Konkursas

Vasario 11 dien pradini klasi mokytojos Laima ernien, Gerda Navikien ir matematikos mokytojai Ina Babaitien, Vilius Grockis organizavo Tarptautin matematikos konkurs Pangea 2019 Ramygalos gimnazijoje. Konkursas organizuotas matematikai populiarinti ir sudaryti galimyb tobulti gabiems vaikams, skatinti mokini mstymo procesus, savarankikum bei smoningum, teorines inias taikyti praktikoje, suadinti ir iplsti matematines kompetencijas, stiprinti pasitikjim savo jgomis. Konkurse dalyvavo 33 mokiniai i 38 ir III klasi.

Ivyka

studiju_muge3studiju_muge2studiju_mugeVasario 8 dien grup IIIV klasi mokini dalyvavo karjeros ugdymo ivykoje Vilni Studijos 2019, kuri sureng klasi vadovai Asta Brazdionien, Audrius Kuys, Neringa Ramanauskait. 17-oje tarptautinje mokymosi, ini ir karjeros planavimo parodoje Studijos 2019 parod ir kongres centre LITEXPO dalyvavo 200 Lietuvos universitet, kolegij, profesini mokykl, kalb mokymo bendrovi, Lietuvos verslo moni, per 50 usienio universitet ir kolegij. Mokiniai susipaino su studij program ir mokymosi galimybmis, alternatyviais pasilymais, kaip prasmingai praleisti gap year, beprotikiausiomis inovatyviomis idjomis ir ateities technologijomis. Jie suinojo, kokia darbo rinkos dabartis ir ateitis, kaip nepasiklysti renkantis tarp 50 000 specialybi, kaip savo pomg paversti verslu, kaip drss sprendimai padeda karjeroje, kodl krybikumas yra tokia svarbi kompetencija ir daug kit domi dalyk.

Sveikinimas

5a_sveikinimas

Sveikinimas

netradicinis_sveikFotografij konkursas Pamoka netradicinje erdvje. Pagrindinis prizas Ramygalos gimnazijai

Netradicinis vietimo centro ir konkurso dalyvi sveikinimas

Visuotinis tv susirinkimas

susirinkimas_2019Vasario 7 dien gimnazijoje vyko Visuotinis tv susirinkimas. Jo metu buvo iklausyta Ramygalos gimnazijos direktoriaus Algio Adaino veiklos ataskaita, 2018 met finansin ataskaita. Direktoriaus pavaduotoja pagrindinio ir vidurinio ugdymo reikalams Regina Petrulyt supaindino su OPKUS rezultatais, pristat sivertinimo Mokiniai apie pamok rezultatus, I pusmeio paang ir pasiekimus, kokie pokyiai gimnazijoje numatomi 2019 metais. Vyko tv atstovo rinkimai gimnazijos taryb. Juo irinktas Simonas Dangveckas.

Jubiliejus

irena.zubauskienePrie 80 met, vasario 9 dien Panevio rajono Piniavos apylinks Senamiesio vienkiemyje gim Irena VencknaitZubauskien, pedagog, visuomeninink, kratotyrinink, muziejinink, Ramygalos gimnazijos, miesto, seninijos ir Panevio krato istorijos tyrintoja, 2017 met Gabriels Petkeviaits-Bits atminimo medalio Tarnaukite Lietuvai laureat. Reikmingas apdovanojimas pelnytas u visuomenikai aktuali publicistik, ugdani tautikum ir dvasines vertybes.

Dar besimokydama Panevio pedagoginje mokykloje Irena Vencknait buvo kratotyros brelio nar. Pirmoje savo darbovietje Teli rajono Mitkaii septynmetje mokykloje vadovavo turist ir kratotyros breliams. Ved mokyklos metrat, ygi metu su mokiniais rinko kratotyrin mediag ir pild mokyklos muziejl naujais eksponatais. Metams bgant pakeistos tik mokyklos: Mitkaii septynmet Raguvos vidurin, ariau gimtins, artimj, 1963 metais Ramygalos vidurin mokykl, taiau nesikeit aktyvi kratotyrin ir visuomenin veikla. Ramygaloje 1965 metais mokytoja Irena Vencknait itekjo u Jono Zubausko, aistringo turisto ir kratotyrininko. Mokytojavimas, eima (uaugintos keturios puikios dukros Auksuol, Deimant, Gintar, ydron) nesutrukd kruoptiems Ramygalos krato istorijos tyrinjimams. Mokytojos rpesiu kurtas dabartinis mokyklos muziejus, kuriame dirba iki iol. j suplauk ir tebeplaukia nuotraukos, senoviniai buities rakandai, knygos, rankraiai, gyvenimo istorijos, asmeniniai ymi kratiei daiktai. muziejininks rpestingas ir darbias rankas neseniai atiduota profesoriaus Alberto Zalatoriaus literatrin svetain. Skaityti toliau...

Sukaktis

adomas_ciplys_20192019 met sausio 26 dien sukako 115 met, kai Masiok kaime gim Adomas iplys, pedagogas, raytojas. 1945 metais kartu su Stasiu Pupeikiu jis pareng elementori Saulut, kuriam sentimentus jauia ne vienas dabartinio ms gimnazijos mokinio senelis ar moiut. Lyginant su kitais lietuvikais elementoriais, i Sauluts buvo mokomasi ilgiausiai nuo 1945-j iki 1972 met. Gimnazijos kratotyros muziejininks Irenos Zubauskiens ta proga paruotoje spaudini ir nuotrauk parodoje eksponuojamos net keturios skirting leidim Sauluts, kurias muziejui padovanojo Adomo iplio artimieji.

33-ioje serijos Lietuvos valsiai monografijoje Ramygala Adomo iplio dukt Margarita Mamontova (iplyt) ir Daumantas iplys prisimena: Adomas nebuvo links kininkauti, labiausiai troko mokytis. Savarankikai imoko skaityti... 1918 metais Lietuva tapo nepriklausoma valstybe. Buvo steigta Ramygalos progimnazija. Tai buvo dideli pokyi, sukrtim ir vili laikai, neliko nuoalyje ir mokiniai. Adomas su draugais Antanu Rainu ir Mykolu Kikiu leido apirografuot laikratl Klajnas... Adomas maikiai vald od ir graiai pie. To meto gimnazisi prisiminim albumliuose ilgam pasiliko jo pripiet gamtos vaizdeli ir mokini bei mokytoj ar.

Aurelijos Rabaiauskaits, Ingridos Korsakaits knyga Lietuviki elementoriai gimnazijos muziej atkeliavo su viesaus atminimo Virmanto Velikonio prierau: Mokytojai ir Elementoriai mus visus lydjo gyvenim.