Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Netradicinė pamoka

  paramediko_profesijaKovo 8 dieną 4-tų klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje „Matuojuosi paramediko profesiją“ su VŠĮ Panevėžio miesto GMP paramediku Donatu Karpavičiumi ir jo komanda. Paramedikai demonstravo, kaip transportuoti žmogų su įtariamais kaulų lūžiais, pasidalino patirtimi, kaip gaivinti suaugusį žmogų ir vaiką, praktiškai mokė masažuoti širdį bei teikti pagalbą užspringusiam žmogui. Ketvirtokai išbandė specialią pirmos pagalbos teikimo įrangą, turėjo galimybę apžiūrėti pirmosios pagalbos automobilio vidų. Už šią pamoką ketvirtokai dėkoja Rusnės tėveliui ir Panevėžio miesto GMP administracijai.


  Galerija.


  „Matuojamės“ kirpėjo profesiją

  kirpejo_profesijaKirpėjo profesija šiais laikais labai populiari. Kirpėjas turi gebėti aptarnauti įvairaus amžiaus klientus kirpyklose, salonuose, patarti ir paaiškinti, kaip prižiūrėti plaukus, kokias priemones naudoti, derinti plaukų spalvą ir šukuoseną prie žmogaus veido, kirpti plaukus naudojant įvairias metodikas, priemones, formuoti šukuosenas, garbanoti plaukus, kirpti su įvairiais prietaisais, įrankiais, reikalingais plaukams formuoti. Kovo 17 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Vilmos Kučienės  2a klasės mokiniai  vyko į edukacinę pamoką kirpykloje „Grožio namai“. Mokiniai praktiškai prisilietė prie šios profesijos darbų: dažė, plovė plaukus, kirpo, darė šukuosenas. Antrokai ir jų mokytoja nuoširdžiai dėkoja Jorio mamytei už suteiktas žinias ir smagias emocijas.


  Galerija.


  „Mano gaublys 2023“

  mano_gaublysKovo 7 dieną 39 Ramygalos gimnazijos  2–4 klasių mokiniai dalyvavo  pasaulio pažinimo olimpiados „Mano gaublys 2023“ konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.

  Antrokų grupėje:

  I vieta –   Emilis Žalneriūnas (2a)

  II vieta –  Adelė Juškaitė (2a), Joris Markevičius (2a)

  III vieta – Rokas Aitvidas (2b), Ema Banevičiūtė (2a), Pijus Pečeliūnas (2a), Ramūnė Zabielaitė (2a)


  Trečiokų grupėje:

  I vieta –   Kajus Adomas Šulskis (3a)

  II vieta –  Aidas Gudaitis (3a), Kristupas Juška (3a), Danielė Pečeliūnaitė (3a), Dominyka Kriaučiūnaitė (3b), Nojus Petravičius (3b)

  III vieta – Osvaldas Rimša (3a), Martyna Stiklinskaitė (3a), Vejeta Žudytė (3a)


  Ketvirtokų grupėje:

  I vieta –   Adrijus Lukoševičius (4a)

  II vieta –  Lukrecija Aleknavičiūtė (4a), Dovydas Degenis (4a)

  III vieta – Gvidas Šiaulinskas (4a)

   

  Padėka

  kovo11_2023

  Kaziuko mugėje

  kaziukas3_2023kaziukas2_2023kaziukas_2023Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus būrelių „Jaunieji meistreliai“ ir „Gamtos bičiuliai“ nariai su savo gamintais darbeliais dalyvavo Kaziuko mugėje Ūkininkų turguje Panevėžyje. Turgaus administracija mus kaip visada geranoriškai priėmė, skyrė gerą vietą prekiauti. Pirkėjai negailėjo  pagiriamųjų žodžių, puikiai įvertino mūsų darbelius. Vieni pirkėjai noriai juos pirko, kiti tik sustodavo pasigrožėti mūsų kūrybiškumu, darbštumu, pagirti, pasidžiaugti kartu su mumis. Nuolatiniai pirkėjai laukė mūsų,  džiaugėsi galėdami įsigyti su meile gamintų vaikų darbelių.  Prekyba sekėsi labai gerai, mes tai vertiname kaip paskatą dirbti dar kruopščiau ir atsakingiau. Paklausiausi buvo inkilai varnėnams, zylutėms. Nupirko visus ir dar gavome užsakymų inkilams.  Turgaus administracija padėkojo vaikams už atvykimą į mugę, palinkėjo  sėkmės ir tradiciškai pakvietė su savo darbeliais atvykti ir kitais metais. Vaikų darbeliais labai žavėjosi, juos fotografavo Panevėžio centrinio turgaus direktorė ir nuoširdžiai kvietė su darbeliais atvykti ir į Panevėžio centrinį turgų.  Namo grįžome labai gerai praleidę laiką, įvertinti, pasisėmę naujų idėjų ir noro dirbti dar geriau. Dėkojame būrelio vadovui technologijų mokytojui Arūnui Griauzdei už pagalbą gaminant darbelius ir suorganizuotą išvyką.


  Būrelių narė Estela Paškevičiūtė

  Viktorina

  viktorina_lietuvaKovo 10 dieną Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus pradinukai paminėjo Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Mokiniai dalyvavo pradinių klasių vyresniosios mokytojos Vilmos Gabrytės parengtoje viktorinoje „Ką tu žinai apie Lietuvą?“.


  Galerija.


  Kino pamoka „Poetas“

  pamoka_poetasKovo 15 dieną mūsų gimnazijos II-ų klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje Panevėžio kino centre „Garsas“. Su pilietiškumo pagrindų mokytoju Algiu Adašiūnu jie žiūrėjo Giedriaus Tamoševičiaus ir Vytauto V. Landsbergio vaidybinį filmą „Poetas“, jaudinančią juostą apie laisvės troškimą, drąsą priešintis nekenčiamam režimui bet kokia, net ir savo gyvybės kaina, apie pasirinkimą, kurį pokario metais privalėjo padaryti daugybė buvusių nepriklausomos Lietuvos karininkų, studentų, mokytojų bei kitų paprastų šalies piliečių.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu