Palėpės teatro programa

palepe_2015

Netradicinė pamoka

netrad_pamoka2015Balandžio 9 dieną Panevėžio VSB įteikė puikią dovaną mūsų gimnazijos mokiniams – netradicinę kūno kultūros pamoką, kurią vedė šiaurietiško ėjimo instruktorė Eglė Brazauskienė. Ji pravedė instruktažą, supažindindama su šiaurietiško ėjimo technika ir nauda sveikatai, padėjo įgyti bazinius šiaurietiško ėjimo įgūdžius.

Šokio pamoka-atsiskaitymas

sokiu_diena2015Laikydamiesi labai gražios tradicijos,  gimnazijos III ir IV klasių bei 4a mokiniai kovo 27 dieną pakvietė visus į nuostabią šokio šventę. Aktų salėje šokio mokytojos Renatos Rakašienės paruošti šokėjai mokyklos bendruomenei atsiskaitė, ko išmoko per šiuos mokslo metus. Vertinimo komisijai, kurią sudarė Dembavos progimnazijos šokio mokytoja metodininkė Dainora Venslovienė, Panevėžio muzikos mokyklos klasikinio šokio mokytoja metodininkė Rūta Birbalienė, mūsų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja pagrindinio ir vidurinio ugdymo reikalams Regina Petrulytė, psichologė Aušra Mikelaitienė, logopedė metodininkė Jurgita Pakšytė, teko išrinkti Šokių karalienę ir karalių, stilingiausią porą, geriausius kvikstepo, valso, džaivo, čia čia čia, sambos, salsos, rumbos šokėjus. Renginį papildė muzikos mokyklos auklėtiniai. Šių metų Šokių karaliene išrinkta Karolina Nikštelytė (IVa), o Šokių karaliumi – Marius Adašiūnas (IVb).

Sveikiname

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etape mūsų gimnazijos Ia klasės mokinė Urtė Šlevaitė 9–12 klasių grupėje užėmė II vietą. Sveikiname Urtę ir jos lietuvių kalbos mokytoją Danguolę Žąsinaitę!

Matematikai

matematikai_2015Kovo 26 dieną 5–8 klasių jaunųjų matematikų olimpiados II etape puikiai sekėsi matematikos mokytojos Inos Babaitienės mokiniams. Aušrinė Karolina Kairytė (8a) užėmė I vietą, Deimantė Liberytė (8b) ir Mantautas Raila (7a) – III vietą. Šie mokiniai kviečiami į respublikinę olimpiadą Šiauliuose ir Krašto olimpiadą Panevėžyje.

Ketvirtokų matematikos olimpiadoje I vietą rajono ture užėmė Greta Viliūnaitė (4a) ir mūsų gimnazijos Jotainių skyriaus mokinė Rūta Vaitelytė, II vietą – Ugnė Volkovaitė (4a).

Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojas Iną Babaitienę, Laimą Černienę, Rūtą Juškienę!

Sveikiname

XXV Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II etape mūsų gimnazijos IVb klasės mokinys  Marius Adašiūnas užėmė II vietą. Sveikiname Marių ir jo mokytoją Eugeniją Naulickienę!

Akcija „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“

be_patyciu_2015Kovo 23–27 dienomis mūsų gimnazija prisijungė prie Vaikų linijos inicijuotos akcijos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Socialinė pedagogė Aušra Volkovienė, psichologė Aušra Mikelaitienė ir klasių vadovai rengė įvairias veiklas, skirtas atkreipti dėmesį į patyčių problemas ir priemones joms stabdyti. Gimnazijos pirmame aukšte parengtas naujas stendas su informacija apie elektronines patyčias. Organizuota akcija-konkursas „Gyvenkime draugiškai“. Skaityti toliau...