Sveikiname nugaltojus!

.Vasario 4 dien gimnazijoje vyko Jaunj matematik olimpiados I turas. J organizavo matematikos mokytoja metodinink Seliut Gvergdien ir matematikos vyresnioji mokytoja Ina Babaitien. Skaityti toliau...

Sveikiname!

gretaSausio 25 d. vyko 61-osios Lietuvos mokini fizikos olimpiados II etapas. Jame dalyvavusi Greta Karalit (IIIa) um II-j viet. Sveikiname Gret ir jos mokytoj Laimut Skiauterien!

Auktj mokykl mug

.

Ms mokyklos gimnazistams, kaip ir visiems moksleiviams, kyla vis daugiau klausim: k daryti, kur eiti, k studijuoti, kuo bti..? Todl dvyliktokai ir vienuoliktokai, nepabg sniego idaig,
    .
    vasario 7 d. patrauk Vilni, parod centr LITEXPO, kur vyko Auktj mokykl mug. Ten vis, besidomini studijomis, lauk auktj mokykl studentai ir dstytojai, kurie konsultavo bei dalino naudingus patarimus.

Direktoriaus diena

.Sausio 29 dien gimnazijoje vyko Mokyklos direktoriaus diena. Dalykims lyderyste. Sveiams i viso Panevio rajono Ramygalos gimnazij pristat ne tik jos direktorius Algis Adainas, bet ir okjai, dainininkai.

Keletas akimirk IA.

Meninis skaitymas

.Vasario 1 dien gimnazijoje vyko Meninio skaitymo konkursas. I 16 dalyvi tarp 5-8 klasi mokini I-oji vieta skirta Urtei levaitei (7a), jos mokytoja Danguol sinait, II-oji Rusnei Rankelytei (5b), o III-oji Faustai Burtylitei (5b), kurias moko Asta Brazdionien.

p1010025
    Gimnazijini klasi grupje geriausiai pasirod Domas Stankeviius (IVb) su savo krybos eilraiu. Paskirtos dvi II-osios vietos: Janinai ambarauskaitei (IIIb) ir Simonai Jurgaitytei (IVb). Dovilei Liesauskaitei atiteko III-oji vieta. Visus iuos mokinius konkursui paruo mokytoja Rimanta ernogaien. Sveikiname skaitovus ir j mokytojas! Linkime skms Urtei levaitei ir Domui Stankeviiui, kurie vyks rajonin tur.

foto album IA.

Sveikiname!

.Sausio 16 dien Smilgiuose vykusios 62-osios matematikos olimpiados II etape Vilius Glebauskas (IIa) um I-j viet, o Dimitrij Sidorkin (IIb) II-j viet. Greta Karalit (IIIa) um II-j viet. Jie kvieiami U Jaunj matematik varybas. Sveikiname gimnazistus ir j mokytoj Laimut Kritopaityt! Dar keletas akimirk IA.

Sveikiname!

.Sausio 11 dien vykusiame 51-osios Lietuvos mokini chemijos olimpiados II etape Greta Karalit (IIIa) um I-j viet. Dimitrij Sidorkin (IIb) - III-j viet. Sveikiname auniuosius chemikus ir j mokytoj Zit akeviien!