Tenisas

Sausio 14 dien Pastrio Juozo Zikaro gimnazijoje vyko Panevio rajono bendrojo ugdymo mokykl aidyni stalo teniso varybos. Ramygalos gimnazijos berniuk komanda ikovojo III viet. Ramygalos gimnazijos mergaii komanda (Gabija Chirv, Karil Liuinait, Daina Vasiliauskait, Greta Gerdvilait) um I viet.

Sveikiname jaunuosius tenisininkus ir j kno kultros mokytoj metodinink Egidij Maroz!

Kaldini rengini diena 58, IIV klasse

kaled_reng_2015Gruodio 23 dien 58, IIV klass dalyvavo tradiciniuose kaldiniuose renginiuose. Per klass vadovo valand mokiniai dalinosi prisiminimais apie nueinanius 2015 metus, planavo veiklas ateiiai, keitsi kaldinmis dovanlmis, sveikino vieni kitus artjani veni proga ir, inoma, diaugsi kaldiniu patu.Akt salje buvo pagerbtigeriausiai besimokantys 58, IIV klasi mokiniai. Dails mokytoja metodinink Laima Kikien paskelb kaldini instaliacij konkurso Saldios Kaldos rezultatus.Administracijos steigtus saldius prizus ir padkas instaliacijas krusioms klasms teik gimnazijos direktorius Algis Adainas. Vliau sek muzikos vyresniosios mokytojos Snieguols Adomaitiens mokini Airos Basijokaits (IVa), Erikos Lipickyts (IVa), Akvils Nemanyts (IVa),Aldonos Skiauteryts (IVa), Luko Urbono (IVa), Domanto Sineviiaus (IVa) paruota Kaldini dain karaok. Kadangi visos klass nuo penktok iki devintok buvo puikiai pasiruousios atlikti paskirt dain,jos sulauk didelio ir nuoirdaus publikos palaikymo. Sporto salje tuo metu vyko tradicins krepinio varybos IV klass mokiniai mokytojai. Gimnazijos bendruomen dkoja Egidijui Grakauskui, buvusiam ms mokyklos aukltiniui, kuris pagelbjo surandant teisjus ioms atsakingoms varyboms. Dramatikas rungtynes ir iais metais laimjo mokytojai.

Kaldiniai renginiai pradinse klasse

k5k414 klasi mokiniai artjanias ventes pasitiko su visa eile puiki rengini. Gruodio 17 dien pradini klasi mokytojos metodininks Dals Briauniens vadovaujama 2a klas savo artimuosius ir draugus pakviet nuotaiking vaidinim Laiko vagys. Gruodio 18 dien muziejaus ekspozicij salje Kald nakties sakmes pristat pradini klasi vyresniosios mokytojos Nijols Navalinskiens vadovaujama 3b klas. Gruodio 21 dien vaidinim iogas ir iema pakviet pradini klasi vyresniosios mokytojos Nijols leviens 1b klass mokiniai. T pai dien vyko pradini klasi vyresniosios mokytojos Lidijos Strikiens 4b klass kaldinis rytmetys Linksmosios Kaldos. Skaityti toliau...

Kaldiniai renginiai Jotaini skyriuje

kaled_jotainiaiBesisukantis met ratas girgddamas suko link paskutins stotels, tuo pranedamas apie besibaigianius 2015-uosius metus ir artjanias graiausias met ventes. Kaldini rengini ratas suko ir Jotaini skyriaus bendruomen. Jau tradicija tapusi akcija iebk kaldin dvasi kiekvieno irdyje ir iemet paskatino mokinius savo pagamintais atvirukais pasveikinti Jotaini kaimo gyventojus. Tvai, seneliai ir kiti artimieji buvo pakviesti pasiirti priemokyklinio ugdymo grups vaik pastatyto spektaklio Eiuko Kaldos ir pradini klasi mokini pasakos Septynios snieguols ir vienas nyktukas. O susitikti su Kald seneliu jotainieiai vyko Panev. Ten ne tik irjo spektakl Mergait i stebuklingo iedo, bet ir vainjosi stebuklingu Kald senelio traukiniu.

Sveikiname

ina_babaitienePanevio rajono savivaldybs administracijos posdi salje buvo pagerbti ir apdovanoti rajono mokytojai, kurie prajusiais metais pareng mokinius alies ir regiono dalykinms olimpiadoms bei konkursams. Didiuojams, kad vietimo, kultros ir sporto skyriaus vedjo Padkos ratu apdovanota ir ms gimnazijos matematikos vyresnioji mokytoja Ina Babaitien. Nuoirdiai sveikiname!

Kaldin mug

kaled_mugeJau treius metus Ramygalos gimnazijoje socialin pedagog Aura Volkovien organizuoja Kaldines dirbtuvles ir Kaldin mug Maltos ordino veikloms paremti. iais metais dirbtuvls buvo socializacijos projekto Bendraukime kartu smagiau dalis, todl Aura Volkovien diaugsi, kad buvo skirta l rankdarbi priemonms sigyti.

Lapkriio 25 gruodio 17 dienomis kaldinse dirbtuvlse darbavosi mokiniai kartu su tikybos mokytoju Mantu Masioku, technologij mokytojais Audriu Kuiu ir Asta Naulickiene: kr, gamino kaldinius atvirukus, egluts aisliukus, dekoracijas namams, dovanles. Ypatingai graiai kaldinius vainikus ir stilizuotas eglutes dekoravo glinink Inga egamogien. Gruodio 18 dien vykusioje Kaldinje mugje buvo galima sigyti ia pagamint darbeli papuoti namams, klasei, padovanoti artimiesiems, draugams. Mugje talkino Ia ir Ib klasi mokins. Mugs metu surinkta 99,67 Eur. Surinktos los panaudotos: Maltos ordino pagalbos tarnybai paremti pervesta 90 Eur, Ramygalos parapijos Carito organizuojamam renginiui Kaldin sriuba paremti skirta 10 Eur.

Ai!

Integruota pamoka, skirta Maironiui

Gruodio 22 dien vyko integruota lietuvi literatros pamoka, skirta romantizmui ir garsiajam ios epochos atstovui poetui Maironiui. iai pamokai ruosi vienuoliktokai, jiems okiu ir daina talkino dvyliktokai, konsultavo gimtosios kalbos vyresnioji mokytoja Rimanta ernogaien, mokytoja metodinink Danguol sinait, istorijos mokytoja metodinink Eugenija Naulickien, geografijos mokytoja metodinink Birut Tamokaitien. Pamok ved lietuvi kalbos mokytoja metodinink Valerija Mikinien. Smagu buvo klausytis mokini deklamuojam poeto eili, atuntoko Tomo Blazeviiaus grojamos melodijos pagal Maironio eilrat Lietuva brangi, nagrinti poeto eiles ir sitikinti, kiek daug i j galima suinoti apie Lietuvos praeit, etnin kultr, dar kart dmiau pavelgti puiki tvyns gamt.