Geros savijautos programa

geros_savijautos_programaKovo 24–25 dienomis pradinių klasių mokiniai dalyvavo geros savijautos programoje „Kas aš esu?“. Jie susitiko su poete, rašytoja, dailininke, vertėja Daiva Molyte-Lukauskiene. Ji vaikams pristatė pasakaičių knygą „Kaip kiras gintarus rinko“, kurioje pasakojama apie Baltijos gintaro susiformavimą, jo gaudymą, apdirbimą, papuošalų kūrimą. Daiva Molytė-Lukauskienė vedė kūrybines pamokas. Mokiniai klausėsi skaitomų pasakų apie kirą, kielę ir Baltijos jūrą. Viešnia atsakė į vaikų klausimus apie kūrybą, rodė savo piešinius, papuošusius knygą. Pradinukai patys kūrė iliustracijas, susidomėję klausėsi pasakojimų apie gintarą, jo savybes. Visi mokiniai  gavo dovanų – stebuklingą gintaro gabalėlį, kurį patys nušlifavo.

Viktorina

ziniu_musis_2022Kovo 24 dieną specialiosios pedagogės Vaidos Masiokienės suburta mokinių komanda dalyvavo jau aštuntus metus iš eilės organizuojamoje respublikinėje viktorinoje „Žinių mūšis. Lietuva ir lietuviai pasaulyje“. Tradicinis  renginys šiemet įvyko netradiciškai – nuotoliniu būdu virtualioje erdvėje. Sveikiname Ramygalos gimnazijos mokinių komandą: Marių Bogdanovą (7b), Edviną Garucką (7b), Mindaugą Nerliką (7b), Arną Pupkevičių (7b)! Vaikinai varžėsi su komandomis iš miesto bei rajonų mokyklų ir iškovojo III vietą. Jie įrodė, kiek daug žino apie Lietuvą ir pasaulį.

Pamoka miesto bibliotekoje

3a_bibliotekaAr gali būti knygos be žodžių? Taip, jos gali ir neturėti žodžių, nes viską pasakoja vaizdai. Dailininkė Ieva Babilaitė sukūrė originalaus stiliaus iliustracinį pasakojimą apie vienatvę ir draugystę. Pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės 3a klasės mokiniai miesto bibliotekoje dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir dailės bei technologijų pamokoje. Pamokos netradicinėse erdvėse įtraukia mokinius ir skatina jų kūrybiškumą. Trečiokai atidžiai stebėjo knygos iliustracijas ir visi drauge kūrė pasaką apie varniuką Igniuką ir šunelį Tučį. Vėliau aplikavo vieną iš pasakos veikėjų – dūkstantį šuniuką.

"Gandrai gandrai ga, ga, ga...“

gandrai_2022„Gandrai gandrai ga, ga, ga...“

„Gandrai gandrai, ga ga ga,

Tavo pati ragana.

Man bandelės nekepė,

Kad ir kepė - nedavė,

Po tilteliu paslėpė“.

Kovo 25 dieną Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupės vyresniosios pedagogės Jovitos Leiputės priešmokyklinukai kartu su pradinių klasių mokiniais paminėjo Gandro dieną. Gandras nuo seno laikomas šventu paukščiu, kuris neša laimę, gerovę, teisingumą. Vaikai mokėsi gandro pamėgdžiojimų, patarlių, susipažino su į Lietuvą sugrįžusiais paukščiais, žaidė lietuvių liaudies ratelius, piešė gandrus, juos aplikavo...

Padėka

padeka_ktu

Išvyka

ktuKovo 24 dieną IIb klasės vadovės Sandros Gruzdienės auklėtiniai dalyvavo karjeros planavimo išvykoje į KTU moksleivių dieną „Studijos KTU tau tinka“ Panevėžio technologijų ir verslo fakultete. Dešimtokai išklausė prof. Remigijaus Bubnio  paskaitą „Motyvuok save sėkmei. Kaip tai padaryti? Ateikite ir sužinosite“, dalyvavo protų mūšyje ir interaktyvioje veikloje bibliotekoje.

„Aš – jaunasis mokslininkas!“

jaunasis_mokslininkasKovo 23-oji pradinių klasių mokytojos Gerdos Navikienės 2a klasės mokiniams buvo kupina pažinimo džiaugsmo. Jie dalyvavo nuotolinėje praktinėje STEAM veikloje „Aš – jaunasis mokslininkas!“. Antrokai atliko 2 tyrimus: „Spalvų mandala“ ir „Spalvų kūrimas mėgintuvėlyje“.