Pamokų laikas

  • 8.00—8.45
  • 8.55—9.40
  • 9.50—10.35
  • 10.55—11.40
  • 11.55—12.40
  • 12.55—13.40
  • 13.50—14.35
  • Nuorodos

    Skaitiklis

    „Stebuklingas medis“

    stebuklingas_medisSpalio 25 dieną Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokinukai, padedami mokytojų – J. Leiputės, V. Gabrytės, L. Dirsienės  ir mamyčių D. Uldinskienės, D. Jasaitės, V. Isiūnaitės, E. Vanagienės mokyklos kieme iš rudenėlio gėrybių kūrė „Stebuklingą medį“. Po nuotaikingo  bendro darbo visi draugiškai paskanavo sausainėliais su arbata.


    Galerija.


    Talka

    talka_2021Margi, gelsvais bei rausvais atspalviais nusidažę medžių lapai gražiai simbolizuoja metų laikų kaitą. Į kiemus ir sodus atėjęs ruduo primena, kad reikia nudirbti svarbius darbus. Spalio 25 dieną į Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyriaus 6–7 klasės vadovės Justinos Meilutienės auklėtinių „Gerų darbų krepšelį“ įkrito labai naudingas nuveiktas darbas – mokyklos aplinkos tvarkymas.


    Galerija.


    Darbelių parodėlė

    darb_parodeleRudens spalvos karaliauja dar vienoje 3a klasės mokinių darbelių iš rudeninių lapų parodėlėje. 


    Galerija.


    Pamoka „Nuo grūdo iki bandelės“

    2b_pamokaApsilankymas Ramygalos malūne visada kvepia šviežiai keptomis bandelėmis. Ir spalio 12 dieną vyresniosios pradinių klasių mokytojos Lidijos Striškienės 2b klasės mokiniams jis kvepėjo taip pat. Tuo pasirūpino malūno vadovė ir edukatorė Vitalija Plučienė. Antrokų rankutės turėjo padirbėti, kad į namus lauktuvių galėtų parsinešti šviežiai keptų bandelių. Kol malkomis kūrenamoje krosnyje bandelės kepė, profesionalus malūnininkas Jonas Plučius vaikus supažindino, kaip grūdai virsta miltais, manų kruopomis ir sėlenomis, kaip veikia 1929 metais pastatytas Senasis Ramygalos malūnas, aprodė malūno inventorių. Antrokus pavergė skambioji malūnininko armonika.


    Galerija.


    Pamoka Ramygalos kultūros centre

    pamoka_rkcSpalio 5 dieną vyresniosios pradinių klasių mokytojos Lidijos Striškienės 2b klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Potėpiai“ (su Kultūros paso programa) Ramygalos kultūros centre. Edukatorė Stanislava Šlevaitė supažindino antrokus su jiems dar nauju tapybos būdu – tapyba ant drobės, pamokė, kaip naudotis teptuku, mentele, kempinėle ir net pirštais. Kartu su edukatore vaikai aptarė tapybos raidą, sužinojo, kas jai darė įtaką, kokia tapybos paskirtis mūsų dienomis, aiškinosi, ar menas tik tai, kas gražu.


    Galerija.


    Parodėlė

    metu_laikaiNuostabu, kad gyvename tokioje gamtinėje zonoje, kur galime stebėti, kaip keičiasi gamta visus keturis metų laikus: kai spalvinga vasara savo vietą užleidžia auksiniam rudeniui, auksinius lapus paslepia sidabrinės pusnys, baltą žiemą keičia pavasario žaluma... Ir taip be sustojimo – metai suka ir suka savo ratą...

    Pradinių klasių mokytoja metodininkė Laima Černienė siekia, kad į visus keturis metų laikus įsižiūrėtų, įsijaustų jos 3a klasės mokiniai. Per dailės pamokas jie sužinojo, kas yra peizažas, iš kur kilęs šis žodis, ką jis reiškia, o spalio 20 dieną pradinių klasių korpuse, I aukšte buvo surengta trečiaklasių tapybos darbų parodėlė „Metų laikų spalvos peizaže“.


    Galerija.


     

     

    Pamoka bibliotekoje

    pamoka_bibliotekojeMūsų gimnazijos mokiniai gražiai bičiuliaujasi su miesto biblioteka. Jos darbuotojų kvietimu spalio 19 dieną vyresniosios pradinių klasių mokytojos Lidijos Striškienės 2b klasės mokiniai ne tik svečiavosi Ramygalos miesto bibliotekoje, bet ir dalyvavo labai įdomiame renginyje, kurio metu paminėjo poetės, dramaturgės, vertėjos, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės Ramutės Skučaitės 90-ąjį gimtadienį.


    Galerija.


    Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu