Ivyka KTU

ktu_2015KTU Chemins technologijos fakulteto Aplinkosaugos technologijos katedra pakviet ms gimnazistus kovo 20 dien dalyvauti organizuojamame renginyje moksleiviams vsk ems dien su KTU. rengin kartu su chemijos mokytoja metodininke Zita akeviiene vyko net 18 gimnazist, kurie mokosi chemijos A lygiu, tarp j ir puikiai II etape pasirod olimpiadininkai. Abiturient komanda Mlyna, alia, geltona turjo galimyb ibandyti savo jgas prot myje aplinkosaugos temomis, o mokytoja sudalyvauti seminare Aplinkosauga. Dabartis. Ikiai.

Ramygalieius pasitiko ms gimnazij baigusi, o dabar chemijos technologijos fakultete doktorante dirbanti Agn Bankauskait. Ji praved ekskursij, supaindino su vairiais tyrimais, parod laboratorijas, papasakojo savo skms istorij. namus ivykos dalyviai gro pasism ini, su dovanomis ir geros nuotaikos.

Edukacin pamoka

1a_edukacinePradini klasi mokytojos metodininks Dals Briauniens 1a klass mokiniai dalyvavo edukacinje pamokoje Pasitinkame pauktelius, kuri vyko Ramygalos miesto parke. ia Ramygalos seninijos darbininkai ikl net 12 inkilli, kuriuos, susipain su parskrendani pauki rimis, dvi savaites gamino pirmaklasiai su savo tveliais. Pamokoje dalyvav ir inkilais paukteliams pasirpin mokiniai buvo apdovanoti mediniais medaliais.

Frankofonikojo odio konkursas

frankofonaifrankofonai1Kasmet kovo mnes prancz kalbos besimokantys Panevio rajono moksleiviai dalyvauja frankofonikojo odio konkurse. iemet ms gimnazij poezija, daina ir okiu pristat prancz kalbos mokytojos Linos Oriekiens paruoti dvyliktokai Karolina Niktelyt, Just Pakalnyt, Tautvydas Petrauskas ir Titas Janionis, septintokai drsino ir palaik komand. Konkurs laimjo Tautvydas Petrauskas (IVa). Jis tikinamai rod, kad maiau reikia daugiau jo pietai filmo iliustracijai su taikliu komentaru nealika komisija (Panevyje gyvenanios ir pedagogin darb dirbanios pranczs) skyr pirm viet! Merci et bonne chance!

Sukaktis

sukaktisKalbos ir literatros mokslo visuomen met paymi kalbininko, vertjo, profesoriaus Juozo Balikonio gimimo 130-sias metines. Juozas Balikonis, daugiausia nusipelns lietuvi leksikografijai (ts kalbinink Kazimiero Bgos ir Jono Jablonskio darbus, buvo ilgametis didiojo Lietuvi kalbos odyno vyriausiasis redaktorius, pats ura keliolika tkstani odi), gim

rikiuose, o moksi Ramygalos pradinje mokykloje. Ta proga gimnazijos muziejuje kovo 19 dien lanksi Lietuvi kalbos draugijos garbs pirmininkas doc.dr. Aldonas Pupkis, Lietuvi kalbos draugijos nariai.

Su vardadieniu!

vardadienisKovo 16 dien gimnazijos bendruomen paminjo gra deimtmet. 2005 met kovo 16 dien buvo atitaisyta istorin klaida Ramygalos vidurin mokykla atgavo gimnazijos vard ir tapo imtja gimnazija alyje. 62-osios laidos abiturientai, 2005 met vasar atsim brandos atestatus, tapo I atkurtos gimnazijos abiturient laida, o iandieniniai deimtokai niekada nesimok vidurinje mokykloje, jie nuo pat pirmos klass jo mokslus gimnazijoje.

empionai !!!

virve_2015Kovo 14 dien Panevyje vykusiame Lietuvos virvs traukimo udarose patalpose empionate (svorio kategorija 560 kg) ms gimnazijos virvs traukikai labai auniai paminjo Lietuvos Nepriklausomybs atkrimo 25-met: nepalikdami joki vili savo varovams ikovojo I viet. Sveikiname pirmosios komandos narius ir j trener kno kultros mokytoj Giedr Maelien bei galingai startavusi antrj virvs traukik komand, padovanojusi vilt i serijos Laukite pergali!

Sniego gnits stovykla

sg_2015Sniego gnit tai prevencin programa jaunimui, kuri padeda ugdytis bendravimo gdius, moko priimti teisingus sprendimus ir skatina rinktis gyvenim be alkoholio ir narkotik. Kovo 67 dienomis grup ms gimnazijos mokini dalyvavo Pastrio gimnazijoje vykusioje Sniego gnits stovykloje.