Sveikiname!

sidabr_kenguraJotaini skyriaus 23 klasi mokiniai dalyvavo Vaik krybins iniciatyvos fondo inicijuotuose Kalb Kengra 2016 ir Gamtos Kengra 2016 konkursuose. Sveikiname 2 klass mokin Andri Vaitel konkurse Gamtos Kengra 2016 laimjus sidabrins kengros diplom!

Krosas

krosas_jot3krosas_jot2krosas_jotSmagu gyventi kaime, nuo pirmojo paminjimo raytiniuose altiniuose skaiiuojaniame 452 metus. Jotaini skyriaus pradini klasi mokiniai dalyvavo jau tradicija tapusiame bgime Jotaini kaimui 452. Visi bgimo dalyviai buvo labai itvermingi ir nubgo 452 metrus!

Paroda

darbeliu_parodadarbeliu_paroda2darbeliu_paroda3Gimnazijos bibliotekoje buvo surengta technologij vyresniojo mokytojo Audriaus Kuio 5II klasi mokini darb paroda.

Festivalis Sportas visiems

sport_visiems2sport_visiemsGegus 28 dien Ramygalos gimnazijos jaunimo ir klubo lsmas komandos (vadov kno kultros mokytoja metodinink Giedr Maelien), atstovavusios Panevio rajonui, dalyvavo Palangoje vykusiame tradiciniame festivalyje Sportas visiems. Ramygalos gimnazijos jaunimo miri kvadrato komanda ikovojo pirm viet. Ramygalos gimnazijos jaunimo vaikin virvs traukimo ir kvadrato komandos um trei viet.

Futbolas

golas_finalasGegus 25 dien Panevio futbolo akademijos stadione vyko Lietuvos mokykl Panevio apskrities futbolo komand aidyni Golas finalins varybos. Panevio rajonui atstovavo Ramygalos gimnazijos komanda Gandriukas 1, kuri treniruoja kno kultros mokytojas metodininkas Egidijus Marozas. Ramygalos gimnazijos sportininkai Edvinas Gerdvila, Arnas Arciauskas, Ignas egamogas, Domantas Turulis, Ignas Banaitis, Mantas Bielskis, Rimvydas Veliauskas, Deimantas Marozas, Rimgail Liberyt, Eivina Uginit, Auks Gudelyt, savo pogrupyje ir pusfinalyje veik visas komandas, finale susitiko su Pasvalio rajono komanda nugaltoja. Finalins varybos baigsi lygiosiomis 1:1, tik po baudini muimo msikiai turjo pripainti pasvaliei pergal. Ramygalos komanda laimjo antr viet. Geriausio aidjo prizas teiktas Deimantui Marozui, geriausios aidjos Auksei Gudelytei.

Naktis mokykloje

naktis_mokykl_2016Bendri renginiai, buvimas kartu padeda geriau painti klass draugus, o prasminga veikla leidia mokytis leisti laisvalaik be aling proi, todl gegus 27 dien grupel 5b klass mokini nusprend mokslo met pabaigai susiorganizuoti Nakt mokykloje. Penktoks buvo labai dkingos mokyklos Sniego gnits grups narms Skaistei Grybaitei (8a) ir Orintai Jasinaitei (8b), kurios pamok nauj aidim ir oki. O taip pat dails mokytojai Laimai Kikienei u edukacin rengin. Jo metu mergaits susipaino su tradicine ramygalieio amatininko sodyba, igirdo dom pasakojim apie sodybos istorij, apie paukio simbol lietuvi tautodailje, paios nusilipd pakabinamus pauktelius. Juos penktoks padovanos savo tveliams Tvo dienos proga. Mokytoja atskleid mokinms ne vien darbo su moliu ir jo dirbini dekoravimo paslapt. Krybikos penktoks net nepastebjo, kaip greitai prabgo laikas. Sugrusios klass vadovs Almos Petrauskiens kabinet jaukiai naktipieiavo, smaguriavo karta kakava, aid stalo aidimus, irjo film. Patirtos teigiamos emocijos dar ilgai neleido umigti.

Sporto ir sveikatingumo diena 2016

sport_4bSumans 4b klass tveliai pradins mokyklos baigimo proga savo vaikams ir j pirmajai mokytojai Lidijai Strikienei padovanojo nuostabi sporto ir sveikatingumo dien vieno i tv sodyboje. Autobusu visi nuvyko Glebausk kaim. sikr, vaikai puikiai sugrb nuienaut ol, o po to mgavosi aidimais gryname ore, sauls voni ir pirties malonumais, maudynmis tvenkinyje. auniai padirbjus ir aktyviai pailsjus, vaikams buvo smagu prie bendro stalo dalintis puikiais dienos spdiais.