Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 12.00—12.45
 • 12.50—13.35
 • 13.40—14.25
 • Kalendorius

  Nuorodos

  Skaitiklis

  „Atminties kelias“

  atminties_kelias_2014Rugsėjo 23-ją gimnazijos mokiniai paminėjo Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną. Prisimindami per Holokaustą sunaikintą Ramygalos žydų bendruomenę, jie dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Atminties kelias“. Prieš savaitę gimnazijos muziejuje vyko pilietiškumo pagrindų pamokos, kurias Ia ir Ib klasių mokiniams pravedė ir apie Ramygalos žydų bendruomenę papasakojo muziejaus šeimininkė mokytoja Irena Zubauskienė. Mokiniai apžiūrėjo fotografijų, spaudinių, kitų eksponatų parodą. Skaityti toliau...

  Edukacinė-pažintinė išvyka į Anykščius

  8a_anyksciaiMėgstantys aktyvų gyvenimo būdą 8a klasės mokiniai su savo klasės vadove Ina Babaitiene rugsėjo 19 dieną lankėsi Anykščiuose. Nuo bažnyčios bokšto apžvalgos aikštelės grožėjosi miesto ir jo apylinkių vaizdais. Aštuntokai aplankė Angelų muziejų, kur gėrėjosi lietuvių dailininkų ir tautodailininkų darbais. Vėliau pasivaikščiojo po labirintus, pasitikrino orientavimosi įgūdžius. Dainavos nuotykių slėnyje narsiai įveikė ne tik lengvesnes, bet ir sudėtingesnes trąsas, patirdami aštrių įspūdžių.

   

  Daugiau išvykos akimirkų.


  Edukacinė išvyka į kino filmą

  isvyka_forum_cinemasRugsėjo 17 ir 18 dienomis pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis lankėsi Panevėžio kino teatre „Forum cinemas“, kur žiūrėjo nuotykių filmą „Amazonės džiunglės“ 3D formatu. Kvapą gniaužiantys filmo personažų nuotykiai – ne vienintelis filmo pranašumas. Pati kino juosta dėl joje užfiksuotų pribloškiančių Amazonės džiunglių vaizdų – tarsi smagi geografijos ir biologijos pamoka. Susirinkę į klases, pradinukai ne tik aptars, ką sužinojo, kokie filmo personažai ir kodėl labiausiai patiko, bet ir užrašys bei nupieš savo įspūdžius, surengs piešinių konkursą ar sudarys kūrybinių darbų knygelę.

   

  Daugiau akimirkų.


  „Sugrįžimai“ 2014

  41_laida41_laida1Gal todėl, kad yra pasmerkti kalėti tose pačiose mokyklinių metų nuotraukose, gal iš širdies niekaip neišsitrina koordinatės, mūsų gimnazijos auklėtiniai nuolatos trumpam sugrįžta į savo mokyklą. Savarankiškai einantys pasirinktais gyvenimo keliais, jie širdimi apkabina susirinkusius bendraklasius, susiskaičiuoja išėjusius, pagano akis į buvusius antruosius namus. Gimnazijoje apsilankę 11-os laidos abiturientai mokyklą baigė prieš 60 metų. 41-os laidos „b“ ir „c“ klasių abiturientai į gimnaziją užsuko po 30 metų. Rugsėjo 5 dieną susitiko 66-oji laida. Jie „priskaičiavo“ dar tik pirmą penkmetį.

  Sporto ir sveikatingumo diena

  sport.sveik.dienaMūsų gimnazijoje didelis dėmesys skiriamas sveikos ir saugios gyvensenos pagrindų formavimui nuo ankstyvosios vaikystės. Jau tradicija tapo pradinių klasių mokinių sveikatingumo žygiai. Rugsėjo 5 dieną pradinukai kartu su mokytojomis pėsčiomis išėjo prie Aukštadvario karjero. Jie išbandė savo fizinę ištvermę nueidami 2,5 kilometro. Įsikūrę puikiai įrengtoje poilsiavietėje,  mokinukai vikrumą, dėmesingumą, komandinio darbo įgūdžius išbandė garbingai rungtyniaudami linksmosiose estafetėse, „Pagalvių tinklinyje“, traukdami virvę, žaisdami kvadratą, kitus judrius žaidimus. Po sportinių varžytuvių buvo kepamos dešrelės, užkandžiajama, dalijamasi įspūdžiais. Komandoms įteiktos padėkos.

   

  Foto.


  Virvės traukikų startai

  virve_2014Mūsų gimnazijos virvės traukikų komandos vadovė Giedrė Maželienė organizavo savaitę trukusią sporto stovyklą Molėtuose. Ji buvo skirta pasiruošti tarptautinėms virvės traukimo varžyboms GENSB, kurios šiemet rugpjūčio 22–25 dienomis vyko Anglijoje, Folkestono mieste. Tarp 39 turnyre dalyvavusių komandų ramygaliečiai užėmė 5 vietą, bendroje įskaitoje aplenkdami varžovus iš Anglijos, Vokietijos, Škotijos, Olandijos. Puikiai pasirodžiusią Ramygalos gimnazijos komandą sudarė Gražina Stančikaitė, Danielius Šeštokas, Deividas Kirdeikis, Kornelija Šermukšnytė, Aurimas Voiška, Petras Gudelis, Vytautas Aleknavičius, Simonas Maželis, Dovydas Rakauskas, Klaidas Štarolis, Dovilė Adašiūnaitė.

  Rugsėjo 6 dieną gimnazijos virvės traukikai dalyvavo Lietuvos virvės traukimo čempionato IV etape Rokiškyje. Per vasarą labai sustiprėjusi mūsų komanda šiame etape „nutraukė“ Šiaulių rajono Meškuičių komandą, bet bendroje įskaitoje pritrūko taškų, kad ramygaliečiai būtų pirmi.

   

  Daugiau varžybų akimirkų.


  Rugsėjo pirmosios šventė

  rugsejis_2014Šie 2014–2015 mokslo metai gimnazijos bendruomenei prasidėjo tarsi po angelo sparnu – mokyklos aplinką papuošė Valerij Kunigel, dviejų gimnazijos mokinukių tėčio, išdrožta angelo skulptūra. Skaityti toliau...