Palaikome Ukrainą!

palaikome_ukraina3palaikome_ukraina2palaikome_ukrainaŽavėdamiesi ukrainiečių ryžtu, jų valia priešintis okupantams ir norėdami morališkai palaikyti narsią šalį, IV klasės vadovo Viliaus Grockio auklėtiniai kovo 2 dieną Ukrainos vėliavos spalvomis papuošė gimnazijos I aukšto fojė dekoratyvinę sienelę. Kai tik bus įvykdytas dvyliktokų užsakymas, prie mūsų mokyklos suplevėsuos Ukrainos vėliava.

Užgavėnės

uzgavenes_2022Kovo 1 dieną Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis Laima Dirsiene, Vilma Gabryte, Jovita Leipute šventė Užgavėnes. Vaikai skanavo blynus, šoko, žaidė Užgavėnių žaidimus, stebėjo Lašininio ir Kanapinio kovą. Išvarę žiemą, lauks gražaus pavasario.

Mokymai

Kovo 1 dieną Ramygalos gimnazijos dailės vyresniosios mokytojos Rimos Miliūnienės paskatinti III klasės mokiniai dalyvavo 3D spausdinimo mokymuose „Daiktų dizainas“. Užsiėmimą vedė lektorė, Atviro jaunimo centro darbuotoja Ernesta Liužinienė.

Susitikimas

susitikimas_kariskiaiKovo 1 dieną IV klasės vadovo Viliaus Grockio kvietimu su būsimaisiais abiturientais susitiko Panevėžio regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus atstovas, štabo seržantas Virginijus Stonys. Svečias pristatė tarnybos Lietuvos kariuomenėje būdus, galimybes tapti profesinės karo tarnybos kariu.

Miesto bibliotekoje

1a_bibliotekaVisi pradinių klasių mokytojos metodininkės Vilmos Kučienės 1a klasės mokiniai moka skaityti, todėl jie nutarė, jog atėjo metas apsilankyti ir miesto bibliotekoje, susipažinti su joje esančiomis knygomis, tapti šios bibliotekos skaitytojais. Vasario 23 dieną pirmokai su savo mokytoja Vilma  nuėjo į miesto biblioteką. Bibliotekininkė Audronė Kaupienė paaiškino mokiniams, kuo biblioteka skiriasi nuo knygyno, supažindino juos su Abėcėlės istorija. Mokiniai sužinojo, kiek abėcėlėje yra raidžių, kas parašė pirmąją knygą, kaip ta knyga vadinasi. Pamokos pabaigoje vaikai nuspalvino savo vardo pirmąją raidę, paskaitė eilėraščių.

Visuotinė istorijos pamoka

visuot_istorijos_pamokaVasario 28 dieną Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvavo visuotinėje istorijos pamokoje, skirtoje Ukrainos palaikymui. Dėkojame Lietuvos švietimo ir mokslo profesinei sąjungai, jos pirmininko pavaduotojui, istorijos mokytojui Audriui Jurgelevičiui už išsklaidytus mitus apie Ukrainą.

Слава Україні!

Renginys

vasario16_vadokliaiVasario 16-ajai paminėti Vadoklių skyriaus mokytojos Vilma Gabrytė ir Laima Dirsienė pakvietė pradinių klasių mokinius į renginį. Vaikai dalyvavo viktorinoje „Ką žinau apie Lietuvą?“, piešė piešinukus, darė darbelius, skirtus Lietuvai.