Pamokų laikas

  • 8.00—8.45
  • 8.55—9.40
  • 9.50—10.35
  • 10.55—11.40
  • 11.55—12.40
  • 12.55—13.40
  • 13.50—14.35
  • Nuorodos

    Skaitiklis

    Konkursas

    konkursas_lietuvaRamygalos gimnazijos mokiniai dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Širdelėje laisva Lietuva“, kuriame II vietą užėmė Lukos Godliauskaitės (4a) kūrybinis darbas, III vietą laimėjo Rugilė Juškaitė (4a), už kūrybinio darbo savitumą ir originalumą pažymėtas Pijus Pečeliūnas (2a). Sveikiname Luką, Rugilę, Pijų ir jų mokytojas!


    Virtualios realybės filmas „Angelų takais“

    angelu_takaisBalandžio 17 dieną, pasinaudodami Kultūros paso lėšomis, IV klasės vadovių Laimos Grikšaitės ir Almos Petrauskienės auklėtiniai Ramygalos kultūros centre žiūrėjo virtualios realybės filmą „Angelų takais“. Prestižinius bei nacionalinius apdovanojimus pelnęs virtualios realybės filmas naujai, inovatyviai ir dar nematytai perteikė M. K. Čiurlionio kūrybą. Klasės vadovės mano, kad šio filmo peržiūra – tai įdomi ir interaktyvi dailės/muzikos pamoka, kuri paskatins dvyliktokus atidžiau pažvelgti į M. K. Čiurlionio kūrybą bei asmenybę.


    Olimpiada

    istorijos_olimpiadaistorijos_olimpiada2Balandžio 6 dieną istorijos vyresniosios mokytojos Vaidos Bakšienės mokinys Ignas Banaitis (IV) dalyvavo 32-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados šalies etape ir pateko į geriausių trisdešimtuką. Sveikiname Igną ir jo mokytoją!

    Ignas pasidalino mintimis apie olimpiadą. „Visų pirma norėčiau pasidžiaugti savo dalyvavimu respublikiniame istorijos olimpiados etape, kuriame patyriau gerų įspūdžių, susipažinau su įvairiais žmonėmis, istorijos mylėtojais bei fanatikais. Nors ir nepavyko patekti į superfinalininkų gretas, tačiau dalyvavimas šiame etape turėjo daugiau pliusų nei minusų. Vienas iš reikšmingiausių dalyvavimo istorijos olimpiadoje pranašumų yra tai, jog padeda lavinti kritinio mąstymo įgūdžius. Šis gebėjimas gelbsti tobulinant analitinius samprotavimo bei problemų sprendimo įgūdžius, kurie yra naudingi bei vertingi įvairiose gyvenimo srityse. Taigi, drąsiai galiu teigti, jog dalyvavimas šiame istorijos olimpiados etape praturtino bei parodė įvairiapusį istorijos kaip disciplinos kampą, kurį reikia vertinti kritiškai... Nors ruoštis reikėjo daug, daug dirbti, bet buvo verta!“

    Mokytojai Vaidai labiausiai įsitrigo frazė, pasakyta renginio metu nuo scenos, kad „Istorija – pati geriausia mokytoja su pačiais blogiausiais mokiniais, bet tik ne šiandien, nes čia susirinko Lietuvos geriausi.“


     

    Didysis margutis

    didysis_margutisRid rid rid margi margučiai,

    O čia čia maži vaikučiai–  

    Jei margučiai neriedės  

    Ir vaikučiai nedidės.   

    /Vytė Nemunėlis/


    Balandžio 3–7 dienomis, dalyvaudami labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ organizuotame projekte „Vaikų Velykėlės 2023“, pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos vykdė jau tradiciniu tapusį projektą „Vaikų Velykėlės“. Projekto tikslas – puoselėjant senas lietuviškas tradicijas plėtoti pradinių klasių mokinių žinias apie Velykų ir Atvelykio papročius, ugdyti tautišką vaikų mąstyseną, padėti suvokti Velykų prasmę. Žinias ir kūrybinius gebėjimus pradinukai įtvirtino per praktinį patyrimą –  piešė, puošė, margino, dekoravo, raižė, kūrė, kirpo, klijavo popierinius margučius. O iš jų sudėliojo Didįjį margutį. Ši veikla pradinukus labai suvienijo. Balandžio 7 dieną, prieš pat pavasario atostogas, mokinius nudžiugino fondo „Švieskime vaikus“ staigmena – Inos Ogenskienės knyga „Sagutė“. Džiaugiamės mūsų sukurtu Didžiuoju margučiu ir dėkojame fondui „Švieskime vaikus“ už dovaną.

     

    Edukacinis užsiėmimas

    velykos_vadokvelykos_vadok2Šv. Velykos – tai pavasario džiaugsmo, gamtos atbudimo šventė, kurios simbolis – margučiai. Velykų papročiuose kiaušiniui skiriama ypatinga reikšmė, nes tai buvo laikoma gyvybės atsiradimo, gamtos prisikėlimo simboliu. Nemažiau svarbūs ir kiaušinių dažymo ir jų keitimosi papročiai. Balandžio 5 dieną Vadoklių pradinukai  kartu su savo mokytojomis keliavo  į Panevėžio kraštotyros muziejų, kur apžiūrėjo ekspozicijas, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Saulėgrįžos ratu: Velykos“.

    VU renginys „Studentas vienai dienai“

    studentas_dienaiTradiciniu tapęs renginys „Studentas vienai dienai“ vyks balandžio 24-28 dienomis. Renginyje laukiami ne tik moksleiviai, bet ir visi norintys praplėsti savo žinias ar vis dar ieškantys savo karjeros kelio. Studentu vienai dienai galima tapti beveik visose VU siūlomose studijų programose. Renginys vyks gyvai ir nuotoliniu būdu. „Studento vienai dienai“ paskaitos organizuojamos ir užsienio studentams anglų kalba. https://naujienos.vu.lt/svd/


    Registracija į renginį jau prasidėjo, tad kviečiame registruotis https://www.vu.lt/kviecia-vu/studentas-vienai-dienai


    Iki pasimatymo Vilniaus universitete!


    Linkėjimai

    Austėja Sirvydytė

    Rinkodaros specialistė

    Komunikacijos ir rinkodaros skyrius

     

    Integruota pamoka

    4a_integruota-pam4a_integruota-pam24a_integruota-pam3Balandžio 5 dieną 4a klasės mokiniai ir mokytoja Laima Černienė lankėsi Ramygalos miesto bibliotekoje. Ketvirtokai pasidžiaugė atnaujintomis erdvėmis. Bibliotekininkė Audronė Kaupienė supažindino su tradicinės akcijos „Metų knygų rinkimai“ pretendentais į apdovanojimus. Vėliau mokiniai pasinėrė į integruotos pamokos „Pažintis su Šiaurės šalių rašytojais“ interaktyvias veiklas – „Pažadink vidinį tyrinėtoją! Žaisk, fotografuokis, sužinok!“, „Pažadink vidinį keliautoją! Apgyvendink knygų herojus jų gimtosiose šalyse!“, ,,Pabūk iliustratoriumi!“, „Sukurk eiles!“, „Atpažink veikėjus!“ ir kt. Dviejų valandų trukmės pamoka mokiniams neprailgo. Ketvirtokai sako nuoširdų AČIŪ bibliotekininkei Audronei už fantastišką galimybę keliauti ir patirti pasaulį.


    Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu