Ivyka Varuv

.Birelio 7-8 dienomis IIa klass mokin Greta Karalit ir chemijos mokytoja metodinink Zita akeviien vyko konkurse Ms eksperimentas laimt kelion Varuv. Lydimos gido ne tik pamat daug lankytin objekt, bet ir suinojo apie j istorij. Antr kelions dien susipaino su Varuvos Koperniko mokslo centru, vienu i moderniausi technologij muziej Europoje.

foto album

Paskutin mokslo met diena

.Birelio 8 d. 11 val. gimnazijos akt salje vyko paskutin i mokslo met pamoka 6-8, I-III klasi mokiniams. Garbs ratais buvo apdovanoti labai gerai ir gerai besimokantys mokiniai, o padkomis - vairi konkurs prizininkai ir aktyviai dalyvaujantys mokyklos veikloje. Mokini nuotaikas dainomis praskaidrino mergin dainavimo studija. (Birelio 12 d. II kl. mok. buvo teikti pagrindinio isilavinimo paymjimai bei pagyrimo ratai)

foto album

Projekto Pilieio adintuvas pabaiga

.

K paadino Pilieio adintuvas?

Galima drsiai teigti, kad Forumo teatro metodas paadino i apatijos visus mokyklos paauglius tinginlius ... Kaip gi mes pasikeitme dalyvaudami Pilieio adintuvo projekte? Pabudome! Projektui einant pabaig paadinome ir vis mokyklos bendruomen tai tik keli projekto Pilieio adintuvas dalyvi liudijimai apie socialin pabudim.
    irti toliau...

Paskutinis skambutis

.Gegus 30 dien ms 12-okai tradicikai atve savo aukltojas paskutin, irdies kalbos pamok, kad pasikartot visus tuos dvylika mokyklini met. Nutils suol girgdesys, ssiuvini lap su uraytomis gyvenimo tiesomis lamjimas uleido viet Paskutinio skambuio ventei. Apie kadaise u mokyklos dur palikt vasar ir smlio pilis abiturientams primin pirmokliai. Su prasmingais gimnazijos direktoriaus, pirmosios mokytojos, aukltoj ir mamos odiais, skambant gitaros muzikai, gimnazist dainoms abiturientai buvo palydti lyg paukiai gyvenim.

Kelios akimirkos i vents IA.

Ministrs vienag

.Gegus 25 d . gimnazijoje lanksi Krato apsaugos ministr Rasa Jukneviien. susitikim ministr atlydjo jos
    adjutantas majoras Ernestas Gaigalas kartu su keletu LR Seimo nari. Gimnazijos akt salje rajono vyresnij klasi mokiniams ministr ved pilietikumo pamok Lietuvos gynyba. Ministr kalbjo apie Lietuvos saugum, gynyb, naujsias grsmes, naujus ginklus, NATO krim, jos tikslus, Lietuvos naryst ioje organizacijoje. Pamokos metu primin Laisvs kov istorij, pra nepamirti t, kurie kovojo dl Lietuvos nepriklausomybs.

Sveikiname!

.Ia, IIa ir IIIa klass mokiniai dalyvavo gamtos moksl konkurse Ms eksperimentas. Ms gimnazijos II a klass mokins Gretos Karalits darbas Kviei daiginimas biohumuse ir vairi pH dirvoemiuose buvo vertintas pagrindiniu prizu. Gegus 18 d. vietimo ir mokslo ministerijoje buvo apdovanoti konkurso Ms eksperimentas nugaltojai. Geriausi darb autoriai ir j vadovai peln kelialapius Koperniko mokslo centr Varuvoje. Birelio 7-8 d. chemijos mokytoja metodinink Zita akeviien ir Greta Karalit ivyksta Varuv.

Dar kelet akimirk irkite IA.

Gegus 17 d.

.Ms gimnazija nuo 2005 met dalyvauja tarptautinio aplinkosauginio fondo ( FEE) gamtosaugini mokykl programoje. Gamtosauginei mokyklai iuo metu vadovauja chemijos mokytoja - metodinink Zita akeviien. Gegus 17 d. alioji vliava ir aplinkosauginio vietimo fondo sertifikatas galiausiai atkeliavo ir ms gimnazij.

.

Po aliosios vliavos teikimo. gamtos, socialini ir tikslij moksl metodinio brelio mokytojai sureng 8-II klasi mokini antrj ir finalin konkurso ,, Lyderis... etapus. Lyderiu tapo II a klass mokinys Tautvydas Malinauskas, antrja vieta diaugsi 8a klass mokin Raimonda Samsonait, o treija- II a klass mokin Lidija Vertelkait. Dkojame mokytojams u puik rengin ir sveikiname nugaltojus.

Daugiau akimirk irkite IA.