Sveikiname!

j.f.italijaMūsų gimnazijos Ia klasės mokinys  ir Panevėžio r. muzikos mokyklos  Ramygalos skyriaus auklėtinis  Jokūbas Fedorkinas tapo tarptautinio jaunųjų pianistų konkurso „Val Tidone“ Italijoje IV vietos nugalėtoju.  Sveikiname Jokūbą ir jo muzikos mokytoją Daivą Valkūnienę!

Vaikų socializacijos ir poilsio stovykla „Sveika, vasara!“

stovykla_2015Birželio 8–12 dienomis buvo organizuota stovykla „Sveika, vasara!“. Vaikai pasiskirstė į būrius, sukūrė stovyklos emblemą. Gimnazijos psichologė Aušra Mikelaitienė ir socialinė pedagogė Aušra Volkovienė mokė juos žaidimų geram mikroklimatui sukurti. Skaityti toliau...

Pažymėjimų įteikimas

pup_2015Birželio 19 dieną gimnazijos mažiesiems abiturientams – IIa ir IIb klasių mokiniams –  įteikti pagrindinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimai, pagyrimo raštai ir padėkos už gerą mokymąsi, aktyvią veiklą.  Dešimtokus pasveikino gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas, klasių vadovės Seliutė Gvergždienė, Orinta Gerdvilienė, tėveliai.

Su šviesa, akių atvėrimu,

su nutolstančiu sapnu, gyvybe!

Su aušros upe viršum namų,

jos galingu įsiliejimu –

kaip į jūrą – į dienos platybę.

Plaukiam! Nežinau, ar tu matai,

kaip kažkas nei tolsta,

nei artėja mumyse.

Gal tai šviesos krantai?

Vėjas mūsų burėse?

Gal tai, ko dar niekas nesame atspėję?

(Just. Marcinkevičius)

Išvyka į Rygą

ryga2015ryga2015_1Birželio 18 dieną gimnazijos darbuotojai dalyvavo turiningoje išvykoje į kaimyninę šalį – Latviją. Išvyką suorganizavo mokytojos Ina Babaitienė ir Rima Kerbelienė. Buvo apsilankyta Rygoje veikiančioje parfumerijos ir kosmetikos įmonėje „Dzintars“. Po to ekskursiją vedusi gidė supažindino su Rygos senamiesčiu. Tolesnis išvykos maršrutas atvedė į Jūrmalą. Išvykos pabaigoje aplankyta Bauskės pilis.

Edukacinė išvyka

3a_kernave3a klasės mokiniai su savo mokytoja Gerda Navikiene visus mokslo metus per pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, dailės pamokas gilino savo žinias apie Lietuvos praeitį, istorines asmenybes ir vietoves. Gegužės 27 dieną su tėveliais  jie apsilankė Kernavėje, kur užkopė ant keturių piliakalnių: Aukuro, Mindaugo sosto, Lizdeikos ir Įgulos. Trečiokai pasivaikščiojo po Pajautos slėnį, prie Neries. Apsilankė Trakų pilyje, paplaukiojo laivu po Galvės ežerą, „Senojoje kibininėje“ susipažino su karaimų kulinariniu paveldu, pasirūpino suvenyrais artimiesiems.

Rubikiai

3a_rubikiaiPo įtemptų mokslo metų, kai dvyliktokams ir visai gimnazijos bendruomenei buvo padovanotos nepamirštamos šventės – šimtadienis, paskutinis skambutis, sudalyvauta „Palėpės teatro“ festivalyje, IIIa su klasės vadove Snieguole Adomaitiene liko ištikimi savo klasės tradicijai – vasaros pradžioje nuvykti pailsėti prie Rubikių ežero. „Esinos“ poilsiavietėje kiekvienas galėjo susirasti širdžiai malonios veiklos: pasivažinėti vandens dviračiu, pažvejoti, pažaisti tinklinį, krepšinį... Visko ir neišvardinsi, o ir nereikia.

Paroda

dailes_olimpiadaGimnazijos bibliotekoje veikia rajoninės 2014–2015 m. m. dailės olimpiados dalyvių kūrybinių darbų paroda.