Ramygalos gimnazija Čempionai
Parašė Admin· 2019-06-25

cempionai_2019Birželio 18 dieną Kaune įvyko 2019 metų Lietuvos mokyklų U-17 „Golo“ varžybų superfinalas.  Panevėžio apskričiai ir vėl atstovavo Ramygalos gimnazijos futbolininkai. Įveikę Kauno apskrities ir Telšių komandas, ramygaliečiai pusfinalyje 4:0 nugalėjo Tauragės komandą ir pateko į finalą. Čia jų laukė pernykščiai čempionai, Vilniaus apskrities komanda, ir dramatiška kova. Abi komandos kovojo negailėdamos jėgų. Paskutinę antro kėlinio minutę Deimantas Marozas meistriškai pakėlė kampinį prieš kelias sekundes į aikštę po keitimo išleistam aukštam komandos žaidėjui Titui Ališauskui, kuris galva nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą. Po įvarčio visas Kauno stadionas atsistojęs plojo ramygaliečiams už kovingumą iki rungtynių pabaigos. Pasibaigus pagrindiniam laikui teko mušti 9 metrų baudinius. Pirmas ramygaliečių baudinys nebuvo sėkmingas, jį atrėmė varžovų vartininkas. Laimė, kad varžovai savo pirmo baudos smūgio nepataikė į vartus. Pirmą įvartį baudinių serijoje pelnė Haroldas Varžinskas, visas keturias rungtynes kęsdamas kojos skausmą. Antrą varžovų smūgiuotą baudinį atrėmė mūsų komandos  vartininkas  Edvinas Gerdvila. Deimanto Marozo tikslus baudinys ir atnešė ramygaliečių komandai čempionų vardus. Rungtynių organizatoriai „Sąžiningo žaidėjo“ prizą paskyrė komandos kapitonui Modestui Lipickiui. Komandos treneris Egidijus Marozas dėkoja komandos žaidėjams, kurie kęsdami traumų skausmą, atidavė visas jėgas, kovojo iki paskutinio švilpuko ir pakartojo jaunesniųjų Ramygalos futbolininkų sėkmę. Mokytojas džiaugiasi, kad gimnazijoje auga puiki futbolininkų karta.

Sveikiname Edviną Gerdvilą (Ia), Auksę Gudelytę (Ib), Deimantą Marozą (Ib), Gabiją Ulytę (Ib), Haroldą Varžinską (Ib), Titą Ališauską (IIa), Odetą Balakauskaitę (IIa), Gretą Gerdvilaitę (IIa), Modestą Lipckį (IIa), Milvydą Židonį (IIa), Augustą Liužiną (7b) ir jų trenerį!