Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Konstitucijos egzaminas

  kons_egzaminas_2016Rugsėjo 27 dieną, paraginti istorijos mokytojų Neringos Ramanauskaitės ir Eugenijos Naulickienės bei pradinių klasių mokytojos Vilmos Kučienės, 57 mūsų gimnazijos mokiniai (tarp jų 4a klasės atstovai), dalyvavo laikant dešimtąjį – jubiliejinį – Konstitucijos egzaminą.

  Sukaktis

  sukaktis25Ramygalos gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas mini vadovavimo šiai švietimo įstaigai 25-metį. Rugsėjo 26 dieną gimnazijos bendruomenė pasveikino vadovą, linkėdama, kad sukaupta patirtis taptų raktu į sėkmę pasitinkant naujus iššūkius, kūrybiškai įgyvendinant bendras svajones ir tikslus.

  Europos kalbų diena

  kalbu_diena_2016Rugsėjo 26 dieną mūsų gimnazijoje paminėta  Europos kalbų diena. Šiam renginiui gimnazistai ruošėsi iš anksto. Išsitraukę Europos šalį, pristatė ją per įžymiausius tos valstybės žmones. Mokiniai konsultavosi su mokytojais, rinko medžiagą, galvojo, kaip įdomiau ją pateikti, domėjosi, kaip tariamos įžymybių pavardės jų gimtąja kalba, kaip jos užrašomos. Surengta plakatų paroda atskleidė Europos kultūrų ir kalbų įvairovę, pokalbiai su užsienio ir gimtosios kalbos mokytojais paskatino domėtis Europos kalbomis.


  Galerija.


  „Atminties kelias“

  atminties_kelias_2016Rugsėjo 23 dieną Ia ir Ib klasių mokiniai dalyvavo pilietinės iniciatyvos „Atminties kelias“ renginyje. Jis buvo skirtas Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienai paminėti. Ruošdamiesi renginiui, devintokai apie Ramygaloje gyvenusius žydus, jų kultūrą, tradicijas ir tragišką likimą sužinojo per pilietiškumo pagrindų pamokas, kurios vyko gimnazijos muziejuje.  Mokytoja Irena Zubauskienė  gimnazistus  supažindino su surinkta archyvine medžiaga, pristatė parodos eksponatus. Pats „Atminties kelio“ renginys prasidėjo Ramygalos kultūros  centre – buvusiuose žydų maldos namuose. Kultūros centro darbuotoja Audronė Palionienė pakvietė mokinius susipažinti su fotografijų paroda, skirta žydų bendruomenės gyvenimui Ramygalos „štetle“, bei pasižiūrėti labai jautrų ir sukrečiantį meninį filmą „Berniukas dryžuota pižama“ – holokausto istoriją vaiko akimis. Po to mokiniai aplankė Ramygalos žydų kapines. Prisimindami akmens vaidmenį  žydų tradicijoje, prie paminklo  padėjo atsineštus  lauko akmenėlius, uždegė atminimo žvakeles, tylos minute pagerbė Ramygaloje gyvenusių, kartu su kitomis tautomis kūrusių ne tik miestą, bet tuo pačiu ir Lietuvos  valstybę, puoselėjusių savitas tradicijas ir kultūrą, žydų atminimą.


  Galerija.


  Akcija

  apibek_mokyklaGimnazijos VSP specialistė Stanislava Subačienė džiaugėsi, kad rugsėjo 12–23 dienomis Ramygalos gimnazijos pradinių klasių mokiniai kartu su Jotainių skyriaus 1–4 klasių, priešmokyklinės grupės vaikučiais ir mokytojomis aktyviai dalyvavo akcijoje „Apibėk mokyklą“. Renginio tikslas – nepriklausomai nuo asmeninių ar fizinių galimybių paskatinti visus vaikus daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą. Priešmokyklinė grupė – maža, todėl mokinukai pasikvietė bėgti savo „draugus“– meškiukus.  Puikus oras ir gera nuotaika lydėjo vaikus rytais. Po bėgimo mokinukai į klases grįždavo žvalūs, linksmi ir gerai nusiteikę darbui pamokose.


  Galerija.


  Krosas

  Rugsėjo 21 dieną Ramygalos miesto parke vyko Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių rudens kroso varžybos, skirtos judėjimo savaitei. Mūsų gimnazijos bėgikas Modestas Lipickis (8a) užėmė I vietą, Rimvydas Velišauskas (7a) – III vietą. Sveikiname Modestą, Rimvydą ir jų kūno kultūros mokytoją Egidijų Marozą!

  Futbolo festivalis

  live_goals_2016Lietuvos mokyklose ir visame pasaulyje vyksta moterų futbolo populiarinimo kampanija „Live Your Goals“ (Įgyvendink svajones), kuria siekiama paskatinti kuo daugiau mergaičių, merginų, moterų žaisti futbolą, didinti susidomėjimą moterų futbolu ir įtvirtinti šią sporto šaką kaip populiariausią tarp moterų bei suteikti galimybę kiekvienai ją išmėginti. Lietuvoje šiuo projektu kviečiama keisti stereotipus apie moteris futbole ir skatinti nuo jauno amžiaus žaisti šį žaidimą. Projektas orientuotas į dvi amžiaus grupes: 1–4 ir 5–8 klasių mokines, kurioms siūloma įdomi programa, aktyvi fizinė veikla bei dovanos. Rugsėjo 16 dieną mūsų gimnazijos kūno kultūros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo iniciatyva Ramygalos gimnazijos stadione vyko „Live Your Goals“ festivalis. Renginio dalyvės susipažino su futbolo pagrindais, dalyvavo projekto ambasadorių surengtoje treniruotėje, aktyviai sportuodamos praleido laiką, džiaugėsi dovanų gautais rožiniais marškinėliais.