Projektas A tikrai myliu Lietuv

.Treius metus pradini klasi mokiniai vykd projekt A tikrai myliu Lietuv. Kovo 4 dien jie irjo ir aptar pateikt Lietuva. Kovo 5 dien sureng Lietuvai skirt parodl, o kovo 6 dien dailaus rato parodles. Kovo 7 dien paskyr eilms Lietuvai. Kovo 8 dien dalyvavo rytmetyje Lai gyvuoja Lietuva laisva, nepriklausoma. 3-4 klasi mokiniams vyko pamokls gimnazijos muziejaus ekspozicij salje.

foto galerij IA.

Bendras pradini klasi mokytoj metodinis usimimas

.Vasario 27 dien ms gimnazijoje lanksi Paagieni mokyklos darelio pradini klasi mokytojos ir direktor Vilma Juozapaviit-Kuprien. Buvo organizuotos atviros pradini klasi mokytoj pamokos, logopeds bei specialiosios pedagogs usimimai. Skaityti toliau...

Seminaras

seminarasKovo 12 dien gimnazijos ir jos skyri pedagogai kl kvalifikacij lektors A.arskuviens seminare Integruoto ir diferencijuoto mokymo praktins galimybs.

Valio empionams!

.Ms gimnazijos virvs traukikai, vadovaujami kno kultros mokytojos Giedrs Maeliens, ir vl buvo labai patraukls. Kovo 10 dien Kaune jie, nepabijokim to odio, eilin kart Lietuvos virvs traukimo udarose. patalpose empionate (svorio kategorija 560 J) um I-j viet.Valio empionams: Rokui Ddai, Mariui Adainui, Arminui Baltrnui, Mindaugui Stuogiui, Mindaugui Keruliui, Klaidui taroliui, Regimantui Barzdai, Grainai Stanikaitei, Dovilei Adainaitei ir j trenerei Giedrei!

foto album IA.

Tarptautin moters diena

.Su pavasariu gimnazij vienai dienai atjo labai ilta ir miela vent Tarptautin moters diena.2013.03.08 Kovo 8- visos Ramygalos gimnazijoje dirbanios moterys negaljo nepasidiaugti vis ia dirbani vyr nuoirdiai padovanotu geltonos tulps iedu, itartais sveikinimo odiais, Hiperbols melodijomis.

Abcls vent

.Kovo 8 dien akt salje vyko 1b klass mokinuk, kuriems vadovauja pradini klasi vyresnioji mokytoja Lidija Strikien, Abcls vent. Pirmokai vaidino raides, bevaranias tarpusavyje, kuri reikalingiausia ir svarbiausia. Jie dainavo, deklamavo. Pirmok tveliai atlikinjo nuotaikingas uduotles. Spalvinga ir linksma vent parod, kiek daug imoko gimnazijos maiausieji per iuos mokslo metus.

Kelet akimirk irkite IA.

Sveikiname!

4 okai
    Kovo 7 dien 9 ketvirt klasi mokiniai dalyvavo mokyklos matematikos olimpiadoje. Pirm viet olimpiadoje um Liepa egamogait (4a), antr - Karil Liuinait (4a), trei - Rugil Ulyt (4b). Sveikiname ias puikias mokines ir j mokytojas Nijol Navalinskien bei Vilm Kuien! Linkime skms Liepai, Karilei ir Rugilei rajono ture, vyksianiame Dembavos progimnazijoje kovo 19 dien.