• Kalendorius

Atvirų durų savaitė

atviru_duru_sav

Tarptautinė tolerancijos diena

tolerancijos_knygaRamygalos gimnazijos mokiniai prisijungė prie Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti iniciatyvos ir lapkričio 14 dieną paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis buvo knyga, todėl gimnazistai per įvairių dalykų pamokas, klasių vadovų valandėles ne tik gvildeno tolerancijos temą, diskutavo, kėlė aštrius klausimus, bet ir gimnazijos bendruomenei pristatė sukurtas Tolerancijos knygas.

Galerija.

Futbolas

futbolas2014_3Lapkričio 13 dieną gimnazijos sporto salėje vyko Panevėžio rajono mokinių olimpinio festivalio bendrojo ugdymo mokyklų mažojo futbolo 5 prieš 5 finalinės varžybos. Mūsų gimnazijos komanda, treniruojama kūno kultūros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, užėmė II vietą. Sveikiname Deimantą Marozą (5b), Deividą Degenį (6a), Spartaką Jablonską (6a), Modestą Lipickį (6a), Nojų Paurą (6a), Svajūną Vasiliauską (6a), Haroldą Varžinską (6b), Donatą Valonį (7b), kurie gruodžio 12 dieną Kėdainiuose gins Panevėžio rajono garbę.

Galerija.

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

troliai_2„Kai mini trolį, jis stovi priengyje“. Taip sako 1688 metų švedų patarlė. Lapkričio 10 dieną gimnazijos bibliotekoje prasidėjo 18-osios Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginiai, kurie tęsėsi iki savaitgalio. Renginius, skirtus 3–4 klasių mokiniams, organizavo gimnazijos bibliotekininkė Daiva Leckienė, skaitykloje paruošusi stendą su savaitės plakatu (jo autorius taikliai perteikė skaitymo balsu esmę, puikiai atspindinčiu temą „Troliai šiaurėje“), su trolių nuotraukomis, šiaurės šalių vėliavomis, trumpa rašytojos Tuvės Janson biografija, keliomis ištraukomis iš knygos „Tėtis ir jūra“. Skaityti toliau...

Išvyka į spektaklį

spektaklis_sodoKristinos Gudonytės „Ida iš šešėlių sodo“ 2012 metais išrinkta Metų knyga paaugliams. Lietuvių kalbos mokytojos Laima Grikšaitė, Rimanta Černogačienė, Danguolė Žąsinaitė lapkričio 12 dieną organizavo mūsų gimnazijos mokinių išvyką į premjerinį to paties pavadinimo Panevėžio teatro „Menas“ spektaklį, kurį režisavo ir kurio scenografiją kūrė pati knygos autorė – Kristina Gudonytė.

Edukacinė išvyka į spektaklį anglų kalba

spektaklis_angluAnglų kalbos mokytoja metodininkė Viktorija Paškevičienė organizavo edukacinę išvyką į spektaklį anglų kalba III–IV klasių mokiniams. Lapkričio 11 dieną Vilniaus Rusų dramos teatre jie žiūrėjo „American Drama Group Europe“ ir „TNT Theatre Britain“ pastatytą spektaklį „Frankenstein“.

Kvadratas

kvadratas2014_2Lapkričio 6 dieną Krekenavos Mykolo Anatanaičio gimnazijoje vykusiose gimnazijų ir vidurinių mokyklų berniukų, gimusių 2002 metais ir jaunesnių, komandų finalinėse kvadrato varžybose mūsų gimnazijos komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, iškovojo II vietą. Sveikiname!