Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  LR Seimo nario padėka

  Gerbiamieji,


  LR Seimo narys dr. Stasys Tumėnas džiaugiasi ir dėkoja, kad Jūsų mokiniai dalyvavo fotografijų konkurse „Bradūno žemė“. Moksleiviai kūrybingai parodė, kad  jie moka atrasti, suvokti ir interpretuoti mūsų kultūros klasikus. Vertiname visus: ir laureatus, ir dalyvius, ir jų vadovus. Telydi Jus bradūniška Lietuvos dvasia!


  Su pagarba –

  Seimo nario S. Tumėno vardu

  Seimo nario Stasio Tumėno padėjėjas-sekretorius

  Nerijus Brazauskas


  Seimo nario Stasio Tumėno pranešimas: „Kazio Bradūno kūrybinis palikimas įkvėpė Lietuvos jaunimą“


  Geografijos pamoka

  6ab_geografijaLapkričio 14–15 dienomis 6a ir 6b klasės mokiniai, vadovaujami geografijos mokytojos Justinos Meilutienės, lankėsi Ramygalos miesto bibliotekoje. Čia bibliotekininkė Audronė Kaupienė mokinius supažindino su Šiaurės Europos valstybių skaitomiausiais rašytojais. Vaikai skaitė ištraukas iš suomių rašytojų kūrinių, pasiskirstę grupelėmis, pristatė Šiaurės Europos salas. Pamokos pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti ne tik saldžiomis dovanomis, bet ir dešimtukais.


  Galerija.


  Edukacinė išvyka

  5b_panevezys35b_panevezys25b_panevezysLapkričio 15 dieną 5b klasės vadovė Rimanta Černogačienė savo auklėtiniams surengė edukacinę išvyką į Panevėžį. Žingeidūs penktokai lankėsi Panevėžio Kraštotyros muziejuje ir dalyvavo edukacinėje programoje „Išgirsk – įsijausk – išbandyk“. Išgirdę Panevėžio krašto istoriją, aplankė muziejaus ekspozicijas, atliko komandines užduotis. Po to mokiniai apsilankė kino centre „Forum cinemas“, kur žiūrėjo ugdantį vaizduotę ir perteikiantį įvairius nuotykius kino filmą „Aštuonkojis Dipas“.

  Tarptautinė nerūkymo diena

  neruk_diena_2017neruk_diena2_2017neruk_diena3_2017Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena, kuria siekiama atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybę atsisakyti rūkymo savo ir artimųjų sveikatos labui. Klasėse valandėlių ir užsiėmimų su gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Stanislava Subačiene metu mokiniams dar kartą priminta apie rūkymo žalą augančiam organizmui, žiūrėti  ir aptarti filmai, diskutuota, pildytos anketos, pademonstruota „lėlė Rūkalė“, padalinta lankstinukų.

  Futbolas

  futbolas3_2017futbolas2_2017futbolas1_2017Lapkričio 15 dieną Dembavos progimnazijoje vyko 2017–2018 mokslo metų Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių mažojo futbolo 5 prieš 5 finalinės varžybos. Pirmą vietą iškovojo ir įgijo teisę atstovauti Panevėžio rajonui Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių zoninėse varžybose kūno kultūros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo vadovaujama Ramygalos gimnazijos komanda. Jos sudėtyje pergalingai žaidė: Vakaris Kučys (5a), Augustas Liužinas (6b), Ignas Banaitis (7a), Vakaris Samsonas (7a), Nedas Valikonis (7a), Ugnius Žvybas (7a), Mantas Bėlskis (7b), Valentinas Veblauskas (7b). Sveikiname jaunuosius futbolininkus ir jų trenerį!

  Fotografijų konkursas

  foto_konkursasMintis ateina kaip Dievas

  Ir įsikūnija žmoguje.

  Ir tu esi jau ne vienas

  Nei žemėje, nei danguje.

  (Kazys Bradūnas)


  Lietuvos Respublikos Seimas, atsižvelgdamas į tai, kad šiais metais minimos poeto, publicisto, redaktoriaus, kritiko, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Kazio Bradūno 100-osios gimimo metinės, 2017-uosius yra paskelbęs Kazio Bradūno metais. LR Seimo narys Stasys Tumėnas ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka inicijavo fotokonkursą „Bradūno žemė“. Lapkričio 18 dieną Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyko fotografijų parodos „Bradūno žemė“ atidarymas. Į renginį atvyko Kazio Bradūno dukra Elena Bradūnaitė. Buvo paskelbti konkurso laureatai, nominacijų laimėtojai, dalyviams ir vadovams buvo įteiktos LR Seimo padėkos. Ramygalos gimnazijos IVa klasės mokinė Urtė Šlevaitė tapo fotokonkurso laureate ir apdovanota diplomu už I vietą. II vietos diplomas buvo įteiktas dar vienai fotokonkurso laureatei iš Ramygalos – Arminai Gedgaudaitei (IVa). Anglų kalbos mokytojai metodininkei, fotografijos būrelio vadovei Viktorijai Paškevičienei už aktyvų ir originalų įsitraukimą į fotografijų konkursą „Bradūno žemė“ įteikta LR Seimo padėka. Sveikiname!


  Galerija.


  Tarptautinė tolerancijos diena

  tolerancijos_diena_2017Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau šešioliktus metus inicijavo lapkričio 16-osios – Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje. Įvairaus amžiaus Ramygalos gimnazijos mokiniai įsitraukė į šią pilietinę iniciatyvą. Šiais metais Tolerancijos dienos paminėjimo simboliu buvo rankos, nes žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna. Naudodami šį simbolį mokiniai piešė piešinius, darė koliažus, iš įvairių medžiagų kūrė kolektyvinius darbus. Per pamokas ir klasės valandėles analizavo tolerancijos / netolerancijos temą, aptarė nepakantumo, netolerancijos atvejus mokykloje, klasėje, diskutavo apie tolerancijos ribas ir tai, kad toleravimas negali virsti abejingumu, kad tolerancija yra jų pačių rankose.


  Galerija.