Knyga

knygaSausio 27 dien ms gimnazijos mokiniai, Jaunojo krjo konkurso Kuriu pasak laimtojai, namus gro ir savo artimuosius pradiugino dar spaustuvs daais kvepiania savo krybos knyga A kuriu. Ji ileista Panevio rajono savivaldybs administracijos lomis. Konkurs vainikavusios vents metu buvo parodytas spektaklis, pastatytas pagal konkurso I vietos 12 klasi grupje laimtojos Joanos Kakanyts pasak Debes padaas. Pasidiaugsime, kad 34 klasi mokini grupje II vieta paskirta ms gimnazijos mokinei Evelinai Petraviitei, kuri iuo metu mokosi 5a klasje, u pasak Adel ir jos stebuklinga lazdel, III vieta buvusiai Jotaini skyriaus 4 klass, dabar jau 5b klass mokinei Rtai Vaitelytei u pasak Kaip batuotas gandras lobio iekojo. Dar grup mokini paskatinti u krybikum, originalum, menikum. Sveikiname krybingus konkursantus ir j mokytojas!

Chemijos olimpiada

chem.olimpiada_201654-ojoje Lietuvos mokini chemijos olimpiados II etape net du ms gimnazijos chemijos mokytojos metodininks Zitos akeviiens mokiniai Jokbas Fedorkinas (IIa) ir Lukas Keeviius (IIIa) um I viet savo amiaus grupse. Aurin Karolina Kairyt (Ia) um II viet, Domantas Raila (Ia) III viet.

Sveikiname jaunuosius chemikus ir j mokytoj!

Kalendori kolekcija

kalend_kolekcijaKas mokykloje neino apie gimnazijos kratotyros muziejaus eimininks mokytojos Irenos Zubauskiens surinkt gausi kalendori kolekcij?!! O tai pasakyti, kiek j jau yra surinkta, gali ne kiekvienas. Ne taip seniai su fejerverkais pasitikti 2016-ieji savo duokl kolekcijai jau atidav, todl j iuo metu sudaro net 5000 egzempliori. Mieli gimnazistai, jei galite praturtinti kalendori rinkin dar nematytu metskaitliu, esate labai laukiami gimnazijos muziejuje.

Paroda

parodamykol_2016Sausio 15 dien bt suj 50 met Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktoriui, reisieriui ir bardui Sauliui Mykolaiiui. Ms gimnazijos himno Nupieti pasaul autoriaus atminimui mokyklos kratotyros muziejuje veikia paroda. Kvieiame apsilankyti.

Padka

padeka_2016

Biologijos olimpiada

49-osios Lietuvos mokini biologijos olimpiados II etape ms gimnazijos IIIa klass mokin Austja Vasiliauskait, kuri moko biologijos vyresnioji mokytoja Ramun Maiulaitien, um II viet.

Sveikiname Austj ir jos mokytoj!

Saugaus eismo pamokl

zebriukaszebriukas2Sausio 19 dien pradini klasi mokiniai dalyvavo teatralizuotoje Baltojo zebriuko saugaus eismo pamoklje. Renginio organizatoriai radijo stotis EXTRA FM, bendradarbiaujanti su Lietuvos automobili keli direkcija prie LR Susisiekimo ministerijos. Pamokls metu aidimo forma vaikai buvo supaindinami su aktualiomis saugaus elgesio kelyje taisyklmis, vyko aismingos interaktyvios viktorinos.