eimos ir sporto diena Krekenavos regioniniame parke

ygio dalyviai nuvyko Krekenavos regioninio parko lankytoj centr, kur susipaino su parko gamtos ir paveldo vertybmis, lankytinomis vietomis, paintinmis turizmo ir poilsiavimo galimybmis, centre veikiania nuolatine ekspozicija. Nuvaiav Krekenavos regionin park renginio dalyviai iband jgas jime. Toliau sek linksmosios estafets, kur mokinukai ir j tveliai varsi tarpusavyje, kas vikresnis, dmesingesnis. Tveliai mok vaikuius savo vaikysts aidim. Po sportini varytuvi smagu buvo pasdti prie bendro lauo, paukandiauti, pasidalinti nepakartojamais spdiais.
    U edukacin ios puikios eimos ir sporto dienos dal 2a klass mokiniai ir j tveliai labai nuoirdiai dkoja Rimts Juozaityts mamai ir tiui.

foto album IA.