Pamokų laikas

  • 8.00—8.45
  • 8.55—9.40
  • 9.50—10.35
  • 10.55—11.40
  • 11.55—12.40
  • 12.55—13.40
  • 13.50—14.35
  • Nuorodos

    Skaitiklis

    Šaškės

    saskes2_2025saskes_2025Vasario 27 dieną Ramygalos gimnazijos komanda, vadovaujama fizinio ugdymo mokytojo eksperto Egidijaus Marozo, dalyvavo 2024–2025 m.m. Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių šaškių varžybose ir iškovojo I vietą! Sveikiname Eriką Okockį (7b), Brigitą Navickaitę (7a), Aidą Januševičiūtę (8a), Kajų Pečeliūną (8b) ir jų mokytoją. Ypač sveikiname Aidą, individualioje įskaitoje užėmusią I vietą, o Brigitą – III vietą!

    Edukacinė išvyka

    8a_apolloSiekdama plėsti auklėtinių akiratį, ugdyti  tradicines vertybes, mokytis vienu iš tinkamiausių būdų jaunuoliams priimti ir suprasti svarbius gyvenimiškus pamokymus – stebint linksmų, efektingų personažų nuotykius – 8a klasės vadovė Edita Petuškienė vasario 14 dieną surengė edukacinę išvyką į Panevėžio kino centrą „Apollo“. Pasižiūrėję kino filmą, mokiniai suprato, kad draugystę reikia vertinti labiau nei pinigus ar šlovę. Būdami labai skirtingi, turi ryškių ir jungiančių panašumų. Išvyka suteikė aštuntokams progą praleisti laiką  drauge ne tik kino salėje, bet ir apsilankyti miesto parke, pasivaikštinėti, pasisūpuoti, išmėginti lauko sporto aikštelės treniruoklius.


    Galerija.


    Pasaulio pažinimo olimpiada „Mano gaublys“

    gaublys_2025Vasario 25 dieną Ramygalos gimnazijos 2–4 klasių mokiniai dalyvavo Pasaulio pažinimo olimpiadoje „Mano gaublys“.
    Kajus Varnas (2a) – I vieta,
    Ugnius Stakėnas (2a) – I vieta,
    Karina Tarulytė (2a) – II vieta,
    Eimantas Kisielis (2b) – III vieta,
    Adomas Šipelis (3a) – I vieta,
    Benas Kubiliūnas (3a) – II vieta,
    Urtė Žalneriūnaitė (3a) – III vieta,
    Simas Damoševičius (3a) – III vieta,
    Ramūnė Zabielaitė (4a) – I vieta,
    Rokas Aitvidas (4b) – II vieta,
    Adelė Juškaitė (4a) – II vieta,
    Markas Lesnickas (4b) – III vieta
    Pijus Pečeliūnas (4a) – III vieta
    Sveikiname prizininkus ir jų mokytojas!

    Edukacinė išvyka

    biblioteka_2025Šiais metais minime 190-ąsias poeto Antano Baranausko gimimo metines.
    A. Baranauskas – nuo Anykščių kilęs vyskupas, vertėjas, matematikas, lingvistas, giesmių kūrėjas, profesorius, poetas… Literatūrologės Reginos Mikšytės žodžiais, „buvo didingas žmogus“.
    Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekos erdvėse pristatoma leidinių paroda „Antanui Baranauskui – 190”.
    „Ar įmanoma mūsų literatūra be garsiojo „Anykščių šilelio“? Jeigu primiršome poemos grožį, nusilenkdami poetui paimkime ir perskaitykime. Klausykime ir išgirsime, kaip „jaunas lapas arba žiedelis ant šakelių kraunas; kaip šakom šnibžda medžių kalba šventa“, – kviečia parodą parengusi visuomenininkė Albina Saladūnaitė.
    Sausio pabaigoje parodą aplankėme su vienuoliktokais, vasario 25 dieną vykome su abiturientais.
    Parodos autorė nuoširdžiai pristatė kūrėjo gyvenimą ir jo darbus. Taip pat turėjome galimybę susipažinti su bibliotekos erdvėmis, teikiamomis paslaugomis. Dvyliktokai itin domėjosi Atvira jaunimo erdve, planuojamais susitikimais, veiklomis.
    Gražus sutapimas – bibliotekos II aukšte veikia ilgamečio Ramygalos klebono E. Rinkevičiaus sūnėno Egidijaus Darulio tapybos paroda. Stabtelėjome šioje erdvėje...
    Tiek tėvams, tiek mokytojams gera sulaukti gražaus žodžio apie vaikus, mokinius. Bibliotekininkės buvo maloniai nustebintos jaunuolių mandagumu, smalsumu, gebėjimu klausytis. Pirmosios bibliotekos direktorės Elžbietos Jodinskaitės kraštotyros skaityklos lentynoje gulėjusi monografija „Ramygala“ kaipmat atsidūrė gimnazistų rankose. „Seniai bemačiau tokį vaizdą“, - prasitarė darbuotoja.
    Kad taip dažniau...


    Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Danutė Čiapienė ir Jolanta Masiokienė


    Galerija.


    Konkursas

    Paaiškėjo Ramygalos gimnazijos mokinės, Panevėžio rajono 3–4 klasių mokinių Jaunojo kūrėjo konkurso „AŠ KURIU“ prizininkės: Ramūnė Zabielaitė (4a) ir Adelė Juškaitė (4a).

    Sveikiname Ramunę, Adelę ir jų mokytoją Vilmą Kučienę!

    Edukacinė išvyka

    1a_upyte_2025Jau pradinėje mokykloje mokiniai supažindinami su lietuvių tradicinėmis kalendorinėmis šventėmis. Pradinių klasių mokytoja metodininkė Gerda Navikienė savo 1a klasės mokiniams vasario 25 dieną surengė edukacinę išvyką į Upytės amatų centrą. Pirmokai susipažino su įvairiomis centre vykdomomis veiklomis, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Užgavėnės“ ir iš antrinių žaliavų pasigamino tvarią kaukę. Nuvykę prie Upytės piliakalnio, dar vadinamo Čičinsko kalnu, išgirdo apie XVI amžiuje čia gyvenusį bajorą Vladislovą Sicinskį, kuris buvo pirmasis bajoras Abiejų Tautų Respublikos Seime pasinaudojęs liberum veto teise ir išardęs Varšuvos seimą. Apie nedorėlį poną Čičinską vėliau buvo sukurta daugybė pasakojimų, pasakų ir padavimų, kurių bene garsiausia apie prasmegusį jo dvarą. Grįždami į namus, mokiniai aplankė Upytės malūną-linų muziejų.


    Galerija.


    Mokymai

    tum_mokymailyderyste_veikiantitraukusis_ugdymasĮTRAUKUSIS UGDYMAS. LYDERYSTĖ VEIKIANT.


    Įgyvendinant TŪM II, Panevėžio r. TŪM gimnazijos pradėjo vykdyti  Mentorystės programą „Įtraukiojo ugdymo link“.  Panevėžio rajono švietimo centras parengė 40 akademinių valandų Mentorystės programą, apimančią  susitikimus, konsultacijas, kuriose bus nagrinėjamos mokytojų ir švietimo pagalbos specialistų atvejo analizės, susijusios su įvairių poreikių mokinių ugdymu, bendruomenės santykiais, teikiamos įžvalgos, sprendžiamos iškylančios problemos ir situacijos įtraukiojo ugdymo klausimais kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. Vasario 21 dieną Ramygalos gimnazijos komanda dalyvavo pirmajame šios programos modulyje, iškilmingame renginyje, skirtame Bendrystei, Lyderystei ir  Įtraukčiai. Kartu su kitų mokyklų komandomis žiūrėjo Alytaus teatro spektaklį „kiTOKs“, kuris sukurtas remiantis forumo teatro principais. Spektaklio metu pedagogai turėjo galimybę įsitraukti ir tapti aktyviais dalyviais, ieškančiais problemų sprendimo, išsakančiais savo nuomonę ir poziciją. Spektaklio (at)kūrimas vyko per gyvą ir išradingą situacijų analizę, kuri leido pamatyti, kaip veikėjai keičia savo pozicijas, kartu įsitraukė į diskusijas, skatinančias kalbėtis apie opius socialinius klausimus ir konstruoti sprendimų galimybes. Vėliau dalyvavo filmo „Aš esu“ peržiūroje su Klementina Gruzdiene (VšĮ „Pokyčių ambasada“) ir Egle Malinauskiene (FM99 radijo balsas, renginių vedėja ir atlikėja). Pasak režisierės ir filmo autorės Aurelijos Savickienės, šio filmo tikslas nėra sukelti gailestį kitokį vaiką auginančiai šeimai. Reikia vieno – leisti jiems augti tarp visų ir kartu visuomenę mokyti brandos: supratingumo, draugystės, meilės bei tikėjimo. Tikėjimo, kad visiems yra vienodai vietos po saule, kad pokytis būtinas ir įmanomas.


    Panevėžio r. Ramygalos gimnazija dalyvauja „Tūkstantmečio mokyklos II“ projekte, kuris finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis. „Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.


    Galerija.


    Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu