Skelbimas

skelbimas

Sveikatingumo žygis

sveikat_zygis_2016.Pradinių klasių mokytoja metodininkė Gerda Navikienė 4a klasės mokinių ir tėvelių pageidavimu organizavo sveikatingumo žygį į Pašilių Stumbryną. Ketvirtokai labai sportiški, aktyvūs, smalsūs, todėl jiems labai patinka dalyvauti žygiuose ir išbandyti save. Kadangi visi klasės mokiniai jau moka važiuoti dviračiais, buvo sumanyta 12 kilometrų iki Stumbryno įveikti šia transporto priemone. Gegužės 20 dieną, kartu su tėveliais pakartoję saugaus elgesio taisykles bei susitarimus, ketvirtokai startavo iš mokyklos stadiono. Žygio dalyviai Stumbryne žaidė, ilsėjosi prie laužo. Išvykos metu mokiniai už susitarimų laikymąsi buvo apdovanoti prizais. Patirti įspūdžiai atsispindės mokinių darbų parodoje.

Išvyka

isvyka_asuGegužės 19 dieną II–III klasių mokiniai kartu su gimnazijos psichologe Aušra Mikelaitiene ir anglų kalbos  mokytoja Orinta Gerdviliene vyko į Kauną, į Aleksandro Stulginskio universitetą (ASU). Universiteto Studijų skyrius keturių Lietuvos gimnazijų mokiniams paruošė turiningą viešnagės programą pagal 3 mokslų kryptis: biomedicinos, technologinių ir socialinių mokslų. Pirmiausiai mokiniai buvo pakviesti į amfiteatrinę auditoriją paklausyti informacijos apie universitetą, studijų programas, jų teikiamas galimybes darbo rinkoje bei karjeros perspektyvas jas baigus. Atvykusieji susitiko su universiteto rektoriumi prof. Antanu Maziliausku. Skaityti toliau...

Konkursas

Gegužės 18 dieną mūsų gimnazijoje vyko „Excel“ programos naudojimo konkursas „Skaičiuoklės galvosūkiai“. Vyresniųjų grupėje I vietą užėmė  informacinių technologijų mokytojos metodininkės Olgos Alejūnienės mokinys Lukas Keževičius (IIIa), III vietą – Artūras Kalvelis (IVb). Sveikiname!

Viktorina

kalbos_viktorina_2016Gegužės 16 dieną Panevėžio Senvagės progimnazijoje vyko respublikinė kompiuterinė kalbos viktorina 2-ų klasių mokiniams. Ramygalos gimnazijai šioje viktorinoje atstovavo Akvilė Palionytė (2a), Ugnė Pečeliūnaitė (2a), Ieva Žižiūnaitė (2b) ir Edgaras Kvedaras (2b). Kartu su logopede Jurgita Pakšyte nuvykę į viktoriną turėjo atlikti daug įvairių ir smagių užduočių. Viktorinos metu mokiniai ne tik rungėsi, bet ir mokėsi reikšti nuomonę, bendrauti ir bendradarbiauti su savo komandos nariais. Viktorina – tai nauja vaikų patirtis, smagūs išgyvenimai, gera nuotaika.

Išvyka

6b_isvyka6b klasės mokiniai su savo klasės vadovu Viliumi Grockiu šiais mokslo metais daug keliavo. Edukacinių išvykų metu lankytasi Kėdainiuose, pabuvota Lietuvos centre, aplankyta šalies sostinė Vilnius ir jo apylinkės. O štai gegužės 13 dieną po pamokų 6b klasės mergaitės dviračiais keliavo po Ramygalos apylinkes. Kartu su savo klasės vadovu važiuodamos Pašilių mišku stebėjo atgimstančią gamtą, klausėsi gegutės kukavimo. Mergaitėms smagių akimirkų padovanojo baltas Truskavos karjero smėlis. Kiek nejauku buvo važiuoti namų link, kai šalia lėkė mašinos.

Paroda

roko_paroda4.roko_paroda3.roko_paroda2.roko_paroda.Gimnazijos pradinių klasių korpuso II aukšte veikia 4a klasės mokinio Roko Miliūno, kuriam šiuo metu yra  dešimt metų, darbelių paroda. Štai kaip Rokas kreipiasi į savo draugus: „Kiekvienas žmogus turi įvairių pomėgių. Vieni mėgsta skaityti knygas, kiti sportuoti, treti piešti... Aš laisvalaikiu konstruoju iš lego kaladėlių ir lankstau. Lankstiniais susidomėjau būdamas 6-erių metų. Idėjų semiuosi iš knygų, interneto, taip pat kuriu pats. Kviečiu ir jus pamėginti lankstyti iš popieriaus“.