Pamokų laikas

  • 8.00—8.45
  • 8.55—9.40
  • 9.50—10.35
  • 10.55—11.40
  • 11.55—12.40
  • 12.55—13.40
  • 13.50—14.35
  • Nuorodos

    Skaitiklis

    Kultūrinė išvyka

    kulturine_isvykaRugsėjo 20 dieną pradinių klasių mokytoja metodininkė Laima Černienė savo pirmokams surengė kultūrinę išvyką į Panevėžį. Vaikai dalyvavo J. Masiulio knygyno edukacinėje programoje „Nuo raidės iki knygos“. Po to Panevėžio miesto teatre „Menas“ žiūrėjo Keistuolių teatro spektaklį vaikams „Bildukai“.

    Tautosakos bei, anot kūrėjų, gyvenimiškos patirties įkvėpto spektaklio centre atsiduria padauža vaikas ir trys ne mažiau pašėlę, bet išminties nestokojantys bildukai. Bauginanti, nepažįstamais garsais šnaranti ir bluosto sudėti neleidžianti tamsa atrodo baugi ir nenugalima, tačiau bildukų šėlionėse, pasakose bei pamokymuose tarsi dūmas išsisklaido jos paslaptis ir paaiškėja, jog tamsos visai nereikia bijoti. Spektaklio pabaigoje mažųjų žiūrovų laukė dar viena smagi atrakcija – amžinai alkana lova Tarabilda, kviečianti vaikus atiduoti savo baimes, kad jas gardžiai sukramtytų ir visiems laikams saldžiai nurytų. Profesionali vaidyba, pokštai, dainos ir pasakos – svarbiausi „Bildukų" elementai, kuriuos pasitelkę energingi bei muzikalūs aktoriai ne tik prikaustė vaikų dėmesį, bet ir pasiuntė jiems prasmingą žinutę, jog visi didžiausi baubai gyvena tik mūsų pačių galvose, o nugalėję baimę vaikai gali įminti didžiausias ir įdomiausias pasaulio paslaptis.

    Mokykloje pirmokai su savo mokytoja aptarė matytą spektaklį, išsiaiškino, kas labiausiai patiko, kokie personažai įsiminė ir kodėl, mokėsi vertinti, lyginti, išsakyti savo nuomonę. Išvykoje patirtus įspūdžius mokiniai nupiešė.


    Galerija.


    „Rudeninis medis“

    rudeninis_medisPradinių klasių mokytojos metodininkės Vilmos Kučienės mokiniai neįsivaizduoja rudens be pasivaikščiojimo parke. Tuo metų laiku parkas pasipuošia daugybe gražiausių spalvų ir skamba krūvomis čežančių lapų. Ruduo parke įkvepia kurti, atrasti, pažinti. Jis tiesiog užburia! Vieną rudenį parke su savo mokytoja vaikai mokėsi skaičiuoti, piešti, netgi žaisti šaškėmis, o šį – trečiaklasiai ieškojo rudens spalvų ir stebėjo medžius. Grįžus į klasę kilo idėja! Medis – pats ryškiausias rudens ženklas, todėl įkvėpti šio nepaprasto metų laiko mokiniai kūrė rudeninį medį.


    Galerija.


    Išvyka

    8a_kaunasSaulėtą rugsėjo 23 dieną 8a klasės mokinai kartu su klasės vadove Asta Naulickiene išvyko į edukacinę-pažintinę išvyką Kaune. Aštuntokai pasinaudojo kultūros pasu ir dalyvavo cirko edukacijos užsiėmime: apžiūrėjo klounų ir cirko muziejų, išklausė pasakojimą apie įspūdingą lietuviškojo cirko istoriją bei iškilius Lietuvos cirko artistus – praeities grandus bei šiuolaikinio cirko žvaigždes. Mokiniai stebėjo Kauno cirko meno akademijos auklėtinių pristatomą cirko žanrų įvairovę: žongliravimą, ekvilibristiką, gimnastiką. Drąsiausi mokiniai išbandė interaktyvią edukaciją scenoje su cirko įranga, prižiūrint edukatoriams. Autentiškoje cirko aplinkoje vykusiame renginyje mokiniai patyrė nepaprastą magišką atmosferą, skatinančią skleistis kūrybiniam vaikų potencialui. Išvyką užbaigė apsilankymi „Jump Space“ arenoje, kur sveikai ir linksmai praleido laiką, išjudino kiekvieną kūno dalelę.


    Galerija.


    Išvyka

    4a_trakaiRugsėjo 25 dieną 4a klasės mokiniai su savo mokytoja Gerda Navikiene  gilino žinias iš pasaulio pažinimo, Lietuvos valstybės istorijos, lietuvių kalbos ir kitų mokomųjų dalykų išvykos į Trakus ir Kernavę metu. Trakuose, Salos pilyje dalyvavo edukacinėse pamokėlėse per Kultūros paso programą: „Pasaka Trakų pilyje“ ir „Pasivaikščiojimas su Vytautu Didžiuoju“. Ketvirtokai su gidu pasivaikščiojo po pilį, apžiūrėjo pilies eksponatus, o vėliau apsilankė Karaimų gatvėje, kur skanavo kibinų – tradicinio karaimų valgio. Po pietų nuvyko į Kernavę. Ten apsilankė muziejuje, klebonijoje, bažnyčios šventoriuje, užkopė ant Mindaugo sosto, Aukuro, Lizdeikos ir Įgulos kalno piliakalnių, nuėjo prie Neries. Išvykos metu mokiniai už parodytas žinias buvo vertinami prizais, o klasėje dalinosi įspūdžiais, aiškinosi, kas labiausiai patiko, įsiminė ir kodėl, kūrė pasakojimus apie Trakus ir Kernavę.


    Galerija.


    Išvyka

    dazasvydis_2019Rugsėjo 27 dieną 8b klasės vadovės Sandros Gruzdienės auklėtiniai dalyvavo šiais mokslo metais pirmoje edukacinėje išvykoje. Per klasės valandėlę aptarę, kad kol gražūs orai, reikia pasinaudoti galimybe pagerinti savo orientacinius, strateginius gebėjimus, pagilinti biologijos, geografijos žinias, aštuntokai susiplanavo išvyką į Krekenavos regioninį parką, Stumbravietės dažasvydį. Šis žaidimas, atsiradęs JAV prieš beveik 20 metų, didelio populiarumo susilaukė Prancūzijoje, Anglijoje, Australijoje, Vokietijoje, Skandinavijos šalyse. Jis suteikia galimybę ne tik sportuoti gryname ore, bet ir padeda tobulinti gebėjimą apmąstyti taktiką bei strategiją, lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimą, panaikina psichologinę įtampą ir pasąmonėje kaupiamą agresiją. Puikus oras išvykos dalyviams leido pakeliauti Girinio taku, kur mokiniai įtvirtino žinias apie medžius ir jų augimo ypatumus, atliko užduotis, kurias gavo iš biologijos ir geografijos mokytojų. 


    Galerija.


    Europos kalbų diena

    kalbu_diena2_2019Rugsėjo 26 dieną gimnazijoje paminėta Europos kalbų diena. 5–8, I–IV klasės burtų keliu pasiskirstė, kokią šalį pristatys, paruošė po plakatą-mįslę su užuominomis apie pristatomą šalį bei žodžiu „ačiū“ tos šalies kalba, o taip pat nusifotografavo prie sukurto plakato. Kalbų mokytojai tą dieną vedė netradicines pamokas. Per jas su mokiniais aptarė II aukšto fojė eksponuojamus plakatus ir stendus, stengėsi „įminti“ jų mįsles. Anglų kalbos mokytojos metodininkės Sandros Gruzdienės antros klasės mokiniai išanalizavę visų klasių kūrybinius darbus, išrinko įdomiausią ir prie jo nusifotografavo. 


    Galerija.


    Išvyka

    5a_moletai25a_moletaiSiekdama telkti klasės kolektyvą, padėti naujoms mokinėms sklandžiai į jį įsijungti, 5a klasės vadovė Renata Rakašienė surengė dviejų dienų išvyką į Molėtus. Po pamokų nuvykę į Mindūnų kaimą, penktokai išsiruošė į aštuonių kilometrų žygį po Labanoro regioninį parką, kuriame pamatė į Lietuvos raudonąją knygą įrašytas augalų ir gyvūnų rūšis, domėjosi vietos kaimų medine architektūra, atliko įvairias užduotis. Vakare vyko į sodybą „Pas Raimondą“ nakvynei. Ant laužo kepė dešreles, vakarieniavo, žaidė žaidimus, suruošė diskoteką, aptarė dienos nuotykius. Antrąją išvykos dieną, po pusryčių, važiavo prie Labanoro girios apžvalgos bokšto, vadinamo „Eifelio bokštu“. Kad pamatytų įspūdingą gamtos panoramą, penktokams teko užlipti 214 laiptelių. Vaizdas nuo bokšto mokinių nenuvylė. Jie pamatė Labanoro regiono parko šiaurėje besidriekiančias gaiviai žalias pušis, o vakarinėje dalyje tyvuliuojantį vieną didžiausių rytų Lietuvos senovės ledynų kilmės ežerą – Baltuosius Lakajus. Toliau sekė kelionė į Molėtus, kur pasivaikščiojo pažintiniais takais, žaidė vaikų žaidimų aikštelėse. Po pietų pasuko link namų, grožėdamiesi pro autobuso langą matomais vaizdais, dalindamiesi įspūdžiais.


    Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu