Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Floristiniai paveikslai

  flor.paveikslai2flor.paveikslaiRamygalos Šv. Jono  Krikštytojo bažnyčiai ruošiantis sutikti Marijos Kazimieros Kaupaitės relikvijas, spalio 1 dieną gimnazijos pradinių klasių mokinių floristinių paveikslų projektas  – tai dar vienas  Pašvęstojo gyvenimo metams  skirtas renginys. Todėl mokinukų darbuose pavaizduoti  karūna, kalavijas ir lelija (kazimieriečių kongregacijos simbolika), bažnyčia, angelas. Šiame kūrybiniame projekte dalyvavo ir mūsų gimnazijos Jotainių skyriaus mokiniai.

  Futbolas

  futbolas_raseiniaiMūsų gimnazijos jaunieji futbolininkai, kuriuos treniruoja kūno kultūros mokytojas metodininkas Egidijus Marozas, rugsėjo 12 dieną dalyvavo futbolo turnyre, skirtame Raseinių kūno kultūros ir sporto centro 50-čiui paminėti, ir užėmė II vietą. Sveikiname!

  Pirmokų išvyka į Senąjį Ramygalos malūną

  malunas3malunas2malunasSpalio 1 dieną pradinių klasių mokytoja metodininkė Laima Černienė 1a klasės mokiniams surengė išvyką į Senąjį Ramygalos malūną. Ten pirmokai dalyvavo edukacinėje programoje „Grūdo virsmas“. Vaikus pasitiko kepėja Vitalija Plučienė, kuri pakvietė į senovinę sodybą, įsikūrusią šalia malūno. Ten iš paruoštos tešlos vaikai formavo bandeles, jas puošė ir skanino aguonomis, vaniliniu cukrumi. Bandelės buvo pašautos į krosnį, o vaikų jau laukė malūnininkas Jonas Plučius, kuris papasakojo malūno istoriją, pademonstravo grūdų malimo procesą. Vaikams labai patiko keltuvas, kuriuo malūnininkas juos nuleido į pirmą aukštą. Mokiniai  išbandė, kaip grūdai malami girnomis, sužinojo, kaip jie virsta miltais, o po to duona, blynais, gardžiomis bandelėmis, išmoko jų išsikepti. Ne mažiau įspūdinga buvo malūnininko armonika.

  Edukacinė-pažintinė išvyka į Biržus

  eduk.birzai_2015eduk.birzai2_2015Rugsėjo 29 dieną pilnas autobusas 7a, 7b, 6a, 6b, 5b klasių mokinių su vadovėmis Asta Brazdžioniene, Ingrida Kanapeckiene, Olga Alejūniene lankėsi Biržų krašte.  Apžiūrėjo pačią žymiausią ir didžiausią smegduobę „Karvės ola“. Išvykos dalyviai ne tik susipažino  su Biržų pilies istorija, bet ir dalyvavo edukacinėje „Molinuko“ programoje, pabuvo tikrais keramikais ir pasigamino molinių suvenyrų. Vėliau perėję per Širvėnos ežerą nutiestu 525 metrų tiltu, jungiančiu Biržų miestą su Astravu, apžiūrėjo Astravo dvarą. Daug įspūdžių paliko Kirkilų apžvalgos bokštas, nuo kurio mokiniai grožėjosi apylinkėmis.

  Europos kalbų diena

  kalbu_diena_2015Rugsėjo 25 dieną į  gimnazijos aktų salę anglų kalbos mokytojų Viktorijos Paškevičienės ir Ingridos Kanapeckienės sukviestos šurmuliavo 5–IV klasės. Pradinių klasių mokytojos Gerdos Navikienės auklėtiniai kanklių melodija ir eilėmis simboliškai pristatydami Lietuvą pradėjo „Europos kalbų EXPO 2015“. Čia burtų keliu ištrauktos Europos šalys buvo reklamuojamos per toje šalyje gaminamą ir eksportuojamą produkciją, kuri garsina kraštą ir yra visiems gerai žinoma, per kulinarinį paveldą, tradicijas ir kultūrą, įtraukiant šalies aprašymą ir akcentuojant kalbą, jos ypatumus. Neribotas mokinių išradingumas pasireiškė nuo nacionalinėmis spalvomis papuošto stalo, aprangos elementų, suvenyrų iki stendo ir šokių. Kiekvienos klasės mokiniai ir jų auklėtojai, gimnazijos administracija gavo specialų balsavimo biuletenį, kurį atidavė už labiausiai patikusią šalį ir jos reklamą.

   

  Galerija.


  Rudens gėrybių parodėlė

  rud.gerybes_2015rud.gerybes2_2015Kokios gražios, rudenėli,

  Tavo aukso garbanėlės.

  Apsiaustėlis tavo rainas.

  Akyse tos spalvos mainos.

  O daržovių, vaisių, grybų –

  Neapsakoma gausybė...

  (J. Anusauskienė)


  Gimnazijos pradinių klasių korpuso I aukštas pasipuošė įvairiaspalviais darbeliais iš vaisių, daržovių, kitų rudens gėrybių. Tai 1a klasės mokiniai ir jų tėveliai nustebino savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Kiekvienas darbelis savaip gražus ir įdomus.

  Rudens krosas

  rud.krosas_2015.Rugsėjo 22 dieną vyko Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių rudens kroso varžybos,  skirtos Judėjimo savaitei paminėti.  Tarp varžybose dalyvavusių  160 sportininkų buvo ir mūsų gimnazijos atstovai.  Varžybų nugalėtojais  tapo  Nojus Nikštelė (4a),  Gintarė Rankelytė (6b),  Evelina Kazlauskaitė (IVb). Antrąsias vietas iškovojo Airelija Marozaitė (4a), Edvinas Šermukšnis (Ia). Trečiąsias vietas laimėjo Kristina Asipauskaitė (IIb), Rūtenis Mikailionis (Ia). Sportininkus prizininkus varžyboms parengė kūno kultūros mokytojai metodininkai Egidijus Marozas ir Giedrė Maželienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė Gerda Navikienė.

  Sveikiname sportininkus, jų mokytojus ir linkime tokių pat sėkmingų startų ateityje!