Šeimos diena 2018

seimos_diena_2018Gegužės 25 dieną  Ramygalos gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo jau tradicine tapusioje „Šeimos dienoje“. Renginio atidarymas vyko vidiniame gimnazijos kieme. Šokio mokytojos Renatos Rakašienės šokėjos davė pradžią puikiai šventei. Po gimnazijos direktoriaus Algio Adašiūno sveikinimo kalbos klasių komandos iškeliavo į „linksmąsias stoteles“. Kūno kultūros mokytojas Egidijus Marozas šventės dalyviams paruošė net keturiolika tokių „stotelių“. Kad sėkmingai jas  įveiktų, klasės savo komandų sudėtį sustiprino pasikviesdami suaugusiuosius: mamas, tėčius, vyresniuosius brolius, seses, giminaičius, mokytojus. „Linksmosiose stotelėse“ komandų rezultatus kantriai fiksavo vienuoliktokai ir dvyliktokai. Įveikę daug sumanumo, taiklumo, ištvermės, susiklausymo, vikrumo ir kitų savybių reikalaujančias užduotis, komandos susirinko į šventės uždarymą prie paradinio įėjimo į mokyklą.  Šventės baigiamuoju akordu tapo bendras linijinis šokis ir gimnazijos šimtmečio knygos „dėlionė“. Dešimt klasių, pasiskirsčiusių dešimtmečiais, į technologijų mokytojo Audriaus Kučio pagamintus knygos viršelius iškilmingai susegė šimtą lapų, skirtų gimtosios mokyklos istorijai.