Susitikimas

susitikimas_autoresusitikimas_autore2susitikimas_autore3Vasario 12 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės antros klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje už klasės ribų. Ramygalos miesto bibliotekoje jie susitiko su Daiva Palionyte-Batavičiene, kuri pristatė knygelę „Šuniukas Amsiukas“.

Olimpiada

Vasario 9 dieną vyko 72-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados (9–12 kl.) II etapas. Ramygalos gimnazijos matematikos mokytojo metodininko Viliaus Grockio mokinys Rokas Miliūnas (IVa) užėmė I vietą, Domantas Augulis (IVb) – II vietą, Dovydas Safronovas (IIIa) – III vietą. Sveikiname Roką, Domantą, Dovydą ir jų mokytoją Vilių!

Matematikos olimpiada

Vasario 12 ir 14 dienomis Ramygalos gimnazijos matematikos mokytojos Inga Bubinienė ir Margarita Žižiūnienė organizavo matematikos olimpiados I turą.

Penktokų grupėje:
    Adrijus Lukoševičius (5a) – I vieta,
    Dovydas Degenis (5a) – II vieta,
    Rugilė Juškaitė (5a) – III vieta.

Šeštokų grupėje:
    Justina Masiokaitė (6a) – I vieta,
    Gytis Radziulis (6a) – II vieta,
    Albinas Batavičius (6b), Emilija Dangveckaitė (6b), Brigita Navickaitė(6a) – III vieta.

Septintokų grupėje:
    Kristupas Augulis (7a) – I vieta,
    Justina Paplauskaitė (7b) – II vieta,
    Kajus Pečeliūnas (7b) – III vieta.

Aštuntokų grupėje:
    Austė Miliūnaitė (8a) – I vieta,
    Mingailė Marčiukonytė (8b) – II vieta,
    Dominyka Masiokaitė (8a), Auksė  Radziulytė (8b) – III vieta.

Olimpiados prizininkai buvo apdovanoti specialiais rašikliais, paskatinti dešimtukais. Sveikiname juos ir jų matematikos mokytojas, linkime sėkmės kovo mėnesį vyksiančioje Panevėžio rajono 5–8 klasių mokinių jaunųjų matematikų olimpiadoje!

Donoro diena

donoro_dienaNetyla diskusijos neatlygintinos kraujo donorytės tema. Yra pasisakančių tik už savanorišką neatlygintiną kraujo donorystę, yra manančių, kad valstybė už kraujo davimą privalo mokėti. Neatlygintina donorystė yra vienas iš Europos Sąjungos reikalavimų. Tačiau statistiniai duomenys  liudija, kad kasmet vis daugiau jaunų ir socialiai aktyvių žmonių tampa neatlygintinais kraujo donorais. Ramygalos gimnazijos IVb klasės vadovė Justina Meilutienė vasario 6-ją organizavo Donoro dieną dvyliktų klasių mokiniams. Didžiuojamės būsimųjų abiturientų pilietiškumu!

Dailyraščio konkursas

dailyrascio_konkursas_2024Vasario 12 dieną Naujamiestyje vyko Panevėžio rajono 1–4 klasių mokinių dailyraščio konkursas „Išsaugokime“, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Ramygalos gimnazijos 1a klasės mokinė Karina Tarulytė ir 3a klasės mokinė Agnė Jagminaitė užėmė trečiąsias vietas. Sveikiname Kariną, Agnę ir jų mokytojas Laimą Černienę ir Vilmą Kučienę!

Edukacinė išvyka

3a_garsasSausio 29 dieną Ramygalos gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Vilma Kučienė savo 3a klasės mokiniams surengė edukacinę išvyką į Panevėžį. Trečiaklasiai dalyvavo netradicinėse pamokose už klasės sienų. Mokiniai apsilankė kino centre „Garsas“. Kino filmo „Roka keičia pasaulį“ peržiūra tapo netradicine kino pamoka apie draugystę, gėrio ir blogio kovą, drąsą įveikti baimes, tarpusavio santykius, moralinius pasirinkimus. Vėliau mokiniai užsuko į „RoboLabą“ – Panevėžio švietimo centro padalinį, dalyvavo edukacinėje pažintinėje programoje „Jaunieji išradėjai“. Išvykos metu buvo ugdoma mokinių pažintinė, socialinė, STEAM kompetencija, lavinami bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai.

Olimpiada

Vasario 8 dieną Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinėje mokykloje vyko 31-osios Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos (II–III kl.) olimpiados rajono etapas. Ramygalos gimnazijos IIb klasės mokinė Skaistė Ulytė užėmė I vietą, Ąžuolas Krasauskas (IIb) – II vietą. Rusų kalbos juos moko vyresnioji rusų kalbos mokytoja Regina Petrulytė. Kovo 28 dieną  Skaistė ir jos mokytoja yra kviečiamos į olimpiados šalies etapą. Sveikiname Skaistę, Ąžuolą ir mokytoją Reginą!