Olimpiada

Sausio 27 dieną nuotoliniu būdu vyko lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajono etapas. Ramygalos gimnazijos IV klasės mokinė Aistė Janionytė užėmė II vietą. Sveikiname Aistę ir jos mokytoją Rimantą Černogačienę!

Padėka

padeka_13.2021

Tarptautinė Holokausto diena

holokausto_dienaVyresnioji istorijos mokytoja Vaida Bakšienė sausio 25–27 dienomis 8, II ir IV klasėse dalį pamokos laiko    skyrė holokausto temai, jos aktualumui Lietuvos ir pasaulio kontekste. Taip Ramygalos gimnazijos mokiniai  prisijungė prie Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinio režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti organizuoto projekto „Apie tai, kas buvo prarasta“ veiklų. Primindama ir su mokiniais aptardama Tarptautinės Holokausto dienos prasmę, mokytoja Vaida pakvietė 8– IV klasių mokinius prisijungti prie akcijos „#Mes Atsimename“ „#We Remember“  facebook profiliuose pasikeičiant rėmelius ar tiesiog fotografuojantis su akcijos užrašu.

Olimpiada

Sausio 15 dieną nuotoliniu būdu vyko 69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados (9–12 kl.) II etapas. Olimpiadoje dalyvavo ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro pateiktas užduotis sprendė ir mūsų gimnazijos mokiniai. Už dalyvavimą dėkojame Domantui Auguliui (Ib), Indrei Krištopaitytei (Ib). II klasės mokinė Greta Viliūnaitė šiame etape užėmė I vietą ir buvo apdovanota diplomu ir prizu, Ia mokinys Rokas Miliūnas užėmė III vietą ir apdovanotas diplomu ir prizu. Sveikiname Gretą ir Roką bei jų matematikos mokytojas Laimutę Krištopaitytę ir Ingą Bubinienę!

Sveikiname!

emilija_dangveckaiteRamygalos gimnazijos 3b klasės mokinė Emilija Dangveckaitė mokosi Panevėžio r. muzikos mokyklos Ramygalos skyriuje. Muzikos mokytojos metodininkės Daivos  Valkūnienės mokinė sausio 20 dieną dalyvavo virtualiame I tarptautiniame pianistų konkurse „Piano Forte“. Kazachstano sostinėje Nur-Sultane surengtas pianistų konkursas buvo skirtas garsaus rusų kompozitoriaus Sergejaus Prokofjevo 130-osioms gimimo metinėms paminėti. Atlikusi šiuolaikinių lietuvių kompozitorių kūrinius, Emilija pelnė I laipsnio laureato diplomą 10-ties metų amžiaus grupėje. Sveikiname jaunąją pianistę Emiliją Dangveckaitę ir jos mokytoją Daivą Valkūnienę!

Meninio skaitymo konkursas

Sausio 25 dieną lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Rimanta Černogačienė, Laima Grikšaitė, Danguolė Žąsinaitė organizavo meninio skaitymo konkursą mūsų mokyklos 5–8, I–IV klasių mokiniams nuotoliniu būdu. Mokytojos dėkoja konkurso dalyviams: Dominykai Masiokaitei (5a), Agniui Markevičiui (5a), Akvilei Bieliauskaitei (6a), Adelei Liužinaitei (6a), Akvilei Palionytei (7a), Danielei Augulytei (7b), Viktorijai Janionytei (7b), Indrei Krištopaitytei (Ib). Rajono etape sausio 28 dieną Ramygalos gimnazijos atstovė Ugnė Čeponytė (II) užėmė II vietą, Eidvilė Staniulytė (8b) – III vietą. Sveikiname Ugnę ir jos mokytoją Laimą Grikšaitę, Eidvilę ir jos mokytoją Rimantą Černogačienę!

Nuotolinė pamoka

nuotoline_pamokaSausio 21 dieną  1a, 1b, 2a, 3a, 4, 5a, 6a, 6b, Ib klasių mokiniai su klasių vadovais Laima Černiene, Gerda Navikiene, Vilma Kučiene, Asta Kuodyte, Lidija Striškiene, Inga Bubiniene, Sandra Gruzdiene, Renata Rakašiene, Sigute Žalnieriūniene dalyvavo  labai įdomioje,  įtraukioje  ir pritaikytoje mokinių  amžiaus tarpsniams nuotolinėje pamokoje „Mokonomika“.