Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  5 dienos link sveikatos

  estafe_i_ var_yb_ nugal_tojaiLapkričio paskutinę savaitę ir gruodžio pradžioje gimnazijos 6-7 klasių mokiniai dalyvavo Visuomenės sveikatos programoje ,,5 dienos link sveikatos“. Programos tikslas buvo skatinti mokinius rūpintis sveikata, domėtis jos stiprinimo būdais ir ugdyti sveiką gyvenseną. Mokiniai ne tik rungtyniavo sportinėse estafetėse, orientacinėse varžybose, bet ir gilino savo teorines žinias apie žalingų įpročių pavojus sveikatai ir sveikatos stiprinimo būdus. Teorinės žinios buvo vertinamos surengtoje viktorinoje. Viktorinos komisija, kurioje dalyvavo ir Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Deimantė Kirvelienė, pastebėjo, kad neveltui tokios geros mokinių žinios, kaip apsisaugoti nuo gripo, mat gimnazijoje mažas sergamumas šia liga ir nebuvo paskelbtas karantinas.viktorinos vertinimo komisija

  Programos ,,5 dienos link sveikatos“ sumanytojos socialinė pedagogė Aušra Volkovienė ir sveikatos priežiūros specialistė Stanislava Subačienė džiaugėsi, kad tiek šeštokai, tiek septintokai aktyviai dalyvavo rungtyse, kūrybingai atliko namų darbų užduotis. Savanorė iš Vokietijos Franziska, fotografavusi programos akimirkas, pastebėjo, kad labiausiai mokiniams patiko orientacinės varžybos. Aktyviausi, stipriausi, daugiausia žinoję apie sveiką gyvenseną paskutinę programos dieną mėgavosi vandens procedūromis sporto ir pramogų parke ,,Impuls“.

  Dėkojame kūno kultūros mokytojams G. Maželienei, E. Marozui, padėjusiems surengti varžybas, bei 6-7 klasių auklėtojoms, padėjusioms mokiniams pasirengti viktorinai.

  A. Volkovienė

   

  Turime svečių

  sa7


  Vasaros pabaigoje į mūsų miestelį atvyko du svečiai, tai Franziska Koppe iš Vokietijos ir prancūzas Jean Paul. Tačiau jie ne paprasti svečiai, norintys susipažinti su Lietuva, o savanoriai, siekiantys kuo aktyviau įsijungti į Ramygalos bendruomenės gyvenimą.

  Todėl visą rudenį jie netinginiavo: susipažinę su miesteliu ir gimnazija, savanoriai pasiryžo išmokti lietuvių kalbos. Prisipažinkime, juk ne visi laisvai kalbamesa6 prancūziškai ar vokiškai, o mūsų kalba taip pat ne iš lengviausiųjų... Todėl linkime Franziskai ir Jean Paul sėkmės aiškinantis visas lietuvių kalbos vingrybes. Savanoriai talkina Ramygalos gimnazijos socialinei pedagogei Aušrai Volkovienei vykdyti socializacijos projektą „Nenoriu būti vienas“, lankosi popamokinės veiklos būreliuose, padeda miestelio bendruomenei. Franziska dramos būreliui kultūros centre pagelbėjo pasisiųti kostiumus spektakliui „Moliūgo gimtadienis“, o Jean Paul ypač patiko grėbti rudeninius lapus skverelyje.

  Lietuvoje savanoriai planavo praleisti visus metus, deja, Jean Paul nusprendė išbandyti save kitur, todėl už kelių dienų išvyksta atgal į Prancūziją. Tačiau lieka Franziska, kuri džiaugiasi galimybe čia gyventi ir prisijungti prie mūsų bendruomenės gyvenimo. Todėl būkite draugiški ir drąsūs - jeigu smalsu, nesidrovėkite jos pakalbinti.