Kaln dvirai krosas

dviraciu_krosas_2016Balandio 26 dien Ramygalos gimnazijos komanda dalyvavo 20152016 mokslo met Panevio rajono bendrojo ugdymo mokykl aidyni kaln dvirai kroso varybose. Individualioje skaitoje tarp mergaii pirmj viet ikovojo Brigita Aitvidait (7b), trei Greta iplyt (6b). Komandinje skaitoje nugaljo kno kultros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo vadovaujama Ramygalos gimnazijos mergaii komanda. Tarp berniuk individualioje skaitoje antras buvo Ovidijus Monstaviius (8b). Ir komandinje skaitoje Ramygalos gimnazijos berniukai buvo antri. Ramygalos gimnazijos mergaii ir Naujamiesio vidurins mokyklos berniuk komandos ikovojo teis atstovauti Panevio rajonui 20152016 mokslo met Lietuvos mokykl aidyni kaln dvirai kroso finalinse varybose gegus 7 d. Utenoje. Sveikiname jaunuosius dviratininkus ir j mokytoj!

Sugrimas

genovaite.sukyte-koriznieneBalandio 22 dien gimnazijos muziejuje lanksi ir savo poezijos knyg dovan paliko buvusi ms gimnazijos mokin Genovait ukyt-Koriznien. Vienia gim ir uaugo Mtytini kaime (Panevio rajonas), atuonias klases baig tuometinje Ramygalos vidurinje mokykloje. Pastaruoju metu gyvena Kupikyje. Eilraius kuria nuo paauglysts.

Genovait ukyt-Koriznien

Sugrau

Kaip pavlavs pauktis,

Sugrau a vl

t kampel irdiai brang,

Atrodo, vl matau,

Kaip kregd savo irklm karpo dang.

Ramyb laiko buvusio

Vl gulasi irdies simfonijoj,

Kaip iltas patalas anos vaikysts.

ia a kiekvien ir visus myljau,

Pavasariai ir iemos mano

ia jo ir nujo.

Iliko ATMINTIS ir ILGESYS,

Tarsi du broliai,

Susdusi su jais danai pasimatuoju

Vaikysts rb, kvap, spindes ir skon.

Pamoka

pamoka4a3_2016.pamoka4a2_2016.pamoka4a_2016.Pradini klasi mokytojos metodininks Gerdos Navikiens 4a klass mokiniai balandio 22 dien dalyvavo simintinoje pasaulio painimo pamokoje. Buvs mokytojos Gerdos mokinys Modestas yplis su ketvirtokais pasidalijo savo spdiais i vasaros kelioni. Sveias isamiai papasakojo apie gyvenim Peru valstybje: gyvenimo ir buities slygas, alies gyventoj gyvenimo bd ir tradicijas. Jis parod nuotraukas ir isamiai papasakojo apie patirt Tailande ir Singapre. Mokiniai apirjo Modesto kelioni kuprin, pasidomjo, kas joje dta, iband kuprins svor.

Kengra 2016

Ramygalos gimnazijos mokiniai i iais mokslo metais skmingai dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse Kengra 2016. Net 19 jaunj matematik pateko geriausi rajone deimtuk savo amiaus grupse. Nyktuk grupje Dominyka Kaliasait (1a) um 10 viet rajone, Andrius Vaitelis (Jotaini skyriaus 2 klas) geriausi rajone deimtuke um 2 viet, Rokas Petraviius (2a) 9 viet. Mayli grupje Dovydas Safronovas (3a) 7 viet, Gileta vilpait (3a) 8 viet, August Buzit (3a) 10 viet, Rugil iapait (4a) 1 viet, Rokas Milinas (4a) 3 viet. Biiuli grupje Rta Vaitelyt (5b) geriausi rajone deimtuke um 1 viet, Ugn eponyt (5a) 3 viet, Nedas Valikonis (5a) 4 viet, Iveta Jurgaityt (5a) 7 viet. Kadet grupje Mantautas Raila (8a) 6 viet. Junior grupje Jokbas yplis (IIa) 2 viet, Edvinas elnys (IIa) 5 viet, Rokas Gerdvila (IIa) 9 viet. Senjor grupje Austja Vasiliauskait (IIIa) 1 viet, Titas Dovidauskas (IIIa) 2 viet, Valdas Jasas (IIIa) 3 viet.

Sveikiname jaunuosius matematikus ir j matematikos mokytojus!

Viktorina

viktorina_naujamiestisPanevio r. Naujamiesio vidurin mokykla balandio 20 dien pakviet rajono mokykl treij klasi mokini komandas viktorin Linksmu, judriu aidiu odiu. Viktorinoje dalyvavo ir ms gimnazijos mokiniai: Aivaras Zupka (3a), Dovydas Safronovas (3a), Redas udys (3b). Viktorinai mokinius ruo logoped Jurgita Pakyt. Viktorina buvo skirta artjanioms vasaros olimpinms aidynms. Tad sportikai nusiteik dalyviai noriai, iradingai ir entuziastingai sportavo odiu. Mokiniai turjo atlikti daug vairi uduoi, lavinani svarbiausias kompetencijas: komunikavimo, mokjimo mokytis, painimo, iniciatyvumo, krybingumo, asmenin ir kultrin. Atlikdami judrias kalbos uduotis mokiniai turjo igirsti, atrasti, sugalvoti, pamatyti, atsiminti, sukurti, paskaityti, parayti, itaisyti, atspti. Kiekviena komanda aplank 12 olimpini uduoi stoteli, kuriose buvo integruotos kalbos ir sporto uduotys. Bokso stotelje bei audydami taikin mokiniai min msles. aisdami akmis, stalo futbol, atlikdami uoliukus bei kitaip aisdami krepin, tenis ir dalyvaudami smlio aidynse tvirtino kalbos gramatines inias. Atlikdami bgimo uduot lavino skaitymo ir teksto suvokimo gdius, o plaukdami plaustu tobulino klausymo gdius. Surinkusi 123 takus, ms gimnazijos komanda ikop pirmj viet.

Sveikiname!

Krosas

krosas_2016Balandio 20 dien Ramygalos gimnazijos bgimo entuziastai dalyvavo Panevio rajono mokini pavasario kroso varybose. Varyb nugaltojais tapo Gintar Rankelyt (6b), Rimvydas Veliauskas (6a). Antrsias vietas ikovojo Edvinas Gerdvila (6a), Edvinas ermuknis (Ia). Treisias vietas laimjo Nojus Niktel (4a), Fausta Burtylit (8a), Martynas Krikionaitis (IIIb). Ramygalos gimnazijos kno kultros mokytoj metodinink Giedrs Maeliens ir Egidijaus Marozo mokiniai ikovojo net 7 medalius. Sveikiname jaunuosius bgikus ir j mokytojus!

Atranka

2016 met liepos mnes Vilniuje vyks 8-oji Lietuvos moksleivi dain vent Tu mums viena. Balandio 16 dien Panevio uolo progimnazijoje vyko oki kolektyv atranka i vent. okio mokytojos Renatos Rakaiens vadovaujamas tautini oki kolektyvas Gintarliai puikiai pasirod atrankoje ir gavo pakvietim dalyvauti Lietuvos moksleivi dain ventje.