Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 10.55—11.40
 • 12.00—12.45
 • 12.50—13.35
 • 13.40—14.25
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Kalėdiniai renginiai

  kaledos_2014

  Jubiliejus

  regina_garuckieneMūsų gimnazijos vyresnioji buhalterė Regina Garuckienė gimtadienį švenčia tą pačią dieną kaip ir dabartinis Romos katalikų bažnyčios popiežius Pranciškus ar lietuviško krepšinio legenda Sergejus Jovaiša. Gražaus jubiliejaus proga mielai Reginai linkime nepasiduoti gruodžio tamsai  ir toliau neprarasti fantastiško gebėjimo William`o  Blake`o žodžiais tariant

  Pasaulį ištisą regėt kruopelėj smėlio,

  Išvysti dangų vien žiede gėlės laukinės,

  Ant delno savo sulaikyti begalybę

  Ir valandoj vienoj aprėpti amžinybę.

  Žibintų diena

  zibintu_diena2014zibintu_diena2014-2Gruodžio 12 dieną senojo gimnazijos korpuso koridorius kaip ir kiekvienais metais nušvito žibintų švieselėmis. Taip tradiciškai paminėta Šv. Liucijos diena. Žibintų dienos iniciatorė – gimnazijos dailės mokytoja metodininkė Laima Kiškienė. Pradinių klasių mokiniai nenusileido vyresniesiems ir žibintų alėją surengė savo korpuso koridoriuje.

  Pamoka su dailininke Sigute Ach

  pamoka_su_dailininkeŠirdį šildanti šiluma ir vidiniai sparnai reikalingi kiekvienam. O sparnus greičiausiai užaugina nuoširdi ir dvasinga kūryba. Tokia, kaip dailininkės Sigutės Ach darbai – šviesūs, poetiški, paslaptingi ir naivūs, elegantiški ir sparnuoti. Gruodžio 8 dieną po 4 pamokų pradinių klasių mokiniai skubėjo  į susitikimą, kurį organizavo pradinių klasių mokytoja metodininkė  Laima Černienė ir dailės mokytoja metodininkė Laima Kiškienė. Aktų salėje vyko  akvarelės liejimo pamoka su Sigute Ach. Kiekvienas dalyvis turėjo progą apsilankyti romantiškame dailininkės pasaulyje ir iš jo parsinešti įkvėpimo, lengvumo, atrasti lig šiol nepastebėtus savo talentus. Renginį organizavo pradinių klasių mokytoja metodininkė  Laima Černienė ir dailės mokytoja metodininkė Laima Kiškienė.


  Galerija.


  Instaliacijų „Muzikinės kalėdos“ įžiebimas

  instal_iziebimas2014Kai gamtoje taip maža šviesos ir šilumos, gimnazijos bendruomenė susitelkia labai šviesiam darbui – gamina kalėdines dekoracijas ir instaliacijas. Jos šiemet labai skambios ir įžiebtos jau vienuoliktą kartą. IIIa ir IIIb klasės su savo auklėtojomis Snieguole Adomaitiene ir Sandra Gruzdiene padarė viską, kad tradicinis instaliacijų įžiebimas būtų įspūdingas. Gruodžio 5 dieną paskelbtas ir „Muzikinių kalėdų“ instaliacijų konkursas. Jame dalyvauja I aušto fojė gimnazijos svečius pirmiausia pasitinkanti  IIIa ir IIIb klasės sukurta pagrindinė kompozicija „Kai prabyla gramofonas“, IIa ir IIb „Disco kalėdos“, Ia ir Ib „Kalėdinis choras“, 8a ir 8b „Žiemos gėlių kvartetas“, 7a ir 7b „Muzikinė krautuvė“, 6a ir 6b „Ledinės arfos skambesys“, 5a ir 5b „Natų fantazija“.

   

  Galerija.


  Protmūšis

  protmusis3Pasaulinė AIDS diena, kaip ir daugelyje Lietuvos mokyklų, paminėta gruodžio 1 dieną gimnazijoje vykusiu protmūšiu „AIDS: geriau žinoti“, kuriame dalyvavo I–II klasių komandos, pasikvietusios į  savo gretas po 1–2 mokytojus. Renginio metu gimnazistai gilino savo turimas žinias apie ŽIV, AIDS, diskutavo, išradingai atsakinėjo į duotus klausimus. Visi buvo apdovanoti padėkos raštais, saldžiais prizais – šokoladu, o stipriausia – IIb klasės komanda – dar gavo ir bilietus į Panevėžio kino centrą „Garsas“. Renginį organizavo gimnazijos VSP specialistė Stanislava Subačienė, jai talkino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Petrulytė ir socialinė padagogė Aušra Volkovienė. Prizus renginiui skyrė Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biuras.

  „Sniego gniūžtės“ stovykla

  sniego_gniuztes_stovykla„Sniego gniūžte, kaip laikais?!“ Šiuo šūkiu ir gniūžtietiškais apsikabinimais prasidėjo lapkričio 29–30 dienomis Velžio gimnazijoje vykusi „Sniego gniūžtės“ stovykla, kur vykdant tarptautinę „SG“ programą skatinamas prasmingas jaunuolių laisvalaikis nenaudojant svaigalų. 7 mūsų gimnazijos atstovai ne tik susirado naujų draugų, bet ir dalyvavo susitikime su verslininku, politiku, kultūros mecenatu Ramūnu Karbauskiu, kunigu Rimantu Gudeliu.

   

  Galerija.