Modelino pradiamokslis

modelinasPradini klasi vyresniosios mokytojos Vilmos Kuiens vadovaujamos 4a klass mokiniai ilgai suko galveles, k graaus, orginalaus padovanoti mamytei ir tveliui Mamos dienos ir Tio dienos proga. Nusipirko graaus, spalvoto modelino, aukteli ir... Darbelius ketvirtokams padjo gaminti Ernesta, Ramygalos Kultros centro darbuotoja. Papuotus auktelius vaikai kep orkaitje. is darbas suteik daug diaugsmo. Ketvirtokams patiko draugyst su modelinu. Nudiugin mamytes, jie dabar laukia Tio dienos...

Futbolas

futboliukas1_2017futboliukas2_2017futboliukas3_2017futboliukas4_2017Gegus 22 dien Panevio futbolo akademijos stadione vyko Lietuvos mokykl Panevio apskrities futbolo komand aidyni Golas finalins varybos. Panevio rajonui atstovavo stipriausios komandos i Ramygalos gimnazijos: Gandras-1 ir Gandriukas 1, kurioms vadovauja kno kultros mokytojas metodininkas Egidijus Marozas. Ramygalos gimnazijos vyresnij komanda, nugaljusi visas savo prieininkes, ikovojo pirm viet ir birelio 6 dien Kaune kausis su stipriausiomis komandomis Lietuvos mokykl Golo finalinse varybose. Jaunesnij grupje komanda Gandriukas 1 ikovojo antr viet, nusileid tik Rokikio rajono stipriausiai komandai. Sveikiname jaunuosius futbolininkus, j trener ir linkime skms!

Susitikimas

susitik_su_tomu_dirgelaGegus 24 dien gimnazijoje sveiavosi jaunas raytojas Tomas Dirgla. Atlydtas gimnazijos bibliotekos vedjos Daivos Leckiens, jis susitiko su 24 klasi mokiniais ir j mokytojomis. iek tiek papasakojs apie save, Tomas Dirgla pristat savo knygas, paraytas vaikams. Jau yra ileistos keturios: Apie ragan ioki toki, Domas ir Tomas. 1 knyga. Dingusios luotos byla, Kai balandis buvo papga, Domas ir Tomas. 2 knyga. Iklerusio autobuso detektyvas. 3-ioji serijos knyga turt netrukus pasirodyti. Susitikimo metu autorius skait itraukas i i knyg, uduodamas klausimus mokiniams, kuriuos jie turjo atsakyti. Vaikams buvo labai smagu pamatyti pat knygos autori, klausyti jo skaitom itrauk. Visi liko patenkinti graiu, iltu raytojo bendravimu. Vliau vyko improvizuota spaudos konferencija, kurios metu vaik uduodamus klausimus maikiai atsakinjo raytojas. Susitikimo pabaigoje mokiniai siamino su raytoju bendroje nuotraukoje.

Konkursas

dovile_barzdaite_grand_prixkarolina_zukauskaite2017 met Lietuvos Biblijos draugijos surengtas konkursas moksleiviams Paink ventj Rat. Gyvieji Biblijos paveikslai jau penktasis. Tai puikus bdas suburti vaikus bendram siekiui krybingai ir domiai atskleisti ventojo Rato imint ir gro. Tikybos ir etikos mokytojo Manto Masioko paskatinti, iame konkurse ne pirmi metai dalyvauja Ramygalos gimnazijos mokytojos Viktorijos Pakeviiens fotografijos brelio Pasaulis pro objektyv nariai. Dovils Barzdaits darbas iais metais gavo konkurso Grand prix apdovanojim, o Karolinos ukauskaits foto darbas laimjo III viet ir dar irinktas populiariausiu.

Sveikatingumo ygis

sveikat_zygisPradini klasi mokytojos metodininks Gerdos Navikiens vadovaujama 1a klas dalyvavo savo pirmajame sveikatingumo ygyje. Gegus 22 dien pirmaklasiai kartu su tveliais nujo psiomis prie Auktadvario karjero. Jie svajojo patys usikurti lau ir pasistatyti palapin. Bevartydami bibliotekos knygas surado lauo krimo apraym, todl labai nekantravo visa tai ibandyti. Ant pai susikurto lauo ikeptos derels buvo labai skanios. Kad visiems bt domu, kiekvienas pirmokas turjo savo draugams pravesti po judrj aidim. Buvo rengiamos sportins ir vejybos varybos. Bdami gamtoje vaikai pasitikrino ir pagilino savo inias apie Lietuvos mik augalij ir gyvnij. U skmingai atliktas uduotis mokiniai buvo vertinami prizais. Patirtus spdius pirmokai ireik popieriuje, bus surengta darb parodl.

Palps teatro festivalis

palepe_2017Gegus 16 dien prasidjo XII Palps teatro festivalis, gimnazij pripilds sceninio jaudulio ir urmulio, iebs naujas vaigdes, atskleids netiktus talentus ir padovanojs vilt, kad grai mokyklinio teatro tradicija ms gimnazijoje gyvuos dar ilgai. Festivalio pradi paskelb gimnazijos direktorius Algis Adainas, kuris pristat vertinimo komisijos nares: Ramygalos kultros centro darbuotojas Audron Palionien, Iren ivilien, Stanislav levait, Ramygalos miesto bibliotekos darbuotoj Audron Kaupien. Pirmj festivalio dien irovams buvo parodyti 5 spektakliai: Kaip uniukas skaiiavo (1b), Vilkas ir oiukai (2b), ,,Kats namai (4a), Alisa stebukl alyje (5a), Deimt katin (6b). Gegus 17 dien nekantri irov dmesiui buvo pasilyti dar 5 pasirodymai: vri seimas (2a), Plataks diena (3a), Snieguol ir nyktukai (4b), Mergait su degtukais (5b), Pelen (7a). Trei festivalio dien suvaidinti 3 spektakliai: Skaitymas (1a), Senis ir gelda (3b) ir Jotaini skyriaus Raudonkepurait. Po j sek 14 klasi apdovanojimai. Gegus 18 dien buvo parodyti 5 vyresnij klasi spektakliai: ,,Kai mes buvome mai (7b), Taksofonas (IIab), Rudens paslaptis (6a), Mes js vaikai (8ab), Mirtis renkasi traukin (Iab), Kita mnulio pus (IIIab). Ketvirt teatrinio maratono dien vainikavo vertinimo komisijos teikti apdovanojimai ir surasti ilti, kvepiantys odiai u brandius pastatymus, simintiniausius vaidmenis, spektaklio afi.

Geografija

apklausaGegus 17 dien geografijos vyresniosios mokytojos Justinos Meilutiens pamokos 6a ir 6b klasms vyko Ramygalos miesto gatvse. etokai atliko eismo intensyvumo bei gyvenamosios vietos tyrim. Mokiniai turjo suskaiiuoti, kiek main pravaiuoja Via Baltica keliu per 5 minutes, pasamprotauti, transportas moni gyvenime teikia daugiau alos ar naudos? Vliau miesto centre mokiniai kalbino praeivius ir pateik vairi klausim. (Ar patenkinti ia gyvenamja aplinka? Ar vieasis transportas tenkina js poreikius? Kur ir kaip Ramygaloje galima leisti laisvalaik? Jeig turtumte galimybi, k nortumte keisti?) Apibendrin atsakymus, etokai turjo nusprsti, ar ramygalieiai patenkinti savo vietove.