Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  Sveikiname!

  Šis pavasaris mūsų gimnazijos matematikos mokytojai Tautvilei Liubomirskienei atnešė gražų jubiliejų. Miela Mokytoja! Težydi Jūsų gyvenimas spindulingų saulėtekių aušrom, vakarių žarų liepsnomis, paukščių čiulbėjimu ir kvepiančių sodų žiedais!

  Nenorime gyventi šiukšlėse!

  Balandžio 14 d. mūsų gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena, kurios metu mokiniai su mokytojais švarino miestelį bei jo apylinkes. Gimnazistai šiukšlėms ištarė griežtą "NE"! Dėkojame visiems dalyvavusiems!


  Teisinių žinių viktorina Velžio gimnazijoje

  Kovo 30 d. Velžio gimnazijoje įvyko rajoninė teisinių žinių viktorina "Temidė", kurioje dalyvavo mokiniai iš Berčiūnų, Raguvos, Velžio, Smilgių ir Ramygalos. Mūsų gimnazijai atstovavo P. Galiauskas, A. Žadeikytė, M. Grakauskaitė, I. Pratusytė ir A. Želnytė. Juos į Velžį atlydėjo nemenka palaikymo komanda. Viktorinos dalyviai turėjo paruošti prisistatymą, atsakyti į klausimus, pristatyti plakatą , suvaidinti situaciją ir pateikti atsisveikinimą. Už tai jie buvo vertinami balais.


  Po įnirtingos ir atkaklios kovos minimalia taškų persvara nugalėjo Berčiūnų komanda. Antrąją vietą užėmė Velžio gimnazistai, o garbingą trečiąją - Ramygalos atstovai. Nugalėtojams buvo įteikti vertingi prizai ir dovanos. Mūsų gimnazistus viktorinai ruošė istorijos mokytoja Neringa Ramanauskaitė.

   

   

  Į foto albumą.

  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio virvės traukimo finalinės varžybos


  Kovo 26 d. Panevėžyje vykusiose finalinėse virvės traukimo varžybose nugalėjo Ramygalos gimnazijos komanda, kuri po sunkios ir atkakalios kovos įveikė Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos ekipą. Virvės traukimo finalinėse varžybose rungėsi 32 bendrojo lavinimo mokyklų komandos. Varžybų nugalėtoja tapo Ramygalos gimnazija, kuriai atstovavo Paulius Galiauskas, Agnė Žadeikytė, Rokas Dūda, Mindaugas Stuogis, Mindaugas Kerulis, Eimantas Navikas, Jorūnė Jablonskytė, Arminas Baltrūnas, Tadas Liberis, Dovilė Adašiūnaitė bei jų gerbiama kūno kultūros mokytoja ir trenerė - Giedrė Maželienė. Sveikiname mūsų gimnazistus, 1- os vietos nugalėtojus, už įspūdingą pergalę ir už tai, kad garsina mūsų gimnazijos vardą!  Į foto albumą.

  Netradicinio ugdymo diena 5 - 8 ir I - IV kl.


  "Geltona, žalia, raudona" - taip vadinosi netradicinio ugdymo diena mūsų gimnazijoje, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Gimnazistai šiltai priėmė  literatūrinę kompoziciją, skirtą J.Marcinkevičiui atminti. Antro aukšto foje vyko viktorinos. Dailės kabinete veikė kūrybinės dirbtuvėlės. Aktų salėje  buvo surengta lietuvių liaudies žaidimų ir šokių popietė. Kabinetuose vyko  mėgiamiausių eilėraščių apie Lietuvą skaitymai. Visi labai laukė mokinių ir mokytojų tinklinio varžybų, kurias po itin atkaklios kovos laimėjo 12-okų komanda. Po šios pergalės mokinių nuotaika tapo dar pakilesnė.


  Kovo 8-oji


  Jubiliejinė, šimtoji Tarptautinė moters diena, mūsų mokykloje buvo paminėta nuotaikingu „Neribotos trukmės“ šventiniu koncertu, kurį dėmesingi gimnazijos vyrai skyrė visoms gimnazijos moterims. Nuskambėjusios dainos, gitaros akordai, ekrane parodytos skaidrės ir įteiktos geltonos kaip pats pavasaris tulpės praskaidrino nuotaiką, nušvietė moterų veidus dėkingumo šypsenomis.

  Renginių savaitė, skirta Kovo 11-ajai


  Pradinių klasių mokiniai, kaip ir kasmet, pažymėjo Kovo 11-ąją. Šiai datai paminėti buvo skirta visa savaitė, kurios metu vyko įvairūs užsiėmimai, popietės bei parodos. Mažieji gimnazistai rašė dailyraščius, surengė įspūdingą Užgavėnių kaukių paradą, patys kūrė trumpus pasisakymus apie Lietuvą. Mažuosius pralinksminti ir pamokyti buvo atvykęs tautinės muzikos ansamblis "Ainiai". Pradinukai dalyvavo gimnazijos kraštotyros muziejuje surengtoje popietėje.