Pamokų laikas

  • 8.00—8.45
  • 8.55—9.40
  • 9.50—10.35
  • 10.55—11.40
  • 11.55—12.40
  • 12.55—13.40
  • 13.50—14.35
  • Nuorodos

    Skaitiklis

    Netradicinio ugdymo diena 6b, 7b klasėms

    6b-7b_netradBirželio 17 dieną vyko projekto „Renkuosi mokyti“  netradicinės dienos renginys, kuriame dalyvavo 6b ir 7b klasių vadovių Orintos Gerdvilienės ir Sigutės Žalneriūnienės auklėtiniai. Netradicines veiklas Krekenavos regioniniame parke šeštokams ir septintokams paruošė istorijos mokytoja Vaida Bakšienė ir biologijos mokytoja Julija Liesienė. Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Pelkių paslaptys“. Pašilių pelkėje, Ramygalos telmologiniame draustinyje, mokiniai susipažino su pelkių tipais, pelkės atsiradimo, senėjimo ir sunykimo požymiais, pelkėje gyvenančiais augalais bei gyvūnais. Nepakartojamas potyris, kai po kojomis liula liūnas! 


    Galerija.


    „Atvirkščia diena“ 8, I–III klasių mokiniams

    8-11_netrad_dienaBirželio 16 dieną į „Atvirkščios dienos“ veiklas buvo pakviesti  8, I–III klasių mokiniai. Sporto salėje vyko fizinio ugdymo mokytojo Egidijaus Marozo surengtas „Tinklinio žvaigždės“ turnyras, kuriam teisėjavo Redas Žudys (Ib). II aukšto fojė fizikos mokytoja Laimutė Skiauterienė subūrė norinčius pasirungti, kas taps žaidimo „Twisteris“ nugalėtojais. Krepšinio entuziastai žaidė mokyklos kieme esančioje krepšinio aikštelėje. Technologijų mokytojos Astos Naulickienės kabinete vyko kūrybinės dirbtuvėlės „Aš – architektas“. Ia klasės vadovės Julijos Liesienės auklėtinės Gileta Švilpaitė, Ugnė Navikaitė, Augustė Buziūtė komandoms paruošė orientacinį žaidimą. Žaismingos, bet ne tokios jau ir lengvos užuominos privertė komandų narius gerokai paplušėti. Anglų kalbos mokytojos  Sandros Gruzdienės kabinete „Atvirkščios dienos“ dalyviai galėjo pažiūrėti prevencinį filmą apie paauglių patyčias iš gerai besimokančių. Aktų salėje mokytojai Egidijus Marozas, Julija Liesienė, Asta Naulickienė įteikė medalius trims geriausioms tinklinio komandoms ir žaidimo „Twisteris“ prizininkams: Nedui Kirtikliui (Ia), Deimantei Žongailaitei (8a), Matui Melnikui (8a). Buvo apdovanoti kūrybinių dirbtuvėlių dalyviai: Akvilė Palionytė (8a), Greta Skujytė (8a), Indrė Krištopaitytė (IIb), Domantas Augulis (IIb), Marijus Glebauskas (IIb). „Atvirkščią dieną“ užbaigė diskoteka aktų salėje. Tuo rūpinosi Deividas Liberis (8a), Gileta Švilpaitė (Ia), Ugnė Navikaitė (Ia). Gimnazijos valgyklos vedėjai Jolantai Iric rūpėjo, kad kiekvienas „Atvirkščios dienos“ dalyvis būtų sočiai pamaitintas.  


    Galerija.


    „Atvirkščia diena“

    5-7_netrad_dienaBirželio 15 dieną 5–7 klasių mokinius jų klasių vadovai ir dalykų mokytojai pakvietė atvykti į mokyklą ne iš ryto, o atvirkščiai – vakare. „Atvirkščia diena“ prasidėjo sporto salėje, kur fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Marozas pravedė žaidimą „Twisteris“. Atsižaidę kvadrato, mokiniai dalyvavo Deivido Liberio (8a) paruoštame protmūšyje. Toliau klasių komandos dalyvavo nuotraukų estafetėje. Po to sekė „lobio“ paieškos – dar vienas įtraukiantis žaidimas. „Atvirkščią dieną“ užbaigė diskoteka aktų salėje. Gimnazijos valgyklos vedėja Jolanta Iric paruošė paaugliams subalansuotą „Atvirkščios dienos“ valgyklos meniu. Nusivylusių nebuvo.


    Galerija.

    Edukacinė-pramoginė išvyka

    Birželio 13 dieną 6a_baidares6a klasės vadovės Ingos Bubinienės auklėtiniai mokslo metų uždarymui, pabuvimui kartu su šeimos nariais ir klasės draugais pasirinko edukacinę-pramoginę išvyką į Naudvario sodybą ir baidarių žygį. Jį pradėjo prie Bučų šimtamečio ąžuolo, tada lipo į dvivietes baidares ir plaukė iki Naurodų akmens. Toliau šeštokai plaukė Šuojos upe pasroviui iki Liberiškio tvenkinio (trasos ilgis 12 km.). Sugrįžę į sodybą, žaidė tinklinį, biliardą, organizavo pikniką, pramogavo.


    Galerija.


     

    Menų diena 2022

    menu_diena_vadokliai.Birželio 16 dieną Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriuje vyko netradicinio ugdymo diena 6–10 klasių mokiniams, kurią organizavo anglų k. mokytoja Dalia Balčiūnienė, matematikos mokytoja Margarita Žižiūnienė bei dailės mokytoja Virginija Stundžienė. Renginio tema – gatvės menas. Mokiniai susipažino su graffiti technika, žiūrėjo dokumentinius filmus apie gatvės meną ir atsakė į viktorinos „Ką žinai apie graffiti?“ klausimus. Geriausiai atsakiusieji į pateiktus klausimus buvo apdovanoti prizais bei Padėkos raštais. Į visus viktorinos klausimus teisingai atsakė 6 klasės mokinė Agnė Krištopaitytė, daug taškų surinko ir 8–9 klasių mokiniai Airida Damoševičiūtė ir Kristupas Kairiūnas. Matematikos mokytoja Margarita Žižiūnienė mokiniams priminė, kas yra simetrija ir kaip tai susiję su raidžių rašymu. Mokytoja pateikė keletą praktiškų užduočių. Po teorinės dalies visi rinkosi į žaidimų aikštelę, kur ir vyko konkursas „Piešiu graffiti“. Mokiniai noriai piešė spalvotomis kreidelėmis ant asfalto, rašė žodžius lietuvių ir anglų kalbomis, naudojo įvairias graffiti technikas. Mokinių darbus įvertino komisija, kurią sudarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Valerija Miškinienė, dailės mokytoja Virginija Stundžienė bei socialinė pedagogė Dalia Burokienė. Komisija peržiūrėjo mokinių darbus ir nusprendė, kurie piešiniai patys originaliausi ir verti prizinių vietų. Pirmoji vieta atiteko vaikinų grupei – Pijui Paškevičiui (10 kl.) ir Martynui Kairiūnui (9 kl.), antrąją vietą užėmė Ugnius Jucas (6 kl.), trečioji vieta atiteko Austėjai Milašiūtei (10 kl.). Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti Padėkos raštais. Nors graffiti judėjimui Lietuvoje vos du dešimtmečiai, jis populiarėja: organizuojamos graffiti varžybos, rengiami konkursai, meistriškumą demonstruoja svečiai iš užsienio. Norime to ar nenorime – graffiti jau yra mūsų miestuose, miesteliuose, gatvėse. Ar sugebės graffiti tapti tikru menu, parodys ateitis.


    Mokytoja Dalia Balčiūnienė


    (Nuotraukos – mokytojos Virginijos Stundžienės).


    Galerija.


    Birželio 14–oji – Gedulo ir vilties diena

    birzelio14_2022Birželio 14 dieną Ramygalos gimnazijos 5–8, I–III klasių mokiniai vykdė netradicinio ugdymo dienos „Birželio 14–oji – Gedulo ir vilties diena“ veiklas. Klasių komandos su savo klasės vadovais „aplankė“ septynias stoteles. I stotelėje su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojomis Laima Grikšaite ir Jūrate Pisankaite skaitė tremtinių eilėraščius. II stotelė „Dainuoju Lietuvą“ buvo įsikūrusi muzikos mokytojos Snieguolės Adomaitienės kabinete. Čia mokiniai su ukulelėmis mokėsi Jazzu dainos „Rudens naktis sustojo“ akordų. III stotelėje „Tremties vietų geografija“ mokiniai atliko geografijos mokytojų Justinos Meilutienės ir Birutės Tamokaitienės paruoštas užduotis. Mokinių sukurti piešiniai buvo eksponuoti II aukšto fojė. Mokytoja Birutė pastebėjo, kad minint Gedulo ir vilties dieną gedulas mokiniams labiau asocijavosi su Lietuvos tragedija – tremtimi, o viltį jie siejo su Ukraina. Šiai šaliai šiandien jos reikia labiau. IV stotelė „Kino salė“ buvo įsikūrusi fizikos mokytojos Laimutės Skiauterienės kabinete. Klasių komandos  žiūrėjo kino filmus apie tremtį. Pagal žydų tradiciją žmogus miršta du kartus: pirmą sykį, kai nustoja plakti jo širdis, ir antrą sykį, kai paskutinį kartą yra ištariamas jo vardas. Todėl V stotelėje, pagerbdami tremtinių atminimą, mokiniai skaitė ištremtųjų vardus ir pavardes. Gimnazistai prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Vilties žiedas“. Konsultuojami technologijų mokytojos Astos Naulickienės jie įveikė VI stotelę – sukūrė kolektyvinį darbą „Vilties žiedą“. Klasėms labai padėjo Urtė Kontenytė (IIa) ir Samanta Želnytė (IIa). Istorijos mokytojos Vaidos Bakšienės kabinete klasių komandos atliko VII stotelės užduotį – vizualizavo pateiktą tremties istoriją.


    Galerija.


    Projektas

    projektas_fizikaRamygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus fizikos mokytoja metodininkė Laimutė Skiauterienė su 9–10 klasių mokiniais vykdė projektą „Gimtinė pro rasos lašą“. Mokiniai degino „šypsenas“, konstravo ir plukdė „plaustus“ Juodos upėje.


    Galerija.


    Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu