Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Parodėlė "Vasaros spalvos"

  vasaros_spalvos

  Pramoginė išvyka

  7a_rutaSiekdama ugdyti savo auklėtinių bendravimo ir komunikavimo, pažinimo ir kitas kompetencijas, sudaryti jiems sąlygas pagerinti savo emocinę būseną, aktyviai ir smagiai užbaigti mokslo metus, 7a klasės vadovė Inga Bubinienė birželio 20–21 dienomis surengė pramoginę išvyką į poilsio bazę „Rūta“ prie Bebrusų ežero. Septintokai ir jų tėveliai dalyvavo edukacinėje programoje Molėtų observatorijoje. Daug gerų emocijų padovanojo pramogos, kurias pasiūlė poilsio bazės sporto ir žaidimų aikštės, pasiplaukiojimai valtimis, maudynės ir vakaras laužo šviesoje. 


  Galerija.


  Sportinė išvyka

  sportine_isvykaMokslo metų pabaigos išvykai IIIb klasės vadovės Justinos Meilutienės auklėtiniai pasirinko Žaliąją girią, kur birželio 16 dieną išbandė taiklumą dažasvydyje, kovingumą tinklinyje. Po klasės vadovės surengtų apdovanojimų būsimieji dvyliktokai su puikia nuotaika auklėtojos kieme kepė dešreles.


  Galerija.


  Edukacinė išvyka

  1kl_anyksciaiBaigiantis pirmiesiems mokslo metams, birželio 5 dieną, pirmos klasės mokiniai vyko į edukacinę išvyką po Anykščių kraštą. Pradinių klasių mokytojos metodininkės Astos Kuodytės mokiniai aplankė Anykščių šilelio kraštovaizdžio draustinyje, netoli Šventosios stūksantį antrąjį pagal dydį riedulį Lietuvoje – Puntuko akmenį, pasivaikščiojo medžių lajų tako komplekse, apsilankė „Kitokio miestelio“ namuose, išbandė savo orientavimosi įgūdžius skirtinguose labirintuose bei aktyviai dalyvavo visose Labirintų parke siūlomose veiklose.


  Galerija.


  „Palėpės teatras 2023“ II dalis

  palepe_marionetesBirželio 15–16 dienomis Ramygalos gimnazijoje po nedidelės pertraukos su nauja energija vyko „Palėpės teatro 2023“ II dalis. Žiūrovų ir vertinimo komisijos narių dėmesį prikaustė devyni 5–III klasių spektakliai. Birželio 15 dieną 5 klasė suvaidino spektaklį „Mūsų + ir –“ (klasės vadovė Ieva Mačiulaitytė-Stefanova). 6a ir 6b klasės pristatė „Mokyklines vypsenas“ (klasių vadovai Edita Petuškienė ir Audrius Kučys), o 7b klasė – „Marionetes“ (klasės vadovė Orinta Gerdvilienė). Toliau sekė IIIa ir IIIb klasės suvaidintas „Atžalynas“ (klasės vadovės Asta Naulickienė ir Justina Meilutienė) ir 8b klasės „Eglė žalčių karalienė“ (klasės vadovė Sigutė Žalneriūnienė). Birželio 16 dieną 7a klasė suvaidino „Kapyš arba kodėl artėjant pabaigai taip šiurpu“, toliau sekė Ia ir Ib klasių spektaklis „Fiasko“ (klasės vadovai Aida Bajorūnė ir Mantas Masiokas), IIb klasės „Alisa“ (klasės vadovas Vilius Grockis), IIa klasės „Marionetės“ (klasės vadovė Julija Liesienė). Po pertraukos vykusių 5–III klasių mokinių apdovanojimų metu vertinimo komisija, kurią sudarė Ramygalos gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas, Gimnazijos tarybos pirmininkė Ernesta Liužinienė, Ramygalos kultūros centro meno vadovė Audronė Palionienė, Ramygalos lopšelio-darželio „Gandriukas“ direktorė Rūta Stankevičienė, ilgametė kultūros centro darbuotoja Irena Živilienė, išsakė daug nuoširdžių pagyrimo, padrąsinimo žodžių, pažymėjo kiekvieno spektaklio išskirtinumą, jo stipriąsias puses, atminimo dovanėlėmis apdovanojo geriausiai suvaidinusius.


  Galerija.


  Skautai

  skautai2_2023skautai_2023Birželio 15 dieną keturi Ramygalos gimnazijos gimnazijos mokiniai, lankantys mokytojos Vaidos Bakšienės vedamus skautų užsiėmimus, dalyvavo Lietuvos Skautijos Panevėžio krašto organizuotoje 'I will survive"  tarptautinio projekto baigiamojoje konferencijoje. Joje dalyvavo ir kitų Panevėžio miesto ir rajono mokyklų mokiniai bei jų mokytojai, mokymo įstaigų administracijos atstovai. Renginio metu projekto dalyviai, tiek mokytojai, tiek ir mokiniai, pristatė projekto tikslus, parengtas metodikas ir mokymosi priemones, jų pritaikymo galimybes formaliojo ir neformaliojo ugdymo procese. Taip pat kvietė įsijungti į praktinius mokymus apie išgyvenimo kuprinę bei pirmąją pagalbą, o renginį vainikavo žinių pasitikrinimas ir prizai, pademonstravusiems tiksliausias žinias. Mokytoja Vaida ir gimnazistai džiaugiasi pagilintomis žiniomis ir smagiu laiku renginyje.

  Gedulo ir vilties, Kalbų netradicinio ugdymo diena

  birzelio14birzelio14_2Birželio 14 dieną gimnazijoje abiturientai laikė matematikos egzaminą, todėl likusiems mokiniams pamokos vyko nuotoliniu būdu. Ši diena buvo skirta paminėti Gedulo ir vilties dieną, todėl Kalbų netradicinio ugdymo dienos veiklos buvo susietos su tremtimi. Mokiniams pasiūlyta per šią prizmę pasižiūrėti, kaip susijusi jų gyvenamoji vieta, kokie atminimo ženklai liudija apie tremtinių atminimo saugojimą, apmąstyti savo asmeninį santykį su šia tema per meno kūrinius, kuriuos skaitė, matė, girdėjo. Mokiniai domėjosi, ar buvo šeimoje, giminėje tremtinių, piešė ranka ar kompiuteriu, kūrė eilėraščius tremties tema. Dalis mokinių darbų buvo sukelti į direktoriaus pavaduotojos ugdymui Reginos Petrulytės sukurtą padlet lentą.


  Padlet lenta.


   

  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu