Kalėdinių renginių diena

kalediniai_renginiai_2023Gruodžio 22 dieną Ramygalos gimnazijos 5–8, I–IV klasių mokiniai dalyvavo kalėdinių renginių dienos veiklose. Aktų salėje buvo įteikti apdovanojimai už kalėdines instaliacijas. Šventinių klasės vadovų valandėlių metu mokiniai keitėsi dovanėlėmis, džiaugėsi kalėdiniu paštu, kurį organizavo dešimtokai, skanavo už instaliacijas gautus šakočius, pramogavo. II aukšto fojė veikė gimnazijos socialinės pedagogės Dalios Burokienės ir dorinio ugdymo, technologijų, menų mokytojų bei jų mokinių paruošta kalėdinė mugė. Mokiniai ir mokytojai  pirko mielų dovanėlių savo artimiesiems artėjančių švenčių proga. Aktų salėje buvo organizuota šventinė diskoteka. Sporto salėje tuo metu vyko  fizinio ugdymo mokytojų Egidijaus Marozo ir Gintauto Stanevičiaus organizuotas kalėdinis tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo I–IV klasių mokinių komandos, jungtinė mokytojų ir Panevėžio rajono savivaldybės komandos. Turnyro nugalėtoja tapo Ia klasės komanda, II vietą užėmė IIIa ir IIIb klasių komanda, jungtinė mokytojų komanda – III vietą .

„Pamokos kitaip“

kaledos_kitaipRamygalos gimnazijos Metodinės tarybos siūlymu gruodžio 21-ją buvo organizuota netradicinio ugdymo diena „Pamokos kitaip“ 5–8, I–II klasių mokiniams. Mokytojai dalykininkai vedė netradicines pamokas tema „Kalėdos“. Tą dieną sukurti mokinių darbai eksponuoti II aukšte.

1a klasės kalėdiniai renginiai

1a_kaledosGruodžio 21 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Laimos Černienės 1a klasės mokiniai savo artimiesiems suvaidino spektaklį „Nykštukų Kalėdos“. Po jo dalyvavo išvykoje į Panevėžį. Bendruomenių rūmuose pirmokai žiūrėjo interaktyvų spektaklį „Kalėdų bobutės pasakaitė“.

Dirbtuvėlės-popietė

imbieriniai_sausainiaiKalėdų simbolis – imbieriniai sausainiai. Gruodžio 20 dieną 7a ir 7b klasių mokiniai su logopede Vaida Masiokiene ir spec. pedagoge Audrone Gvergždiene gamino šiuos skanėstus.  Dirbtuvėlių-popietės „Kuo kvepia Kalėdos“ metu jie gilinosi į tešlos gaminimo paslaptis, užsirašė receptą, kad namuose galėtų patys išsikepti šventėms saldėsių. Mokiniai dekoravo kepinius spalvotu glaistu. Daugeliui tai buvo pirmoji kalėdinių sausainių kepimo patirtis. Stebuklo laukimą, šventinius kvapus, džiugią nuotaiką renginio dalyviai kūrė degustuodami pačių išsikeptus skanumynus.

Piešinių konkursas

kaledu_dovanaRamygalos gimnazijos pradinių klasių metodinė grupė, kuriai vadovauja pradinių klasių mokytoja metodininkė Gerda Navikienė, gruodžio mėnesį organizavo Panevėžio rajono pradinių klasių mokinių piešinių konkursą „Kalėdų dovana“.

1 klasių mokinių grupės nugalėtojai:
    I vieta – Danil Averianov
    II vieta – Adelė Kubiliūnaitė ir Dominykas Šileika
    III vieta – Arijus Bertašius
    2 klasių mokinių grupės nugalėtojai:
    I vieta – Madona Šilkaitytė ir Ieva Svirskytė
    II vieta – Lėja Rudenkovaitė
    III vieta – Austėja Moržonaitė

3 klasių mokinių grupės nugalėtojai:
    I vieta – Kajus Muraška ir Elžbieta Antanaitytė
    II vieta – Elysa Ogbeborg
    III vieta – Ramūnė Zabielaitė
    4 klasių mokinių grupės nugalėtojai:
    I vieta – Laurynas Kvederavičius
    II vieta – Rugilė Lapinskaitė
    III vieta – Goda Tamulevičiūtė
    Sveikiname konkurso dalyvius ir jų mokytojus!

Parodėlė

angelasGruodžio mėnesį 1–4 klasių mokiniai vykdė projektą „Angelas“. Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Laima Dirsienė paruošė mokinių darbų parodėlę.

Šventinis žiburėlis

sventinis_ziburelis4b klasės vadovės Laimos Dirsienės auklėtinių šventinis žiburėlis gruodžio 22 dieną buvo tikrai neeilinis. Ketvirtokus aplankė Meškutis Gučis!