• Kalendorius

Skelbimas

Abiturientų išleistuvės

isleistuves_2014Liepos 12 dieną gimnazija iškilmingai atsisveikino su 71-osios laidos abiturientais. Visi 42 šios laidos abiturientai galėjo atsiimti brandos atestatus. Grąžintos 3 „skolos“ ankstesnių metų dvyliktokams. Visiems jiems buvo skirti gimnazijos direktoriaus Algio Adašiūno, Seimo nario Domo Petrulio, klasės vadovų vardu kalbėjusios Sigutės Žalneriūnienės, tėvelių vardu kalbėjusios Rimos Strelčiūnienės palinkėjimai. Šventinį renginį akiai mielu reginiu pavertė šokio mokytojos Renatos Rakašienės vadovaujami šokėjai. Jie pakvietė abiturientus paskutiniam mokykliniam valsui. Nuoširdžius padėkos žodžius abiturientų vardu tarė Gustina Jaraitė ir Rūta Petrauskaitė. Iškilmingos brandos atestatų įteikimo šventės pabaigoje skambant Lietuvos valstybiniam himnui 4 geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikę abiturientai (Viktoras Birgėla, Gustina Jaraitė, Greta Karaliūtė, Lidija Vertelkaitė) nuleido vėliavą ir perdavė ją gimnazijos direktoriui saugoti iki rugsėjo pirmosios.

– Kas gi ten žiba lauko vidury? – Auga liepa.

– Kas gi ten šviečia lauko vidury?

– Gimdo liepsną.

– Kas gi ten šneka lauko vidury?

– Mano broliai.

– Ko gi jie laukia lauko vidury?

– Naujo tolio...

(J. Strielkūnas)

Foto.

Mero pusryčiai

mero_pusryciai_2014Liepos 11 dieną Puziniškyje, žymios XIX a. pabaigos – XX a. pradžios visuomenės, kultūros veikėjos, publicistės, rašytojos, pedagogės, filantropės G. Petkevičaitės-Bitės gimtinėje, buvo surengti šventiniai pusryčiai, simboliškai vadinami mero pusryčiais, geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikiusiems rajono abiturientams pagerbti.  Į šį renginį buvo pakviesti keturi mūsų gimnazijos abiturientai: Viktoras Birgėla, Gustina Jaraitė, Greta Karaliūtė, Lidija Vertelkaitė.

Daugiau nuotraukų.

Vaikų užimtumo centras „Šviesa“

uzimtumo_centrasBalandžio, gegužės ir birželio mėnesį gimnazijoje toliau buvo tęsiama vaikų užimtumo centro „Šviesa“ veikla. (Tai Asmenybės ugdymo instituto „Rafaelis“ įgyvendinamas projektas, skirtas vaikų socialinių ir emocinių gebėjimų ugdymui.) 1–4 klasių mokiniams buvo pasiūlyta įdomi veikla. Kartu su vadovėmis, anglų kalbos mokytoja Orinta Gerdviliene ir gimnazijos logopede Jurgita Pakšyte, vaikai išmėgino dekupažo techniką ir dekoravo rūbų pakabas, išbandė įvairias akvarelės liejimo technikas, piešimą guašu. Iš makaronų pasigamino žaismingus rėmelius nuotraukai. Užsiėmimų metu vaikai ne tik piešė, bet ir žaidė stalo žaidimus, dainavo, prie arbatos kalbėjosi įvairiausiomis temomis. Į namus mokiniai išsinešdavo gerą nuotaiką ir emocijas.

Foto.

Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimas

pazymejimu_teikimas

Baigusiems pagrindinio ugdymo programą ir pasitikrinusiems lietuvių kalbos ir matematikos pasiekimus  44 mūsų gimnazijos IIa ir IIb klasės mokiniams birželio 23 dieną buvo įteikiami pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai.

Mieli dešimtokai, sveikiname! Vasaros atostogos – tai prizas už kantrybę. Pamirškit namų darbus, nors vieną kartą šokit, kol rytas išauš, aplankykit Palangą, kad prisimintumėt, kaip ji atrodo, bent kartą praeikit pro mokyklą ir prisiminkit ką nors linksmo, patinginiaukit su gera knyga, pažiūrėkit nors vienerias futbolo rungtynes, nepamirškit užsikonservuoti žiemai pievų kvapo, gėlių žiedų spalvų, saulės pripildytų dienų ir žvaigždėtų naktų, teisingai padėkite kablelį sakinyje: vasarą švęsti negalima liūdėti. Ir būtinai susitikime rugsėjį.

Kviečiame į Ramygalos gimnaziją!

etika_paroda„Baigėsi mokslo metai... Visiems, ateinantį rugsėjį norintiems pasirinkti mokyklą, primename – yra jauki, patraukli Ramygalos gimnazija.“ Šiuos žodžius galima perskaityti prie etikos dalyko pamokas pas mokytoją Liną Orieškienę lankiusių IIIa ir IIIb klasės mokinių kūrybinių darbų-kvietimų parodėlės.

Turistinė-edukacinė išvyka

Birželio 3–4 dienomis neabejingi gamtos grožiui IIIb mokiniai su savo klasės vadove Giedre Maželiene organizavo išvyką su nakvyne prie didžiausios Anykščių krašto puošmenos – Rubikių ežero. Vienuoliktokai ne tik grožėjosi paslaptingais saulėlydžiais, leido laiką romantiškiems pasiirstymams valtimis, maudynėms saulei tekant, jie aplankė Šeimyniškėlių (Vorutos) piliakalnį, užkopė į šilo apsuptyje, ant aukštos Liudiškių kalvos stūksantį „Laimės žiburį“ – antkapinį paminklą Jonui Bilūnui.