Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Etikos pamoka

  etikos_pamoka_nijusSausio 12 dieną III klasės mokiniai su etikos mokytoju Mantu Masioku vyko į Ramygalos miesto kavinę „Nijus“. Netradicinėje aplinkoje vyko etikos pamoka apie stalo etiketą. Kavinės savininkė nuosekliai papasakojo apie mandagų elgesį dalyvaujant įvairuose viešuose susibūrimuose, pokyliuose, furšetuose. Mokytojas ir mokiniai dėkoja kavinės savininkei Nijolei Ambotienei už priėmimą ir įdomią pamoką.

  Akcija „Atmintis gyva, nes liudija ...“

  atmintis_gyva_2017Kartu su visa šalimi, mūsų gimnazijos bendruomenė 26-ąjį kartą paminėjo tragiškų Sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną, dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Prie langų ir  pagrindinių takų buvo uždegtos žvakutės. Gimnazijos kraštotyros muziejuje surengta paroda.


  Galerija.


  Kalėdinių renginių diena

  kaled_reng_vid_2016Gruodžio 23 dieną artėjančių švenčių nuotaikomis gyveno 5–8, I–IV klasių mokiniai. Buvo paskelbti kalėdinių instaliacijų konkurso „Naujieji metai visuose žemynuose“ rezultatai.  Gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Petrulytė teikė diplomus ir saldžiuosius prizus klasėms, kūrusioms kalėdines instaliacijas. Vėliau 5–6 ir 7–8 klasių mokiniai dalyvavo tikybos mokytojos metodininkės Sigutės Žalneriūnienės ir vyresniosios šokio mokytojos Renatos Rakašienės  pamokoje „Lietuviškos tradicijos ir papročiai“. IIa ir IIb klasių mokiniai išnešiojo taip visų lauktą kalėdinį paštą. Prasmingai palydėti senuosius metus, pasidžiaugti pasiekimais ir palinkėti saugių švenčių, sėkmingų ateinančių metų, pasikeisti kalėdinėmis dovanėlėmis  visų klasių mokiniai rinkosi į klasės vadovo valandą. O gimnazijos sporto salėje tuo metu virė tradicinio „Kalėdinio turnyro“ netradicinio žaidimo – tinklinio varžybų sukeltos aistros. Rungėsi trys komandos:  IIIa ir IIIb, IVa ir IVb klasių mokinių bei  gimnazijos svečių ir mokytojų rinktinės. Šiais metais, neatsižvelgdami į jokius autoritetus, triumfavo IVa ir IVb rinktinė. Antrą vietą užėmė IIIa ir IIIb rinktinė. Gimnazijos svečių ir mokytojų komanda, kurią sudarė Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Kęstutis Rimkus, Ramygalos miesto seniūnas Valdas Chirv, liko trečia.


  Galerija.


  Kalėdiniai renginiai pradinėse klasėse

  kaled_reng_prad_2016Labiausiai artėjančių švenčių mūsų gimnazijoje laukė pradinių klasių mokiniai. Gruodžio 20 dieną gimnazijos aktų salėje įvyko 1b klasės kalėdinis koncertas „Žiemos linksmybės“. Pirmokų tėveliai papuošė sceną. Pasidabinę snaigių ir nykštukų kostiumais pirmokai dainavo, deklamavo eilėraščius, vaidino. Koncerto pabaigoje namiškiams padovanojo pačių pagamintas kalėdines dovanėles. Tą pačią dieną savo artimiesiems šventinę programą pristatė 1a klasės mokiniai. Gruodžio 21 dieną vyko du šventiniai pasirodymai: 4b klasės „Varna prie eglutės“, 2a klasės „Prašoktos kurpės“. Gruodžio 22 dieną

  aktų salėje šventinę programą „Nykštukų Kalėdos“ pristatė 2b klasė, šventinį koncertą suruošė 3b klasė. Gimnazijos kraštotyros muziejaus ekspozicijų salėje vyko 4a adventinis rytmetis, vėliau 3a klasės adventinė popietė. 1a, 1b, 2a, 2b ir 3b klasių mokiniai bei gimnazijos darbuotojų ikimokyklinio amžiaus vaikai aktų salėje susitiko su Kalėdų seneliu.


  Galerija.


  Sportinės tėvų ir vaikų varžybos

  6a_sport6a klasės vadovė Giedrė Maželienė gruodžio 22 dieną surengė tradicinę savo auklėtinių ir jų tėvelių kalėdinę popietę, kurią pavadino „Džiaugsmadieniu“. Gausiai susirinkusiems tėveliams, tarp kurių buvo net vienas krikšto tėvelis ir viena krikšto mama, šeštokai surengė improvizuotą ekskursiją po mokyklą ir pristatė kalėdines instaliacijas, klasės vadovė paskelbė metų nominantus. Kūno kultūros mokytojas metodininkas Egidijus Marozas pravedė linksmas estafetes ir žaidimus, kurios tiek suaugusiems, tiek mokiniams suteikė gerų emocijų.

  Nuo „Kalėdinių dirbtuvėlių“ iki „Kalėdinės mugės“

  kaled_muge_2016Jau ketvirtus metus gruodžio mėnesį gimnazijoje veikė „Kalėdinės dirbtuvėlės“. Socialinė pedagogė Aušra Volkovienė kvietė visus, norinčius kurti, gaminti atvirukus, žibintus, eglutės žaisliukus, žvakides ir kitus šventinius papuošimus į „Kalėdines dirbtuvėles“. Socialinei pedagogei talkino technologijų mokytojai Audrius Kučys ir Asta Naulickienė, tikybos mokytoja Sigutė Žalneriūnienė, etikos ir tikybos mokytojas Mantas Masiokas. Skaityti toliau...

  Adventinė popietė

  Vyresniosios pradinių klasių mokytojos Vilmos Kučienės auklėtiniai žino, kad  šv. Kalėdos yra tas metas, kurį leidžiame su šeima ir artimaisiais, bet yra žmonių, kurie nebeturi artimųjų ir yra vieniši.  Gruodžio  13 dieną 4a klasės mokiniai  surengė Advento popietę Ramygalos slaugos namų gyventojams. Dovanų nunešė šventinių sveikinimo atvirukų, kuriuos pagamino 2a ir 4a klasių mokiniai. Vaikai buvo labai šiltai sutikti ir pavaišinti. Smagu dalintis gerumu!