Olympis

olympis2_2017olympis_2017153 Ramygalos gimnazijos mokiniai dalyvavo 9 edukaciniuose konkursuose, skirtuose 1IV klasi mokiniams, Olympis 2016 rudens sesijoje. Atuoni mokomj dalyk konkursuose net 97 ms gimnazijos mokiniai parod puikius rezultatus kit konkurs dalyvi atvilgiu ir buvo vertinti IIII laipsnio diplomu ar net I laipsnio diplomu ir medaliu. I j 24 mokiniai lietuvi kalbos konkurse, 24 matematikos, 23 angl kalbos, 1 fizikos, 1 informacini technologij, 20 biologijos, 2 geografijos, 2 istorijos konkurse. Mokytojoms Inai Babaitienei, Astai Brazdionienei, Dalei Briaunienei, Laimai ernienei, Sandrai Gruzdienei, Vilmai Kuienei, Gerdai Navikienei, organizavusioms mokini dalyvavim edukaciniuose konkursuose, teiktos Olympio organizatori padkos. Paymjimai mokytojams, kuri mokiniai gavo IIII laipsnio diplomus, teikti Astai emkauskienei, Dalei Briaunienei, Laimai ernienei, Orintai Gerdvilienei, Sandrai Gruzdienei, Vilmai Kuienei, Nijolei Navalinskienei, Gerdai Navikienei, Lidijai Strikienei.

Angl kalbos vyresnioji mokytoja Sandra Gruzdien diaugiasi, kad iuo metu vyksta Olympis 2017 pavasario sesija, j jau uregistravo 12 savo mokini i 5II klasi ir linki jiems skms.

Kino filmas

mes_dainuosimKovo 9 dien gimnazijos akt salje ne tik mokyklos, bet ir visai miesto bendruomenei buvo sudaryta galimyb pasiirti vaidybin pilnametra reisieriaus Roberto Mullano film Mes dainuosim, skirt 1991 met Sausio 13-osios vykiams Lietuvoje, pasakojant keli eim, sausio 12-osios vakar skubjusi i Ignalinos, Klaipdos, Kauno ir Medinink, kad galt prisidti ir ginti savo al Vilniuje, prie televizijos bokto ir parlamento, istorij.

Projektas

myliu_lt_2017Kovo 10 dien vyko du projekto A tikrai myliu Lietuv, skirto 12 ir 34 klasi mokiniams, renginiai-vents. Juos paruo vyresniosios pradini klasi mokytojos Vilma Kuien ir Nijol Navalinskien, kuriai talkino vyresnioji okio mokytoja Renata Rakaien. Rengini, ugdani mokini tautikum, pilietikum, patriotizm metu, panaudojant skaidres, deklamuojant eilraius, buvo parodyta, kok sunk keli nujo Lietuva iki nepriklausomybs atkrimo. Ketvirtokai jaunesniesiems draugams pasakojo apie Lietuvos vardo kilm, primin valstybs simbolius, j reikmes, mok taisyklingai tarti Lietuvos vard. ventje aktyviai dalyvavo pirmokai ir antrokai. Jie labai graiai deklamavo eilraius, ketvirtok pamokinti oko lietuvi liaudies okius. Gimnazijos direktorius Algis Adainas Kovo 11-osios proga konkurs nugaltojams teik pagyrimo ratus, medalius , dovanas ir padkas.

Netradicinio ugdymo diena

geltona.zalia.raudona_2017Kiekvienas kovas mums atnea vent Lietuvos Nepriklausomybs atkrimo dien. 27-j metini proga buvo pratsta grai gimnazijos tradicija pasveikinti Lietuv surengiant netradicinio ugdymo dien Geltona. alia. Raudona, dalyvaujant viktorinose, sportinse rungtyse, okant ir dainuojant. Kovo 10 dien akt salje tautine simbolika pasipuo mokiniai dalyvavo netradicinse pamokose-viktorinose. 56 klasi mokiniams rengin ruo ir organizavo lietuvi kalbos mokytoja Asta Brazdionien, geografijos mokytoja Birut Tamokaitien, ved 8a klass mokins Gabija Chirv, Odeta Balakauskait, Domant Petronaityt. Netradicin pamok-viktorin 78 klasms paruo ir organizavo angl kalbos mokytoja Viktorija Pakeviien, technologij mokytoja Asta Naulickien, o rengin ved IIIa klass mokins Vakar Petrauskait ir Urt levait. Skaityti toliau...

Ugavns

uzgavenes_2017Pradini klasi mokiniams Ugavns viena linksmiausi veni. Kartu su savo mokytojomis jie susipasta su ios vents tradicijomis, vyksta dalyvauti edukacinse programose, gaminasi kaukes. Ramygalos gimnazijos socialinis partneris Ramygalos kultros centras. Ir iais metais pradinukai buvo aktyvs io centro darbuotoj surengt Ugavni dalyviai. Prisivalg blyn mokyklos valgykloje, kaukti ir gerai nusiteik, su okiais, aidimais, dainomis, dalyvaudami Gavno deginimo ceremonijoje vaikai vijo iem i kiemo.

Apdovanojimai

jaunieji_kurejaiPradini klasi mokiniams: Pijui Janioniui (2a), Patrikui Dangveckui (1a), Urtei Zupkaitei (2a), Saulei Jankauskaitei (2a), Viktorijai Pratusytei (2a), Panevio rajono pradini klasi mokini jaunojo krjo konkurso Kuriu pasak nominantams, teikti Panevio rajono savivaldybs vietimo, kultros ir sporto skyriaus apdovanojimai. Dar kart sveikiname jaunuosius krjus ir j mokytojas!

Padka u pilietikum

padeka_pilietKovo 11-osios ivakarse IKI Ramygala parduotuvs vadovas ir saugos darbuotoja padkojo trims 4a klass mokiniams: Vakariui Kuiui, Austjai Dervinytei, Dovydui Sofronovui u drs ir pilietik elges padedant iaikinti nusikalstam veik IKI parduotuvje.