Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Šokių diena gimnazijoje


  Lapkričio 26 dieną į muzikos pamoką - koncertą, pradinių klasių mokinius ir Ramygalos darželio vaikus pakvietė Panevėžio miesto pučiamųjų orkestras ''Garsas'' bei Panevėžio lėlių teatro aktoriai. Edukacinis muzikinis ir teatro projektas ''Instrumentais groja lėlės'' į vieną visumą sujungė muziką ir teatrą. Mažieji žiūrovai buvo supažindinti su pučiamaisiais muzikos instrumentais,muzikavimo galimybėmis, jų atsiradimo bei raidos istorija.
  Netradicine forma pateikta muzikos pamoka sukėlė daug teigiamų emocijų, su koriomis gautos žinios ilgiau išliks vaikų atmintyje.
  Šokių diena gimnazijoje

   

  Po pučiamųjų pasirodymo, gimnazijos aktų salėje skambėjo muzika ir sukosi šokėjų poros. Antrus metus iš eilės organizuotoje šokių dienoje buvo pristatyti naujai paruošti šokiai. Renginį pradėjo kolektyvo "FLEX" mergaitės. Šokių pynę tęsė pradinukai: 1b klasės mokiniai šoko linksmąją polkutę, 3a klasės mokiniai - bugi vugi, 3b klasės mokiniai dovanojo žiūrovams šokį ''Atsiliepk, šaukiu", o 4a klasės mokiniai labai nuotaikingai atliko rokenrolą. III ir IV gimnazijos klasių mokiniai šoko džaivą, čia čia čia ir valsą. Renginį vedė ir su šokių istorija supažindino IIIb klasės mokinė Evelina Zupkaitė. Mokinius ruošė šokių mokytoja Renata Rakašienė. Akimirkas iš šio renginio žiūrėkite ČIA.  ''Sniego gniūžtės " naujokų krikštynos

  SGkrikštynos Po ''Sniego gniūžtės'' nakties mokykloje prie gimnazijos SG grupelės ''prilipo'' keletas naujokų.
  Lapkričio 19 d. SG senbuviai jiems suruošė krikštyna
  s. Akimirkas iš naujokų krikštynų
  galite pamatyti ČIA.  ''Sniego gniūžtės'' naktis mokykloje

  SGnaktis

   

   

  “Sniego gniūžtė”- tai prevencinė programa, skirta 8–12 klasių moksleiviams. Jos tikslas – jaunimo sveikos gyvensenos ugdymas. Per vykstančius seminarus, paskaitas, diskusijas ir improvizacijas yra ugdomas dalyvių psichologinis atsparumas, pasitikėjimas savimi, tolerancija, mokėjimas bendrauti. Dalyviai yra mokomi linksmai ir turiningai praleisti laisvalaikį be svaigalų. SG senbuviai K.Pečeliūnaitė, P.Galiauskas, M.Grakauskaitė, A.Želnytė, G.Stankevičiūtė, I.Pratusytė su ''Sniego gniūžtės'' programa supažindino Ramygalos gimnazistus. Lapkričio 5 d. įvyko ''Sniego gniūžtės'' naktis mokykloje. Akimirkas iš šio renginio galite pažiūrėti ČIA.

  Pasaulio virvės traukimo čempionatas Pietų Afrikos Respublikoje

  VirvestraukimasLietuvos nacionalinė virvės traukimo komanda, kurią sudaro Panevėžio rajono moterų virvės traukimo komandos "Šėlsmas" narės, neseniai grįžo iš Pietų Afrikos Respublikoje vykusio pasaulio virvės traukimo čempionato. Svorio kategorijoje iki 540 kg (buvusi 560 kg) dalyvavo 10 šalių, kurios po varžybų užėmė šias vietas:

  I vieta - Švedija
  II vieta - Olandija
  III vieta - Pietų Afrikos Respublika  
  IV vieta - Kinija
  V vieta - Šveicarija
  VI vieta - Lietuva
  VII vieta - Belgija
  VIII vieta - Jungtinės Amerikos Valstijos
  IX vieta - Japonija
  X vieta - Kenija

  Mūsų komanda taip pat dalyvavo ir klubinėse varžybose, kur atstovavo "Šėlsmo" virvės traukimo klubą ir užėmė 8 vietą iš dalyvavusių 13 klubų. 

  Sveikiname mūsų mokytoją Giedrę Maželienę ir jos klubą "Šėlsmas" su puikiais rezultatais!
  Varžybų akimirkomis ir puikiu Afrikos kraštovaizdžiu pasigėrėkite Foto galerijoje.  

  Ramygalos gimnazija - Virvės traukimo čempionai!!!

  3Rugsėjo 4 d. Rokiškio sporto centre vyko Lietuvos virvės traukimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir ant I-osios vietos pakopos garbingai pakilo Ramygalos gimnazijos virvės traukimo komanda, dar kitaip vadinama "Ramygalos traukinuku".

  Komandą sudaro 6 panelės ir 4 vaikinai:
  Agnė Žadeikytė 11 kl.
  Deimantė Gutauskaitė (mokyklos absolventė)
  Lauryna Vaitkutė (mokyklos absolventė)
  Kristina Kučytė (mokyklos absolventė)
  Diana Dranseikaitė (mokyklos absolventė)
  Giedrė Osipovaitė (mokyklos absolventė)
  Rūta Kerbelytė (mokyklos absolventė)
  Ivesta Šimkutė (mokyklos absolventė)
  Dainius Klimašauskas 11 kl.
  Paulius Galiauskas 11 kl.
  Tadas Liberis 11 kl.
  Rokas Dūda 8 kl.
  Virvestraukimas2010"Ramygalos traukinukas" taip pat yra net 2 kartus dalyvavęs GENSB (Germany England Netherlands Switzerland Belgium) Europos jaunimo (iki 19 metų) virvės traukimo čempionate. Pirmą kartą pasirodė 2008 m. vykusiame čempionate Belgijoje ir užėmė 36 vietą (iš 54), o 2009 m. vasarą vykusiame čempionate Vokietijoje - net 21 vietą (iš 49).

  Sveikiname čempiones su pergale ir linkime sėkmės kitąmet vyksiančiame Europos virvės traukimo čempionate Šveicarijoje!!!

  Sėkmė lydėjo ne tik Ramygalos gimnazijos virvės traukimo komandą, o ir jų trenerę, kūno kultūros mokytoją, Giedrę Maželienę, besirungiančią moterų virvės traukimo komandos "Šėlsmas" sudėtyje. "Šėlsmas" taip pat užėmė I-ąją vietą. Komanda tikrai "pašėlusi", nes laurus tiesiog "skina" jau kelerius metus iš eilės!!!

  "Ramygalos traukinuko" trenerė Giedrė Lietuvos moterų virvės traukimo komandos sudėtyje š.m. rugsėjo 13-24 dienomis atstovaus Lietuvą Pasaulio virvės traukimo čempionate Pietų Afrikos Respublikoje, Pretorijos mieste.

  Tad linkime "Šėlsmui" kaip reikiant "pašėlti" ir parsivežti medalius!!!
  Varžybų, vykusių Rokiškyje, akimirkomis galite pasigėrėti čia.

  Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena

  Rugsejis2010_1   Nuskambėjęs pirmasis skambutis į mokyklą sukvietė visus - nuo pačių mažiausių, kurie dar tik žengė pirmuosius, tačiau tvirtus žingsnius mokyklos link, iki tų, kuriems šie metai jau paskutiniai ir greitai jie pakels sparnus.
     Nuoširdžiausi sveikinimai puošė visų šventėje susirinkusių sielas, o nuostabūs jaunųjų šokėjų šokiai - akis.
  Rugsejis2010

     Šventės pabaigai mokiniai sudainavo Sauliaus Mykolaičio dainą "Nupiešti pasaulį", kuri realiai pretenduoja tapti gimnazijos himnu.


  Daugiau nuotraukų Foto galerijoje.

  Pusryčių - pas merą

  lukasLiepos 10 dienos rytą, kątik pasveikinę išleistuvių saulę, keturi geriausi Ramygalos gimnazijos abiturientai išskubėjo į Uliūnus, kur jų bei viso rajono geriausiai išlaikiusiųjų brandos egzaminus laukė gerbiamas Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis.pirmunai
  Pavaišinti skaniais pusryčiais, apdovanoti ir pagirti, pasidžiaugę savo pasiekimais bei ateities planais abiturientai pažadėjo nepamiršti savo gimtojo krašto.