Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 12.00—12.45
 • 12.50—13.35
 • 13.40—14.25
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Kalnų dviračių krosas

  dviraciukrosas3_2015dviraciukrosas2_2015dviraciukrosas_2015Gegužės 14 dieną Panevėžio rajono mokinių olimpinio festivalio bendrojo ugdymo mokyklų kalnų dviračių kroso berniukų varžybose Ramygalos gimnazijos komanda iškovojo I vietą, o Donatas Valonis (7b) pripažintas nugalėtoju individualioje įskaitoje. Mergaičių komanda užėmė II vietą. Mūsų  gimnazijos berniukų komanda iškovojo teisę atstovauti Panevėžio rajonui finalinėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kalnų dviračių kroso varžybose Kaune.
  Sveikiname jaunuosius dviratininkus ir komandų vadovą, kūno kultūros mokytoją metodininką Egidijų Marozą!

  Popietė mamytėms 4a klasėje

  popiet_mamPaskatinti savo mokytojos Laimos Černienės 4a klasės mokiniai net dvi pamokas kruopščiai ir svarbiausia su didele meile pjaustė, maišė, prieskoniavo, ragavo, serviravo labai skanias mišraines. Susirinkusias mamas vaikai pasveikino eilėmis, muzikiniais kūriniais, darbeliu iš šamoto.

  Vėliau vyko paruoštų valgių pristatymas ir degustacija. Visus 6 patiekalus mamos įvertino aukščiausiais balais! Ketvirtokai savo klasę papuošė mamyčių portretais, gražiais palinkėjimais, nupieštais ir gyvais tulpių žiedais.

  (Ketvirtokai, pasidalinkit mišrainių receptais!)

   

  Galerija.


  Susitikimas

  susitikimas2_2015susitikimas_2015Gegužės 14 dieną 2b, 3b ir 4b klasių mokiniai su savo mokytojomis Nijole Navalinskiene, Lidija Striškiene ir Nijole Šleviene apsilankė pas ramygalietę tautodailininkę Danutę Ulienę, kuri ne tik papasakojo vaikams apie savo kūrybą, parodė darbus, bet ir pamokė vaikus pynimo iš vytelių. Mokinukai patys pynė kryželius, o grįždami namo aptarinėjo, kokie gražūs taudodailininkės namai, kiek daug juose meno kūrinių. Drąsiausieji nusprendė ir savo kambarius išpuošti pačių sukurtais darbeliais.

  Pasaulinė judėjimo sveikatos labui diena

  jsldjsld2jsld3Gegužės 8 dieną gimnazijos VSP specialistė Stanislava Subačienė inicijavo Pasaulinės judėjimo sveikatos labui dienos paminėjimą, taip atkreipdama mokyklos bendruomenės dėmesį į problemas, kurios kyla dėl fizinio aktyvumo stokos. Fizinis aktyvumas žmogui reikalingas kaip maistas ir oras. Jis ugdo ir stiprina visas organizmo sistemas, veikia jų funkcijas ir gyvybingumą. Mūsų gimnazijos mokiniai šią dieną skyrė šokiams. 1–4 klasių mokinukai (ir ne tik jie) su šokio mokytoja Renata Rakašiene nuotaikingai judėjo gimnazijos kieme, o  2a, 3a, 8a,b ir  IIIa,b  klasių mokiniai aktų salėje šoko „Zumbą“, kurią vedė zumbos trenerė Megi Maradišvili.

  Sveikiname!

  jokubas.fedorkinasMūsų gimnazijos mokiniai Danielė Augulytė (1b) ir Jokūbas Fedorkinas (Ia), Panevėžio r. muzikos mokyklos  Ramygalos skyriaus auklėtiniai, tapo IV Respublikinio jaunųjų pianistų konkurso „Musica Amabile“ diplomantais. Sveikiname jaunuosius pianistus ir jų muzikos mokytoją Daivą Valkūnienę!

  Konkursas „Šviesoforas“

  sviesoforas2015sviesoforas1_2015Gegužės 8 dieną mūsų gimnazijos pradinių klasių mokinių komanda, kurią sudarė Deividas Liberis (1a), Gileta Švilpaitė (2a), Rokas Miliūnas (3a) ir Nedas Valikonis (4a) dalyvavo „Šviesoforo“ konkurse, kuris vyko Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje. Konkurso tikslas – skatinti mokinius mokytis pagrindinių Kelių eismo taisyklių reikalavimų, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime. Kiekvienas komandos narys turėjo atlikti 7 užduotis. Daugiausia taškų komandai davė 1a klasės mokinys Deividas Liberis. Už aktyvų dalyvavimą III (regioniniame) konkurso etape Ramygalos gimnazijos komandos nariai apdovanoti ženkliukais, atšvaitais, liemenėmis, atvirukais, kalendoriumi, šakočiu. Padėka įteikta komandos vadovei mokytojai Dalei Briaunienei.

  Keliaujame su „Sniego gniūžte“

  sg2015Gegužės 9 dieną grupė gimnazijos „Sniego gniūžtės“ narių dalyvavo žalingų įpročių prevencijos renginyje „Keliaujame su Sniego gniūžte“, kurio metu susitiko su konsultantais iš JAV. Labai šiltai buvo sutiktas „Sniego gniūžtės“ programos Lietuvoje iniciatorius bei koordinatorius Jack Irwin, jau 20 metų bendraujantis su Panevėžio rajono gniūžtiečiais. Renginio metu prisistatė „Sniego gniūžtės“ draugijos namų grupės, po to sekė Paliūniškio pagrindinės  mokyklos mokinių pasirodymas. Rajono „Sniego gniūžtꓠ sudaro mokiniai, o jie turi savybę užaugti, todėl kaip ir kiekvienais metais buvo šiltai atsisveikinama su dvyliktokais-gniūžtiečiais. Jiems įteikti pažymėjimai ir atminimo dovanėlės.

   

  Galerija.