Pamokų laikas

  • 8.00—8.45
  • 8.55—9.40
  • 9.50—10.35
  • 10.55—11.40
  • 11.55—12.40
  • 12.55—13.40
  • 13.50—14.35
  • Nuorodos

    Skaitiklis

    Pažintinė išvyka

    lrt_2023Gražų birželio 13 dienos rytą grupė motyvuotų gimnazistų iš Šiaulių Lieporių gimnazijos, Panevėžio r. Velžio gimnazijos, Panevėžio K. Paltaroko gimnazijos, Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos išvyko į Vilnių pažintinio vizito Lietuvos nacionalinėje televizijoje ir radijuje. Mokiniai aplankė modernias televizijos studijas, pasėdėjo žinių vedėjo kėdėje, aplankė dekoracijų sandėlį, radijo transliacijų patalpas, bendravo su  žurnalistais. Stebėjomės  prožektoriais, mikrofonais, filmavimo kameromis, ekranais pripildytomis erdvėmis. Domėjomės, kokių profesijų atstovai dirba televizijoje ir radijuje, kiek darbuotojų dirba prie vienos televizijos laidos kūrimo. Aptarėme, kokių savybių, įgūdžių reikia norint tapti žurnalistu, režisieriumi, operatoriumi. Buvo prisiminti istoriniai Sausio 13-osios įvykiai. Kad neprailgtų kelionė autobusu, Regioninio karjeros centro karjeros konsultantės Kristina Jonaitienė ir Vilda Aleknienė  sprendė su moksleiviais savęs pažinimo testus, aptarė rezultatus, žaidė  karjeros planavimo žaidimą „Pasiruošk gyvenimui“.


    Ramygalos gimnazijos socialinė pedagogė, karjeros specialistė Aida Bajorūnė


    Galerija.


     

    Edukacinė-pramoginė išvyka

    6a_anyksciai_2023Besibaigiančių mokslo metų proga 6a klasės vadovė Edita Petuškienė birželio 12 dieną savo auklėtiniams surengė edukacinę-pramoginę išvyką į Anykščius. Šeštokai mėgsta keliauti, jiems patinka aktyviai leisti dieną su klasės draugais gamtoje, todėl išvyka buvo planuojama atsižvelgiant į jų išsakytus lūkesčius. Ši išvyka buvo tarsi ankstesnės kelionės į Anykščius tęsinys, siekiant aplankyti kuo daugiau miesto turistinių objektų ir geriau pažinti kraštą. Atvykę į Anykščius, pirmiausia apsilankė pažintiniame „Basų kojų Eko“ take. Šio tako vandens kliūtį perėjo tik drąsiausi ir nebijantys šiek tiek išsipurvinti. Vėliau buvo apsilankyta mokinių pramogoms pasirinktame „Labirintų parke“ bei „Tokiame kitokiame miestelyje“, išbandyta daugybė atrakcijų. Visi rado jiems patinkančių žaidimų, veiklų. Kelionės pabaigoje šeštokai dalyvavo Kultūros paso edukacinėje programoje „Ir šiandien tebežymu, kur pilies būta...“. Jos metu susipažino su archeologija ir Šeimyniškėlių piliakalnio radiniais: pilėnų naudotais daiktais ir kitais veiklos pėdsakais, kurie yra svarbiausi Vorutos pilies gyvavimo liudininkai. Mokiniai susipažino su kario apranga ir ginkluote, išmėgino rankos taiklumą, mėtydami akstį ar šaudydami iš lanko. Šeštokai traukė virvę, pasilypėję ant kaladžių kovėsi su maišais, išbandė katapultą. Buvo norinčių ir gaudyti iš jos išsviestą demonstracinį užtaiso pakaitalą – odinį kamuolį. Į Ramygalą mokiniai grįžo maloniai nuvargę, o dalis klasės mokinių dar turėjo jėgų ir pasiliko dalyvauti netradicinio ugdymo dienos atvirkščiai veiklose.


    Galerija.


    Netradicinio ugdymo diena atvirkščiai

    netrad_ugd_diena_2023Birželio 12 dieną 5–8, I–III klasių mokiniai į mokyklą rinkosi ne iš ryto, o atvirkščiai – gerokai po pietų. Mokiniai dalyvavo pačius įvairiausius įgūdžius lavinančiose veiklose. Kiekviena klasė pasirinko vietą savo parengtai užduočiai atlikti – „stotelę“. Klasių komandos žygiavo per stoteles ir atlikinėjo pateiktas užduotis. Penktokai patikrino komandų fizinį pasirengimą, 6b klasė – technologijų išmanymą ir komandinio darbo įgūdžius. 7a klasės paruoštos užduotys reikalavo prisiminti fiziką ir išbandyti jogą. 7b klasės užduotis buvo muzikinė. 8b klasės „stotelėje“ išbandytas rankų miklumas, reakcija. Ia ir Ib klasės paruošė „žinių patikrinimą“ iš lietuvių kalbos, istorijos, geografijos, dailės, leido komandoms „pasimatuoti“ abiturientų kėdes. IIa klasė surengė orientacinį žaidimą, kuriam atlikti prireikė sumanumo, teksto suvokimo ir interpretavimo įgūdžių. IIb klasė patikrino konstrukcinius komandų sugebėjimus, ne mažiau įspūdingos buvo IIIa ir IIIb šaškės.


    Galerija.


    Gamtos, socialinių ir tiksliųjų mokslų netradicinio ugdymo diena

    gamtos_mokslaiBirželio 7 dieną gimnazijos 5–8, I–III klasių mokiniai dalyvavo  gamtos, socialinių ir tiksliųjų mokslų netradicinio ugdymo dienos veiklose. Į istorijos mokytojos Vaidos Bakšienės sukurtą padlet „sieną“ mokiniai kėlė darbus užduočiai „Aš –  istorinė asmenybė“. Su matematikos mokytoju Viliumi Grockiu mokiniai sudarinėjo matematinius labirintus. Geografijos mokytojos Justinos Meilutienės mokiniai atliko užduotis tema „Aš ir gamta: kaip aš prisidėsiu prie gamtos išsaugojimo“. Jie piešė, kūrė filmukus, atlikinėjo tyrimus.


    https://youtu.be/VfLQaWxlV-A


    https://padlet.com/vbaksiene1/a-istorin-asmenyb-7hlmp1fl54zo9fpx


    Galerija.


     

    Edukacinė išvyka

    4a_zarasai_2023Birželio 10–11 dienomis pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės 4a klasės mokiniai, ką tik baigę pradinę mokyklą, dalyvavo dviejų dienų edukacinėje išvykoje. Ketvirtokai su tėveliais nuvyko į Zarasų rajono Sartų regioninio parko lankytojų centrą. Ekspozicinėje sienelėje esančiuose monitoriuose pasižiūrėjo filmuką apie Sartų ežero atsiradimą, regioninio parko simbolį – ausuotąjį kragą. Susirado išsamią informaciją apie gamtos ir kultūros paveldo vertybes, esančias regioninio parko teritorijoje. Po to užlipo į Baršėnų apžvalgos bokštą. Atvažiavę į sodybą „Čičiriai“,  dalyvavo  ketvirtokų mokslo metų baigimo programoje. Visiems labai patiko žaidimas „Stotelės“, įdomios estafetės su nematytais daiktais bei juokingais linksmais dalykais, lipimas alpinistine sienele, pilnas adrenalino nusileidimas trosu per ežerą, firminis „Čičirių“ sodybos šeimininkų patiekalas – kazane ant laužo virtas plovas, diskoteka ir karaokė, didelis laužas, apdovanojimai. Kitos dienos ryte, po pusryčių, išvykos dalyviai važiavo į Zarasus, kuriuos pamatė nuo 17 metrų aukščio apžvalgos rato virš ežero, apsilankė antroje pagal dydį saloje visoje Lietuvoje. Taip pat susipažino su seniausiu Lietuvos medžiu – Stelmužės ąžuolu.


    Galerija.


    Edukacinė išvyka

    visagino_aeBirželio 8 dieną Ib klasės vadovas, dorinio ugdymo mokytojas metodininkas Mantas Masiokas surengė edukacinę išvyką į Visagino atominės elektrinės komunikacijos skyrių ir AE simuliatorių. Mokinius lydėjusi fizikos mokytoja metodininkė Laimutė Skiauterienė džiaugėsi, kad mokiniai puikiai išnaudojo progą išvykos metu pagilinti ne tik fizikos, bet ir kitų dalykų žinias.


    Galerija.


    Edukacinė išvyka

    5-6_klaipedaŠiuolaikinis gyvenimas ir naujos technologijos mus atitraukia nuo to kas tikra, natūralu, sukurta gamtos. Galimybė aplankyti Lietuvos jūrų muziejų ir delfinariumą – puiki proga patirti malonumą tyrinėjant povandeninį pasaulį ir jo gyventojus. Birželio 7 dieną 5a klasės vadovės Ievos Mačiulaitytės-Stefanovos ir 6b klasės vadovo Audriaus Kučio auklėtiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Klaipėdą. Mokiniai susipažino su Lietuvos jūrų muziejaus ekspozicija, iš labai arti pamatė, koks įvairus povandeninis pasaulis, išvydo dar neregėtų jūros gyvūnų. Ne mažiau įdomus buvo pasivaikščiojimas po laivyno muziejų po atviru dangumi. Delfinariume išvykos dalyviai žiūrėjo įspūdingą delfinų pasirodymą.


    Galerija.


    Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu