Edukacinis užsiėmimas

2a_eduk2a_eduk2Birželio 15 dieną 2a klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime Ramygalos kultūros centre. Kartu su kultūros centro edukatore Stanislava Šlevaite antrokai išbandė tapybą ant drobės įvairiais būdais (teptuku, mentele, pirštais, kempinėle), aptarė tapybos raidą, aiškinosi, kas jai daro įtaką, kokia tapybos paskirtis dabar, pabandė išsiaiškinti, ar būtinai menas yra tai, kas gražu.

Edukacinė išvyka

2a_birzaiBirželio 10 dieną 2a klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Biržus. Pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės auklėtiniai per lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, dailės pamokas sukaupė žinių apie savo krašto istoriją, apie senuosius lietuvių darbus, įrankius, tradicijas. Edukacinės išvykos į Biržus metu mokiniai „gyvai“ susipažino su pilimi, jos prieigomis, gynybiniais grioviais, pakeliamuoju tiltu. Muziejuje dalyvavo edukacinėse pamokose: „Seni daiktai prabyla“ ir „Pažaiskim rašto istoriją“. Vėliau apžiūrėjo muziejaus ekspoziciją. Išėję iš pilies, keliavo pėsčiųjų tiltu per Širvėnos ežerą į Astravo dvarą. Vyko į Kirkilų kaimą, kur užlipo į apžvalgos bokštą ir gėrėjosi karstinių ežerėlių vaizdu. Toliau išvykos dalyvių laukė Likėnų parkas, jame esantis gamtos paminklas – Smardonės šaltinis. Grįždami namo sustojo prie Karvės olos, susipažino su Biržų kraštui būdingu reiškiniu – karstinėmis įgriuvomis. Mokytoja tikisi, kad naujai įgyta patirtis pasitarnaus vaikams ir ateityje, mokantis aukštesnėse klasėse.

Mokinių tėvelių dėmesiui!

sveikatos_patikra

Sveikatingumo žygis

sveikat_zygis_2aBirželio 7 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės auklėtiniai, 2a klasės mokiniai, dalyvavo netradicinio ugdymo dienos renginyje – sveikatingumo žygyje. Pėsčiomis pasiekę Aukštadvario karjerą, antrokai mokėsi įsirengti stovyklavietę, saugiai elgtis gamtoje, plėtė žinias apie supančią aplinką, žaidė judriuosius žaidimus, dalyvavo sportinėse varžybose, ant laužo gaminosi pietus.

Būk saugus

buk_saugus_2021

Konkursas

jkk4jkk3jkk2jkkKovo 19 dieną vyko Panevėžio rajono pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkursas „Aš kuriu“. Vertinimo komisijos sprendimu nutarta apdovanoti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus diplomais ir atminimo dovanomis šiuos mokinius: Vakarę Masiokaitę (1a), užėmusią II vietą (už kūrinį „Pasaka apie nepaprastą lėlytę Smilgą“), Rugilę Juškaitę (2a), užėmusią III vietą (už kūrinį „Drakoniukių nuotykiai“). Už kūrinių kūrybiškumą, originalumą, meniškumą paskatinti šie Ramygalos gimnazijos mokiniai: Vika Viliūnaitė (2a) (už kūrinį „Išsipildžiusi Belos svajonė“), Adrijus Lukoševičius (2a) (už kūrinį „Auksinė širdis“), Meida Levickytė (4) (už kūrinį „Stebuklinga braškė“). Sveikiname jaunuosius kūrėjus ir jų mokytojas Gerdą Navikienę, Laimą Černienę, Vilmą Kučienę!

Netradicinio ugdymo diena

netrad_ugd3_2021netrad_ugd4_2021Birželio 18 dieną penktų klasių auklėtojos Inga Bubinienė ir Orinta Gerdvilienė savo auklėtiniams  organizavo netradicinio ugdymo dieną „Pirmyn į vasarą“, kuri vyko nuotoliniu būdu, Zoom platformoje. Užsiėmimai prasidėjo bendra klasės valandėle, veiklos pristatymu. Vaikai peržiūrėjo trumpą filmuką apie draugystę, aptarė, kas yra draugystė, kodėl yra svarbu turėti gerų draugų, kas yra geras draugas… Vėliau prisiminė saugų elgesį prie vandens telkinių ir vandenyje. Peržiūrėjo trumpą filmuką ir visi kartu dalyvavo Kahoot žaidime „Saugus elgesys prie vandens telkinių“. Po trumpos pertraukėlės penktokai dalyvavo muzikinėje viktorinoje „Pagauk dainą“, kurią vedė 5a klasės mokinės Vakarės Liužinaitės mama. Vėliau  mokiniai atsakinėjo į suktus ir linksmus  Kahoot klausimus viktorinoje „Pirmyn į vasarą“.  Netradicinio ugdymo dienos pabaigoje vyko aptarimas ir refleksija, kurios metu vaikai rašė žodžius, kurie jiems asocijuojasi su vasara. Sukurtus darbus sudėjo į bendrą koliažą.