Ivyka

Gegus 22 dien pradini klasi vyresnioji mokytoja Nijol Navalinskien 3b klass mokiniams sureng edukacin ivyk Rumikes. Nuvyk Kaun ir aplank Paaislio vienuolyn, i senosios Kauno mari prieplaukos laivu Algirdasivykos dalyviai plauk Rumikes. Ten apirjo etnografinio muziejaus ekspozicij, kuri padjo treiokams vaizdiai pasikartoti per pasaulio painimo pamokas gytas inias apie Lietuvos etnografinius regionus.

Sveikatingumo ygis

sveikat_zygis_2016.Pradini klasi mokytoja metodinink Gerda Navikien 4a klass mokini ir tveli pageidavimu organizavo sveikatingumo yg Paili Stumbryn. Ketvirtokai labai sportiki, aktyvs, smalss, todl jiems labai patinka dalyvauti ygiuose ir ibandyti save. Kadangi visi klass mokiniai jau moka vaiuoti dviraiais, buvo sumanyta 12 kilometr iki Stumbryno veikti ia transporto priemone. Gegus 20 dien, kartu su tveliais pakartoj saugaus elgesio taisykles bei susitarimus, ketvirtokai startavo i mokyklos stadiono. ygio dalyviai Stumbryne aid, ilsjosi prie lauo. Ivykos metu mokiniai u susitarim laikymsi buvo apdovanoti prizais. Patirti spdiai atsispinds mokini darb parodoje.

Ivyka

isvyka_asuGegus 19 dien IIIII klasi mokiniai kartu su gimnazijos psichologe Aura Mikelaitiene ir angl kalbos mokytoja Orinta Gerdviliene vyko Kaun, Aleksandro Stulginskio universitet (ASU). Universiteto Studij skyrius keturi Lietuvos gimnazij mokiniams paruo turining vienags program pagal 3 moksl kryptis: biomedicinos, technologini ir socialini moksl. Pirmiausiai mokiniai buvo pakviesti amfiteatrin auditorij paklausyti informacijos apie universitet, studij programas, j teikiamas galimybes darbo rinkoje bei karjeros perspektyvas jas baigus. Atvykusieji susitiko su universiteto rektoriumi prof. Antanu Maziliausku. Skaityti toliau...

Konkursas

Gegus 18 dien ms gimnazijoje vyko Excel programos naudojimo konkursas Skaiiuokls galvoskiai. Vyresnij grupje I viet um informacini technologij mokytojos metodininks Olgos Alejniens mokinys Lukas Keeviius (IIIa), III viet Artras Kalvelis (IVb). Sveikiname!

Viktorina

kalbos_viktorina_2016Gegus 16 dien Panevio Senvags progimnazijoje vyko respublikin kompiuterin kalbos viktorina 2- klasi mokiniams. Ramygalos gimnazijai ioje viktorinoje atstovavo Akvil Palionyt (2a), Ugn Peelinait (2a), Ieva iinait (2b) ir Edgaras Kvedaras (2b). Kartu su logopede Jurgita Pakyte nuvyk viktorin turjo atlikti daug vairi ir smagi uduoi. Viktorinos metu mokiniai ne tik rungsi, bet ir moksi reikti nuomon, bendrauti ir bendradarbiauti su savo komandos nariais. Viktorina tai nauja vaik patirtis, smags igyvenimai, gera nuotaika.

Ivyka

6b_isvyka6b klass mokiniai su savo klass vadovu Viliumi Grockiu iais mokslo metais daug keliavo. Edukacini ivyk metu lankytasi Kdainiuose, pabuvota Lietuvos centre, aplankyta alies sostin Vilnius ir jo apylinks. O tai gegus 13 dien po pamok 6b klass mergaits dviraiais keliavo po Ramygalos apylinkes. Kartu su savo klass vadovu vaiuodamos Paili miku stebjo atgimstani gamt, klaussi geguts kukavimo. Mergaitms smagi akimirk padovanojo baltas Truskavos karjero smlis. Kiek nejauku buvo vaiuoti nam link, kai alia lk mainos.

Paroda

roko_paroda4.roko_paroda3.roko_paroda2.roko_paroda.Gimnazijos pradini klasi korpuso II aukte veikia 4a klass mokinio Roko Milino, kuriam iuo metu yra deimt met, darbeli paroda. tai kaip Rokas kreipiasi savo draugus: Kiekvienas mogus turi vairi pomgi. Vieni mgsta skaityti knygas, kiti sportuoti, treti pieti... A laisvalaikiu konstruoju i lego kaladli ir lankstau. Lankstiniais susidomjau bdamas 6-eri met. Idj semiuosi i knyg, interneto, taip pat kuriu pats. Kvieiu ir jus pamginti lankstyti i popieriaus.