Konkursas

men_skaitmen_skait2Kovo 30 dien Upyts amat centre vyko Panevio rajono pradini klasi mokini meninio skaitymo konkursas. Ms mokyklai atstovavo Dominyka Masiokait (1a), Agnius Markeviius (1b), Kornelija ukait (3b) ir August Buzit (4a). I viet laimjo 1a klass mokin Dominyka Masiokait (mokytoja Gerda Navikien), III viet 3b klass mokin Kornelija ukait ( mokytoja Asta emkauskien). Sveikiname Dominyk, Kornelij ir j mokytojas!

Olimpiada

Kovo 24 dien ms gimnazijoje vyko et klasi mokini angl kalbos olimpiada.Joje dalyvavo 21 mokinys i Krekenavos Mykolo Antanaiio, Pastrio Juozo Zikaro, Raguvos, Ramygalos, Smilgi, Velio gimnazij, Dembavos progimnazijos, Palinikio, Upyts Antano Belazaro, Karsakikio Strazdelio pagrindini mokykl. 6a klass mokin Iveta Jurgaityt (mokytoja Viktorija Pakeviien) um II viet. Sveikiname Ivet ir jos mokytoj!

Abcls vent

abeceles_svente_2017Itisus mokslo metus pirmokai labai daug mokosi, nes jiems reikia susidraugauti su stebuklingomis 32 raidmis, kurios atveria duris ini pasaul ir lydi mog vis gyvenim. Pavasar surengiama nuostabi draugysts tarp pirmok ir raideli vent Abcls vent. Ne iimtis buvo ir ie metai. Kovo 29 dien 1a ir 1b klasi mokiniai, susirink akt sal, turjo kuo pasidiaugti ir pradiuginti savo artimuosius. Vaikui pirmosios mokytojos Gerda Navikien ir Lidija Strikien jiems padjo imokti eilratuk, o oki mokytoja Renata Rakaien ir muzikos mokytoja Snieguol Adomaitien imok oki ir dain. vent ved pirmokai Aust Milinait ir Agnius Markeviius. rengin susirinko gausus brys mamyi, tveli, broli, sesi ir seneli. Abcls ventei prisiminti tveliai pirmokams padovanojo po knyg.

Akcija

bepatyciu_2017Bdami kartu vienas kitam daugiau duosime.

(Seneka)

Kovo 2024 dienomis Lietuvoje buvo vykdoma akcija Veiksmo savait BE PATYI 2017, kuri inicijavo Vaik linija. Akcij palaik Panevio rajono pedagogin psichologin tarnyba, kuri ir pakviet dalyvauti Panevio rajono ugdymo staigas. Akcijos idja buvo nelikti abejingiems patyi problemoms mokyklose, skatinti pagarbius ir draugikus vaik, suaugusij santykius bei keisti visuomens nuostatas patyias. Ms gimnazijos ir Jotaini skyriaus bendruomen prisijung prie akcijos veikl. Socialin pedagog Aida Murakien Panevio rajono pedagogin psichologin tarnyb parodai pristat vairius mokini krybinius darbelius. Skirtukus sukr klass vadovs Gerdos Navikiens 1a klass mokiniai (15 vaik), klass vadovs Laimos erniens 2a klass mokiniai (15 vaik), klass vadovs Dals Briauniens 3a klass mokiniai (10 vaik). Puodelius sukr klass vadovs Astos Naulickiens 5a klass mokiniai (21 vaikas), klass vadovs Sandros Gruzdiens 5b klass mokiniai (4 vaikai), klass vadovs Giedrs Maeliens 6a klass mokins Ugn eponyt, Rimt Juozaityt, Evelina Petraviit, Greta Vilinait, Ugn Volkovait, Iveta Jurgaityt. Klass vadovs Astos Brazdioniens 8a klass mokins Gabija Chirv, Odeta Balakauskait, Kornelija Saldyt sukr kolia.

Gimnazijos psicholog Aura Mikelaitien akcijos proga pareng stend.

Futboliukas

futboliukas_2017Kovo 8 dien Ramygalos gimnazijoje vyko V respublikinis Futboliuko turnyras UAB Vytja taurei laimti. Varybas organizavo Ramygalos gimnazijos kno kultros mokytojas metodininkas Egidijus Marozas. Jam talkino jaunieji futbolo entuziastai. iais metais eiose amiaus grupse rungtyniavo 58 komandos. Turnyro sveiai i Kauno, Raseini, Panevio miesto ir rajono savivaldybi atve 29 komandas, likusios Ramygalos gimnazijos komandos. Savotikas turnyro rekordas iais metais turnyre dalyvavo 6 lopeli-dareli komandos, pirmok 8, antrok 10, treiok 10, ketvirtok 13, o penktok 11 komand. Per 3 valandas buvo suaista 90 rungtyni ir idalinta 6 komplektai medali. Sporto salje vienu metu buvo 250 vaik su savo palaikymo komandomis ir treneriais. Varybas vykd 3 aikts teisjai, 8 sekretoriai ir 12 pagalbinink. Nugaltoj taurs ikeliavo Raseinius, Vilkij (3 taurs), Panevio r. Velio gimnazij, Paagieni darel-mokykl. Ramygalos gimnazijos 1a klass komanda Stipruoliai um II viet, 1b klass Plrnai III viet, 2a klass Sukrys III viet, 3a klass Transformeriai um III viet.

Prizas

prizasprizas2Kovo 24 dien paaikjo ligoni kas organizuojamo nuotrauk konkurso Sveika eima savaits Ankstyvosios kregds priz laimtojai. Vienas i penki priz atiteko Panevio teritorins ligoni kasos (Panevio TLK) veiklos zonos konkurso dalyviui, anksiausiai i savait atsiuntusiam nuotrauk konkursui. Valstybins ligoni kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos kartu su Lietuvos spaudos fotograf sjunga steigtas Ankstyvosios kregds prizas atmintukas, puodelis, leidinys Fotografijos ratas, okdyn ir 2017 m. kalendorius ikeliavo nuotrauk konkursui pateikusiai Ramygalos gimnazijos IIIb klass mokinei Rugilei Kancytei. Sveikiname prizo laimtoj!

okis

mes_galim_2017Kovo 25 dien Ramygalos gimnazijos oki kolektyvai Gintarliai ir LAIVET, vadovaujami okio mokytojos Renatos Rakaiens, dalyvavo Pasvalio kultros centre vykusiame iuolaikinio-pramoginio okio festivalyje MES GALIM.