Istorinis tyrimas

istorinis_tyrimasPaskatinti istorijos mokytojos metodininks Eugenijos Naulickiens, 7a klass mokiniai vykd istorin tyrim ir dirbdami grupmis sukr senj civilizacij architektros paminkl maketus. Septintok darbai buvo eksponuojami II aukto foje.

Tinklinis

tinklinis7_2017tinklinis6_2017Lapkriio 30 dien Pastrio Juozo Zikaro gimnazijoje vyko Panevio rajono gimnazij aidyni vaikin komand tinklinio finalins varybos. Kno kultros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo treniruojama Ramygalos gimnazijos komanda um antr viet. Sveikiname!

Padka

padeka_tolerancija_2017.

Futbolas

merg_futbolasmerg_futbolas2merg_futbolas3Lapkriio 22 dien Dembavos progimnazijoje vyko 20172018 mokslo met Panevio rajono bendrojo ugdymo mokykl aidyni mergaii komand maojo futbolo 5 prie 5 finalins varybos. Antr viet laimjo ir gijo teis atstovauti Panevio rajonui Lietuvos bendrojo ugdymo mokykl aidyni zoninse varybose Ramygalos gimnazijos komanda, treniruojama kno kultros mokytojo metodininko Egidijaus Marozo. Sveikiname!

Keramikos pamoka

keram3_2017keram2_2017keram_2017Lapkriio 22 dien ir 2a klass mokiniai dalyvavo keramikos pamokoje, kuri vyko Ramygalos kultros centre. Pamok ved keramik Stanislava levait. I amoto antrokai nulipd specialius auktus ir dekoracijas Kaldoms. Keramik parod mokiniams, kaip dekoruoti sukurtus darbelius, ir papasakojo, kad idiuv j darbeliai bus papuoti smulkintu stiklu ir idegti auktoje temperatroje. Antrokams labai patiko lipdyti i amoto, jie diaugsi savo kriniais.

Matematikos olimpiada

kings3kings2kingsVs lapkriio 19 dienos sekmadien sumaniausi Lietuvos mokiniai dalyvavo Tarptautins KINGS matematikos olimpiados finale, kuris vyko Panevio 5-joje gimnazijoje. Jame dalyvavo ir ms gimnazijos jaunieji matematikai: Aust Milinait (2a), Matas Jagminas (2a), Gabrielius Kiuberis (2a), Vakar Liuinait (2a), Rokas Petraviius (4a) , Deividas Liberis (4a), Andrius Vaitelis (4a). Antrokus olimpiadai ruo mokytoja Gerda Navikien, ketvirtokus mokytoja Asta Kuodyt. Vaikai didiuojasi turj galimyb susipainti ir varytis su paiais auniausiais ir sumaniausiais alies jaunaisiais matematikais. Jiems nekantru suinoti, kas taps Kings matematikos olimpiados nugaltojais ir laims vertingus prizus.Mokytojos ms gimnazijos mokiniams linki kuo didiausios skms.

Molio pasaka

molio_pasaka4molio_pasaka3molio_pasaka2molio_pasakaDar viena Ramygalos gimnazijos pradin klas apsilank Ramygalos kultros centre ir dalyvavo keramikos edukacinje programoje. Besiruoiantys artjanioms Kaldoms vyresniosios pradini klasi mokytojos Vilmos Kuiens pirmokai kr Molio pasak.