Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  DĖL NEMOKAMO MAITINIMO

  maitinimas

  Būsimųjų pirmokų dienos

  pirmoku_savaiteleBirželio 17–19 dienomis Ramygalos gimnazijoje vyko būsimųjų pirmokų dienos „Susipažinkime su mokykla“. Pradinių klasių mokytojos Gerda Navikienė ir Lidija Striškienė organizavo vaikams ekskursiją po gimnaziją, supažindino su edukacinėmis erdvėmis. Būsimieji pirmokėliai žaidė, piešė ant asfalto, dalinosi kiekvienos dienos įspūdžiais. Jų tėveliai susitiko su gimnazijos administracija, švietimo pagalbos specialistais. Buvo atliktas būsimųjų pirmokų mokyklinės brandos įvertinimas.

  Atsisveikinimas su pradine mokykla

  prad_2020prad2_2020prad3_2020Birželio 3 ir 5 dienomis su pradine mokykla ir pirmosiomis mokytojomis Gerda Navikiene ir Lidija Striškiene atsisveikino 4a ir 4b klasių mokiniai. Jiems įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai, padėkos. Būsimieji penktokai prie pradinių klasių korpuso pasodino po pušelę. Rugsėjo 1-ąją juos pasitiks klasių auklėtojos Inga Bubinienė ir Orinta Gerdvilienė.

  Birželio veiklos

  birzelio_veiklos.Tyrėjų dienų metu mokiniams buvo pasiūlytos įvairios veiklos. Mokiniai teorines gamtos ir socialinių mokslų  žinias taikė atlikdami praktinius, tiriamuosius darbus „Fizinio krūvio įtaka kvėpavimo ir kraujotakos sistemoms“, „Kvėpavimo sistemos modelio konstravimas“ , „Mielių dauginimosi sąlygos“, „Augalai irgi juda“. Paskatinti dalyko mokytojų, domėjosi  savo šeimos seniausiomis nuotraukomis, ieškojo savo gyvenamosios vietovės pėdsakų, stebėjo naktinį dangų, tyrinėjo gyvenamąją aplinką.

  Matematikos dienos „Matematika šalia“ metu mokiniai išbandė netikėtas šiam dalykui veiklas: kūrė  matematines dėliones, labirintus.

  Kalbų dienos „Nuotolinis mokymasis vaizdu ir žodžiais“ metu buvo surengti populiariausio žodžio/ posakio nuotolinio mokymosi metu rinkimai, kuriamos nuotraukų ir minčių dėlionės/koliažai „Nuotolinio mokymosi šypsenos ir grimasos“. Linksmai apie praėjusį laikotarpį pamąstyti kvietė „Apsauginių kaukių mados šou“.


  Galerija.


  Dorinio, meninio, technologinio, fizinio ugdymo diena „Pažink savo kraštą“

  pazink_krastaBirželio 10 dieną 5–8, I–III klasių mokiniai dalyvavo dorinio, meninio, technologinio, fizinio ugdymo dienoje „Pažink savo kraštą“. Viena iš tos dienos veiklų buvo žygis Ramygala–Krekenava. Paskatinti tikybos mokytojos metodininkės Sigutės Žalneriūnienės, Ramygalos gimnazijos mokiniai prisijungė prie jau penktus metus iš eilės vykstančios Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetės, kuri šiais metais skirta Šv. Jokūbo keliui ir Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo akto 30-mečiui. Keliaudami pėsčiomis, mokiniai pajuto piligrimystės dvasią, geriau pažino savo fizines ir dvasines galias, sužinojo apie Šv. Jokūbo kelio ištakas, Švč. Mergelės Marijos šventovę Krekenavoje.


  Galerija.


  Švietimo pagalbos specialistų diena

  sviet_spec_dienaSvajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys. (Hasanas Seidbeilis)


  Pasak Orison Swett Marden, reikia leisti sau svajoti, svajoti iš tikrųjų uoliai ir tikėti savo svajonių įgyvendinimu, nes jos padaro žmogų  didesniu, tvirtesniu ir geresniu. Kokios yra tavo svajonės, toks bus ir tavo gyvenimas. Tavo svajonės yra pranašavimai apie tai, kas gali būti ir turi būti tavo gyvenime... Ramygalos gimnazijos švietimo pagalbos specialistai, siekdami padėti mokiniams pažinti save, suprasti savo norus ir, valdant emocijas, sėkmingai jų siekti, birželio 1 dieną  5–8 klasių mokinius ir birželio 9 dieną I–III klasių mokinius pakvietė  dalyvauti  veikloje „Didelės svajonės gimsta pamažu“.  Mokiniai  svajonę perteikė panaudodami laivo simbolį.
  Nufotografuotus darbus siuntė gimnazijos socialinei pedagogei Aidai Bajorūnei.


  Galerija.


  Tyrėjų diena

  Birželio 2 diena – gamtos ir socialinių mokslų diena. Vienoje iš „Tyrėjų dienos“ veiklų dalyvavo geografijos mokytojos Justinos Meilutienės 6a ir 6b klasės mokiniai. Jie atliko artimiausio jų gyvenamajai vietovei vandens telkinio tyrimą. Mokinių tyrimo objektais tapo Upytė, Juodžio ežeras, Daniūnų tvenkinys, Uliūnų tvenkinys, Truskavos prūdelis. Šeštokai aprašė minėtų vandens telkinių geografinę padėtį, reikšmę, jiems būdingus augalus ir gyvūnus.  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu