Savait BE PATYI

patyciosLietuvoje kovo 19-25 dienos skirtos akcijai Savait BE PATYIؓ. Ramygalos gimnazija neabejinga patyioms, todl mielai prisidjo prie ios akcijos. Mokykloje buvo dalijami informaciniai lankstinukai su informacija, kur galima kreiptis pagalbos, kai vaikas patiria patyias. Koridoriuose kabjo plakatai, kuriuose atsispindjo keturi Olweus programos bdai kaip mainti patyi ir smurto apraikas.

.Taip pat buvo surengtas video siuet pristatymas. II klass mokiniai nufilmavo suvaidintas situacijas apie patyias bei pasil sprendimo kelius vadovaudamiesi ,,Olweus" programos taisyklmis. Savo filmuke II b klass mokin Gustina Jarait atskleid patyi aukos jausmus, igyvenimus. Jos krybinis darbas buvo geriausias. J perirti galima IA.

Sveikiname!!!

Kovo 17d.Kovo 24 d. Kauno lengvosios atletikos maniee ms moksleivi virvs traukimo komanda, kuriai atstovavo Agn adeikyt, Rokas Dda, Mindaugas Stuogis, Mindaugas Kerulis, Eimantas eponis, Graina Stanikait, Arminas Baltrnas, Tadas Liberis, Marius Adainas bei j gerbiama kno kultros mokytoja ir trener Giedr Maelien, jaunimo kategorijoje iki 560 kg tarp 7 dalyvavusi komand ikovojo garbingj I-j viet bei pasidabino aukso medaliais! (Antra liko Kurn, o treia iauli raj. Mekui komanda).
    .

ios varybos buvo skirtos virvs traukimo federacijos deimtmeiui. Pasak msiki, i pergal buvo pasiekta nesunkiai, kas veria manyti, jog sulauksime dar daugiau spding rezultat! Sekanios varybos vyks gegus 14d. Jotainiuose - lauko moksleivi miest empionatas. Nekantriai laukiame nauj pergali!

Paroda ems aizdos

.Gimnazijos bibliotekoje Ib kl. mokins sureng fotografij parod ems aizdos. Joje atskleistos Ramygalos ekologins problemos. Nuo kovo 20 dienos gimnazijoje vyks renginiai, skirti toms problemoms sprsti.

Kelet moment ruoiant i parod irkite IA.

Netradicinio ugdymo diena

,Kovo 8 d. gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena "Geltona, alia, raudona", skirta Lietuvos Nepriklausomybs atkrimo dienai paminti. Klass kr plakatus, kurie papuo mokykl, atlikinjo kalbines ir literatrines uduotis. Antro aukto foje vyko istorijos ini viktorinos. Akt salje buvo okami lietuvi liaudies okiai, aidiami aidimai. Visi labai lauk finalini tinklinio varyb, kurias po atkaklios kovos laimjo IVa klass komanda. Netradicinio ugdymo dienos pabaig vainikavo apdovanojimai.

Akimirkas i ios dienos iurkite IA.

ventin diena gimnazijoje

,Kovo 2 d. nuo pat ryto gimnazijoje urmuliavo devintokai. Apsireng tautiniais rbais su duona ir druska jie pasitiko deimtokus. Skambant nuotaikingai muzikai prasidjo kasmetin Deimtok diena. Aprangos kodas buvo patriotikai tautinis arba kantri stilius, ir aunuoliai i IIa ir IIb jo ventai laiksi. Netradicikai vyko pamokos, kurias ved mokytojai i Ia ir Ib. Antro aukto foj pertrauk metu veik fotostudija. Po ei pamok gimnazijos mokytojai ir deimtokai buvo sukviesti akt sal Deimtmeio kapelm 2012, kur varsi dvi kapelijos: Klebonikieiai ir Darbastalieiai.

Kelet akimirk i renginio galite pamatyti IA.

Deimtok vents metu vyko taip pat ne k prastesnis kasmetinis renginys. Linksmai ir nuotaikingai per gimnazij nuvilnijo Kaziuko mug. Viliojantys kvapai kviet rengin. Jame dalyvavo pradini klasi ir vyresnieji mokiniai. Linksminosi visi - mai ir dideli, tveliai ir gimnazijos sveiai. Kiekvienas apsilanks galjo nusipirkti ir paskanauti vairi skanst ar sigyti grai suvenyr.
    ,

Kelios akimirkos i mugs IA.

12 - tok imtadienis

,Vasario 22 d. dvyliktokai sulauk kasmetins imtadienio vents. i met tema - tautos. Nuo ankstyvo ryto mokykl sugujo pai vairiausi tautybi atstovai. Jie pirmiausia apsilank agentroje, kurioje sigijo bilietus, skirtus keliauti po visas pasaulio alis. Pirma pamoka Rytai. 12-okai meditavo, gr arbat ir stebjo filmuk su mokytoj pasisakymais apie juos. Antra pamoka - iaur. Mokiniai aid vairiausius aidimus, ra pasiadjimus. Treia pamoka Piets ir dalyvavimas viktorinoje. Ketvirta pamoka Vakarai. Abiturientai vykd vairias uduotis komandose.
    ,
    Po linksmybi, dvyliktokai gavo po biliet
    vakarin Disco rengin. Dvyliktokus, j tvelius bei mokytojus pasitiko vienuoliktokai su smagia disco muzika ir okiais. Renginio metu, abiturientai atlikinjo vairiais uduotis, kartu dainavo dainas, oko linksmus ratelius. Dvyliktokus sveikino gimnazijos pavaduotoja, pirmosios mokytojos, aukltojos. Salje visi buvo pakerti abiturient suokto valso.

Daugiau akimirk galite pamatyti IA.

Vasario 15 d.

,Vasario 15 d. buvo atvykusi vienia i Austrijos Nadine Tauchner,kuriiuo metu dirba savanore Valstybiniame Vilniaus Gaono yd muziejuje.Vienos universitete istorijos ir komunikacijos mokslus studijuojanti mergina angl kalba ms II-IV klasi gimnazistams ved integruot pilietikumo - angl kalbos pamok apie Holokaust, kuriosmetu vyko interaktyvus pristatymas tema ,,Life in the Ghetto'' irpraktinis usimimas grupelmis, kuriuose buvo atliekamos uduotys, nagrinjami istoriniai altiniai.