Šaškės

saskes_2015saskes1_2015Vasario 25 dieną mūsų gimnazijos šaškininkų komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, labai sėkmingai dalyvavo Dembavos progimnazijoje vykusiose gimnazijų, vidurinių ir pagrindinių mokyklų bei progimnazijos šaškių komandinėse varžybose.

Ramygaliečiai užėmė I vietą, jiems įteikta Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus įsteigta nugalėtojų taurė bei aukso medaliai, diplomai. Sveikiname šauniąją komandą ir jų mokytoją!

Kalendorių paroda

muz_kalendGimnazijos muziejus kuris laikas gyvena Naujųjų metų nuotaikomis, nes pagal kinų kalendorių nuo 2015 metų vasario 19 dienos prasideda medinės Ožkos metai. Kadangi medis yra susijęs su žalia spalva, tai ir 2015 metai vadinami žaliosios medinės Ožkos metais. Ramygalai šis mielas gyvulėlis labai artimas, todėl 2015-ieji visiškai pagrįstai gali būti laikomi ir Ramygalos metais. Ta proga muziejuje surengta kalendorių, papildžiusių gausią kolekciją, paroda.

Donoro diena

donoro_diena2015Vasario 19 dieną mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo kilnioje Nacionalinio kraujo centro neatlygintinos kraujo donorystės akcijoje.

Šv. Valentino diena

valentinas_2015Vasario mėnuo mūsų gimnazijoje neįsivaizduojamas be šv. Valentino dienos paminėjimo. IIa ir IIb klasės ta proga pasirūpino šventiniu paštu, papuošė mokyklą, ilgųjų pertraukų metu suorganizavo  smagių pramogų mokiniams.

Galerija.

Matematikos olimpiada

matem_olimp1_2015matem_olimp_2015Vasario 13 dieną Paįstrio gimnazijoje vyko 64-osios matematikos olimpiados II turas. Iš gimnazijai atstovavusio šešetuko geriausiai pasirodė Lukas Keževičius (IIa) ir Dmitrij Sidorkin (IVb), savo klasių grupėje užėmę antrąsias vietas. Sveikiname prizininkus ir jų mokytojas Laimutę Krištopaitytę ir Seliutę Gvergždienę!

Užsiėmimas 1a klasėje

1a_uzsiemimasVasario 11 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Dalės Briaunienės vadovaujamos 1a klasės mokiniai ir jų tėveliai dalyvavo dailės ir technologijų užsiėmime „Puošiu vardo raidę“. Naudodami spalvinimo priemones bei puošybos reikmenis pirmaklasiai su savo tėveliais ar kitais artimaisiais puošė vardo raidę, kurią išmoko parašyti ir nupiešti. Vaikai susipažino ne tik su savo, bet ir klasės draugų vardų kilme, išklausė suaugusiųjų pasakojimo apie vardo rinkimo šeimoje ir giminėje tradicijas. Su išradingai ir kruopščiai papuoštomis vardo raidėmis pirmokai dalyvaus „Abėcėlės“ šventėje.

Galerija.

Edukacinė išvyka į Vilnių

3a,4a_vilnius3a,4a_vilnius13a,4a_vilnius2Grupė 3a ir 4a klasių mokinių vasario 8 dieną lankėsi Vilniuje. Nacionaliniame Vilniaus dramos teatre mokiniai žiūrėjo spektaklį „Mažasis princas“, kurio režisierius – Saulius Mykolaitis, buvęs mūsų gimnazijos mokinys. Spektaklio metu trečiokai ir ketvirtokai leidosi į nepamirštamą kelionę su Mažuoju princu, kartu bandydami suprasti, kas yra meilė, prisirišimas, pažinimas, kaip svarbu yra jausti širdimi, mokytis ir patarti kitiems. Po spektaklio mokiniai dalyvavo apžvalginiame edukaciniame užsiėmime „Susipažinkime – Valdovų rūmų muziejus“. Daug gražių įspūdžių suteikė  įvairūs atrakcijonai, aktyvios sporto pramogos didžiausiame šeimos pramogų parke Lietuvoje ir Baltijos šalyse – X-PLANET.