkauskienė)

354 vieta – 1b klasė, surinko 2 317 taškų (mokyt. L. Striškienė).

Konkursas

bebras_2020Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ pirmą kartą buvo surengtas 2004 metais Lietuvoje. Greitai jis tapo tarptautiniu. Kasmet prie jo prisijungia vis naujos šalys. Dabar konkursas vyksta daugiau nei 40 pasaulio šalių. Uždavinius kuria visos jį rengiančios šalys drauge. XVII „Bebro“ konkurso I etape dalyvavo Ramygalos gimnazijos Ia klasės mokinys Rokas Miliūnas (mokytoja Edita Petuškienė). Jo rezultatas – geriausias rajone! Sveikiname Roką ir jo mokytoją!

Kalėdiniai darbeliai

kalediniai_darbeliaiGruodžio 14 dieną dailės mokytoja Rima Miliūnienė pasiūlė savo mokiniams penktokams susikurti šventinę nuotaiką gaminant kalėdinius darbelius. Mokiniai lankstė nykštukus ir kūrė kalėdinius padėkliukus sau ir šeimos nariams. Linkėdami gražių, jaukių švenčių penktokai kviečia pasigrožėti jų darbeliais.

Konkursas

ziemos_fantazijaRamygalos gimnazijos IT mokytoja Edita Petuškienė ir dailės mokytoja Rima Miliūnienė pakvietė mokinius,  besidominčius kompiuterine grafika, dalyvauti kalėdinių ir naujamečių kompiuterinių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija 2020“. Pasitelkę vaizduotę ir pasirinkta kompiuterine technika savo žiemą kūrė net 3500 konkurso dalyvių. Tarp jų ir mūsų gimnazijos mokiniai: Austė Miliūnaitė (5a), Rokas Miliūnas (Ia), Indrė Krištopaitytė (Ib), Evaldas Leckas (II). Jų laukia konkurso organizatorių atsiųsti dalyvio diplomai.

Nuotolinės paskaitos

nuotolines_paskaitosMinint Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metus, Nacionalinė švietimo agentūra organizavo tiesioginių vaizdo pamokų ciklą, skirtą vyresniųjų klasių mokiniams ir mokytojams. Gruodžio 11 dieną pamokoje-transliacijoje „Vilniaus Gaonas: kas Jis? Ir kodėl apie Jį turėčiau žinoti?“, kurią vedė Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedros profesorė, dr. Jurgita Verbickienė, dalyvavo ir Ramygalos gimnazijos vyresniosios istorijos mokytojos Vaidos Bakšienės mokinės. Rugilė Bielskytė (8a) ir Eidvilė Staniulytė (8b) ne tik dalyvavo ir papildė savo žinias, bet ir pasidalino jomis su klasės draugais – paruošė skaidres ir pristatymą. Antroje pamokoje-transliacijoje „700 metų Lietuvos žydų istorija per dvi pamokas. Iššūkis įmanomas“ gruodžio 18 dieną dalyvavo Greta Viliūnaitė (II). Ji savo klasės draugams pristatymą paruoš po atostogų.