• 8.00 – 8.45
  • 12.50 – 13.35
  • 13.40 – 14.25
  • Kalendorius

Talka „Nenorim gyventi šiukšlėse“

nenorim_gyventi_siuksleseBalandžio 11 dieną gimnazijos bendruomenė vykdė savo kasmetinę akciją „Darom“. Po klasės valandėlės, kur buvo kalbama apie ekologiją, gamtos saugojimą ir išklausytas instruktažas, nenorintys gyventi šiukšlėse mokiniai ir mokytojai išsiskirstė po nurodytas teritorijas, kurios apėmė VIA BALTICA, Daniūnų, Krekenavos, Vadoklių kelių kelkraščius, Garuckų gyvenvietę, Aukštadvario karjerą. Pradinių klasių mokiniai švarino Ramygalos miesto erdves. Toliausiai nuvyko IIIa klasė, talkinusi Anciškių girininkijoje.

Daugiau akimirkų.

Integruota pasaulio pažinimo pamoka

integruota_pamokaBalandžio 10 dieną 2a klasėje vyko pradinių klasių mokytojos metodininkės Gerdos Navikienės integruota pasaulio pažinimo pamoka „Bitės – darbštumo pavyzdys“, kurioje dalyvavo bitininkė, 2a klasės mokinio Nojaus mama – Vilhelmina Nikštelienė. Pamokos metu mokinių laukė įvairi ugdomoji veikla: jie klausėsi dainos apie bites, žaidė žaidimą, atliko kūrybinę užduotį, turėjo teisingai sudėlioti bitučių mitybos grandinę, o svarbiausia – išklausė viešnios vaizdingo pasakojimo apie bites. Viešnia atsakė į visus smalsių antrokų klausimus. Pamokos pabaigoje ji pavaišino vaikus bičių duonele, medumi, atminimui padovanojo iš vaško pagamintus velykinius kiškučius.

Ar mokiniams patiko ši pamoka? Labai!

Sveikiname

Balandžio 8 dieną Dembavos progimnazijoje įvyko 5-8 klasių jaunųjų matematikų olimpiados II etapas. Jame dalyvavo 57 mokiniai. Mūsų gimnazijos mokinė Aušrinė Karolina Kairytė (7a), kurią matematikos moko mokytoja Ina Babaitienė, olimpiadoje surinko 45 taškus ir užėmė I vietą.

Sveikiname Karoliną Aušrinę ir jos mokytoją!

Dviračių krosas

Balandžio 10 dieną Naujamiesčio vidurinės mokyklos stadione vyko Panevėžio rajono mokinių olimpinio festivalio kalnų dviračių kroso varžybos. Dalyvavo Ramygalos gimnazijos, Smilgių vidurinės, Naujamiesčio vidurinės, Kurganavos pagrindinės, Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos bei Dembavos progimnazijos sportininkai. Komandinėje įskaitoje II vietą užėmė kūno kultūros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo treniruojamos mūsų gimnazijos dviratininkės: Karilė Liužinaitė (5a), Rusnė Rankelytė (6b), Dovilė  Valonytė (6b), Gabrielė Barauskaitė (7a).

Sveikiname jaunąsias dviratininkes ir jų mokytoją!

Velykiniai langai 3a klasėje

velykiniai_langaiĮ pavasario atostogas mūsų gimnazijos mokiniai, tiesą sakant, ne išėjo, o išbėgo.  Prieš akis gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė – Šventos Velykos. 3a klasės mokiniai ta proga kūrybingai papuošė savo klasės langus.

Frankofonijos diena

frankofonijos_dienaIšradingi gimnazijos frankofonai su prancūzų kalbos mokytoja Lina Orieškiene kovo 9 dieną sukvietė žiūrovus į aktų salę. Renginį gražiai nuspalvino leitmotyvu tapusios trys Prancūzijos vėliavos spalvos - raudona, balta mėlyna. Jos įspūdingai vinguriavo šokėjų rankose laikomuose kaspinuose, trispalvėje žvakidėje, skaitovų ir dainininkų emblemose. Susirinkusieji galėjo ne tik pasiklausyti skambios prancūzų kalbos - didelio dėmesio sulaukė viktorina. Teisingai atsakiusieji buvo pradžiuginti saldžiais prizais, o geriausias žinias apie Prancūziją pademonstravusi penktokė Rugilė Ulytė dovanų gavo Eifelio bokštą. Skaitovų tekstus lydėjo nuotaikingos ramygalietiškos iliustracijos, visus pralinksmino mokinių sukurtas videosiužetas apie prancūzų kalbos dar neužmiršusius gimnazijos darbuotojus.

Edukacinė išvyka į JAV Ambasadą

ambasadaBene kiekvieno mokinio svajonė yra pajusti bent dalelę Amerikos dvasios. Todėl kovo 27 dieną buvo suorganizuota išvyka Panevėžio „Minties“ gimnazijos, Velžio gimnazijos ir Ramygalos gimnazijos mokiniams į Amerikos Ambasadą, įsikūrusią Vilniuje. Kartu su mokiniais vyko Rasa Širmulienė, Panevėžio “Minties” gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė, JAV-LT Alumni Asociacijos Panevėžio padalinio Prezidentė ir Ramygalos gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Viktorija Paškevičienė. Skaityti toliau...