Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 11.55—12.40
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Diena be kuprinių

  diena_be_kupriniuSausio 27 dieną Ramygalos gimnazijos Mokinių parlamento nariai visiems gimnazijos mokiniams pasiūlė į mokyklą ateiti be kuprinių. Vadovėlius pasiūlė susidėti į bet ką, tik ne kuprinę ar maišelį. Nuotraukų galerija liudija, kad akcija pavyko! 


  Galerija.


  Pamoka

  2kl_pamokaKai mūsų šalyje aštrų šaltuką keičia vėjuotas atodrėkis, atodrėkį – vėl šaltis, šaltį – vėl atšilimas ir t.t., nejučia kyla noras vis tiek kažkaip pasidžiaugti žiema. Gal statyti sniego senį? O gal piešti ant sniego? Pradinių klasių mokytojos metodininkės Vilmos Kučienės 2 klasės mokiniai sausio 27 dieną dalyvavo integruotoje dailės ir technologijų bei fizinio ugdymo pamokoje.


  Galerija.


  Edukacinė išvyka

  4a_garsasĮpusėjo mokslo metai, baigiasi I pusmetis. Šiuo trumpu, atokvėpiui, o ypač išvykoms, netradicinėms pamokoms už klasės sienų palankiu metu pasinaudojo pradinių klasių mokytoja metodininkė Laima Černienė ir jos 4a klasė. Sausio 20 dieną ketvirtokai dalyvavo kino pamokoje Panevėžio kino centre „Garsas“, kur žiūrėjo filmą „Roka keičia pasaulį“. Vadovaujami edukatorės, mokiniai atliko užduotis, diskutavo apie pagrindinės herojės Rokos misiją  – visada įžvelgti šviesiąją situacijų pusę, priešintis neteisybei, nuspalvinti savo ir kitų gyvenimus nenugalimu optimizmu. Mokytojos Laimos mokiniai antrą kartą lankėsi „RoboLabe“ – Panevėžio švietimo centro padalinyje. Ketvirtokai išbandė robotų konstravimą, susipažino su pagrindiniais mechanikos principais, priverčiančiais „suktis pasaulį“. Užsiėmimo metu mokiniai pasigamino modelius su paleidimo mechanizmais, ugdėsi matematikos ir skaičiavimo įgūdžius, projektavimo, problemų sprendimo gebėjimus, komandinio darbo ir pristatymo įgūdžius. 


  Galerija.


  Paroda

  paroda2_2aparoda_2aKai ateina vėlus vakaras, danguje sužimba žvaigždės ir spindi mėnulis. O kaip smagu būtų ten paskraidyti. Reikia tik raketos! Pradinių klasių mokytojos metodininkės Vilmos Kučienės 2a klasės mokiniai buvo kūrybingi ir darbštūs. Pradinių klasių korpuse surengta 2a klasės mokinių darbelių paroda.


   

  Kario diena Vadoklių skyriuje

  kario_dienakario_diena2kario_diena3kario_diena4Kaip niekada šiandien svarbi krašto gynėjo – mūsų taikaus gyvenimo sergėtojo – profesija. Tuo įsitikinome mokykloje sulaukę svečių – Lietuvos kariuomenės Panevėžio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus vyresniųjų verbuotojų – kapitonės R. Grigalienės ir štabo seržanto R. Stuknio. Svečiai papasakojo apie šiuolaikinės kariuomenės formavimąsi, padėtį, krašto apsaugos sistemą. Pristatė kariuomenės struktūrą, tarnybos kariuomenėje galimybes, atsakė į mokinių ir mokytojų klausimus. Mokiniai galėjo į rankas paimti ginklą, su juo artimiau susipažinti. Susitikimas buvo įdomus, informatyvus, ugdantis pilietiškumo, bendravimo kompetencijas. Svarbiausia visiems klausytojams tapo aišku, kokia svarbi kariuomenėje drausmė, taisyklės, o tikras karys – pasiaukojantis, drąsus savo krašto gynėjas.


  Vadoklių skyrius, direktoriaus pavaduotoja Valerija Miškinienė


  (Nuotraukos Valerijos Miškinienės)

  Edukacinė išvyka

  2a_panevezys_2023Mėgstantys išvykas, netradicines pamokas už klasės ribų pradinių klasių mokytojos metodininkės Vilmos Kučienės 2a klasės mokiniai sausio 23 dieną dalyvavo edukacinėje išvykoje į Panevėžį. Antrokai apsilankė seniausiame knygyne Lietuvoje ir Baltijos šalyse – Panevėžio Masiulio knygyne. Jie dalyvavo edukacinėje programoje „Noriu būti knygininkas“. Mokiniai sužinojo, kas yra knygininkas, ką jis veikia, vadovaujami edukatorės pasiskirsė darbus ir „kibo į veiklą“: sudarinėjo užsakymus, tikrino prekių sąskaitas, klijavo kainas, rūšiavo prekes, ieškojo knygoms vietų lentynose, užsiėmė knygos kūryba, mokėsi parduoti prekes ir dirbti su kasos aparatu. Antroji išvykos dalis buvo skirta apsilankymui Panevėžio švietimo centro padalinyje „Robolabas“. Edukacinės pažintinės programos „Jaunieji išradėjai“ metu antrokai mokėsi naudoti programinę įrangą wedo 2.0, susipažino su blokinio programavimo pagrindais, mokėsi rašyti pirmuosius kodus, kurti ir įgyvendinti projektus, atgaivinti išmaniuosius lego robotus.


  Galerija.


  Olimpiada

  Sausio 12 dieną vyko Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados 11 klasių mokiniams rajono etapas. Ramygalos gimnazijos anglų kalbos mokytojos metodininkės Rimos Kerbelienės mokinei Indrei  Krištopaitytei (IIIa) skirta padėka už puikiai atliktą olimpiados dalį žodžiu. Sveikiname!

  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu