Netradicinio ugdymo diena

netrad_ugd_2021netrad_ugd2_2021Balandžio 23 dieną 6a ir 6b klasių vadovių Renatos Rakašienės ir Sigutės Žalneriūnienės auklėtiniai dalyvavo netradicinio ugdymo dienos renginiuose. „Šeštokų dienos“ metu mokiniai prisijungė prie edukacinės programos „Mokausi iš kino. Virtuali salė“. Jie žiūrėjo  filmą „Pagauti tinkle“, diskutavo su edukatore ir atliko užduotis. Po to susitiko su policininke Sandra Karecke, kuri supažindino šeštokus su policininko profesija, kalbėjo apie saugumą internetinėje erdvėje. Klasės valandėlė buvo skirta „Šeštokų dienos“ refleksijai.

Maisto daviniai

daviniu_sudetisisdavimo_grafikas

Sveikinimai mamytėms

5a ir 5b klasių mokiniai su informacinių technologijų mokytoja Edita Petuškiene mokėsi dirbti su piešimo programa. Motinos dienos proga penktokai kūrė atvirukus. Mokytoja jų darbelius sudėjo į filmuką. Gražaus žiūrėjimo, mylimos Mamytės!

Sveikinimas

Olimpiada

Balandžio 16 dieną įvyko nuotolinis Panevėžio krašto 5–8 klasių jaunųjų matematikų olimpiados II etapas.  Ramygalos gimnazijos vyresniosios matematikos mokytojos Ingos Bubinienės mokinys Matas Jagminas (5a) užėmė I vietą, Austė Miliūnaitė (5a) – III vietą,  Matas Stankevičius (6a) – IV vietą, Sonata Kirtiklytė  (6b) – II vietą. Matematikos mokytojo metodininko Viliaus Grockio mokinė Akvilė Palionytė (7a) užėmė  I vietą, Rokas Petravičius (7a) – III vietą, Nedas Kirtiklis (8a) – II vietą. Sveikiname jaunuosius matematikus ir jų mokytojus!

Olimpiada

Kovo 24 dieną nuotoliniu būdu vyko Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiados II etapas. Biologijos mokytojos metodininkės Julijos Liesienės mokinė Rugilė Bielskytė (8a) užėmė II vietą. Viktorija Staškūnaitė (8b) ir Laurynas Rimša (8b) pelnė vertinimo komisijos padėkas. Sveikiname Rugilę, Viktoriją, Lauryną ir jų biologijos mokytoją!

Saugaus eismo diena

eismo_diena_2021Balandžio 15 dieną klasių vadovės Inga Bubinienė ir Orinta Gerdvilienė su savo auklėtiniais paminėjo „Saugaus eismo dieną“. Penktokų klasės vadovo valandėlės metu, kuri vyko Zoom platformoje, 5a ir 5b klasės mokiniai susitiko su Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Sandra Karecke, kuri pristatė KET ir būtinas saugos priemones važinėjant dviračiu, elektriniu paspirtuku ar motoriniu dviračiu. Kartu su mokiniais pareigūnė aptarė kelių eismo įvykių pasekmes, kai nesilaikoma saugaus eismo taisyklių. Penktokai sužinojo, kokiu būdu ir nuo kada galima įsigyti dviratininko pažymėjimą. Mokiniai buvo labai aktyvūs, uždavė daug klausimų, pagilino žinias.

Konkursas

menine_kurybaRamygalos gimnazijos 5–8 ir I–II klasių mokiniai, paskatinti vyresniosios dailės mokytojos Rimos Miliūnienės, dalyvavo meninės kūrybos darbų konkurse „Man gamtos sapnai“,  „Aš ir mano pajūris“, kurį organizuoja viešoji įstaiga „Ars Major“, „BALTIC ECO THINGS d'Art Design Baltic Group“ ir Dailės mokytojų asociacija.  Gimnazijos svetainės galerijoje Mingailės Marčiukonytės (5b), Viktorijos Pratusytės (6a), Stelos Kunigel (Ia), Skaistės Čeponytės (5b), Indrės Krištopaitytės (Ib), Kamilės Masiokaitės (Ib), Lauros Tarulytės (8a) piešiniai.