Kultūrinė išvyka

kulturine_isvyka_2021Lapkričio 28 dieną Ramygalos gimnazijos pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis dalyvavo kultūrinėje išvykoje į Panevėžį. Juozo Miltinio dramos teatre jie žiūrėjo vienos dalies spektaklį vaikams „Tikros pasakos“, pastatytą Elenos Favilli ir Francescos Cavallo knygos „Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms“ motyvais. Apsilankymui spektaklyje buvo pasinaudota Kultūros paso lėšomis. Papildomų įspūdžių mokiniai patyrė pasivaikščioję po atsinaujinusį, Šv. Kalėdų dvasia alsuojantį Panevėžio miesto centrą. Per pamokas vyks matyto spektaklio aptarimas. Mokiniai vertins, lygins, išsakys savo nuomonę, dalinsis įspūdžiais, aiškinsis, kas labiausiai patiko, kokie personažai įsiminė ir kodėl. Pirmokai savo įspūdžius nupieš.

Akcija

draugo_diena.Lapkričio 29 dieną minima Tarptautinė draugo diena. Turėti tikrą draugą – didelis džiaugsmas. Draugystė suteikia pilnavertiškumo jausmą, pasitikėjimą, artumą, supratimą. Ia klasės vadovės Julijos Liesienės auklėtiniai pakvietė visus šią dieną praleisti išradingai ir, žinoma, draugiškai. Jie pasiūlė visiems gimnazijos mokiniams dalyvauti žaidime „Supanašėję draugai“. Kiekvienas žaidimo dalyvis gavo po „emodžį“ 😊 ir tarp kitų mokyklos mokinių turėjo surasti žmogų, kuris turi tokį pat „emodžį“ bei kartu nusifotografuoti. Devintokai džiaugiasi, kad žaidimas pavyko puikiai, mokiniai noriai ir aktyviai jame dalyvavo.

Edukacinis užsiėmimas

edukacinis_uzsiemimas_6aLapkričio 26 dieną 6a klasės vadovės Ingos Bubinienės auklėtiniai lankėsi amatų rezidencijoje „Savos erdvės“. Edukacinio užsiėmimo „Stiklo magija“ metu šeštokai daug įdomaus sužinojo apie stiklo atsiradimą, susipažino su stiklo pramonės pasiekimais, meninio stiklo galimybėmis. Edukatorė Laima Kiškienė pristatė mokiniams Glass fusing – stiklo sukepimo techniką, kuri plačiai taikoma kuriant papuošalus, mini vitražus, smulkias interjero puošmenas. Iš stiklo plokštelių mokiniai patys pasigamino po raktų pakabuką. Jie dėkoja amatų rezidencijos „Savos erdvės“ šeimininkei už prasmingai ir smagiai praleistą laiką.

Padėka

padeka_tolerancija_2021

Programa „Renkuosi mokyti“

rm.rm2.rm3.Ramygalos gimnazija dalyvauja programoje „Renkuosi mokyti!“. Ši programa remiasi įtraukiojo ugdymo samprata. Jos tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas mažinant socialinę atskirtį švietime, padėti kiekvienam vaikui patirti mokymosi sėkmę. Pokyčio projektui įgyvendinti suburta mokyklos pokyčių komanda, kurią sudaro gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Petrulytė, pedagogės Vaida Bakšienė, Inga Bubinienė, Julija Liesienė, Asta Naulickienė, Sigutė Žalneriūnienė.  Lapkričio mėnesį vyko du užsiėmimai mokykloms, dalyvaujančioms programoje „Renkuosi mokyti!“. Lapkričio 4 dieną į bendrus mokymus apie įtraukųjį ugdymą mūsų gimnazijos komanda jungėsi nuotoliniu būdu, o lapkričio 5 dieną dalis komandos tiesiogiai dalyvavo konferencijoje „Mokyklos (ne)standartas“ Lietuvos mokslo, švietimo ir sporto ministerijoje, Ovaliojoje salėje, kita dalis jungėsi nuotoliniu būdu.

Edukacinis užsiėmimas

edukacinis_uzsiemimas_6bLapkričio 19 dieną 6b klasės vadovės Orintos Gerdvilienės auklėtiniai Ramygalos kultūros centre dalyvavo keramikos edukaciniame užsiėmime „Šiltos Kalėdos“, kurį vedė kultūros centro edukatorė keramikė Stanislava Šlevaitė.  Mokiniai dirbo labai susikaupę ir rimtai nusiteikę. Šeštokai lipdė kalėdines žvakides ir žaisliukus. Dabar jie nekantriai laukia galutinio rezultato, kol gaminiai pasikaitins krosnyje.

Sveikiname!

paulius_zujevaspaulius_zujevas2Ramygalos gimnazijos fizinio ugdymo kvalifikuotas mokytojas Paulius Zujevas lapkričio 20 dieną Vilniuje vykusiame 98-jame Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionate svorio kategorijoje iki 86 kg susigrąžino Lietuvos čempiono titulą. Nuoširdžiausi sveikinimai!