Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Pirmasis apsilankymas bibliotekoje

  1a_biblioteka_20231a_biblioteka2_20231a_biblioteka3_2023Rugsėjo 15 diena pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės 1a klasės pirmokams buvo ypatinga diena – jie pirmąsyk pravėrė gimnazijos bibliotekos duris, susipažino su bibliotekininke Daiva Leckiene, kuri papasakojo apie paslaptingą knygų pasaulį, paaiškino, kuo biblioteka skiriasi nuo knygyno, supažindino su knygų skolinimo ir grąžinimo tvarka. Pirmokėliai su didžiausiu malonumu tyrinėjo vaikams skirtas bibliotekos erdves, spėliojo, kaip lentynose galima rasti norimas istorijas, apžiūrėjo jų amžiui skirtas knygeles, spalvingas iliustracijas. Keturi pirmokai – Adelė, Emiras, Kajus ir Ugnius – tapo tikraisiais bibliotekos skaitytojais. Pirmokėliai pažadėjo būtinai sugrįžti, kai išmoks gerai skaityti.


  Saugaus eismo pamokėlė pirmokams

  saugus_eismasRugsėjo 13 dieną gimnazijoje lankėsi Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Sandra Kareckė, kuri pirmokams papasakojo apie saugų elgesį keliuose ir gatvėse, einant per pėsčiųjų perėjas, priminė apie atšvaitų svarbą, pademonstravo, kaip juos nešioti. Su pareigūne mokiniai pakartojo šviesoforų signalų reikšmę.  Pamokėlės metu buvo naudojamos vaizdinės priemonės, todėl pirmokėliai ne tik klausėsi, bet ir patys aktyviai dalyvavo: pasakojo patirtas situacijas, atsakinėjo į klausimus.

  Istorijos pamoka muziejuje

  istorija_2023istorija2_2023Rugsėjo 11–12 dienomis 5a ir 5b klasės mokiniai dalyvavo istorijos pamokoje netradicinėje aplinkoje – gimnazijos muziejuje, kuriam šiuo metu vadovauja mokytoja Asta Žemkauskienė. Muziejus – vieta praeičiai pažinti. Pamokos „Istorijos šaltiniai – praeities liudininkai“ metu mokytojos Asta Žemkauskienė ir Alma Petrauskienė padėjo penktokams prisiminti, kas yra muziejus, kokia jo paskirtis, susipažinti su muziejaus fondais, istorijos šaltinių rūšimis.


  Plaukimo pamokos

  4a_plaukimas34a_plaukimas24a_plaukimas4a klasės mokiniai (mokytoja Gerda Navikienė) tęsia plaukimo pamokas Žemynos progimnazijoje. Šešias savaites ketvirtokai lavins plaukimo įgūdžius!

  „Šok į tėvų klumpes“

  sok_i_klumpesRugsėjo 13 dieną pradinių klasių mokytoja metodininkė Gerda Navikienė savo auklėtiniams 4a klasės mokiniams suorganizavo profesinio informavimo renginį „Šok į tėvų klumpes“. Ketvirtokai susipažino su statybininko profesija. Jie lankėsi Martynos Stiklinskaitės tėvelių įmonėje „Litvudas“. Mokiniai pamatė, kaip statomi karkasiniai namai, modulinės pirtys, uždavė daug klausimų, į kuriuos kantriai ir išsamiai atsakė Martynos tėtis. 


  Galerija.


  KINGS

  kings4_2023kings3_2023kings2_2023kings_2023Pavasarį Ramygalos gimnazijos 4b klasės mokinė Rugilė Kubiliūnaitė dalyvavo „KINGS“ lietuvių kalbos olimpiados finale ir pasiekė pirmąjį žinių lygmenį savo amžiaus grupėje. Sveikiname Rugilę ir jos mokytoją Laimą Dirsienę!


  Padėkos raštas

  gintareliai_padekaŠokio mokytojos metodininkės Renatos Rakašienės vadovaujama Ramygalos gimnazijos liaudiškų šokių grupė „Gintarėliai“ dalyvavo regioninėje liaudiškų šokių šventėje „Skambantys šokių sodai“ ir į gimnaziją parsivežė Mažeikių rajono savivaldybės merės Rūtos Matulaitienės padėkos raštą.


  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu