Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Išvyka

  3a_vilniusGegužės 16 dieną 3a klasės mokiniai su savo mokytoja Gerda Navikiene ir tėveliais dalyvavo edukacinėje išvykoje į Vilnių. Mokiniai pasirinko 5 vietas, kurias norėtų aplankyti Vilniuje. Jų pasirinkimui didžiausią  įtaką turėjo per mokslo metus rengti projektai, girdėtos legendos ir pasakojimai apie žymias istoriją menančias vietas sostinėje. Trečiokai dalyvavo edukacinėje programoje Vilniaus universiteto planetariume, gilino žinias apie Visatą, Saulės sistemą, dangaus kūnus. Po to sekė edukacinė programa Valdovų rūmuose. Vėliau mokiniai užkopė į Gedimino kalną. Apžiūrėjo Aukštutinės pilies fragmentus, grožėjosi Vilniaus vaizdais. Bernardinų sode apžiūrėjo vienuolių sodo ekspoziciją su vaistiniais, prieskoniniais, maistiniais ir arbatiniais augalais, atkurtus senuosius parko elementus (alpinariumą, tvenkinį, Belvederio kalnelį, centrinę aikštę), apsilankė vaikų žaidimo aikštelėje. Antakalnio kapinėse mokiniai uždegė atminimo žvakutes ant Sausio 13-osios didvyrių kapų. Prisiminė ir pagerbė žymių Lietuvos menininkų atminimą. Išvyką užbaigė apsilankymas Televizijos bokšte. Pakilę į viršutinį aukštą grožėjosi Vilniaus vaizdais iš paukščio skrydžio.


  Galerija.


  Tarptautinis festivalis

  festivalis_jurmalaGegužės 18–19 dienomis šokio mokytojos Renatos Rakašienės vadovaujama Ramygalos gimnazijos jaunių liaudiškų šokių grupė „Gintarėliai“ dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje-konkurse „Baltic Amber Jūrmala 2019“ Latvijoje. Ramygaliečių atliktas šokis užėmė II vietą. Sveikiname šokėjus ir jų vadovę!

  Projektas

  projektas_braizome6a klasės mokiniai, vadovaujami matematikos mokytojo metodininko Viliaus Grockio, vykdė trumpalaikį geometrijos projektą „Braižome su skriestuvu ir liniuote“.

  LKKŽ

  lkkz_2019lkkz2_2019lkkz3_2019Gegužės 16 dieną paskatinti kūno kultūros mokytojos Giedrės Maželienės Ramygalos gimnazijos mokiniai Fausta Burtyliūtė (IIIa), Austėja Gėgžnaitė (Ia), Lukas  Rakauskas  (IIIb) Naujamiesčio gimnazijoje laikė Lietuvos kūno kultūros ženklo normatyvus. Fausta Burtyliūtė  buvo tarp geriausių rezultatų Lietuvos kūno kultūros ženklo normatyvų laikymo renginyje pasiekusių dalyvių. Ji apdovanota Panevėžio rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus diplomu ir medaliu.

  Išvyka

  iia_vilniusGegužės 14 dieną IIa klasės mokiniai su savo klasės vadove Asta Brazdžioniene dalyvavo  edukacinėje išvykoje į Vilnių. Jie apsilankė vieno žymiausių XX a. lietuvių rašytojų Vinco Mykolaičio-Putino memorialiniame bute-muziejuje. Namuose, kuriuose atkurta autentiška aplinka, mokiniai susipažino su svarbiausiais Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimo ir kūrybos faktais. Baldai, knygos, paveikslai leido pajusti intelektualiai turtingą rašytojo namų atmosferą. Geležinkelių muziejuje mokiniai sužinojo, kada prasidėjo šios transporto rūšies era Lietuvoje ir pasaulyje, kokias istorijas muziejaus ekspozicijoje slepia geležinkelininkų darbo įrankiai. Pramoginė išvykos dalis buvo skirta aktyviai ir pakankamai azartiškai veiklai „Amerigo“ boulingo klube. Atitrūkę nuo kompiuterių ir televizorių, modernaus meno erdvėje, kurioje viskas žybsi ir blizga, o akį traukia kosmoso tema specialiai išpieštos sienos, mokiniai sveikai ir linksmai praleido laiką.


  Galerija.


  Futbolas

  futbolas_2019Gegužės 13 dieną vyko Lietuvos mokyklų mokinių futbolo žaidynių Panevėžio apskrities finalinės varžybos. Ramygalos gimnazijos komanda, treniruojama kūno kultūros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo, iškovojo I vietą. Sveikiname Aivarą Zupką (6a), Pijų Kiuberį (6b), Svajūną Vasiliauską (6b), Roką Petravičių (5a), Skaistę Ulytę (5b), Deimantą Urboną (6a), Eidvilę Staniulytę (6b), Vakarį Kučį (6a), Lovarį Aleksandravičių (5b), Andrėją Zdanevičiūtę (5b), Kamilę Bružaitytę (5b), Viliją Pranauskaitę (5a)!

  Edukacinis spektaklis

  eduk_spektaklisGegužės 10 dieną Ramygalos gimnazijos 1–4 klasių mokiniai, paskatinti visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Stanislavos Subačienės, susitiko su Brokoliuku, teatralizuoto spektaklio–pasakos „Brokoliuko kelionė ir nuotykiai po sveikatos karalystę“ personažu. Kartu su VšĮ „Sveikatai palankus“ direktore, maisto technologe ir mitybos specialiste Raminta Bogušiene mokiniai keliavo po Daržovių karalystę, susipažindami ar pagilindami savo žinias apie cukraus žalą, daržovių ir vaisių naudą augančiam organizmui. Po spektaklio lektorė įteikė mokiniams „Sveikatos karalystės“ diplomus, padovanojo knygeles „Sveikatai palanki mityba. Brokoliukas“. Mokiniai pasižadėjo daugiau valgyti daržovių, kad būtų sveiki ir žvalūs.


  Galerija.